Click to Visit
Hip-Hop - Jay-Z
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Venom e-mail | 2002-10-27 20:00:40 | 12.
Hamarosan jön az új M.O.P. LP, méghozzá Jay-Z és Damon Dash közös kiadójánál a Roc-A-Fellánál!(Ami egyébként a Def Jam alá tartozik, és Jayen kívül ott van DJ Clue is)Már megjelentek az első közreműködések Jay új lemezén meg remixeken pl:U Don't Know. Gang Starr Foundationből Billboard rapbe? SAY WHAT! Egyébként dolgozott Jay-Z Dj Premoval is:A Million and one...remix
Darksun e-mail | 2002-09-20 12:05:43 | 11.
Én azt mondom:kellenek ilyenek is.
én sem hallgatok Jay-Z-t mert nem jön be a stílusa.
a hangja, az öltözködése, az a nagy kövér szája, a szövegei, meg a rappelési styleja is fos.
De ez MAGÁNVÉLEMÉNY!
DE!
ha mindenki a gettókról, a nyomorról, meg ilyenekről szövegelne, akkor kurva unalmas lenne a RAPvilág...

Pöce e-mail | 2002-09-17 07:54:52 | 10.
Na,ja!Van aki ezt,van aki mást.Ezen nem is veszün össze,de nekem akkor sem teccenek az ilyen bandák,ez meg ugye nem érdekel senkit...elvégre mindenki azt hallgat amit akar.Holnap marha fasza lesz,ellógtam a melóból,megyünk egy jót kirándulni Salgótarjánba haverokkal.Klassz város,jó 80-as évek feeling!Ezt csak úgy leírtam.
Murdoc69 e-mail | 2002-09-16 18:20:31 | 9.
Erről van szó!


Előzmény: zee36th (8.)
zee36th e-mail | 2002-09-16 14:21:03 | 8.
a hiphop nem csak a gettóról, a nyomorról meg az utcáról szól. aki így gondolja, az nagyon el van varázsolva

nem kell mindenkit meghallgatni, de ne is fikázzunk senkit, mert nem erről meg arról szól.



Előzmény: Pöce (5.)
Murdoc69 e-mail | 2002-09-16 13:45:06 | 7.
Én most nem akarom Jay-Z -t isteníteni de Jay-Z sohasem a gettóról szólt na jó a Hard Knock Life kivételével.
Jay-Z mindig is a csajokról meg a pénzről és bulikról szövegelt.
Hogy miért?Mert buli rappet csinál!Ez van!
Nekem ezzel nincs semmi gondom jó témák és Jay mindig jól adja elő!
Persze lehetne változatosabb szövegvilága........
És hogy a pénz elvakít?
Na igen, ez bizony nagy igazság.................


Előzmény: Pöce (5.)
primo e-mail | 2002-09-16 10:06:08 | 6.
Ja, ja , that's true...

Pöce e-mail | 2002-09-16 08:16:17 | 5.
Jay-Z egy tetü!Eleve,a szaros klipjeiben Bentleyek,Ferrarik,baszom fukszok mindenhol.Ez nem az igazi utca rap,ez képmutató,gizdulós nagy SZAR!Mit énekel az ilyen?Azt,hogy beülök a Ferrariba,és,hogy milyen kemény az élet?Elmennek ezek a picsába!Lehet,hogy a gettóból jött anno,de mit kell ezzel gizdulni!Mutogassa az éhező afrikai testvérmillióknak!Sajna ebben a pénzcentrikus világban eza módi.A pénz tényleg elvakít,tán ezért is jó,hogy nem vagyok milliomos fasszopó!Sorolhatnám a többi "zenész"társat is...
Murdoc69 e-mail | 2002-09-14 18:20:22 | 4.
Én csak két albumát hallotam az In My Lifetime-t meg a Hard Knock Life-t.Nekem bejött!
Holo e-mail | 2002-08-08 17:42:20 | 3.
nem sokat tudok Jay-Z-rol annyit viszont igen hogy a Wu-sem szimpatizal tulságosan vele. Ja Rule egy hanyadek. Nas kiraly bar igazsagszerint csak a legregebbi, (Illmatic) albumja tetszik.
Span e-mail | 2002-07-30 21:37:42 | 2.
Jay-Z királyul szövegel.akinek nem teccik nyajja ki a seggem!

Előzmény: Pro Lee (1.)
Pro Lee e-mail | 2002-07-10 09:46:54 | 1.
Kiváncsi vagyok, nektek mi a véleményetek Jay-z ről .Sokat utálják sokat egy baromnak tartják. Utálja Nas és Ja Rule is. De sokan bírják a zenéjét.

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.