Click to Visit
Hip-Hop - Német hip-hop
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-01-29 18:16:27 | 17.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

kisceki e-mail | 2014-04-05 18:10:39 | 16.
válasz erre | e-mail | 2014-04-05 18:07:16 | 26.
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Jasmine1988 e-mail | 2004-07-19 19:29:10 | 15.
melyik számukat szereted?
dr.dre e-mail | 2004-07-19 17:49:16 | 14.
cső!
Kool Savas rég ott van meg a Massive Töne is ya!
Raptile meg Eko Fresh ne migazán csipázandók nekem!
peace


Előzmény: Jasmine1988 (13.)
Jasmine1988 e-mail | 2004-07-19 12:31:26 | 13.
a massive tönétől a geld oder liebe a legjobb szám.
Nincs meg vkinek az album???

BudhaLIGHT e-mail | 2004-07-18 19:43:24 | 12.
Még életemben nem hallottam a német hip-hopról,viszont itt M.o.-n nagyon is ismerem.Sőt járok is hip-hoppozni a Fórumházba(ez itt a reklám helye:)) Pesten a Vezér úton van...Na jó visszatérve a témához,a német hip-hop olyan,mint a magyar,csak ugyebár a németek csinálják...ÁÁÁLLLJ!!Most tulajdonképpen miről van szó?A hip-hop táncról vagy a hip-hoppos számokról??Ne nézzetek hülyének csak lassan jutnak eszembe a dolgok...

Tschüß!!!Ich bin Qvatsch...entschuldigung

gonzales7 e-mail | 2004-04-11 17:29:01 | 11.
Massive Töne-Nie ohne Sie, még mindig kurvára szeretem azt a számot,de yo tőlük még a "Wer?"+van az a szám amit az NTM-el csináltak a címét nem vágom de nagyon odabasz!A németek közül a Massive stílusa jön be a legjobban!:)
don dizzy e-mail | 2004-04-07 21:39:25 | 10.
a legjobb német szám:
dj tomekk ft. g-style : ganxtaville part3
a másik meg a lil' kimes kimnotyze :)

djharlem e-mail | 2003-01-08 20:50:37 | 9.
En szerintem à Kool Savas tipusu Rapper à legjob!!! En értem à nemetet mert en Svajcban elek!!! Bocsanatt a rosz magyar iras-al!!!

PEACE DJ HARLEM

www.djharlem.de.vu

Angel_17 e-mail | 2002-12-23 00:19:02 | 8.
Szerintem a legjobb német hip-hop előadó a Samy Deluxe. A Weck Mich Auf című számuk kibaszott jóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!
Venom e-mail | 2002-11-25 14:25:31 | 7.
Németországban az utóbbi években hihetetlen magas szintre fejlődött az egész hip hop kultúra, és itt nem feltétlenül az MC-ikre, vagy a DJ-ikre gondolok, hanem arra, hogy milyen szinten komolyan veszik ott az egész dolgot. A Juice magazinban nyugodtan bevállaltak cikket a Slum Villageről, vagy a Brand Nubianról, mert nem kell attól félni, hogy valaki nem ismeri őket. Itthon azt hiszem kicsit rosszabb a helyzet...Láttam hirdetést német újságokban Mykill Miers és DJ Spinna lemezekről! Ott ezt is rengetegen veszik! Mi pedig örülünk ha egyáltalán találunk valahol 1 db-ot belőle. A The Source (valahogy mindig újságok kerülnek elő...) 2001-ben 80 %-ban német graff-okkal volt tele! A német b-boyok/b-girlök, dj-k és producerek szintén magas színvonalat képviselnek. Az MC-kel az a para, hogy a német nyelv elég furcsán hangzik egyesek számára,van akit kifejezetten idegesít a német nyelvű rap. A Mixery-ben láttam régebben (itt egy TV műsor!), hogy Evil Dee (Beatminerz, Black Moon) boldogan rohangál egy németországi csarnokban és kb azt kiabálja hogy itt minden a hip hopról szól. Aztán jött a többi Beatminer, meg D-Stroy...Mikor fog nálunk szaladgálni egy Evil Dee??? Mondjuk az ő előnyük a jelentősen jobb anyagi helyzetből is következik. Amíg ott egy 14 éves srác kapásból tud venni két Technics 1210-est meg mellé egy Vestax Pro 07-est a zsebpénzéből, addig nálunk a legnagyobbaknak sem egyszerű összehozni egy Vestaxra. És nálunk még magasabbak az árak! Naa mindegy azért nyomjuk!!! Remélem egyszer nálunk is lesz Superrappin Tour és Dj Premier party, méghozzá minnél hamarabb! PEACE!
cerka e-mail | 2002-11-21 17:52:36 | 6.
en nem reg jartam berlinben. en nagyon tisztelem a nemeteket, mert ugyerzem az igazi ertekeket kepviselik a kulturabol. eleg komoly hiphop elet van, voltam drezdaban egy bulin is, ahol ket berlini fiatal volt defari elott az elozenekar. sajnos nem beszelek nemetul, ezert nem igazan tud lekotni, de az alapok nagyon jok, es hat tenyleg tradicionalis ertekeket kepviselnek
Darksun e-mail | 2002-11-19 14:14:44 | 5.
"...Ich lebe für Hip-Hop!..."
asszem ennél több nem is kell... :p

odin e-mail | 2002-11-15 13:33:01 | 4.

amióta az eszemet tudom, mindig is a német zene volt a kedvencem! egy idő után felfigyeltem a "hip-hop-jukra", amit szerintem a világon ők csinálnak a legjobban!
............imádom!
az a baj, hogy itt M.o.gon nem nagyon van "vevő", erre a zenére!
én is véletlenül keveredtem ide, és örülök, hogy olyanokkal dumcsizhatok, akik azt szeretik, amit én! :-)
ennyit mára, írjatok!
pu : odin

Murdoc69 e-mail | 2002-10-01 17:29:32 | 3.
Ja szerintem is egyre jobb a német rap!
Emlékszem még 3-4 évvel ezelőtt röhögtem ha meghallotam vmelyik német rap számot.
De manapság egyre színvonalasabb.
PL.:Brothers Keepers,Ferris Mc, stb.

zee36th e-mail | 2002-09-30 14:23:45 | 2.
too much bullshit

a francia hip-hop-pal össze sem hasonlítható, a francia néhol még az originalusahiphop-ot is veri

00000 e-mail | 2002-09-30 10:21:31 | 1.
szerintem a nemetek egyre jobbak a hi-hop-ban. Ti mit gondoltok errol?
Tudom ez egy kisse reteg tema, de szerintem meger egy topicot.


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.