Click to Visit
Hip-Hop - sok hülye rocker!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  

Neoplanment e-mail | 2005-11-13 14:13:34 | 10.
Szerintem rossz emberrel kezdtél, ha valóban van kultúrád, ahogy említed, akkor miért vagy ovodás szinten? Neked nem a kultúrád nagyobb, hanem az EGO-d, de annyira, hogy már mérni sem lehet. A beképzeltségről csak annyit, hogy nem én szólok be mindenkinek, akinek más a véleménye mint a tied. Kérlek mutasd mekkora a kultúrád, hagyj lássam, mert eddig a szád járt csak és semmi értelmeset nem szóltál. Ha a kultúrád csak a sértegetésből áll, akkor nagyon nagy lehet...

U.i. Reagálj nyugodtan, ha van értelmes dolog, amit megosztanál, különben...


Előzmény: Füves Csávó (9.)
Füves Csávó e-mail | 2005-11-13 12:33:14 | 9.
Te olyan buta vagy mint a segg
Egy szóval nem mondtam, hogy megítélem a rockot?
amugy vittkozhatnánk ki ismer több zenét, biztos hogy "beégnél" (hogy téged idézzelek)
A kultúrám meg magasabban van mint a tiéd te beképzelt kis othhonülő mamakedvence
a többire nem is reagálok mert nevetséges vagy


Előzmény: Neoplanment (8.)
Neoplanment e-mail | 2005-11-13 10:59:08 | 8.
Jogodban áll nem egyet érteni, de szerintem nagyon kevés zenét hallgattál ahhoz, hogy megítéld valamelyik műfajt. Miért nyilatkozol olyan dolgokról, amit nem is ismersz? Miért fontos számodra, hogy hány iskolád van? Hiszen nem attól leszel bölcsebb. Nem számít az iskolai végzettséged, ha a kultúrád a béka segge alatt van, ugyanolyan seggfej maradsz, ha 10 iskolád van akkor is. Nem érted a lényeget, nem az iskoláid által leszel több. 26 éves létedre fogalmad sincs a körülötted levő világról. Lehetsz lázadó, de akkor tudd, hogy mi ellen lázadsz, ahhoz viszont ismeretek szükségesek, amelyek neked nincsenek, így jobb, ha nem szólsz, mert csak leégeted magad. ha reagálsz a levelemre akkor elismered, hogy igazam van... Tán nem tetszik, ha az igazságot a szemedbe mondja valaki?

Előzmény: Füves Csávó (7.)
Füves Csávó e-mail | 2005-11-13 08:46:59 | 7.
Nem értek veled egyet és 26 éves leszek
Na most akkor mi van ? :)

És még mielőtt belekötnél hogy biztos csak egy középiskolát végeztem el, egyáltalán NEM

te PÖCS


Előzmény: Ellák (6.)
Ellák e-mail | 2005-11-13 02:40:48 | 6.
A rockerek miért hülyék??? Azért, mert nem azt a zenét szeretik, amit Te??? Én a rapzenét szeretem, mégis vannak rocer haverjaim. Miért kell valakit leköcsögölni, mert nem azt a zenét szereti, amit Te??? De ez csak személyes vélemény, Én nem azt nézem valakibe, hogy milyen zenét szeret, hanem, hogy milyen ember. De Ti tudjátok. És nem fogok leállni vitatkozni ezen, szóval nyugodtan írjazok, ha nem értetek egyet, viszont akkor 14 évesnél nem lehettek többek. Üdv!
Füves Csávó e-mail | 2005-11-12 19:56:06 | 5.
Ennek a topicnak is sok értelme van te pöcsrágó nyomorék
s.z.a.s.z.a. e-mail | 2005-11-11 11:13:49 | 4.
Szerintem ezt mindenki tudja, nem kell hozzá külön topic!
West Side e-mail | 2005-11-06 19:40:28 | 3.
No Comment
Public Enemi e-mail | 2005-11-06 17:26:17 | 2.
Helló!

Egyetértek veled!


Előzmény: Cash Money (1.)
Cash Money e-mail | 2005-11-06 16:37:49 | 1.
a fasznak kell megint ilyen topik?
a sok seggfej miatt aki nyitogat ilyen szarokat meg se lehet már találni a normális témákat
mindenhol ll junior meg rockerek
csökkentagyúak vagytok
szerintem nálad nem hülyébb egy rocker se


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.