Click to Visit
Hip-Hop - The Game Vs. G-Unit
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:32:36 | 88.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Rapper83 e-mail | 2008-06-12 21:19:16 | 87.
Razo Papa és Paja G bemutatja:

Wanted - Utcahíradó (2008)

!!!AZ ALBUM MEGJELENT!!!
Az ÁRA: 1000 Ft + postaköltség
(Budapesten személyesen is átvehető)
InFo: wanted25@freemail.hu;
MSN: razopapa@hotmail.com
www.myspace.com/razopapa
www.wanted.hotband.hu
www.baratikor.hu/music/musician.php?mid=47961

u.i.: a CD-t igényes kivitelben kapjátok, NEM otthon nyomtatott borítóval és írt CD-vel.. :)

Thunda e-mail | 2008-06-05 15:03:47 | 86.
de te okos szamár vagy mert engedsz

Előzmény: Stash Money (85.)
Stash Money e-mail | 2008-06-04 16:12:34 | 85.
IÁÁÁÁ!
Hát Én!

:)


Előzmény: Thunda (84.)
Thunda e-mail | 2008-06-04 15:34:58 | 84.
ha mind a ketten engedtek akkor ki a szamár??
Rapper83 e-mail | 2008-06-03 13:46:19 | 83.
Wanted - Razo Papa és Paja G

www.myspace.com/razopapa
www.wanted.hotband.hu

illetve a www.baratikor.hu zenészei között is megtalálhatóak a srácok..

füleljetek rá
üdv

b.i.b e-mail | 2008-06-01 18:57:26 | 82.
s4.gladiatus.hu/game/c.php?uid=48244

Előzmény: phlegma (81.)
phlegma e-mail | 2008-06-01 15:25:33 | 81.
így van csak én a "Tupac-et"ből arra következtettem,hogy Tupeknek mondod....mivel et raggal így kéne ejteni....mind1,megtárgyaltuk.
Stash Money e-mail | 2008-06-01 15:14:59 | 80.
Béke van, Nálam mindig!
Tupac leírva! Élőszóban Tupák!
Így van öregem, de Én írtam és nem beszélgetés közben mondtam!
Úgyh sorry, de nem Én tévedtem!

Nem a ragok helyes, vagy helytelen használatán voltál fent akadva!

Jó tudni hogy igazad van és ne is hagyd abba!
De jelen esetben sajnos nincs igazad...

Szia


Előzmény: phlegma (79.)
phlegma e-mail | 2008-06-01 12:19:43 | 79.
ez mind igaz,de én nem úgy kezdtem,hogy figyelj már te köcsög,mer szétütlek....Vagy ez jött le az elején is?
Amit írtam,amellett kiállok,IGENIS Tupac nevét á-val kell ejteni,akármennyire kis dolog és jelentéktelen....
Ha ezt elismered,én abbahagyom,nem érdekel hogy ejted,nem ezzel van a bajom,csak tudd,hogy helytelen....Részemről ennyi,béke van Stash,de ettől még mindig TUDOM,hogy igazam van.


thamole e-mail | 2008-06-01 12:04:54 | 78.
Mondhatjuk, hogy öreg motoros vagyok mondhatjuk, hogy nem, de aki kicsit is ismeri itt a nevem az tudja, hogy lassan 5-éve itt vagyok konkrétan a fórumon(asszem talán phlegma ismerhet régről asszem), na és amiatt írok ide (is), mert mondom mit keres itt Stash Money pajtásom:-)(am nem ismerjük egymást személyesen), mert tudom, hogy Ő tényleg csak az igaz gondolatokért áll ki, akár csak én, de amit itt olvastam az szerintem minden határon túl megy, én 13 éve vagyok a hip hop-ban rengetegen ismernek emiatt (is) és tudják, hogy pl. itt 5 év alatt annyit nem mondtam soha senkinek, hogy fa**kalap, most se teszem!!Pedig lenne néha kedvem, mert én tudom, hogy miként gondolkodtam akár már 16 évesen, de amiket itt olvasok attól inkább elhataárolom magam és a hozzám hasonló úgnevezem magam hiphop tudósokat:-)
Nem akarok meg nem szoktam nagyzolni azaz nem vagyok Megalomániás, de nekem tényleg elég nagy zene gyűjteményem van a rap minden szegmenséből és oldaláról, de ha valaki elírt mondjuk véletlen egy jelzőt vagy ragot vagy retorikailag(Ma a rendszeres gondolkodás és önkifejezés eszköze, a kulturált érvelés, vitatkozás tudománya) helytelenül tett bizonyos megnyilatkozásokat, ezért és soha nem küldtem el az anyukájába senkit meg nem mondtam h szívjon le meg ilyen aberált kifejezéseket amugy se használok.....erről ennyit.
Itt jön az, hogy látom h itt a Stash mondom Ő elvileg nem szólal meg bárhol, de tuti okkkal teszi, ha mégis...itt is ahogy látom és érdekes, hogy Tőle egy undoritó szót sem olvastam....érdekes nem?!....ez költői kérdés Ti is tudjátok a választ!
Én csinálom a www.raphirek.hu oldalon megjelent cikkek, hírek majd 90% ár egy Feriboy nevű sráccal aki az alapitója ennek a YO kis site-nak(php val is Ő vergődik:-))és azt merem állítani sok sok év után, hogy eléggé átlátom a dolgokat minde kultúrálisan mind zeneileg mind öltözkődés, graffiti, dj, beatbox amit akartok....de,olyat higyétek el én is sokat láttam, hogy a legjelentősebb kinti site-okon is írtak el előadók nevét meg helytelen raggal illeték Őket, de ettől az adott író nem lett divatmajom vagy tiszteletlen bunkó csupán mondjuk tévedett...de a tévedni emberi dolog so kérk mindenkit ne szitkozodjon, meg ha meg jogosnak érzed a vélet vagy valós sérelmet a kedvenceddek szemben akkor indulatoktól mentesen higgadtan védd ŐT MEG!
Tupac Amaru Shakur aka Makaveli The Don , Tisztelem imádom szeretem...és itt a TISZTELET SZÓT emelném ki mint sok-sok éve már azt teszem, mert attól, hogy én mondjuk nem szeretem aCypress Hill-t ugyanoolyan tisztelettel tekintek Rájuk mint az általam esetleg bálványozott sztárral kapcsolatban, mer tmondjuk, ha csak azokról írnék kedvező cikket vagy ilyesmi akiket szeretek, hát nagy baj lenne...
Tehát tényleg, csak annyi, hogy ilyen szintű betámadásokat egymás ellen, ha 16 éves vagy, ha 26 tök mind1...nem szabad!!
Gondolja át mindenki miről szeretne pontosan írni, mert azt akkor érvekkel vagy legalább szeméyles inditatású amócióival tudja is alá támasztani(aza z ésn azért szeretem, mert amikor 6.-ikos voltam ...blablabla, vagy én egy meghatározó, magazinban azt olvastam ettől meg ettől, hogy...és akkor forrást is megjelölhetsz, de mindig figyelj az adott forrás forrásérétkére élj tehát forráskritikával) és akkor nem lesz senkinek az anyukáján semmilyen semi aktus, ha ezeket betartjuk, mert én nem csak ITT hanem az életben élő szóban is megvédem az álláspontjaim, so bárki jöhet és egyébként van egy két 16 éves meg 30-40 körülimismerösőm is akik tudják, hogy ez az amiért élek halok, so nem csak a levegőbe mondom a sok okos maszlagot!
Peace b-ron, phlegma és Stash Money
Fekete István Tamás 22 éves egyetemista kosaras hip hop fan Hódemzővásárhelyi illetőségű lakos vagyok, pacsi(régi dolgaimat is vissza lehet olvasni soha nem szidtam senkit)
UI:amugy meg a tahmole néven futó irkafirka gyerek aki tökre hidrogén szőke meg festve is van se lehet csak mégis egy divatmajom vagyok....jelenleg majd 300 előadót követek és szeretek a szakmában a kivétel amint írtam a Cypress Hill meg is van rá az érvem miért nem komálom a zenéjüket, de ez topic nem erről szól se nem untatok senkit, aki ezt a maszlagot véig olvasta eléggé fáradt lehet amugy is XD XD
www.raphirek.hu

Stash Money e-mail | 2008-06-01 06:37:37 | 77.
Öregem!
Egyszer remélem előbb gondolkodsz és aztán írsz.
Lehet jobban járnál...

Idézlek: "Onnan indultam ki,hogy hogy is kell kimondani 2pac nevét"
Nos, akkor Én írogatok faszságot, vagy te?

HY


Előzmény: phlegma (74.)
Stash Money e-mail | 2008-06-01 06:33:21 | 76.
Hát nem is tudom... Lehet hogy jobb is!

Előzmény: Thunda (75.)
Thunda e-mail | 2008-05-30 16:24:52 | 75.
tampon? nincs tampon?

vicces hogy a bé-ron meg a bandika semmit sem írt vissza. 1-0

phlegma e-mail | 2008-05-30 08:15:06 | 74.
szerintem te már azt se tudod,miről beszélsz....
Onnan indultam ki,hogy hogy is kell kimondani 2pac nevét....erre belemész minden faszságba :D

Vagy most mit nem értesz?hogy honnan tudom,hogy te tupeknek ejted?

"Én nagyon szeretem Tupac-et"
Na most a rag nem -ot,hanem e-et nálad.
tupáket,ilyen meg nincs.


Előzmény: Stash Money (73.)
Stash Money e-mail | 2008-05-30 07:46:30 | 73.
Na figyelj te szerencsétlen!

Írsz egy levelet Tupac-nek! Hogy írod?
Dear Tupac! vagy Dear Tupák!

Szerintem ez nem lehet kérdéses!
Ha mégis akkor nincs miről írogatnod!

Nem tudok mivel érvelni, csak a tudományos tényekkel, de úgy látom nálad ez eredménytelen...

Puszika picurka


Előzmény: phlegma (71.)
Stash Money e-mail | 2008-05-30 07:36:28 | 72.
WAHHHAAAHHHHHA!
PANCSERRRRRRRR!


Előzmény: phlegma (71.)
phlegma e-mail | 2008-05-30 00:24:49 | 71.
jaj hallod,ne ezen akadj már fent,hogy most peksz life,vagy peksz lájf,mer nem kicsit vagy szánalmas :D
a pac's-t akartam kiemelni,azért írtam azt fonetikusan,de amúgy meg páksz lájf akkor....örülsz?

Annyira szar,hogy nem tudsz mivel érvelni,mert rájöttél,hogy igazam van,és felhozol ilyen faszságokat :D


Előzmény: Stash Money (69.)
Stash Money e-mail | 2008-05-29 23:25:47 | 70.
csicksa???
így már értek mindent!


Előzmény: b-ron (68.)
Stash Money e-mail | 2008-05-29 23:23:50 | 69.
Kisbarátom!
Te most írásban beszélgetsz velem vagy élőszóban?
Nem mindegy!!!
Tudod miért nem???

Biztosan nem, úgyhogy LEÍROM neked és a tudatlan monitorfejü b-ron haverodnak is!!!
G-unit írva, fonetikusan (élőszó) dzsíjunit
Stash Money írva, fonetikusan (élőszó) sztess mani

Szóval biztosan tanultál nyelvtant és akkor tudod mi a különbség az élőszó és a leírt szavak között... "fonetika" nézz utána!!!
http://hu.wikipedia.org/wiki/Fonetika kis segítség, mert szerintem magadtól nem fog menni!

Pac's life írva, fonetikusan peksz lájf (élőszó)

na szevasztok és ne írjatok erre vissza, csak simán nyeljétek be és akkor nem lesztek még kellemetlenebb szituban! puszpusz


Előzmény: phlegma (66.)
b-ron e-mail | 2008-05-29 21:41:38 | 68.
de ez a buzi fórum is tele van sok monitorarcú csicksa fasz-al
b-ron e-mail | 2008-05-29 21:40:53 | 67.
jaja phlegmának igaza van és engem is kurvára iritál ez a sok buta tudatlan baromarcú köcsög divatrapper... mert Mo.n 90% a rapperknek (akiket látok az uccán) divatrapper.. pl ilyeneket mondanak és szakadnak rajta, hogy: "2PEK SE KÚR" primitív gennyládák
phlegma e-mail | 2008-05-29 21:09:50 | 66.
vagy hogy csak megemlítsem a legújabb divatszámot tőle:
Pac's life....peksz life-ot mond? nem hiszem....

phlegma e-mail | 2008-05-29 21:07:56 | 65.
ne vitatkozz már,idióta,hallgasd meg a számait,nézd meg szinkronosan vmelyik filmjét,hogy mondják be,hallgasd meg nas-got yourself a gun című számát,vagy vmelyiket,és azután magyarázd a hülyeségedet ;)
ez a tupekezés tipikusan a divatfosok találmánya....
Ki ez,fú 2-essel írja a nevét,mostantól ő a kedvemcen,ő tupek áááá.

....

Stash Money e-mail | 2008-05-29 20:59:32 | 64.
:)
Te vagy nagyon humoros, vagy nagyon fáradt, vagy igazán tudatlan kis butácska vagy!
Szerintem erre alukálj egy nagyot és holnap tiszta fejjel, gondold át újra ezt a dolgot!
Jó éjt tupák!!! vagy pupák???

Tupac Amaru Shakur...


Előzmény: phlegma (63.)
phlegma e-mail | 2008-05-29 20:16:48 | 63.
nem tudom ki találta ki ezt a fasz tupeket baszd meg,így sehol nem hallhattad....tupák....ebből látszik,hogy sztem te is csak a nevét ismered,mivel minden számban így ejti a saját nevét,és minden számban más is így ejti neki....
És igenis belekötök ilyen kis apróságokba,mert kibaszottul irritál ez a tupekezés.

Stash Money e-mail | 2008-05-29 20:08:52 | 62.
KICSIM, ne is mert nem kiejtettem, hanem leírtam butuskám! és mit nem írtam le jól??? nagyon érdekelne te kis tudós...

Előzmény: phlegma (61.)
phlegma e-mail | 2008-05-29 20:00:41 | 61.
én sem akarok belefolyni,és beszólni sem akarok,de nagyon szeretheted,ha a nevét sem tudod normálisan kiejteni....

Előzmény: Stash Money (60.)
Stash Money e-mail | 2008-05-29 19:53:43 | 60.
Öregem! Még véletlenül sem szeretnék belefolyni ebbe a mélyen szántó vitába, de szerintem azért mert Thunda nem kedveli Tupac-et, attól Te még viselkedhetnél kultúrált emberként, igaz hogy ez egy fórum, ahol arc és név nélkül irkálunk, de mégis!!! Én nagyon szeretem 2Pac-et, de mégsem irritál, hogy más nem osztja a véleményemet...
Szóval ne basz meg az édesanyja hátán senkit, mert lehet, hogy hülyén nézne ki!!! Béke


Előzmény: bandi06 (58.)
Thunda e-mail | 2008-05-29 16:27:26 | 59.
elolvastad amit írtam? amúgy ismerem csak olyan szar mint a wc papírom.

Előzmény: bandi06 (58.)
bandi06 e-mail | 2008-05-28 19:58:30 | 58.
Te szarházi kis köcsög.Megbaszlak anyád hátán!!!Azért nem ismered 2pacot mert akkor születtél mikor meghalt R.I.P.Te fostos szalamandra.

Előzmény: Thunda (57.)
Thunda e-mail | 2008-05-28 19:37:20 | 57.
ez a mind a kettőtökek szól; én a helyetekben elszégyellném magam, hogy leállok egy 16 éves "gyerekkel" vitatkozni. Ha agyilag is idősebbek, és kultúráltabbak lennétek, akkor nem írnátok fröcsögő nyállal, hogy ROHAGYÁ MEG TÚPÁK A ISTEN ÉS TE EGY KIS GECIIII VAAAGY....
Thunda e-mail | 2008-05-28 19:35:43 | 56.
és ez okot ad neked arra, hogy mindennek elhordjál mert nem szeretem azt a szar tupacod? ha annyira szeretnéd menj és szívd le haver, én nem istenítek egy MC-t sem, és más szegmensekben is sokkal intelligensebb vagyok...szerintem a koromhoz képest "jobb" vagyok nálad.

Előzmény: bandi06 (54.)
b-ron e-mail | 2008-05-27 14:41:37 | 55.
én 9 éve hallgatok rappet te kis 16 éves nyomorék! menj jáccani apáddal, vagy anyucival, aki majd mesél neked szép meséket! te kis idegbeteg tetves geci!

Előzmény: Thunda (53.)
bandi06 e-mail | 2008-05-27 14:14:49 | 54.
Te még nagyon fiatal vagy és ostoba.Itt játszod a picsád miközben azt se tudod hanyas a kabát.Apád lehetnék kis köcsög.Kis szürkeegér az ilyen kis faszok az agyamra mennek.

Előzmény: Thunda (53.)
Thunda e-mail | 2008-05-27 14:10:09 | 53.
szopjál le te tinicigány a sidejaiddal meg a faszomtudja mikkel!! a kurva anyád hallgat populáris dolgokat!!! 90%-a amit hallgatok olyan, hogy álmaidban sem ismernéd őket!!! szerintem rohadjál meg!!

hála istennek a tesóm révén 7 éves korom óta hiphopot hallgatok, és az egy dolog hogy én átugrottam azt a fasz köcsög unintelligens makaveli börtönbaszott faszt!!! én nem 12 évesen kezdtem fasszőrt növeszteni meg rászokni a rapre és nem 2csomaggal kezdtem....így nem is marad a szívemben!! nem mondtam, hogy szar, csak azt hogy nem jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szopjatok le, ti max 3-4 éve hallgathattok hiphopot, én 9 éve!!!!!!


Előzmény: bandi06 (52.)
bandi06 e-mail | 2008-05-27 14:00:29 | 52.
kis köcsög mondtam nem vagy százas.2pac a legnagyobb te kretén.Elmehetsz a picsába a rakás szar izléseddel eggyütt.Megmondom én mi a jó zene:2pac,Ice Cube,Mobb Deep,Daz Dillinger,Nas,Dmx,Game,Wildlife Society csak hogy párat emlitsek.Neked kis fasz meg ott van a hip hop boys meg a Nelly.Én még tudom mi a jó zene és nem hallgatom azt a nyálas populáris szarokat.KÖCSÖG

Előzmény: Thunda (48.)
Stash Money e-mail | 2008-05-26 23:30:57 | 51.
Egy biztos 50CENT bealudt és sokan leelőzték!!!

Előzmény: Stash Money (50.)
Stash Money e-mail | 2008-05-26 23:30:15 | 50.
HÉhéhé!!!
Ez nem ilyen egyszerű gyerekek!!!!
Tupac nagyon nagy ezt senki nem vitathatja el tőle, mintahogy azt sem, hogy a halála még egy óriásit dobott ezen a tényen, de ettől nem Ő a világ legjobb négere!!! és Eminem sem, meg Snoop sem... A hip hop a legnagyobb és azon belül vannak kiemelkedő, híres, populárisabb és alternatívabb előadók is!!! Szóval ezen hosszú napokig, hetekig kurva anyázhattok, de körülbelül ez a helyzet... pl:mi a jobb a majonéz, vagy a ketchup??? (mindenkinek más)
BIG UP


Előzmény: b-ron (49.)
b-ron e-mail | 2008-05-26 23:18:29 | 49.
EGY ROHADTSZÁJÚ KÖCSÖG VAGY THUNDA! NEKED ITT SEMMI HELYED! 2PAC AZ MINDEN MAI RAPPERNÉL TEHETSÉGESEBB VOLT

Előzmény: Thunda (48.)
Thunda e-mail | 2008-05-26 21:02:34 | 48.
kurva anyád!!!

egy faszt!!!

megmondja itt bárki!!!

audiomatictól kezdve felkelő nap lovagjain át egészen 2 Live Crewig mindent hallgatok....


szerintem neked kéne leckéket venned, és mégegyszer nevegyél a szádra!!!


Előzmény: bandi06 (47.)
bandi06 e-mail | 2008-05-24 13:30:38 | 47.
ANYÁD köcsög.Most látom csak mit merészelsz.Hogy mered lehordani a világ legnagyobb raplegendáját,te szaros.2pac minden idők legnagyobbja kisfiam,szerintem te kurvára nem értesz a jó zenéhez ha őt fikázod.Az tuti hogy izlésficamba szenvedsz.Te kit hallgatsz?Fogadjunk azt a rakás szar Eminemet vagy valamelyik divatmajmot.Van belőlük elég ,büszke lehetsz idióta.Lúzer

Előzmény: Thunda (46.)
Thunda e-mail | 2008-05-21 16:31:33 | 46.
Kábé ebből csak eminemnek az ősrégi freestylojai jók , tehát azt sem mondhatom hogy mondtál legalább egy jó előadót.

Hát bocs srácok nekem 2csomag sem jön be..valahogy azt a szar részt 13 éves koromban átugrottam...
primitív tupác hangja. lalalalaa

:)

kax

roberto97 e-mail | 2008-05-21 12:24:35 | 45.
G_UNIT FOREVER
G-UNIT a legjobb
tony yayo lloyd banks 50cent young buck

de jo rapperek még: pl.2pac snoop dogg jay-z xzibit eminem nate dogg t.i. stb.

csilla1111 e-mail | 2008-05-21 11:49:30 | 44.
sziastok:-) kinek van meg a wanted album?

Előzmény: g unit boyz 66 (43.)
g unit boyz 66 e-mail | 2008-05-19 15:10:32 | 43.
Junior az meg milyen faszkalap???
Jah az a rodhadt CIGÁNY!!!!
és nem roma hanem CIGÁNY!!!!


Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (42.)
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-10-13 09:48:45 | 42.
SZEVASZTOK FASZSZOPÓÓÓÓ GECILÁDÁK !!!!!!!

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA GESZINYALÓ, TI MEG BAKAPHATJÁTOK AZ APÁTOK RETKES, VÉRBAJOS FASZÁT KIS PÖCSÖK!!!!

ÉS AZ ANYÁTOKAT IS MEGBASZHATJÁTOK!!!!!!!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!


DefJam e-mail | 2007-10-02 17:51:03 | 41.
Egyértelmű h Game... Mostanában megfogott egy-két alkotásával.
Pl. az egyik az a The Game, Xzibit & Snoop Dogg - California Vacation track.
A másik WC új albumán lévő közös trackjük a WestCoast VooDoo..

Akhileusz e-mail | 2007-10-02 11:26:08 | 40.
the game for ever
b-ron e-mail | 2005-11-12 06:59:16 | 39.
pontosan! sztem is mindig izgi a beef.. még az ilyen filmeket is jó nézni. pl ott van beef 1 & 2.. nagyon kemény. 50 miket beszél?! 2 sor?? csomó száma volt amikben qrvára megalázta

amúgy majd cserélhetnénk még klippeket.. majd mondom mik vannak


Előzmény: Cápa (38.)

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.