Click to Visit
Hip-Hop - Nas vs. Jay-Z
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:30:58 | 37.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

thamole e-mail | 2007-12-26 19:20:09 | 36.
Jigga visszalép a Def Jam elnöki posztjától...........
részletek a www.raphirek.hu oldalon
üdv thamole

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-12-18 09:48:30 | 35.
NA MIVAN BÜDÖS SZÁJÚ TETVEDÉKEK?????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS STB...STB!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA SZARKUPAC, TI MEG KISZOPHATJÁTOK ANYÁTOK PICSÁJÁBÓL AZ ARANYERET
ÉS AZ APÁTOKAT IS LECUMMANTHATJÁTOK!!!!!!!!!!

MEG ENGEM IS BUZIGECIK.

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

youknowimsayin e-mail | 2007-10-26 21:34:46 | 34.
részben igazad van. írod h jay most fos, akko nas most micsoda? kb ugyanaz az "életpályájuk", majdhogynem párhuzamot is lehet vonni a lemezek közt...illmatic-reasonable, vol1-it was written, vol2-i am, vol3-nastradamus, dynasty-qb finest, blueprint-stillmatic,black album-gods son,kingdom come-hiphop is dead...szart se ért nas azzal h megnyerte a beefet, jay sokkal nagyobb ember a hiphopban. rappelésbe amúgy is jobb..szövegírásba meg ki mit szeret..akinek laza szöveg kell az jay-t mondja, a többi nast.

Előzmény: FREDDEF (33.)
FREDDEF e-mail | 2007-10-26 17:05:56 | 33.
Nas - Illmatic. Jay-Z amikor még a Harlem's Finest-el, meg Big L-el, meg Big Daddy Kane-el nyomult akkor még ért valamit! De most fos! Nas-ről szerintem az első mondat mindent elárul. Jay-Z - ről annyit, hogy mindig is egy nagyszájú ember volt, nem igen tűrte meg azt az embert aki ellent mert neki mondani bármilyen téren, vagy vitatkozni mert vele bármiről is. Mindemellett egy okos, rafinált és törtető ember. Nem véletlenül tartozik a leggazdagabb zenészek közé. Nasir Jones-al valóban volt egy kis nézeteltérésük, ami nyilvánoságra is került, de azt ők hamar elintézték egymás között. Az ekörül kialakult "huzavona" mér csak körítés és médiafogás volt, és nem mellesleg jó ingyenreklám mindkettejüknek!
youknowimsayin e-mail | 2007-10-14 15:06:32 | 32.
megvan az I Declare War koncert? mert tudtommal azon békültek ki. ha igen, jó lenne vhogy megbizniszelni. üdv

Előzmény: Franky G. (30.)
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-10-13 09:52:14 | 31.
SZEVASZTOK FASZSZOPÓÓÓÓ GECILÁDÁK !!!!!!!

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA GESZINYALÓ, TI MEG BAKAPHATJÁTOK AZ APÁTOK RETKES, VÉRBAJOS FASZÁT KIS PÖCSÖK!!!!

ÉS AZ ANYÁTOKAT IS MEGBASZHATJÁTOK!!!!!!!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!


Franky G. e-mail | 2006-02-15 14:54:35 | 30.
Szerintem Nas és Jay-Z is nagyon tehetséges, de Nas-nak sokkal költőibb, gondolkodósabb szövegei vannak, míg Jay-Znek felvágós, laza, énvagyokakirály szövegei vannak, dehát 2 külön stílus... Nekem megvan az a koncertfelvétel ahol kibékülnek... De miért is békültek ki?
Public Enemi e-mail | 2006-02-15 12:37:52 | 29.
Én mind a kettőt szeretem!
Emnem15 e-mail | 2006-02-15 09:06:38 | 28.
HÁT NEM TOM MIND A KETTŐ JÓ KÜLDI DE NEM A LEGJOBBAK!
Cash Money e-mail | 2006-02-13 22:11:48 | 27.
nemtudom nekem kanye mostanába abszolút nem jön be
ezek az új számai nem jók
tökre idegesít ahogy egyfojtába csak nyomja és nyomja
a jesus walk ami tetszett utoljára


Előzmény: thamole (26.)
thamole e-mail | 2006-02-13 19:12:45 | 26.
Hi!
2006 február 8 ka történelmi pillanat volt mindenképpen!
Nas Jay Z interju a Rocafella.com-on illetve mult hét szerdán volt az MTV News-on SWAY készitette biztos tudjátok h Ő készitette 2Pac-el a halálos ágyán is az utulsó interjuját(RIP)
szoval most már kibékült a 90 es évek 2 legnagyobb Battle Rappere.............szivböl örülök remélem TI is....és ha tudjátok mondom csekkoljatok a rocafella.com ra ott lesz az egyik linknél
és amugy Kanye Westnek is most lesz "Touch the sky" c dalának premierje is .....várom nagyon
Hola at Me it's your Boy!!!!!!!!!!!

Ni-gg-a e-mail | 2005-12-09 02:55:29 | 25.
a töbség itt oan hüye mint a segg, rendszeresen forditom a szövegeket javarészt vagom miröl talkolnak nas es jay-z, oan vices h néhány szerencsétlen it ugy csinál mintha tuná h mi a fsz van, szart se tudtok nas-rol es jay-z röl, ahogy én sem, ez nem tünik fel nektek??? chh, na figy, egy dolgot tudtok joggal megitélni azt h hogy hangzik a zene és hogy hogy hangzik a szöveg, kusoljon mindenki aki leszolja bármeiküket is, föleg aki nast ugatja, mocskosnagy tehetségek született tehetséegek nas es jay-z, nem hiába wannak ott ahol wannak, nem szolok be senkinek elég nagy bünti nektek h ien egyszerüek wagytok, stilusok es izlések közöt vitatkoztok, ez oan mintha meg akarnám magyarázni neked h nem a kék a kedvenc szined...wááá..megyek is inen, már nem is irok csak ha vki beugat rám vmi értelmes szart...ha van egy kis szabadidötök forditsatok nas-t mert igényes szövege van...pl a 'one mic' naon meleg

Előzmény: Cápa (21.)
Ni-gg-a e-mail | 2005-12-09 02:52:23 | 25.
a töbség itt oan hüye mint a segg, rendszeresen forditom a szövegeket javarészt vagom miröl talkolnak nas es jay-z, oan vices h néhány szerencsétlen it ugy csinál mintha tuná h mi a fsz van, szart se tudtok nas-rol es jay-z röl, ahogy én sem, ez nem tünik fel nektek??? chh, na figy, egy dolgot tudtok joggal megitélni azt h hogy hangzik a zene és hogy hogy hangzik a szöveg, kusoljon mindenki aki leszolja bármeiküket is, föleg aki nast ugatja, mocskosnagy tehetségek született tehetséegek nas es jay-z, nem hiába wannak ott ahol wannak, nem szolok be senkinek elég nagy bünti nektek h ien egyszerüek wagytok, stilusok es izlések közöt vitatkoztok, ez oan mintha meg akarnám magyarázni neked h nem a kék a kedvenc szined...wááá..megyek is inen, már nem is irok csak ha vki beugat rám vmi szart...ha van egy kis szabadidötök forditsatok nas-t mert igényes szövege van...pl a 'one mic' naon meleg
Ni-gg-a e-mail | 2005-12-09 02:48:51 | 25.
a töbség itt oan hüye mint a segg, rendszeresen forditom a szövegeket javarészt vagom miröl talkolnak nas es jay-z, oan vices h néhány szerencsétlen it ugy csinál mintha tuná h mi a fsz van, szart se tudtok nas-rol es jay-z röl, ahogy én sem, ez nem tünik fel nektek??? chh, na figy, egy dolgot tudtok joggal megitélni azt h hogy hangzik a zene és hogy hogy hangzik a szöveg, kusoljon mindenki aki leszolja bármeiküket is, föleg aki nast ugatja, mocskosnagy tehetségek született tehetséegek nas es jay-z, nem hiába wannak ott ahol wannak, nem szolok be senkinek elég nagy bünti nektek h ien egyszerüek wagytok, stilusok es izlések közöt vitatkoztok, ez oan mintha meg akarnám magyarázni neked h nem a kék a kedvenc szined...wááá..megyek is inen, már nem is irok csak ha vki beugat rám vmi szart...ha van egy kis szabadidötök forditsatok nas-t mert igényes szövege van...pl a 'one mic' naon meleg
Ni-gg-a e-mail | 2005-12-09 02:44:03 | 25.
a töbség itt oan hüye mint a segg, rendszeresen forditom a szövegeket javarészt vagom miröl talkolnak nas es jay-z, oan vices h néhány szerencsétlen it ugy csinál mintha tuná h mi a fsz van, szart se tudtok nas-rol es jay-z röl, ahogy én sem, ez nem tünik fel nektek??? chh, na figy, egy dolgot tudtok joggal megitélni azt h hogy hangzik a zene és hogy hogy hangzik a szöveg, kusoljon mindenki aki leszolja bármeiküket is, föleg aki nast ugatja, mocskosnagy tehetségek született tehetséegek nas es jay-z, nem hiába wannak ott ahol wannak, nem szolok be senkinek elég nagy bünti nektek h ien egyszerüek wagytok...ha van egy kis szabadidötök forditsatok nas-t mert igényes szövege van...pl a 'one mic' naon meleg
Ni-gg-a e-mail | 2005-12-09 02:43:07 | 25.
a töbség itt oan hüye mint a segg, rendszeresen forditom a szövegeket javarészt vagom miröl talkolnak nas es jay-z, oan vices h néhány szerencsétlen it ugy csinál mintha tuná h mi a fsz van, szart se tudtok nas-rol es jay-z röl, ahogy én sem, ez nem tünik fel nektek??? chh, na figy, egy dolgot tudtok joggal megitélni azt h hogy hangzik a zene és hogy hogy hangzik a szöveg, kusoljon mindenki aki leszolja bármeiküket is, föleg aki nast ugatja, mocskosnagy tehetségek született tehetséegek nas es jay-z, nem hiába wannak ott ahol wannak, nem szolok be senkinek elég nagy bünti nektek h ien egyszerüek wagytok...ha van egy kis szabadidötök forditsatok nas-t mert igényes szövege van...pl a 'one mic' naon meleg
Ni-gg-a e-mail | 2005-12-09 02:41:56 | 25.
a töbség itt oan hüye mint a segg, rendszeresen forditom a szövegeket javarészt vagom miröl talkolnak nas es jay-z, oan vices h néhány szerencsétlen it ugy csinál mintha tuná h mi a fsz van, szart se tudtok nas-rol es jay-z röl, ahogy én sem, ez nem tünik fel nektek??? chh, na figy, egy dolgot tudtok joggal megitélni azt h hogy hangzik a zene és hogy hogy hangzik a szöveg, kusoljon mindenki aki leszolja bármeiküket is, föleg aki nast ugatja, mocskosnagy tehetségek született tehetséegek nas es jay-z, nem hiába wannak ott ahol wannak, nem szolok be senkinek elég nagy bünti nektek h ien egyszerüek wagytok...ha van egy kis szabadidötök forditsatok nas-t mert igényes szövege van...pl a 'one mic' naon meleg
NEW(g)ERA e-mail | 2005-12-08 21:44:43 | 25.
miről beszélsz? jujj! okos ember vagy

Előzmény: Cápa (21.)
beatz e-mail | 2005-12-08 15:53:47 | 24.
rapszövegek.hu--ez az oldal nagyon vicces
Cash Money e-mail | 2005-12-07 20:25:13 | 23.
pharell, jay-z, vybz kartel&wayne marshall-frontin (dancehall remix)
azér ez ott van



Előzmény: beatz (19.)
Cápa e-mail | 2005-12-07 18:42:23 | 22.
Jay-Z f UGK:big pimpin.amire Nas nem képes.ennyi.

amúgy mind2őt kurvára bírom.hallottam az összes lemezüket.rakás feat-üket.rajtuk nőttem fel,ha lehet így mondani.


Előzmény: beatz (19.)
Cápa e-mail | 2005-12-07 18:29:12 | 21.
te mi a fasról ugacc bazdmeg?ha nem értesz hozzá inkább maradj kussba.vagy felőlem verheted a nyálad,max hülyének néznek.engem nem zavar.ráadásul 1 szám alapján eldönteni....nevetséges.lefogadom h az ismereted Jay-Z ről kimerült ott h elolvastad a rapszövegek.hu-n a super ugly-t.meg bemásoltad ide onnan mások reakcióit.szánalmas vagy.

amúgy nem azt írtam h jobb,hanem h tehetségesebb.lehet nem uaz.nézzétek meg a Fade to black filmet.Jay utsó koncertje van benne meg az h hogyan csináltak meg pár számot az albumra.azok után mondjátok h nem Jay-Z az 1ik legtehetségesebb.anyaszomorítók.



Előzmény: NEW(g)ERA (18.)
Ni-gg-a e-mail | 2005-12-06 22:37:45 | 20.
peace 2 all yall!!

egy rappert a szövegei, az elöadoi tehetsége, a stilusa alapján lehet megitélni, ien szinten mint ahol ez a két illetö jelenleg van, már nem sok értelme van a fent emlitett dolgokat felhozni, mindketten hatalmas tehetségek, nekem nas jobban bejön mert a stilusa, es az egyenisege közelebb all hozzam, nem vagom hogy lehet ien szarsagon vitatkozni, leszolni pedig egyiküket sem merném még álmomban sem, mert aki eddig eljut - mégha javarészt a szerencséje miatt is - annak a múltját és az eröfeszitéseit amit a céljáért tett tiszteletben kell tartani, sok non-skilled muafucka arra veri magát h leugat valakit akit mások imádnak mert ettöl ö különb lesz a töbiektöl, nem vagok senkit aki ide eddig beirt, nigga vtam, nemsokára hallotok rolam....peeeeace ! ! !

beatz e-mail | 2005-12-05 22:07:19 | 19.
Teljesen fölöslegesen vitáztok,hogy melyik divatrepper,mert mind a kettő híres és elismert,szóval mind a kettő populáris.Az,hogy jay z csinált számot Beyonce-val?És akkor mi van?Attól lesz szarabb?pff
Én Nas-t jobban szeretem.Jay z-t nem is hallgatok,de nem mondom,hogy szarabb,csak más.Ennyi,és amit csinál nem jön be.
Damian Marley-Road to Zion feat.Nas-ez az,amire Jay Z nem képes.

NEW(g)ERA e-mail | 2005-12-05 16:35:14 | 18.
gay-z??? tehetségesebb mint nas? te hülye vagy. nas minden szempontból jobb mint az a majom.sokkal igényesebb szövegeket ír . pl: gay-z től super ugly az mijjen fos beszólás nasnak?nas visszaválasza(stillmatic) sokkal ötletesebb és tartalmasabb.végig osztja az egész szaros bagázst.freeway,memphis bleek,Beanie Siegel mindent odabassza 3 soron belül. gay-ról nem is beszélve. áhh nas mérföldekkel jobb gay-z nél.
gay-z=jay-z hehe buzi z


Előzmény: Cápa (17.)
Cápa e-mail | 2005-11-23 13:39:48 | 17.
nézd má meg a God Son album producereinek listáját.találsz köztük 1 oan nevet h eminem.szal ezt buktad balfasz.és nemtom h Kelis miben különb Beyonce-tól?az ő számát ugyanúgy szarásig jáccották.Nas meg J-Loval csinált számot,aki meg csak hébe-hóba csinál rnb-t.ezt mér nem említed?olyan sötét vagy baszki h a pitbull is melléd harap hülyegyerek.
amúgy meg Jay-Z tehetségesebb mint Nas.ezt el kell fogadni.


Előzmény: buffalo (11.)
Cash Money e-mail | 2005-11-21 14:48:05 | 16.
itt az a baj hogy sokan amit a tévébe látnak klippet az alapján ítélik meg a zenét,szöveget,előadót pl:jay-z feat beyoncé
akkor ennyi erővel mindenki szar lehetne aki valamit is ér (fabolous,fat joe, lil flip,jadakiss,styles p, birdman stb) rengeteg ilyen van
mert ezek a médiás számaik télleg nem a legjobbak de az albumaikat is meg kell hallgatni
nasnak is rengeteg szar száma van meg jay-z-nek is de van sok jó is

dunpeal e-mail | 2005-11-20 19:32:34 | 15.
szóval mer Jay-z ilyenekkel csinál azér divat.
Akkor Fat Joe is divat, mer csinált számot Ricky Martinnal meg azzal a szappanoperasztárral, Thalia-val.ugye?
pedig Fat Joe-t is kábé annyira nyomják rádióban, mint Nas-t. ja és Nas meg Jennifer Lopezzel csinált számot. most az jobb?
azt viszont szarásig adták a rádiókban.


Előzmény: buffalo (11.)
Jimmy91 e-mail | 2005-11-19 17:08:11 | 14.
Én kurvára bírom Nas-t!

Cash Money e-mail | 2005-11-19 10:22:07 | 13.
és akkor mivan ha csinált számot jay-z beyoncéval?
nekem bejön egy pár destinys child szám
akkor biztos t.i. meg lil wayne is divat meg cam ron is
egyáltalán mi az isten az hogy divatrap? de faszság
jay-z meg ilyenekkel is közreműködik/közreműködött:ugk, beanie sigel,freeway,young buck,juvenile,big l .....
ne csak a médiás számokat nézd már bazz
a ying yang twins meg csinált számot britneyvel
fú mekkora populáris zene télleg
másrészről meg én úgy tudom hogy nas elismeri eminemet (ha-ha a dél meg fikázza mint állat)
semmi érteleme ezen vitázni ki a jobb

buffalo e-mail | 2005-11-19 07:41:00 | 12.
amúgy most látaom h készített is Eminemmel számot, a buleprint vol. 1-en a renegade..!!!
szóval no komment.

buffalo e-mail | 2005-11-18 13:57:00 | 11.
nem azér divatrap mert sokan szeretik, hanem me pl. jay-z vetemedik olyanra h minden fűvel-fával csinál közös számot!pl. beyonce, linkin park(tudomásom szerint még egy albumot is összehozott velük), blu cantrel, és még sorolhatnám..és csak azért csinálja h felfigyeljenek rá az emberek, azért mert vmi érdekeset alkotott (ami koránsem jónak számít)és ugyanezt csinálja snoop is sajna (amiko még pac spanja volt akko nem ilyen volt..:( pl. justin izével csinál számot..ne haragadj má..
jóhogy nem britneyvel nyomják..(bár el is tudom képzelni, a mai világba)
nas számaiban meg ki működik közre??na??nem ilyen linkin izék.. hanem pl. mobb deep, busta rhymes, kelis ... meg vmi normális nevek!
jah és pl. jay--zről simán el tudom képzelni h mondjuk eminemmel csinál egy számot, nasről ezt soha!
amúgy meg nem mondtam h divatrapperek vagytok, csak sztem amit jay-z nyom az divatrap. és nem attól h sokan szeretik, ennyi eről már pac is lehetne divatrap...jah meg mondjuk én nas számot még rádióba nem hallottam, de jay-z-t már jó sokat!nah mind1


Előzmény: dunpeal (4.)
Cápa e-mail | 2005-11-09 20:39:13 | 10.
:)))miko először hallgattam,én is ezt gondoltam.az I am,Nastradamus,Stillmatic után elég halványnak tünt.de később újra meghallgattam,és bejött.kurva nagy albumnak tartom,mégha nem is a kedvencem.

Előzmény: Kovda (9.)
Kovda e-mail | 2005-11-05 17:19:24 | 9.
Nas-ról mindenki azt mondja hogy az első albuma a legjobb(Illmatic). szerintem meg az a legszarabb:P
A többi sokkal jobban bejön...

Kovda

flava82 e-mail | 2005-11-05 15:57:59 | 8.
Ez az egész "balhé" meg ingyenreklám mindakettőnek a sok hülye meg filózik ki a jobb!
Már vagy másfél hete kibékültek.

flava82 e-mail | 2005-11-05 15:55:30 | 7.
Te meg egy pöcsfej vagy nincs itt probléma


Előzmény: buffalo (1.)
Cápa e-mail | 2005-11-02 13:05:29 | 6.
ez az bazzmeg.divatrepper vok.:)))))))))))

Előzmény: dunpeal (4.)
Cash Money e-mail | 2005-11-01 10:57:53 | 5.
nekem nas baromira nem jön be
szerintem közelébe se ér pl a diplomatsnek meg egy csomó east zenének
az első lemeze alap de a többi nekem nem jön be
jay-z-t se szeretem annyira de a roc-a-fella király

dunpeal e-mail | 2005-11-01 10:30:11 | 4.
hát ha Jay-Z kamu divatrapper akkor Nas dettó ugyanaz az biztos. most azér mer jó meg sokan szeretik mér divat? ennyi erővel az összes déli zene nagy kamu divatrap és Cápa meg Cash Money is nagy divatrapper. a fasza gyerek meg az, aki győzikét hallgat mer az aztán a fasza romarepp.
Cash Money e-mail | 2005-10-31 15:05:14 | 3.
én inkább maradok jay-z-nél
legfőképp a roc-a-fella miatt (beanie sigel,freeway,memephis bleek,nore)
nastól meg csak az első lemez jön be a többi szar szerintem
fiftyt meg hiába osztja sokkal jobb mint nas


Előzmény: buffalo (1.)
flava82 e-mail | 2005-10-29 19:49:31 | 2.
Már kibékültek

Előzmény: buffalo (1.)
buffalo e-mail | 2005-10-29 14:52:31 | 1.
Csá!
Ebbe a topicba mindenki dobjon egy szavazatot egyik rappernek.
NaS-nek már vagy egy. Laposra mosta Jay-Z-t. PL. ez Ether 1000szer jobb osztás mint a Takeover.Meg amúgy is kibaszottul jobb szám. Jay-Z egy nagy kamu divatrapper. Kb. egyenlő Nyominemmel,csak az a különség h nigga. 50cent-el a nyomukban...Nemhiába oosztja Nas 50-t is. Ez az én véleményem. Jah amúgy nem tudja vki miko jelenik meg Nasty Nas új albuma?Reméljük odabasz vmi ütős anyagot, bár nekem az SD az teccik, jobb mint a GS az biztos, de "matic"-okat nem éri utol:)

nah píc


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.