Click to Visit
Hip-Hop - REal Muthaphuckin G Rap
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 17:48:32 | 22.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Dead-End e-mail | 2006-11-03 18:57:52 | 21.
Na van már itthon netem.

dead-end@djuice.hu


Előzmény: ZazAAA (20.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-01 00:36:11 | 20.
Azon vagyok, hogy beszerezzem, de nemtom sehonnan.
Neked megvan?
Adhatnál 1 msn címet, azt jólenne ha átküldenéd...
Na előre is kösz!!
Peace!


Előzmény: Dead-End (19.)
Dead-End e-mail | 2006-10-30 17:02:06 | 19.
Nem tudod mit hagysz ki, szered be, de gyorsan!!!

Előzmény: ZazAAA (15.)
Alcatraz e-mail | 2006-10-27 17:18:41 | 18.
YO MY WHITEBOYZ!!!! TÉLLEG EZEK A LEGJOBBAK MA A PIACON MEG VOLTAK. RESPECT G!!!

Előzmény: Márky-PaPa (17.)
Márky-PaPa e-mail | 2006-10-27 10:34:38 | 17.
Csumi emberek! Westcoast Gangsta Shit! Ez az igazi muzsika, az biztos! Az én favoritjaim: 2Pac, Dr. Dre, Westside Connection (Ice Cube, Dub C), The Game, Mc Eiht. Ezek az igaziak az én fülemnek! Az idei anyagok közül Eiht Comptons OG-je, meg Cube Laugh now, cry laterje nagyon jól sikerült anyagok, mindenkinek ajánlom, aki még nem fület volna bele :) na béke

kallo e-mail | 2006-10-27 06:55:00 | 16.
hy all!
kérnék mindenkit aki szereti a rapp-et, hogy katintson a linkre és szavazzon mr.siidre, ő még csak kezdő de ha nem segítünk rajta akkor az is marad!!!1 percedbe se kerül az egész!minden nap egy ipről csak egyszer szavazhatsz:(
http://www.nagyvarad.ro/content.php?goto=partium_radio_slagergyar&do=show_dal&dal_id=3


Előzmény: ZazAAA (15.)
ZazAAA e-mail | 2006-10-26 10:27:48 | 15.
Ez a B.G. Knocc Out & Dresta- Real Brothas nekem kurvára kéne, mert néztem a neten, de sehol nem seedelik, próbáltam leszedni, de tegnap délután óta nem kezdi el a töltést...
Biztos nagyon nagy album lehet, mert én még csak a Real Muthaphuckkin G's-ben hallottam a B.G.-t, de ott meggyőzött...
Meghát West Coast az Isten, és mivel még ezt az albumot nem hallottam, de itt nagyon dicsérik, hogy valódi G-Funk, ezért kurvára kéne...
Ha van msn-ed yo lenne ha áttolnád!!!
Na, Peace!!


Előzmény: Mr.Leathaface (10.)
Dead-End e-mail | 2006-10-26 09:29:28 | 14.
Arra én is vevő lennék. ;)

Előzmény: Cápa (12.)
Dead-End e-mail | 2005-12-18 09:18:53 | 13.
B.G. Knocc Out & Dresta közös albuma, a Real Brothas nekem kurvára bejött. Bár a '96-os Str8 off tha Streetz of Muthaphuckkin Compton-n (Eazy-E) jobban nyomják, szerintem.

MC Ren: Kizz my Black Azz
Rövid az album, egyébként nagyon fullos, főleg a Kizz my Black Azz és a Hounddogz.

Az N.W.A minden mennyiségben jó, bár a '91-es EFIL4ZAGGIN (NIGGAZ4LIFE) már gyengébb lett, főleg a Straight outta Compton-hoz képest, de az Alwayz into somethin' és a Real Niggaz don't die kurva jó.

Eazy-E mindegyik albuma kurva jó lett. Legutóbb mikor Eazy-t hallgattam, legtöbször a Neighborhood Snipert hallgattam meg. Ütős!!!

Mack 10: Bang or Ball
Hát ettől az albumtól nem estem hanyatt. Hate in yo eyes, Work, szt hiszem ennyi, ami kiemelkedő az albumon.

Ice Cube:
Az egyik legnagyobb. Kár, hogy 2000 óta nincs új lemeze, csak a Westside Connection-nal, de az is kurva jó, bár a Bow down-hoz képest a Terrorist Threats... Mondjuk nekem tetszik.

Cápa e-mail | 2005-07-19 12:39:11 | 12.
megszereztem a Penthouse Players Clique albumot.good music
Cápa e-mail | 2005-07-14 21:02:11 | 11.
:)) mégis mit vártá.mondjuk attól h ezt a réteget nem igazán ismerik attól még vághatják.bár nem ezen a fórumon:))))
szerezté Kokane-t?legegyszerűbb ha megszerzed a Snoop:last meal albumot.ott vagy 6 számba nyomja.


Előzmény: Mr.Leathaface (10.)
Mr.Leathaface e-mail | 2005-07-13 08:20:03 | 10.
Háááát ennyien vágják itt a Rap zenÉt...
azért viCCes!

Mr.Leathaface e-mail | 2005-07-11 11:33:32 | 9.
ezektől az emberektől mért nem látunk a viván klippeket????:DD:D:D:D:D:D:D
pl.: egy Yukmouth klippet
tőle láttam egyszer egy elég komolyat...

Mr.Leathaface e-mail | 2005-07-11 11:33:31 | 9.
ezektől az emberektől mért nem látunk a viván klippeket????:DD:D:D:D:D:D:D
pl.: egy Yukmouth klippet
tőle láttam egyszer egy elég komolyat...

Mr.Leathaface e-mail | 2005-07-11 11:33:27 | 8.
ezektől az emberektől mért nem látunk a viván klippeket????:DD:D:D:D:D:D:D
pl.: egy Yukmouth klippet
tőle láttam egyszer egy elég komolyat...

Mr.Leathaface e-mail | 2005-07-11 11:30:53 | 7.
ez a Bay Are pontossan most mi is??
mert ezzel kapcsolatba vannak nálam zavarok..

E-40 és Too Short tényleg jó!!
Bg&Drestát hallgasd meg mert ők tényleg nagyon jók!
Kokane-t sajna nem ismerem.potólni kell ezt a hiányosságot!
Nate Dog is kellemes végül is,de azért más kategória.


Előzmény: Cápa (6.)
Cápa e-mail | 2005-07-11 10:56:05 | 6.
Dj Quik-nek az lesz az új albuma.bár sztem te is tudod.1ébként 2pac nem Bay Area-ban lakott a westside-on?
mopndjuk én onnan E-40-t és Too Shortot ismerem igazán.ők naon faszák.persze még jó pár nevet tudnék sorolni,de azok zenéjét annyira nem ismerem.max Yukmouth.ő is kemény.
meg aztán onnan indult az egész westside.volt idő miko minden nagyobb kiadó szerződtetett 1 Bay Area-s rappert.

Bg+Dresta lemez megvan,de még nem hallgattam.
azé a Doggpound is kemény nagyon.Kurupt:street is a mutha odabasz pl.
a lench mob ról is hallottam.talán van lemezem.van 1 haverom ő nagy westside-os.oan zenéket kapok tőle...csak lesek.
de én szeretem Nate Dogg-ot,Butch Cassidy-t és Kokane-t is.jól kenik.Kokane először a Ruthless-nél volt. még HWA-re lennék kíváncsi.

Mr.Leathaface e-mail | 2005-07-11 08:24:33 | 5.
Bay Are lemezem nekem is van.egész jó de azért ők más zenét nyomnak..nem az a kőkemény west coast-os HC rap.
sztem ezen a téren Ruthless Family a legjobb..ők nagyon kemények..Gangsta Dresta&Bg Knocc Out mond valakinek valamit?? G Funk ot nyomnak de nagyon jóóó!!!Eazy spanjai..Egy Eazy klippben benne vannak: Real muthaphuckin G's
nagyon küldik!!a lemezük címe Real Brothers!

nemtudom én Pac-ot valamiért nem szeretem..nem azt mondom h semmibe nem nézem de a zenéje sztem messze nem az az igazi west coast shit...nem is hallgatom.de ez az én véleményem!
Mc Eiht is jól küldi,ő is kemény zenét csinál még!!!
Tudja valaki mi az a Da Lench Mob??
Na az is egy nagy zene!!!Én úgy tudodm h Ice Cube legeslegelső együttese!!!!elég oldschool!!!kemények ők is!!

Jokkka e-mail | 2005-07-11 05:23:03 | 4.
Ajánlom DJ Quik új mixtapejét (The Trauma Mixtape). Nekem nagyon bejön!;)
West Side? Pac-on kivül? Hm ... akkor Yay Area! Assassin meg ilyesmi ...


Előzmény: Cápa (3.)
Cápa e-mail | 2005-07-10 18:58:45 | 3.
én bírom a westside-ot.bár a Bay Area rappereit jobban szeretem.de Eazy-nek vagány számai vannak.Mc Ren-t nem igazán bírom.a Westside Connection kurva jó.Dj Quik-et még keveset hallgattam,de bepótolom.az EDI+Kastro album nem volt rossz,bár nem is 1 nagy szám.Mack 10-t meghallgatom,de nem vok hasra esve tőle.átlagos.
Mr.Leathaface e-mail | 2005-07-09 16:55:20 | 2.
BG knocc out & gangsta Dresta akart lenni!!
mi a véleményetek ezekről a zenékről amiket írtam?(csak az írja le aki ismeri is őket)

Szerintem ezek az emberek csinlnak/tak rap zenét!!!!!!! hiteles bünözők voltak kőkemény alapokkal!Real west coast shit,nem a jarule...:)

na tekerjetek egyet azt írjatok véleményt!
sok dolog van még amiről érdekelnek korrekt vélemények!
WESSSSSSSSSSSSSST SIDE


Mr.Leathaface e-mail | 2005-07-09 16:37:07 | 1.
Peace ALL!
ezt a topikot szigorúan "igényes rapet" hallgató mindennapra bekészül G's nek nyitottam,akikben megvan a Thug Mentality!
KÉrem az East parti zenéket kedvelő emberkéknek h kiméljenek most!!(hú de finoman fogalmaztam,nem fikázást akarok itt)
csak az írjon aki tényleg rapet hallgat...
ez ebben a szobában csakis A REAL WEST COAST SHIT!!
gondolok többek között: !Ruthless Family! Eazy E , BG Knocc Out & Gangsta , Mc Ren .
Mac 10 , Ice Cube & West Side Connection & Da lench mob.
Mc Eiht , Daz Dillinger.
És nem utolsó sorban NWA.

Én a dré meg snoop bagázst nem nagyon kedvelem (Death Row)
és kurva finoman fogalmazok mert nem balhézni akarok hanem KOMOLY emberektől komoly véleményt,de nem csak ezzel kapcsoltaban!!!

szerintetek egy O.G. csinálna britneyvel klippet?? ( pl.: snoop mert ő annak mondta magát mégis kifarsult!! )
ti ezt h látjátok?
Írjatok real niggaz


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.