Click to Visit
Hip-Hop - Jay-Z
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

cprod e-mail | 2018-08-03 18:08:23 | 61.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

stex e-mail | 2009-11-17 17:35:39 | 60.
haaat azert nem tom sztem is szar MOST MAR de azert o mar ott van egy darabja de most... rihannaval meg minden ...pffffff szar es sajnalatos

Előzmény: Madddogg (59.)
Madddogg e-mail | 2009-11-10 17:48:00 | 59.
Menjetek már a Picsába Jay-Z vel
Annyit tett le az asztalra ,hogy tologatja Beyoncet,de több dolog nem jut az eszembe amiért tisztelnem kéne

Co3rupt e-mail | 2009-11-10 09:38:30 | 58.
Basszátok meg kicsi kis fasszopó geciláda buzik. Kurva anyád East Coast!!!!!!

Előzmény: Co3rupt (57.)
Co3rupt e-mail | 2009-11-05 22:25:22 | 57.
Szerintem Jay-z egy fostalicska fasszopo East Coast-os elmehet a picsàba

Előzmény: stex (56.)
stex e-mail | 2009-10-09 17:54:39 | 56.
ll junior egy fos geci cigany folytassam??a jay z meg mar nem de egy igazi rapper volt regen

Előzmény: semoid (55.)
semoid e-mail | 2008-08-31 07:23:25 | 55.
jah kapr.i.p véleményét nem tom mire vered magad ezzel a juniorral van egy két jo száma de a többi mind szar!!sztem kurvára csak a hiphop-ot járatja le a junior!az szar meg te h jössz ahhoz minket olts???idézem:"Na mivan büdös szájú tetvedékek???" nem tom mit képzelsz magadrol de te nem vagy normális magadbol indulj ki aztán utána pofázz te geci!!!

Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (51.)
Thunda e-mail | 2008-08-12 18:41:26 | 54.
http://www.youtube.com/watch?v=ka1bgutkSsY


hatalmas nagy

JUNI0R KIRÁLY e-mail | 2007-12-18 10:25:25 | 53.
IGAZAD VAN EGY SENKI VAGYOK ÉPPÚGY MINT JUNI BUZI. CSAK A SEGGETEKET NYALOM, NEM CSINÁLOK SEMMI MÁST. EGY KIS PÖCS VAGYOK ÉS APÁM FASZÁT CUMIZOM. BOCS HOGY ÚJRA ÍRTAM.

Előzmény: kapr.i.p. (52.)
kapr.i.p. e-mail | 2007-12-18 10:21:14 | 52.
a kurva anyádat te rohadt csicska köcsög faszfej. végre itt hagytad a fórumot, most meg minek jöttél vissza? Neked tényleg van valami betegséged.

Junior Faszfej még mindig a legszarabb az egész univerzumban és az is marad. LL Seggfej for never.
Ja és nyald ki a seggem csóró pöcs.


Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (51.)
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-12-18 09:49:43 | 51.
NA MIVAN BÜDÖS SZÁJÚ TETVEDÉKEK?????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS STB...STB!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA SZARKUPAC, TI MEG KISZOPHATJÁTOK ANYÁTOK PICSÁJÁBÓL AZ ARANYERET
ÉS AZ APÁTOKAT IS LECUMMANTHATJÁTOK!!!!!!!!!!

MEG ENGEM IS BUZIGECIK.

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

MobbyD e-mail | 2007-10-24 13:21:09 | 50.
Cső!
Lehet kicsit megkésve de az Umbrella-ban Jay-Z cipőjének a neve: Supra Skytop ‘Tan Croc’

youknowimsayin e-mail | 2007-10-14 15:11:43 | 49.
nov 6 új Jay-z album, american gangster. már 2 szám kinnt van róla, a Blue Magic (klipp is), meg a Roc boys. csomó zenét Hitmen rakott össze.
oldschool e-mail | 2007-06-07 06:13:42 | 48.
Sziasztok.
Elindult az online rádió az Oldschool Fanklub oldalán.
Rap, funky, break zenék egésznap.
www.oldschool.fanklub.hu

Hollins e-mail | 2007-06-06 19:58:13 | 47.
Csákkány , Valaki mondja már meg hogy Jay-z-n milyen márkájú cipő van a rihanna umbrella klipben !!!

Előzmény: Pro Lee (1.)
key02 e-mail | 2005-08-10 21:48:29 | 46.
De hülye vagy má megint!
bazz...


Előzmény: West Side (45.)
West Side e-mail | 2005-08-10 19:11:24 | 45.
Te fasz szopó nem azt mondtam,hogy más nem pénzé csinálja, csak pár előadót más is érdekel a pénzen kívűl.OK?

Előzmény: Cápa (44.)
Cápa e-mail | 2005-08-10 07:53:39 | 44.
és írd má le te húgyagyú h ki az aki nem pénzé csinájja?

Előzmény: West Side (43.)
West Side e-mail | 2005-08-09 16:46:42 | 43.
Ja ja pöce-nek igaza van.Jay csak a pénzért csinálja.

Előzmény: Pöce (5.)
Cash Money e-mail | 2005-08-09 14:19:15 | 42.
most töltöm jay-z ft beanie sigel&memphis bleek-more money more cash more hoes klipet
Szuji33 e-mail | 2005-08-09 14:10:12 | 41.
bazze most megnéztem és tényleg nincs ott. De mind1 mert akkor a defjamnél van és az mostmár kurva mind1. Defjam=Jay-Z CEO úgyhogy a rocafella már nem lesz sokáig. Aztmondják hogy eladják a srácok (jay biggs damon)

Előzmény: Cash Money (40.)
Cash Money e-mail | 2005-08-09 14:06:48 | 40.
az a 2002-es come home with me cam'ron album
n.o.r.e.-t azér nem tudtam mer a roc a fella honlapon nincs ott a neve a többieknél lehet még nem frissítették


Előzmény: Szuji33 (38.)
Szuji33 e-mail | 2005-08-09 14:03:21 | 39.
Még azt mondja már meg valaki hogy DJ Clue miért olyan híres. mert végül is csak annyit csinál hogy összeválogat számokat és rájuk ordibál. Nemazért mert tetszik csak fura hogy csak ennyiből ilyen pénzt lehet csinálni. De ha mást is csinál akkor mondjátok meg lécci nem akarok hülye maradni!!!!!!!!!!!!!!
The ROC is in the Building


Előzmény: Szuji33 (38.)
Szuji33 e-mail | 2005-08-09 13:59:18 | 38.
Jajaja, N.O.R.E. oda került a roc-a-fella-hoz és emeli ezt a dream teamet. És az hogy Cam'ron és a Diplomats otthagyta az ROC-t attól nem lesz rosszabb a zenéjük meg semmi és akár a jövőben még dolgozhatnak eggyütt. Mondjuk Cam annyira nem jön be, mert szerintem olyan fura a hangja és monoton nekem kicsit unalmas de valakinek ez tetszik. De egy albumot hallottam tőle amin rajta van valami Welcome to New York City feat Jay-Z+Just Blaze. Na az nagyon oda vág + még valami olyan szám amiben egy magas hang énakel és asszem a 12. szám ugyanezen az albumon na az behalás milyen jó. Ezután a szám után még van egy Beanie Sigel-lel meg Memph Bleekkel ez a három maradt meg bennem mint kurva jó killa CAm szám. ez melyik album mert írott CD-n kaptam meg és nem voltak címek

Előzmény: Cash Money (35.)
Szuji33 e-mail | 2005-08-09 11:38:45 | 37.
JA már nagyon várom hogy megjelenjen. Fasza hogy már adják a Diamonds From Sierra Leon-t. Elég fura az a szám, meg kell szokni. Az összes KAnye Szám nekem legalább is ilyen. Először nem tetszik aztán meg nagyon megtetszik.
Un-Stop-ble ROC


Előzmény: Cash Money (36.)
Cash Money e-mail | 2005-08-09 11:33:03 | 36.
kanye west-late registration aug 30-án jelenik meg
Cash Money e-mail | 2005-08-09 11:30:37 | 35.
ja freeway is kurvajó memphis bleek is
kár hogy cam'ron otthagyta a roc a fellát
most n.o.r.e.-val (noreaga) mivan?
nem úgy volt hogy átmegy a def jamtől hozzájuk?
én jay-z-t nem annyira szeretem de maga a roc a fella kurvajó


Előzmény: Szuji33 (34.)
Szuji33 e-mail | 2005-08-09 11:23:23 | 34.
Nagyon tetszik hogy foglalkozik egy fórum a rap business legnagyobb alakjával Jay-Z-vel. Viszont kurva gáz hogy van egy pár magát a rap kurva nagy doktorának kikiáltó ember aki azt merészeli mondani hogy egy nagy szar. Hát ez óriási tévedés, mert senki nem érhet fel arra a csúcsra amire ő már régóta felért. Az egész Dynasty-t birom Beanie Sigel és Memph Bleek-től elkezdve a Young Gunzt Freeway-t + Teairre Mari-t na jó Amil-t nem mert az borzalom. De hát a másik kedvencem Kanye West aki a Beatek királya. Na szóval imádom őket. Azt meg nagyon értem hogy ezt ki honnan vette hogy Ja Rule + Jay nem bírják egymást. Mert ugye volt a madison Square Garden-ben az a feledhetetlen r.kelly turné és ott volt az majdnem az összes zenész akivel közösen csinált számot és Ja Rule is ott volt nem hiszem hogy csak azért ment el hogy kínos helyzetbe hozza Jayt. Egyébként asszem erről a koncertről még egy DVD-is készült ez volt az utolsó koncertje HOVA-nak és az a Címe hogy Fade To Black. De a hivatalos honlapon egy szó nincs róla. csak a www.singingfool.com-on találtam róla egy trailert. Ott még lehet találni egy rakás Jay-Z klippet mint mondjuk a Dead Presidents 2, vagy a Feelin It, Girls Best Friend, de sok mást is, de ezt gondolom mindenki tudja. Azt meg tudná nekem valaki mondani hogy honnan tudnék Belly feliratot letölteni meg a State Property filmet honnan tudnám beszerezni.
We Be the R-O-C stop
HOVA the god


Előzmény: Cápa (33.)
Cápa e-mail | 2005-05-06 10:02:21 | 33.
az MOP otthagyta a Ro-A-Fellát és nem maradt a Dame Dash music grouppal.új kiadót keresnek.
Cápa e-mail | 2005-04-30 20:05:34 | 32.
fo sho maan.van 1 száma ami kurvára bejön:get your mind right mami(Bleek-el és Snoop-al).ez vhogy nagyon bejön.mondjuk szinte az összes bejön,de az a szám...
meg az egész ROC kurva jó.


Előzmény: Ronin23 (31.)
Ronin23 e-mail | 2005-04-30 19:56:28 | 31.
Diesel...jaaaaaaj! Gratulalok, mint egyetlen foldi leny, akinek nem jon be Jay-z szovege. Mivel, hogy Biggie halott, igy Jay-z a legjobb szoveg iro. Ez egy teny. Pontosabban legjobb rapper, mivel, hogy nemirja le a szovegeit...SOHA. Masreszt, ha szerinted unlamas a szovege akkor hallgasd meg a My 1st Song-t, a Dead President 2-t, vagy akar(az egyik) Nas diss-t, a takeover-t.(A regit, nem az uj mixet Young Gunz-zal). Ha meg szerinted bargyu, akkor ezt hallgasd meg:
"If skills sold/Truth be told/I'd probably be/Lyricly/Talib Kweli/Truthfully/I wanna rhyme like Common Sense/(But i did five Mil)/I ain't been rhymin like Common Sense/When your sense/got that much in common/And you been/hustlin since/Your inception/Fuck perception/Go with what makes sense/Since I know what i'm up against/We as rappers must decide what's most impor-tant" (Moment Of Clarity-Black Album, Jay)

Most menj, es fordits le a kis angol-magyar szotaroddal, hogy S. Carter mit is mond.

Ja, es meg valami: a flow az nem a stilusat egy szamnak vagy eloadonak, hanem a folyamatossaga. Peldaul 50 Cent-nek semmi masa nincs, csak flow-ja. Hallgasd meg a Slow Dough-t 50-tol, az az egyik legjobb flow. A 99 Problems-nek kimondottan szar a flow-ja.

Masreszt Jay metaforai, szinonimjai es punch line-jai a legjobbak a szakmaba. Arrol nem is beszelve, hogy, mivel spontan "omlik" Jay-bol a szoveg", gyakorlatilag nincs ellenfele freestyle-ban. Jo, nincs olyan gyors mint Eminem, Busta vagy Twister, de sokkal melyebb es teknikasabb mint barki mas.
Szoval az a kerdes, hogy mit NEM lehet szeretni Jay-z-n? Mondjad Diesel, kivancsi vagyok a valaszodra, csak elotte hallgassa bele abba amirol beszelsz...:)

Naperville..bitches:)


Előzmény: Diesel (29.)
Cápa e-mail | 2005-03-29 17:23:37 | 30.
sztem meg ha Jay-Z unalmasan reppel,akko Nas is.lehet h koptatott a szöveg,de 8 album után nem is várok mást.inkább 2szer vmi ribancos szám,mint pl.sajtot ettem reggelire témás.a zene viszont kurvára nem bárgyú.kibaszott jók.nekem megvan az összes albuma,és mind teccik.jól megcsinálta mindet.
1ébként Nast szereted?
csá


Előzmény: Diesel (29.)
Diesel e-mail | 2005-03-29 08:59:48 | 29.
Csak kíváncsiságból kérdezem, Cápi, hogy te mit szeretsz Jay-Z-n?
Mer szerintem unalmasan szövegel, unásig koptatott szövegeket rappel, és a zene is bárgyú. A stílusát, vagy ahogy a rílek monggyák: flow-ját meg nem érzem kurvára.
Az egyetlen száma ami tecccik, az a 99 problems.
Annak is csak a videós verzijóuja, mer az albumon már más változatban van rajta.

Na csű !


Előzmény: Cápa (28.)
Cápa e-mail | 2005-03-28 18:39:06 | 28.
te nem nézel gyakran zene tv-t,mi?ott állandóan azt a szart adják.tipikus divatmajmoknak csinálták,sztem.én sztem Jay-Z-t,de ez...

Előzmény: MsMixmastermike (27.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-03-27 16:24:32 | 27.
yééézusom, ma valameik oldalon láttam egy reklámot JAY-Z+LINKIN PARK vagymi közös albumról.... ez lééétezik? gáz....

huhh, most látom már egy ideje megjelent:
http://www.contactmusic.com/new/home.nsf/webpages/linkinparkx17x11x04

yaydegáz.. mind1, hátha vkit érdekel..

Cápa e-mail | 2005-03-19 10:07:37 | 26.
nem találtam a BIG-s topikot,úgyhogy ebbe írom:)
olvasgattam a Source 150.számát(2002.március)
ebben visszaemlékezések vannak a hip hop kezdetétől.150 legfontossabb pillanat,klasszikus albumok,ienek.
és azt hozták ki h The Notorious BIG volt minden idők legnagyobb rappere.aztán megindokolják.(csak lusta vok leírni:)ennyi

Ronin23 e-mail | 2004-07-16 14:31:11 | 25.
Jay-Z a legnagyobb.
Csak hogy valaszoljak ezekre a "Jay a snobb kiemelkedett geci" faszsagokra, lehet hogy Te a TVden ezt latod, de nem igy van. Hogy egy peldat mondjak, amikor 2Pac golyot kapott New Yorkban harom ember volt az epuletben rajta kivul:
P Diddy, Biggie es JAY-Z. Bizony bizony, lehet hogy a jo oreg Shawn Carter huzta meg a ravaszt..


Előzmény: Pöce (5.)
djharlem e-mail | 2004-01-05 15:47:34 | 24.
JAY-Z Rulez

Ö minden elert az eletebe.Sajnos hogy az ütölso album-ott atta ki.Remelem hogy majd halunk valimit rola.En voltam a koncerten.

www.djharlem.de.vu

P-Air aka Lil'Milionaire

Venom e-mail | 2004-01-02 16:59:05 | 23.
Hi!
Itt a 2. Jigga klip, az Encore, a The Black Albumról. A www.defjam.com-on meg lehet nézni.
Check dees!

Gibi e-mail | 2004-01-02 01:34:42 | 22.
Ne legyél már megint nevetséges! Minek csinálod a fesztivált itt nekünk? Vagy nem érezted jól magad a Rammstein koncerten, vagy csak zoknit hozott a Jézuska, meg egy pizsamát és most rajtunk töltöd ki a dühödet? Vagy még nem tettél le rúla, hogy megtanítasz minket a hiphopra? :) Szar tanár lennél!

Előzmény: RoTbAtmc (21.)
RoTbAtmc e-mail | 2003-11-26 04:11:20 | 21.
HI I am FROM MUNICH and I think you are all so ga.
HAHAHA...Jay Z,GAXTA ZOLEE, DOPE MEN, 50 Cent, Eminem, dre, Snoop DOG.....are all SHIT!!!!!VERY BAD HIP HOP. ITS PUSSY HIP HOP
GOOD HIP HOP IS GANGSTARR(from New York), THE ROOTS, Jurassic 5, SOUL POSITION, SUB BASS MONSTER because he is the famous hungarian Actor in Europe, MR Schnabel.....!
NOT THIS MAINSTREAM SHIT!!!! Hungaria have a lot to learn about HIP HOP!!! when somebody have a Problem with my Position wright me a letter RoTbat@web.de


Előzmény: thamole (20.)
thamole e-mail | 2003-11-25 20:56:49 | 20.
Tévedés tényleg ne essék 50Cent-nek már összesen 5 albuma van ......4db JMJ(Rest In Peace)kiadójánál jelent meg....az első1996 ban.....50 Cent: Get Rich or Die....című albuma már 2000-ben kész volt csak hát ugyanabban az évben rálőttek Queensben 9 golyót kapott 2db még most is benne van és emiatt késett a megjelennés igen sokat,mellesleg közben kidodták a JMJ Recordstól úgyhogy új kiadot kellett találnia és ekkor jött eminem&DRE......a G-Unit csapatnak(Tony Yayo,Lloyd Banks,50 Cent,young Buck)sem most jelenik meg az első albuma a "Beg For Mercy" ..New York-ban már "UNDERGROUND" szinten megjelent nekik 24 albumuk mind-mind BAKELITEN ....az utcán árulták az albumokat darabonként 5$-ért több százezres eladást produkáltak velük,tehát New York-ban ők már egyáltalán nem ismeretlennek!!! és NEM NEM ÍRTAM EL 24 albumuk van ezdáig,azért nem semmi ,....egyébként most csatlakozott a G-Unithoz egy új tag bizonyos Young Buck(David Brown)1981-ben született Dre-n,Snoop-on,és2Pac-on nőtt fel és nagyon szereti az old-school rapet:Tiszteli Scarface-t,Dre-t,Em-et,és Timbalandot. na peace bocs hogy kicsit elnyúlt a mondandóm .....THAMOLE

Előzmény: Gibi (15.)
Gibi e-mail | 2003-11-25 19:08:25 | 19.
Megjelent az új album...
o, ti mit gondoltok. Én hiányoltam a beigért producereket: Primó, Dre...
Így azért más a szám íze, jóllehet bejön a dolog. Az Encore pedig elég ütős lett és a De La koncert előtt is durván szólt.
Valami vélemény? Végül is ez Jigga utsó albuma (?)

Béke, G

Laczka e-mail | 2003-11-07 17:28:54 | 18.
.
sabdog e-mail | 2003-09-29 14:15:40 | 17.
Gangsta Shit. Nagyon nagy az a szám .Az a kedvenc számom a Professionalról.

Előzmény: Cápa (16.)
sabdog e-mail | 2003-09-29 14:15:40 | 17.
Gangsta Shit. Nagyon nagy az a szám .Az a kedvenc számom a Professionalról.

Előzmény: Cápa (16.)
Cápa e-mail | 2003-09-25 08:45:52 | 16.
respect man.és a Hard Knock life-on tünt fel először Rule.és aZ elsőn is 2 számba van Jay.meg 1 duett a Professional-on.
remélem ODb albuma kurva jó lesz.
a Neptunes trackekel meg tele van a faszom már.
sztem a balhé 50-vel nem nagy izé.
az utolsó 5 sorral teljesen egyetértek.

peace


Előzmény: Gibi (15.)
Gibi e-mail | 2003-09-23 23:26:05 | 15.
Vitatkoznék: Ja Rule-nak semmi baja Jay-Z-vel. Sőt... Nem tudom emlékszel-e még, de a Hard Knock Life-on is volt közös nóta, de a Street Is Watchingon és a Holla Remixben is együtt tolják. Ezek nem új számok. De nem rég olvastam, hogy Ja előszeretettel hallgatja őt is.
Jay-Z party hip-hoppot csinál. Miért kell utálni? Csak mert befutott és pénzes. Tény, hogy megváltozott szövegileg és zeneileg is elfordult a D&D-s gyökerektől.
De szerintem lehet rá táncolni, partyzni még akkor is, ha közben a discmanedben üvölt a Dead Prez, vagy akármi.
Az M.O.P.-t is nagyon szeretem, meg is van mind a 4 albumuk és őszintén megmondom nem igazán örülök, hogy Roc-a-fellához szerződtek. Hogy miért? Az M.O.P. az egyik legkeményebb HC-reppet játszó banda, akiknek nem sok közük van a Jay-Z-s hangzásvilághoz. És hülyén is jönne ki, ha tele volna Roc-os másodrangú repperekkel (itt nem Cam'Ronra vagy Jay-Zre gondolok, hanem a fiatalabbakra) az új album, vagy Neptunes-trekkekkel (erre azért elég kicsi az esély...), party slágerekkel.
Bár, hallottam az új számot róla, méghozzá Jay-Z featuringgel és a szám talán még az eddieknél is ütősebb volt (Put It In The Air). Kiváncsian várom a folytatást. Meg azt, hogy ODB miként illeszkedik be a maga "érdekes" stílusával, Wus habitusával a mainstreambe... (Bár az új Method Man meg P Diddy segítségével készül. Ez már kezd botrányossá válni. Szegény Mef rajongók...)
Ami undorító Jay-Z-ben az az, hogy képes volt összeállni 50 Centtel közös tunéra, holott még a Vol.3-on is csúnyán visszaszól 50-nek ( It's Hot (Some Like It Hot) ) és 50-nek is voltak korábban olyan számai, amiben Jiggát fikázta (A Get Rich... nem az első 50 album, tévedés ne essék!). Sőt, a Black Albumon is lesz 50 előreláthatólag. De Primó is szerephez ju az utolsó Jigga CD-n. Ővé egy szám és az intró...
Szerintem Jay-Z akkor is az egyik legnagyobb a maiak közül. Zeneileg igényesebb az átlagnál és mint üzletember is érthető üzletileg, bár azért néhol nem tetszik amit csinál. Szövegileg: csajok és a pénz... De amit csinál azt jól csinálja, nem?
Elvégre multi platinumos, 2 Grammys és az ukunokáinak sem kell az éhenhalástól rettegniük (ha lesznek).
Mellesleg kifizethetné a magyar államadósságot. :)
Béke.

zee36th e-mail | 2002-10-28 13:23:19 | 14.
az kurva jó ha lesz új m.o.p.
nekem két albumuk van meg a first family meg a warriors, mind a kettő baszott nagy

nem tom mi a bajotok jiggaman-nel, én bírom a zenéjét, hallgassátok meg mind az 5 lp-t (nekem csak ennyi van lehet, hogy van több is) biztos találtok rajta jó számot

mi van ha cock sucker szája van? :)

attól mert szidják egymást a mobb deep-pel meg nas-szal (QB) attól én még bírom őket.

ugynúgy bírom canibust meg ll cool-t is, csak szidják egymást :)

primo e-mail | 2002-10-28 08:04:54 | 13.
Ja, meg a D'evils rmx is produced by DJ PRemier...

Előzmény: Venom (12.)

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.