Click to Visit
Hip-Hop - The Game Vs. G-Unit
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Cápa e-mail | 2005-11-09 20:43:36 | 38.
áhh.50 megmagyarázta h Jada csak 2 sort kapott a piggy bank-ben:))))hülye ez a 50,de fasza zenéket csinál.
amúgy meg fikázzák nyugodtan egymást,azok a fasza zenék:)


Előzmény: b-ron (37.)
b-ron e-mail | 2005-11-04 11:18:27 | 37.
no problemo buck
engem amúgy nem zavarna 1általán ha game még egy pár ilyn fasza lemezeket kiadna :D.. különben is 50 az egy hipokrita.. össze vissza beszél, hisz most az a legújabb h jada-val csináljon bizniszt!!! ez milyen dolog már?!! legnagyobb vetélytársak voltak
halgassátok meg the game ft scrappy-southside qrva nagy!

Young Buck e-mail | 2005-11-03 17:36:45 | 36.
Jah igen ezt a CD borítót én is láttam a neten!!JAH kurva JÓ!NAH csak Game ne bántsa fifty-t!!

Előzmény: Many Men (35.)
Many Men e-mail | 2005-11-03 17:30:04 | 35.
Game azt az albumot mikor adta ki amikor az eglsz G-Unit(Unot)-ot fikázza?...Egyébként megvan:).."YouKnowWhatItIs"....és a boríton pedig azvan hogy Game fogja a halott 50-nek a fejét:)...
Young Buck e-mail | 2005-11-03 14:26:01 | 34.
Nah jó BOCS b-ron nem akartam köcsög lenni veled!!MEGBOCSÁTASSZ??
ÉS NE HARIZZ LÉCCi!!


Előzmény: b-ron (32.)
Young Buck e-mail | 2005-11-03 10:31:14 | 33.
Héj te fasz!!
Te nem tudod,hogy kihez beszélsz!!TE TE rohadék neked is csak a számítógépen nagy a büdöss szád!
GYere ki és ott szórakozzál!Asszed,hogy nekem nincsenek haverjaim?NA huzz vissza Ukrajnába ahonnan jöttél jóvan!


Előzmény: b-ron (32.)
b-ron e-mail | 2005-11-03 00:35:32 | 32.
gondolkozzá' má mielött ilyenket írsz te csicskák csicskája.. nem hinném h úgy akarod végezni mint a többi primitív divatarapper akik próbáltak gizdázni meg bevágodni...na azok úgy eltűntek mint bin laden =). ha továbbra is ilyen infantilis lesz az attitűdöd akkor ne csodálkozz h még egy kibaszott fórumon se lesznek spanjaid
ennyi
de azér felőlem folytathatod..legyen min szakadni :D
































teee... young buck?? áááá inkább young fuck vagy young fasz
azt ne rinyáljál kislány ;)


Előzmény: Young Buck (30.)
Cápa e-mail | 2005-11-02 19:18:45 | 31.
nem okoskodik.csak válaszol a kérdésedre.és nem érti h te h nem hallotrál erről az egészről.
Young Buck e-mail | 2005-11-02 17:19:11 | 30.
NAh jól van nem kell itt,olyan nagyon okoskodni köcsög.MINDEN FASSZOPÓNAK CSAK A SZÁMÍTÓGÉPEN KERESZTŰL JÁR A SZÁJA!!

Előzmény: b-ron (28.)
Cápa e-mail | 2005-11-02 12:57:09 | 29.
és ez szted úgy megy h akit te nem szeretsz,az nem lesz G-Unitos,akit meg igen az lesz???
The Game-en meg esetleg G-Unot os póló lehetett

b-ron e-mail | 2005-11-02 09:21:19 | 28.
eccsém te egy kicsit lemaradtál erről az egészről! melyik században élsz?!! figyu.. the game és g-unit között már semmi nincsen.. úgy kezdődött h game nem akart pártolni abban hogy fikázzák fat joet meg jada-t... érted? emiatt kezdődött az egész botrány.. csomó diss-t már csináltak pl game kiadott egy egész UG albumot amiben szétolja az egész g-unit-ot.. és mase amúgy már rég óta g-unit-os...ha megnézed a "window shopper" videót akkor látni fogod.
game meg már naon régóta nem jár gunitos polókba..ezt naon régi videóba láthattad
one


Előzmény: Young Buck (26.)
Young Buck e-mail | 2005-10-30 17:04:19 | 27.
Kussolj köcsög Fuckin Killah mert szájba verlek!!
Te mined topicba csak a faszságot írod és azt se tudod,hogy mit beszélsz!Neked csak így számítógépen keresztűl nagy a pofád de gyere ki és aztán majd élőben pofázz!Te biztos nagy farok lehetsz!! De nemértem,hogy minek kell belepofázzál mindenbe!


Előzmény: Fuckin Killah (24.)
Young Buck e-mail | 2005-10-30 14:28:01 | 26.
Én most ezt rohadtúl nem vágom!!Most akkór Game nem is volt barát fiftyvel vagy mi?És egyébként most asszem Mase lessz az új G-Unit tag ha jól tom!! De ti itt mi a faszt beszéltek,hogy Lil Scrappy G-Unit tag lesszz!!És egyébként is Scrappy rohadtúl nem is illik bele a csapatba,de mondjuk Mase az mehet mert ő jó fej,őt bírom!:)Nameg azt nem vágom,hogy ha Game már nem G-Unit tag akkór mi a fasznak jár G-Unit-os pólókban???Nah ezt mondjátok már meg nekem!!!De mondjuk Game is jó zenét is jó zenét csinál!!
flava82 e-mail | 2005-10-23 18:15:06 | 25.
Fuckin killah szerelmes!


Fankadelibe

Fuckin Killah e-mail | 2005-10-23 17:54:12 | 24.
50 szerelmes!

Game-be!

Cápa e-mail | 2005-10-23 10:51:42 | 23.
eyy,Sabdog.végre előkerültél:))
akko maj dobok 1 mélt szerda környékén.
amúgy 50-t emberként én is utálom.fasz lett nagyon.

sabdog e-mail | 2005-10-22 21:29:01 | 22.
csak most szolsz?

50-t emberként nem szeretem, úgy mint pl. te Em-et.
"az a lényeg jó zenéket csináljanak "=> nem ök csinálják a zenét, ök csak szövegelnek a zenére és pont itt van a lényeg : a szövegen. A szövegekröl szavaztak a fórumukon (nem egyértelmüen írtam le). Szövegileg Game sokkal jobb mint 50.


"ez meg kész röhej hogy fórumon vitázik a sok hülyegyerek hogy ki a jobb mer most balhé volt"
De ez a balhé az egész mainstraim társadalmat megosztja egy kicsit. G-Unit - G-Unot.



Előzmény: Cash Money (21.)
Cash Money e-mail | 2005-10-22 17:09:43 | 21.
szerintem kúrvára nem az a lényeg hogy most ki a jobb meg ki nyert a fórumokon
én szeretem 50 is game-et is jadakisst is fat joet is mer fasza zenék
azér utáljam valamelyiket mer ezzel vagy azzal összebalhézott?
engem nem érdekelnek a személyes problémáik
az a lényeg jó zenéket csináljanak
ott volt lil flip vs t.i.
őket is szeretem mindkettőjüket mer jól nyomják leszarom hogy balhéztak egymással
vagy hogy lil jon mostanába eminemmel nyomult
én ezér nem fogom utálni lil jont mer szeretem a zenéjét leszarom kivel turnézik meg ki a haverja
ez meg kész röhej hogy fórumon vitázik a sok hülyegyerek hogy ki a jobb mer most balhé volt

West Side e-mail | 2005-10-22 16:27:21 | 20.
the game a király, ez vitathatatlan!50-ből is divatrapper lett.csak a cash érdekli.tipikus east side
sabdog e-mail | 2005-10-22 16:13:50 | 19.
Szerintem elképzelhetelen hogy Scrappy G-Unit-os legyen, mivel az unokatestvérének (Lil Jon) köszönhet mindent. Ha nem lenne Lil Jon akkor ő sehol se lenne. Ez TÉNY.

Guerilla Black is G-Unit-os lett. Ezt nem vártam.

50 kijelentette hogy ha Dre dolgozik The Game következö albumán akkor beef lesz köztük. Engem ez egyáltalán nem zavarna (Fuck 50).
Azt tudtátok hogy eredetileg a Candy Shop alapja Fat Joe albumán lett volna csak 50 elment Storch studiojába, meghallotta a számot és azt mondta hogy ez kell neki. Storch beszélt Fat Joe-val aki mondta hogy eladhatja 50-nek. (Bassza meg!)

Több külföldi fórumon ment a vita hogy ki a jobb 50 vagy The Game és MINDENÜTT THE GAME NYERT.

Cápa küldj már egy mailt hogy mi kell küldöm.
Van Beef 1-2
Big Pun - Still Not A Player DVDrip
vagy amit úgy gondolod hogy kell.
Szinte minden Scott Storch már megvan!!
2005 az ő éve!!



Előzmény: Cápa (16.)
Cash Money e-mail | 2005-08-11 13:14:31 | 18.
nekem az outta control remix klip meg szám nem igazán teccik
remélem lesznek jobb számok is majd közösen

Coolmander e-mail | 2005-07-29 19:38:58 | 17.
hát akkoris szar..nemtom mit képzel a mobb deep..hová jutottak..megette őketis a pénz..
Cápa e-mail | 2005-07-28 19:40:43 | 16.
a real gangstaz hatalmas.nem hittem volna Lil Jon iet is tud.jobb mint a got it twisted.
Cash Money e-mail | 2005-07-28 14:26:47 | 15.
sokat tudhatsz lil jonról te is
seggfej
pop ez hülye


Előzmény: Coolmander (12.)
Cash Money e-mail | 2005-07-28 14:25:54 | 14.
lil scrappy déli crunkos
az biztos hogy pénzhajhász még jóhogy






LIL SCRAPPY THE PRINCE OF CRUNK


Előzmény: West Side (13.)
West Side e-mail | 2005-07-28 11:30:25 | 13.
Ez a lil scrappy valami pénz hajhász east side-s köcsög?Vagy csak én gondolom rosszul?Egyébként the game tök király!A Hate it or Love it nagyon jóra sikerült meg a dreams is jó!!!

Max respect EM-nek Pac-nek Game-nek Ja és a N.W.A.-nek. R.I.P. Eazy

Coolmander e-mail | 2005-07-27 21:11:08 | 12.
az americas nightmare meg a nate doggos szám azok jók..de a ríl gángsztáz azzal a b*zi lil jonnal..az akkora pop...
b-ron e-mail | 2005-07-27 21:08:57 | 11.
a got it twisted instru az kibaszott jó!

Előzmény: b-ron (10.)
b-ron e-mail | 2005-07-27 21:06:06 | 10.
sztem nem lett szar 1általán az "Americas Nightmare" vannak rajta nagyon jó trekkek mint pl Real Gangstaz ft lil jon, flood da block,got it twisted rmx ft twista, dump ft nate dogg<--ezeket ajánlom.. meg még egy pár, de rég hallottam már elégge.. az óta nincs új. és télleg sokan fikázták az albumot,de nekem teccik..és azok a számok télleg faszák.

Előzmény: Cash Money (8.)
Coolmander e-mail | 2005-07-27 16:17:36 | 9.
melyik a mixtape?? vagy a rendes album?...mert nekem sajna egyiksem teccett...nagyot csalóttam a srácokban..pedig a kedvenc bandám..
Cash Money e-mail | 2005-07-27 11:47:17 | 8.
ami nem rég jelent meg mobb deep télleg kurva szar lett?nekem azt mondták
jó lenne ha lil scrappy meg a trillville is leszerződne, legalább itt is lehetne kapni a lemezt debrecenbe

b-ron e-mail | 2005-07-27 10:24:42 | 7.
Mobb Deep és MOP már G-Unithoz szerződött!Van egy új videó is,ami 50 cent ft Mobb Deep-Outta Control (remix)..ez a masscare re-releaseen lesz rajta ami asszem egy dvd csupa új videokkal meg remixekkel.. baszott jó az új szám.
50 mondta, hogy azt akarja hogy olyan nagy legyen a g-unit,mint a def jam.. ezt sztem nem lesz megvalósítva..


Előzmény: Cápa (6.)
Cápa e-mail | 2005-07-04 11:54:30 | 6.
én meg azt olvastam h Game sose volt hivatalosan G-Unit tag,csak a média találta ki.az egész balhé meg állítólag az volt h 50 egyik embere rálőtt Game 1 közeli barátjára.és ezek után má sose lesznek barátok.
sztem Scrappy nem illik zeneileg a csapatba.max a mentalitásuk hasonló.
Lloyd Banks sztem szar,de a G-Unit lemez az jó volt,ütős.
1ébként meg oanokat akarnak a kiadójukhoz szerződtetni mint Mobb Deep v MOP.

Cash Money e-mail | 2005-07-04 09:59:22 | 5.
lil scrappytől a head bussa-t hallgasd meg!
meg mondjuk az egész trillville lemez kurvajó


Előzmény: b-ron (4.)
b-ron e-mail | 2005-07-03 23:24:12 | 4.
scrappy remélhetőleg télleg benne lesz, de ez nem tuti, viszont sokat olvastam erről meg elvileg vmi tárgyalásba vannak. télleg fasza lesz.. no problems pl qrva yó trekk.
és amúgy game télleg összvesszett és elvileg ott hagyta G-U NOT-ot, de attól még kamázom őket, kivéve 50-t és Olviat mer 50 beképzelt féltékeny köcsög tudd lenni, és olvia az egy vén ribanc. Tehát Game már hivatolosan ott hagyta a G-unit-ot és nemrég volt egy interúja és kijlentette, hogy 50 sose volt barát meg hogy le van szarva buck-al és banks-al együtt. Legalábbis úgy emléxem ők voltak.. rajta van talán még a Gunitworld.com-on..game egy koncerten azt is kijelentette, hogy "fuck g-unit" és ledobta a fux-át a közönségnek.. nagyjából ennyi a lényeg.. amúgy most má fat joe-al talán lesz és Nas-al meg Sheek Louch-al már volt közös produkciója..
holla!


Előzmény: Cash Money (3.)
Cash Money e-mail | 2005-07-03 21:26:38 | 3.
EZ KOMOLY LIL SCRAPPY G-UNITOS LESZ?

ÁÁÁÁÁ KIRÁLY
MÁR LÁTTAM A CANDY SHOP KLIPFORGATÁSON IS SCRAPPYT
REMÉLEM NYOMJA MAJD A FASZA CRUNKOT AMIT EDDIG
DE NEM ÚGY VOLT HOGY KIBÉKÜLTEK GAMEÉK?


Előzmény: b-ron (1.)
b-ron e-mail | 2005-07-03 17:21:10 | 2.
LMFAO @ "Olivia is still & will always be a man, Oh' & I hope Suge burns in hell for all the lives he's endangered-->van benne igazság!!!

1 Luv Yayo,Buck & Game
Peace!


Előzmény: b-ron (1.)
b-ron e-mail | 2005-07-03 15:06:23 | 1.
mostmá tuti h otthagyja G-Unit records-ot és úgy néz ki h. már a "The Documentary"-ból a Dreams az utsó video=(.. rendesen lealázott mindekit és nagyon durván nyilatkozott róluk.. de sztem nem baj hiszen így is boldogulni fog meg különben is ott lesz helyette vszinűleg Lil Scrappy..

The Game says G-Unit is done by 2006

07/02/2005 08:12 PM
This message was from Game himself on his own website about everything going on in his life: Thanx for all the love & support yall been showin' me since day one. We've all been here since this site 1st hit the net holdin' it down so fuck the haters & mothafucka's like 50 & Suge who mad cause I'm climbin' amongst Hip Hop's elite !!! If you didn't already notice, G-Unit Ooops I meant G-Unot is headed downhill as was Murder Inc when 50 stated Ja was singin', Now his faggot ass is singin' & what goes around comes around !!! Hate It Or Love It the underdogs on top ! There is absoloutly nothing they can do to beat 300 bars & G-Unot is the funniest shit since Richard Pryor so fuck them !!! Let that mixtape sink in between the ass cheeks, fuckin' faggots !!! Bleek is finished, Buddens is finished, the Young Guns never started, G-Unit will be finished before 2006, Yayo will flop & Olivia is still & will always be a man, Oh' & I hope Suge burns in hell for all the lives he's endangered. Hurricane aint scared, 1.



1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.