Click to Visit
Hip-Hop - Trip Hop, rokon vagy vmi más?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 18:00:10 | 14.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-10-13 09:50:28 | 13.
SZEVASZTOK FASZSZOPÓÓÓÓ GECILÁDÁK !!!!!!!

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA GESZINYALÓ, TI MEG BAKAPHATJÁTOK AZ APÁTOK RETKES, VÉRBAJOS FASZÁT KIS PÖCSÖK!!!!

ÉS AZ ANYÁTOKAT IS MEGBASZHATJÁTOK!!!!!!!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!


Ludaaa e-mail | 2007-08-09 18:12:02 | 12.
Amugy ő teremtette meg a műfajt mármint Dj Shadow ki hip-hop dj ként kezdte és a legütősebb alapokat nyomta szerintem nah a lényeg hogy máig se ismeri el ezt a műfajt amugy magyar honlapokon is sokat olvashattok róla
Ludaaa e-mail | 2007-08-09 18:09:27 | 11.
és Dj Shadow az isten
ZsenI e-mail | 2006-03-28 14:09:17 | 10.
Massive Attack, Morcheeba, DJ Krush, Kid Koala, DJ Vadim h csak egy pár nevet említsek...amúgy vhol félúton helyezkedik el a hiphop és az elektronika között
sussfelnap e-mail | 2006-03-24 11:53:18 | 9.
03.31. Péntek
CRATE SOUL PRESSURE:
ONE SELF live feat. DJ Vadim,
Yarah Bravo & Blu Rum 13 (Ninja Tune, London)
SENA + DJ MANGO (Gimmeshot / Tilos Rádió)
KEYSER & SHURIKEN (Crate Soul Brothers / Tilos Rádió)
Belépő elővételben: 1600 Ft, helyszínen: 1900 Ft

A tavalyi nagy sikerű One Self live act után a 2006-os év sem múlhat el anélkül, hogy az egyik legnevesebb európai hiphop producer, DJ Vadim és vidám csapata ismét tiszteletét ne tenné Budapesten Mivel Vadim egy időre az USÁ-ba költözik, valószínűleg sokáig ez lesz az utolsó alkalom, hogy a csapatot ebben a formában élőben láthatjuk. A buli vendége még a magyar-ghánai MC Sena, aki Vadim legújabb, az angol Ninja Tune kiadónál várhatóan tavasszal megjelenő albumán több számban is énekel és nyomja a szöveget; őt DJ Mango, "a lemezjátszók Charlie Parkere” kíséri. Az újból induló Crate Soul Pressure klubest házigazdái, Keyser & Shuriken a tőlük megszokott jazzes-funkos-soulos eklektikával készülnek.

http://www.sussfelnap.hu/uj_site/index.php?id=20&eid=93

JK family e-mail | 2005-10-23 18:53:24 | 8.
Most megy a rádiókba egy-szerintem-trip hop szám.
Valami Im Sorry....vagy passs. Kisérteties dúdolás van benne, a klipben pedig, a csaj egy űrhajón mesztelenül nyúláng. Azt se igazán tudom hova tenni, de szerintem ez az. Tudsz pár trip hop előadót mondani?


Előzmény: Fuckin Killah (7.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-10-23 14:41:16 | 7.
nem absztrakt hiphop. az A Srácok.

valami fura dolog elbvileg koze nincs a hiphophoz. akar pl. 50nek. en amit hallottam az erdekes de nem tudom sokat hallgatni pont ugy mint egyeb elektronikus putyogeseket.

JK family e-mail | 2005-10-21 17:59:30 | 6.
Én se tudom eldönteni mi is az. De biztosan valami absztrak hiphop. Amit én nem kamázok.
Peace

Coolmander e-mail | 2005-10-02 19:50:56 | 5.
meg a Dj Krush
Kovda e-mail | 2005-10-02 16:32:14 | 4.
Trip Hop >>> Portieshead!
Coolmander e-mail | 2005-10-02 13:32:36 | 3.
megint 1 felesleges topic
Down By Low e-mail | 2005-10-02 13:25:30 | 2.
"csak az az igazi dj, aki igazi djként nyomja"...
ezzel annyit mondtál h a macska szőrös állat mert szőrös állat a macska...

p


Előzmény: KKuuBBuu (1.)
KKuuBBuu e-mail | 2005-10-01 20:00:15 | 1.
Mi is a trip hop? Egy történet. Volt egyszer egy dj, egy igazi technodj. Egyszer meghallotta ezt a hip-hoppot. Gondolta, csak az az igazi dj, aki igazi djként nyomja. Bele is vágott, de valahol mindig elrontotta. Mindig hibridre sikerült a zenéje.
Mi a véleményetek?
Peace


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.