Click to Visit
Hip-Hop - sok hülye rocker!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  

Neoplanment e-mail | 2006-02-11 16:13:47 | 60.
Oh, ez megtisztelő! :)

Előzmény: casreb (59.)
casreb e-mail | 2006-02-11 16:11:41 | 59.
Nos.
----------
FRISSÍTÉS
----------
javaslom, mindenkinek.
LL Junior az év rappere!??? topicban leírtam két elnézéskérést, így mostmár van rád idő, neoplanet

_darklin_ e-mail | 2006-02-11 16:06:52 | 58.
hűűha igen megfélemlítettek most téged...vigyázz...:D

Előzmény: petke (57.)
petke e-mail | 2006-02-11 16:04:00 | 57.
juj, mit akarsz egyáltalán elkezdeni?

Előzmény: casreb (54.)
petke e-mail | 2006-02-11 16:03:19 | 56.
akkor várom válaszod..

Előzmény: casreb (53.)
Neoplanment e-mail | 2006-02-11 16:02:42 | 55.
Nem azért nem válaszolsz, mert nincs időd, hanem azért, mert fáj az igazság...

Előzmény: casreb (53.)
casreb e-mail | 2006-02-11 16:01:52 | 54.
Te komolyan mondom annyira idióta összefüggéseket találsz, hogy az valami hihetetlen. A rendőr azért kell, hogy ne járjon arra, mert nem szeretem félbehagyni, amit elkezdek.

Előzmény: petke (51.)
casreb e-mail | 2006-02-11 16:00:47 | 53.
Jó te kussolj, már rég nem érdekel, amit írsz, petkét többre tartom, mint téged, most épp rá pazarlom a drága időmet. Majd ha lesz időm, gusztusom, kedvem válaszolni, akkor írok.
lassan biztos kezdődik a mese a tévében, ha megnézted, menj el aludni, nehogy kilenckor még ébren lássalak!


Előzmény: Neoplanment (49.)
Neoplanment e-mail | 2006-02-11 16:00:43 | 52.
Nem vagyok kiválasztott :) Dehát ez is a te tulajdonságod...

Előzmény: casreb (39.)
petke e-mail | 2006-02-11 16:00:14 | 51.
rendőr... ennyire félsz tőlem?? na de merre van?

Előzmény: casreb (50.)
casreb e-mail | 2006-02-11 15:59:07 | 50.
Te tényleg ennyire hülye vagy???!
Láttad már azt a játszóteret? Kitűnő helyszín egy ilyen "beszélgetésre". Tudom, mert már használtam ilyenre. Az egyik kerítés mellett található egy viszonylag rejtett (az utcáról azért belátni) terület, nem túl nagy de lehet benne mozogni. Habár most elég sáros lehet. De rendőr nem jár arra.


Előzmény: petke (47.)
Neoplanment e-mail | 2006-02-11 15:58:54 | 49.
Nos...

Kinek a tulajdonságai ezek? Ezzel a beírásoddal bizonyítod, hogy ezek a Te tulajdonságaid. Maradok a te példádnál és idézek.
"okosnak akart látszani" - ezt bizonygatod már mióta, hogy okosabb vagy mindenkinél. "Tudtam rá válaszolni, max te nem, meg ez a petke sem fogja tudni értelmezni."

"annyira irritálóak és fennsőbbrendűnek is hiszik magukat" - Ezt teszed folyamatosan. "Olyan jogon, hogy segítek a kis hülyéknek. Mint te.... /de nem várom el tőletek, kis ganégecik, hogy ezt felfogjátok."

"Hihetetlen mértékben lenézel mindenkit, akinek a véleménye valamiben nem egyezik a tiéddel." - Na ez is szép... "Még annyit, hogy a műveltség egyáltalán nincs arányban az értelemmel" - Az erre irányuló véleményemet, rögtön lehurrogtad, mert csak az lehet az elfogadott, amit te írsz.

"Te nem lehetsz túl okos..." - Tehát Te vagy az és nem Én.


"Vagy csak tényleg túl nagy az egód,..." - Ez is szép, "Kit akarsz te kioktatni,... Engem nézel le?... Egy pattanás se vagy a világ seggén,..." - No Comment...

Ennyit a saját tulajdonságaidról...


"Azért, mert valaki nem úgy fogalmazza meg a mondandóját, mint egy hülyegyerek, akinek az irodalomprofesszora a példaképe, nem hiszem, hogy kevesebbet érne." - Na ez a mondat magáért beszél. Itt azt írod, a magyar nyelvtan szerint értelmezve, hogy "mert valaki nem úgy fogalmazza meg a mondandóját, mint egy hülyegyerek" - tehát jól, mivel a NEM benne van a mondat elsőfelében, ezért az utána következő résznek pont az ellentéte érvényesül - "nem hiszem, hogy kevesebbet érne." - tehát azt hiszed, hogy többet ér. Köszönöm ez megtisztelő... Ennyit a forráselemzésről és annak gyakorlásáról...

Én nem kérkedtem azzal, hogy milyen jól fogalmazok, ezt is te állítod rólam.

"Te "ÉRTED" vagy "TUDOD" a dolgokat? Bár nem sok a kettő között a különbség. Ha valamit értesz, azt tudod is. Visszafelé nem működik. "
--- Nagyon is sok a különbség. Aki csak bevágja a sok okos képletet meg szabályt, az vissza tudja adni de soha nem fogja tudni alkalmazni." - A két mondat ugyan azt jelenti, tehát nem volt értelme leírni.


Remélem kielégítő volt a válasz! :)





Előzmény: casreb (37.)
petke e-mail | 2006-02-11 15:56:47 | 48.
de legyen. rendben. kb merre van az a játszótér? nem vagyok arra fele ismerős..

Előzmény: petke (47.)
petke e-mail | 2006-02-11 15:53:35 | 47.
azt mondjuk kinézem belőled, hogy te játszótéren töltöd a szabadidődet..

Előzmény: casreb (46.)
casreb e-mail | 2006-02-11 15:50:53 | 46.
Mondom geci benne vagyok hogy összehozzunk egy személyes kis találkát, bár nincs sok időm, te már annyira fájdalmasan nagypofájú és síkhülye vagy, hogy emiatt már érdemes egy üres percet rád áldozni (ne hidd, hogy tovább tartanál).
Holnap, 1800; Bp VII, Klauzál téri játszótér
megfelel?


Előzmény: petke (45.)
petke e-mail | 2006-02-11 15:34:50 | 45.
annyira nagyon szánalmas vagy, hogy inkább csak sajnállak. te román munkás.. mert kb úgy beszélsz. bár inkább nem sértem meg őket, hogy hozzájuk hasonlítalak..

Előzmény: casreb (43.)
_darklin_ e-mail | 2006-02-11 15:32:29 | 44.
Nah gratula neked!
Ne kérj engedélyt nem is erre kértelek.
Amúgy a 10éves unokaöcséd azért értelmezte a te szövegedet mert bazdmeg nemnehéz a sok geci meg hülye...és egyéb ilyen primitív beszólásokat még a 10évesek is épp úgy értik mint akár ki.Ebből látszik..h nemkell sokat elmélkedni a te beírásaidon mert írtó sok bunkó megnyílvánulás van benne...viszont ha az unokaöcséd akkor gondolom te is neveled vmilyen szinten ígyhát amit tud tőled vagy tanult akkor azt neki se nehéz vissznéznie:)!!


Előzmény: casreb (37.)
casreb e-mail | 2006-02-11 15:21:32 | 43.
Szerencsédre kiírtad, hogy ezt csak te gondolod a kis csökkent térfogatú agyaddal.

Előzmény: petke (42.)
petke e-mail | 2006-02-11 15:15:52 | 42.
gondolom az egyetlen barátod az öcséd aki fél tőled, és azért nem mondja ki a véleményét, hogy mit gondol rólad...

Előzmény: casreb (39.)
petke e-mail | 2006-02-11 15:15:09 | 41.
Ja, nem. Szerintem egyöntetően kér vmit tőled a fórum. Többet ne írj ide! ha van vkinek ellenvetése, akkor szóljon. de szerintem senki nem lesz.

Előzmény: casreb (38.)
petke e-mail | 2006-02-11 15:13:52 | 40.
Hát tudod... Annyira okosnak hiszed már magad, hogy fáj. 1 segg hülye paraszt vagy. aki azt hiszi, hogyha már van internete attól okos lesz. az embert minősiti az ahogy beszél. és te a beszéded alapján 1 bunkó, sötét geci vagy. azt hiszed kért itt tőled vki segítséget? mert rohadtul tévedsz!! pasid kér max tőled, hogy nyomd be a törpe farkat a seggébe, mert nem érez semmit. ha meg potenciális bajod van, akkor légyszi ne ránk vetítsd ki!

Előzmény: casreb (35.)
casreb e-mail | 2006-02-11 14:57:55 | 39.
Na, csezd meg, erre van szüksége a világnak! Igen! Te vagy a Kiválasztott!
Te vagy a primitív, nem veszed észre? Nem tudsz szöveget értelmezni??? Most olvastattam el a 10 éves unokaöcsémmel a HSZemet, és ki tudta venni belőle, hogy mi az értelme!! Te úgy beszélsz mint valami 30 körüli rohadt bölcsész, aki azt hiszi, hogy mert van egy diplomája akkor máris ő az értelmiség.
Tudtam rá válaszolni, max te nem, meg ez a petke sem fogja tudni értelmezni. Forráselemzésről hallottál már? Gyakorold, érdemes!


Előzmény: Neoplanment (36.)
casreb e-mail | 2006-02-11 14:54:05 | 38.
Mondjuk őőő... szarok rá.

Előzmény: petke (33.)
casreb e-mail | 2006-02-11 14:53:29 | 37.
Miből gondolod, hogy nálam is működik a minednki magából indul ki- elv?
Én leírtam, hogy milyennek látlak, miután végigolvastam ezt a fórumot.
Most váltok ilyen idézgetős stílusra, egyszerűbb.
Tehát:
"Miért vetíted ki rám a saját tulajdonságaidat..." --- tévedsz te barom, ezek nem az én tulajdonságaim. Én pl. sosem kérkedtem azzal hogy hűdekurvaszépen fogalmazok. Egyszerűen semmi szükség rá. Ez csak a magadfajta alacsony intelligenciaszintű, de viszonylag művelt emberek "fegyvere", hogy okosnak tűnhessenek. Ugyanilyen dolog a feleslegesen használt idegen szavak használata, amit nálad viszont szerencsére még nem láttam. Ezt még becsülöm benned.

" Tehát feltételezhetően ezek a te hibáid" --- rémesen szar logikád lehet, nagyon sajnállak is, együttérzek, hidd el.

" Tehát feltételezhetően ezek a te hibáid" --- lehet, hogy írtad, de az nem jelent semmit. Persze, hogy nem az iskolák száma számít. De az kicsit vicces, hogy ezt te is leírod, mégsem így viselkedsz.

"Te "ÉRTED" vagy "TUDOD" a dolgokat? Bár nem sok a kettő között a különbség. Ha valamit értesz, azt tudod is. Visszafelé nem működik. "
--- Nagyon is sok a különbség. Aki csak bevágja a sok okos képletet meg szabályt, az vissza tudja adni de soha nem fogja tudni alkalmazni.
A vége meg, hogy "Ha valamit értesz, azt tudod is. Visszafelé nem működik. " hát, hallod, itt először elzsibbadt az agyam, aztán, miután felkeltem a földről és abbahagytam a röhögést, elhatároztam, hogy reagálok. Te nem lehetsz túl okos... Vagy csak tényleg túl nagy az egód, ahogy a Füves is mondta... Hihetetlen mértékben lenézel mindenkit, akinek a véleménye valamiben nem egyezik a tiéddel. Ez azért nemhogy vicces, hanem egyenesen nevetséges. Kit akarsz te kioktatni, baszd meg!? Engem nézel le?? Egy pattanás se vagy a világ seggén, igaz, magyarországon senki sem lesz több. De ez egy másik téma.
Türelmetlenül várom az értelmes formába öntött baromságodat.


Előzmény: Neoplanment (32.)
Neoplanment e-mail | 2006-02-11 14:48:21 | 36.
Gratulálok, megint bizonygatod a magad primitívségét. Értelmes kérdést tettem fel, egy értelmes embertől. De mivel erre sem tudtál válaszolni, ezért annyit tudok neked mondani, hogy azt gondolhatsz amit akarsz, de csak akkor oszd meg az emberekkel a gondolataid, ha azok értékelhetőek lesznek és "emberi" szinten lesznek. Különben nincs értelme...

Azzal, hogy másokat sértegetsz, nem mész semmire! De te tudod...


Előzmény: casreb (35.)
casreb e-mail | 2006-02-11 14:40:20 | 35.
Olyan jogon, hogy segítek a kis hülyéknek. Mint te. Nem kértem véleményt arról hogy szerinted mennyire értelmes a HSZem, ugyanis jóval értelmesebb a tiétektől, főleg ettől az istenbaszta geci neoplanettől vagy ki a geci az. A megfogalmazás stílusa kurvára nem befolyásolja a tartalmat, de nem várom el tőletek, kis ganégecik, hogy ezt felfogjátok.

Előzmény: petke (30.)
casreb e-mail | 2006-02-11 14:37:42 | 34.
Ő... Nem! :)
nem is leszünk haverok és nem fogok tőled engedélyt kérni arra hogy hogy beszélek majd veled kis geci


Előzmény: _darklin_ (28.)
petke e-mail | 2006-02-11 14:29:35 | 33.
Szerintem casreb váltsál stílust, mert láthatóan senki nem értékeli a mostanit... roppantul irritálo és kötöszködö vagy..

Előzmény: Neoplanment (32.)
Neoplanment e-mail | 2006-02-11 14:10:39 | 32.
Miért vetíted ki rám a saját tulajdonságaidat, ezek közül amiket írtál, egyet sem állítottam magamról. Ezeket mind te látod a beírásaimban. Tehát feltételezhetően ezek a te hibáid. De köszönöm, tartsd csak meg őket magadnak, én nem kérek belőlük...
Miért fontos Neked az, hogy ki mit ér? Mindenki annyit ér amennyit, ez nem verseny. Az, hogy ki milyennek értékeli a környezetét, saját tapasztalatai alapján történik. A Lilus példával nem mondtál nekem ellent, már írtam, hogy nem az iskolák száma számít.

Te "ÉRTED" vagy "TUDOD" a dolgokat? Bár nem sok a kettő között a különbség. Ha valamit értesz, azt tudod is. Visszafelé nem működik.


Előzmény: casreb (21.)
petke e-mail | 2006-02-11 14:03:36 | 31.
ja, és megemlítem, hogy darklinnak teljesen igaza van :p

Előzmény: _darklin_ (29.)
petke e-mail | 2006-02-11 14:02:51 | 30.
Szia! Azt hittem, hogy 1 topiknak a zenéről kéne szólnia, bulikról, meg az ehez kapcsolodó dolgokról. Nem pedig arra, hogy hogyan kössünk bele másba, nem casreb? Mielött engem is megvádolsz azzal, hogy hip-hop-ot hallgatok, előre mondom, hogy nem. Csak nem tudtam megállni, hogy te a nagyon értelmes válasziadra ne válaszoljak... Egyébként ha szabadna tudnom te háy éves vagy? Meg mi jogon gondolod azt, hogy oszthatod ennyire az észt..?

Előzmény: _darklin_ (29.)
_darklin_ e-mail | 2006-02-11 13:28:07 | 29.
Amúgy ez a vicces.....miből szűrted le h én a black e.p. szeretem vagy 50centet....vagy akármi mást??!Elárulom neked h egyiket sem...sőőt nemis vagyok oda hiphop-ért annak csak 1 részét szeretem a magyarunderg.-ot én más vonalat követek.Mielött majd belekötnél a szánalmas csak most mutatkozik ki nálad h embert ítélsz meg h mit hallgat mikor még azt sem tudod!!:)
És láttam kicsit elmosolyodtál a bölcsebb szón de te is jobban tennéd ha olvasnál is nemcsak írnál mert vki már elöttem megemlítette és én arra reagáltam:)!!


Előzmény: casreb (24.)
_darklin_ e-mail | 2006-02-11 13:05:09 | 28.
Nah bazdmeg...te vagy még 1 segghülye ember a földön!!Megint KIOKTATSZ másokat tudod KURVÁRA nemvagyok kiváncsi a helyesírási tudásodra..és nem kell kijavítanod bazdmeg!!Itt mindenki úgy ír ahogy akar és ha én így írom akkor így írom!Amúgy megint ott tartunk, hogy lehülyézel másokt neharagudj de már 1 másik topikban elérultam H O G Y MI NEM VAGYUNK HAVEROK!!!világos??!!!remélem.:)
Te is nagy sztárnak érzed magad hogy mindenki irományába beleköss.Nehogy véletlenűl úgy kezd, hogy..:hali..pl..nelegyél mégse túl kedves..így folytasd..nemértek egyet...stb..tudnék még mutatni..1-2 dolgot.Nem bazzeg te nekitámadsz az embernek hogy ilyen fasz meg olyan gyökér..csak azt nemveszed észre, hogy te is kb olyan szinten vagy ezekkel a megszólitásokkal!


Előzmény: casreb (23.)
Tiya e-mail | 2006-02-10 20:34:58 | 27.
...Respect...
Tiya e-mail | 2006-02-10 20:33:55 | 26.
bocsanatot kerek vannak kivetelek...
Tiya e-mail | 2006-02-10 20:30:45 | 25.
HY All
Na meg 1 ien topic ertitek sokan ki vannak akadva a 'gyertek utaljuk együtt a hip-hoppot'topicra es h a rockerek mien jogon fikaznak minket meg minden. haho emberek ti mitcsinaltok?...
amugy meg Hip-Hop 4eva!

casreb e-mail | 2006-02-10 20:00:16 | 24.
Csak megy a tömeg után... hehehe
a black eyed peast is szereted, nem? Meg a 50 Centet és Eminemet is a rap legjobbjának tartod. Ha így lenne, azon sem csodálkoznék ezek után.

casreb e-mail | 2006-02-10 19:58:54 | 23.
bölcsebb... csezmeg, a hülyegyerek igazi példájának egyike. Aki beveszi amit a pofája elé tolnak. A hűdekulturált beszédstílusból árad a fény, jáj, megvakulok mindjárt! hehe
a "muszály" -t meg "muszáj" -nak kell írni.


Előzmény: _darklin_ (20.)
casreb e-mail | 2006-02-10 19:56:46 | 22.
Te tényleg segghülye vagy, hallod!
Abból látszik, hogy ki a legbutább, hogy kinek a HSZ-eire válaszoltak többen? Te nem vagy normális baszd meg!
hehehe


Előzmény: _darklin_ (20.)
casreb e-mail | 2006-02-10 19:55:33 | 21.
Nem azt mondta. Olvasd csak el nyugodtan az első HSZét ebben a topicban... nem rakta ki az írásjeleket, emiatt egy barom hozzászólt (az a neoplanment vagy ki a rák). Elkezdett ez a nagyonokos a nagyon_yaale stílusával írogatni, amivel okosnak akart látszani, és közületek sokan be is vették. Ahhoz, hogy valaki így tudjon fogalmazni, semmi sem kell. Ismerek pár ilyen embert, sajnálni sem tudom őket, annyira irritálóak és fennsőbbrendűnek is hiszik magukat. Nem, ezt nem írják sehol, ez érződik a hozzászólásukból.
Azért, mert valaki nem úgy fogalmazza meg a mondandóját, mint egy hülyegyerek, akinek az irodalomprofesszora a példaképe, nem hiszem, hogy kevesebbet érne. Sőt...

Még annyit, hogy a műveltség egyáltalán nincs arányban az értelemmel. Az ugyanis képesség, ami kevesebbet ér kevesebb tartalommal, de nem tanulható. Erre jó példa a Lilu vagy ki az a picsa. Na neki pl. van egy diplomája. Jogi. A legegyszerűbb. Mindenki képes rá, ahhoz ugyanis csak segg kell. És egyből hűdejólesz neki mert "tudja" (nem érti, TUDJA) a jogot, és talán ragad rá valami a hivatalos beszédstílusból is, ami miatt okosnak tűnhet tanulatlanabbak szemében. De csak annak tűnik...
Amit pedig itt láttunk Neoplanmenttől, az mégcsak nem is műveltség.


Előzmény: Ellák (19.)
_darklin_ e-mail | 2006-02-10 16:39:48 | 20.
Füves Csávó!
Nemtudom hogyvagy vele de itt bárki is válasszolt vkinek az írományára az akiére reagáltak atied volt.Vagyis ebből is látszik, hogy te vagy az aki butább.Arról nemis beszélve, hogy 26 éves létedre ilyen névvel regizni valahova...hát ész kell...ilyen szinten egy tinédzser van már ne is haragudj!Nembaj a név legyen a legkevesebb.Az ellen reagáló forma (neharagudj nemtudom a neved) neki sokmindenben igaza van teszem azt, hogy korban sem ott áltok egymás melett kitudja lehet fiatalabb nálad mégis bölcsebb.Én nem is kívánok ide többet írni...de ezt muszályvolt leírnom.

Ellák e-mail | 2005-11-16 03:14:21 | 19.
Füves csávó! Legalább magad ellen ne beszélj már!!! Eddig nem szóltam bele, de már fáj amiket írkálsz. Az Én beírásomra írtad, hogy nem értesz velem egyet. Most meg már nem utálod őket? Vagy akkor miért reagáltad le úgy???

Előzmény: Füves Csávó (17.)
Neoplanment e-mail | 2005-11-15 20:37:29 | 18.
Na, mivel látom, hogy reménytelen eset vagy, ezért most írok neked itt utoljára. Már így is eleget égetted magad, így megkímélek mindenkit, még téged is, a semmitmondó és önmagadat lejárató beírásaidtól. Gondold úgy, ahogy akarod, de igazad sohasem lesz!

Csáo!


Előzmény: Füves Csávó (17.)
Füves Csávó e-mail | 2005-11-15 17:55:44 | 17.
neeeeeee! Miééért?
Ne erőlködj légyszíves, akkora baromságokat írsz hogy az már nekem fáj.
Képzeld nekem nem volt szükség helyesírási tanácsadóra mint neked :)
Amúgy mondtad hogy kultúrált vagy (vagy elég erősen utaltál rá... a lényeg a lényeg)
É ha a rockot nem utálom akkor valószínüleg nem fogok valakit azétr utálni mert rocker (ehhez 70-es iq szint elegendő lett volna hogy kikövetkeztesd, de neked messze nincs ennyi)
A többi meg faszság úgy ahogy van. Saját érdekedben mondom: Ne oltsd le magadat!


Előzmény: Neoplanment (16.)
Neoplanment e-mail | 2005-11-15 16:45:18 | 16.
Nos...

Nézzük csak milyen hibákat is látsz? Mert nekem úgy tűnik, még életedben nem volt a kezedben helyesírási tanácsadó! Ebben a pár beírásodban, kb 50 helyesírási hiba van, ezért én javaslom neked, hogy mielőtt megítélsz vagy sértegetsz másokat, nézz körül a saját portádon is. Ha gondolod, vitassuk meg, mik azok a súlyos hibák, amiket Te észrevettél. Egyébként úgy látom olvasni sem tudsz, mert nem az volt a kérdés, hogy a rockot utálod - e, hanem az, hogy a rockereket. Tehát megállapíthatjuk, hogy kettőnk közül inkább Te vagy a fogyatékos. Én nem állítottam, hogy okos vagyok, ezt Te írod rólam, ami megtisztelő. Ez azonban azt is feltételezi, hogy magadat tartod butának, mivel másokat okosabbnak vélsz magadnál. Tehát, Te tűnsz butának a saját beírásaid alapjan. A helyedben nem égetném itt tovább magam...


Előzmény: Füves Csávó (15.)
Füves Csávó e-mail | 2005-11-14 16:03:47 | 15.
Elnézem neked, ugyanis fogyatékos vagy, de súlyos
Vagy pedig csak szórakozol, ez a kettő lehetőség van
Most rohadtul lefárasztottál (haez a célod, akkor ügyes vagy).
Azt hiszem érthetően elmondtam, hogy nem utáloma rockot
Amugy ebben a pár mondatban van csak 4 súlyos hibád, gratulálok...
És te mondtad hogy olyan okos vagy... olvass vissza mielőtt visszaszólnál és kérd meg anyukád hogy segítsen elémagyarázni mit írtam. vagy nem tudom. de kegyetlen butának tűnsz így


Előzmény: Neoplanment (14.)
Neoplanment e-mail | 2005-11-14 12:38:08 | 14.
Nem én kérkedtem a kultúrámmal, hanem te! Mi a bajod a nyelvtannal? Különben nem írtad le a véleményed, hogy miért utálod a rockereket? Csak másokat szídsz. A kultútád a beírásaid alapján lemérhető, tehát már egy ideje mutatod...

Előzmény: Füves Csávó (11.)
Public Enemi e-mail | 2005-11-13 22:50:18 | 13.
Ezt a topicot,nem ebbe a ketegóriába kellett volna nyítnia.(Szerintem)
Hamár csinált egy ilyen topicot,akkor miért nem írt bele?

Public Enemi e-mail | 2005-11-13 22:45:43 | 12.
Helló!

Rossz emberrel kezdtél. :DDD
Szerintem meg Te égnél be.
Üdv!


Előzmény: Füves Csávó (9.)
Füves Csávó e-mail | 2005-11-13 18:38:50 | 11.
Nem vagyok óvodás szinten, és nem mindenkit szidok akinek más a véleménye csak azt akinek idiota véleménye van
Ez ego-m meg nem hiszem hogy nagyobb lenne a tiédnél itt beszélsz arrol hogy te milyen kulturált egy gyerek vagy (gratulálok saját magadat leszopattad)
A nyelvtanra is ügyelhetnél ha ilyen okos emberke vagy...
És a kultúrámat hogy mutassam, ekkora baromságot...


Előzmény: Neoplanment (10.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.