Click to Visit
Hip-Hop - A rapperek végül is egy család!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Edem12:) e-mail | 2008-05-06 18:36:45 | 98.
baszzátok meg mi egy család vagyunk nem értitek bazmeg?
inkább rockerekkel kötöttök szövetséget?
FIGYELJETEK!

A raperek és a rokkerek egy külön család nem mennék ét rokkernek még ha anyám hozná a fakanált (bazmeg)
leszarom hogy erre mit irtok akkor is raperek vagyon k bameg !!!!!!!!!








tarcsunk öszze ez egy család!!!

mikro ice e-mail | 2008-03-23 00:16:52 | 97.
és megvan benne az az érzés amit áttud adni másoknak
mikro ice e-mail | 2008-02-05 21:34:29 | 96.
Diesel a divatrapperel kapcsolatban teljes mértékig egyetértek sztem se ruha teszi az embert,sztem az tarthatja magát rappernek aki életének nagy részében rappet hallgat
Thunda e-mail | 2008-02-05 21:13:23 | 95.
*If you banned

Előzmény: Thunda (94.)
Thunda e-mail | 2008-02-05 21:12:52 | 94.
If you would ban pop music you wouldn't be unique

Előzmény: Manó01 (89.)
phlegma e-mail | 2008-02-05 21:10:02 | 93.
akkor te egy vagy a kevés kivétel közül;)
örülök :)

black star e-mail | 2008-02-01 19:56:43 | 92.
yeah, a wigga-k egy család
Manó01 e-mail | 2008-02-01 19:54:52 | 91.
Bocska de én nem cigizek és nem is drogozok. Az üvöltözés meg mégmesszebb áll tőlem. Én vagyok az aki másokat lenyugtat, leállít! Sorry,csak ennyit akartam.
phlegma e-mail | 2008-01-30 17:27:04 | 90.
Összetartás.....összefogás......
Miről beszélünk?
Nézzük csak meg....ezen a fórumon akadnak real rapperek,sőt,értelmes,intelligens rapperek is....
De ha kimegyek az utcára,egészen mást látok...azt látom,hogy 8-18 éves korig rappereknek kinéző szarzsákok mászkálnak,cigivel a kézben,üvöltöznek,nem tisztelnek senkit,és semmit....Na most amig ilyenek a rapperek,addig se összetartást,se haverkodást nem akarok velük.
Majd ha ideáll elém 1 értelmes hip-hopot kedvelő ember,akivel lehet intelligensen beszélgetni,és nincs beszívva a nap 24 órájában,majd akkor azt mondom,hogy meg lehet próbálni...
Nem sok ilyen rappert láttam még....és ezt ti sem tudjátok cáfolni!
A rapper haverok nálam 3 embert jelentenek...számszerint,pontosan 3-at....több nincs.....

Manó01 e-mail | 2008-01-30 14:38:51 | 89.
Hello! Visszatérve az eredeti témához, szerintem király ötlet ez a család bigyó! Nekem nagyon bejön! Össze kéne tartanunk egy kicsit végre, ha már eddig nem tettük! És nem kinézni azt a maradék rapper csajt. Mondjuk nem tudunk mit tenni, a pop zenét nem lehet lenyomni itt Mo-on. Túl kevés hozzá a rapper, és rengetegen szeretik a nyálas zenéket. Ez van! De azért összetarthatunk!
Diesel e-mail | 2004-10-01 07:21:26 | 88.
Cső !

Éjn nemtom srácok, lehet lehurrogtok, de miért kell 1 reppernek bő gatyát hordani?
Én reppernek tartom magam, de qrvára nem jön be a bőgatya.
Ehhez bizos hozzájárul, hogy a divatrepper kis köcsögök mind ilyenben járnak. Ehhez jön a fejkendő, vagy fejpánt, rajta a félretolt baseball sapi, meg az eminemes póló, meg a deszkás cipő.
ANNYIRA TIPIKUS !!!
Nézzétek meg a Fehér csóka c. filmet. Naon szar, de erről szól a film.

Szal sz.tem, nem a ruha teszi a reppert.

A másik, hogy v.ki írta, hogy az amcsi MTV-n jó zenéket nyomnak.
Persze, mert ott a fekete zene, + a hip-hop, az alap.
Itt M.o.-n csak úgy veszik, hogy rétegzene.
Azok, akik IGAZÁN szeretik ezt a stílust (NEM eminem d12 majka dopmen és a többi SZAR), arányban nincsennek olyan sokan, mint akik sterbinszkyt, meg náksibrunnert szeretik.
Egy kereskedelmi adónak (viva) pedig az a célja, hogy minnél többen nézzék.
És amíg ez így lesz, addig nem is lesz sok szó a hip-hop-ról.

A divatrepper majomszarokról meg annyit, hogy nem kell zsongani, mert mi 50 évesen is ezt fogjuk szeretni, de ezek már jövőre stílust váltanak.
Csak követik a divatot.
Most eminem a király, de ha feltűnik 1 új "star" pl.: 1 dollár néven, akkor az lesz a bálvány.

Sajna e van.
Bocs, ha v.kit untattam.

Na Hella!

casreb e-mail | 2004-03-11 09:46:49 | 87.
EMINEM az isten, de nem szoktam egybol megadni az imelemet.
Van itt valami fullos rapper csaj, aki szereti EMINEMet, plusz pest környékéről ír?


Előzmény: Eminem a király (86.)
Eminem a király e-mail | 2004-03-09 15:01:33 | 86.
Valaki aki EMINEM-et szereti adja meg az e-mail címét.
Eminem a király e-mail | 2004-03-09 14:58:25 | 85.
EMINEM a király
Ha nem így goldolod akkor Éljen a HIP-HOP.
Éljenek a rapperek!!!


Nox e-mail | 2004-03-04 09:33:58 | 84.
Bár már nem arról szól amiért nyitottam ezt a topicot vagyis hogy a rapperek végül is egy család!

Előzmény: killerke (83.)
killerke e-mail | 2004-03-04 08:31:31 | 83.
ennek a témának az 1. lapon a helye....talán tudatosul 1-2 emberben a topic mondanivaaloja....szép álmok:)
Method e-mail | 2003-09-16 22:22:44 | 82.
Szívesen, akkor bevesztek:DDDDDDDD (nyugi csak hülyülök)

Előzmény: Csíkos (81.)
Csíkos e-mail | 2003-09-15 21:59:54 | 81.
Thx Bro'!!
Peace


Előzmény: Method (80.)
Method e-mail | 2003-09-15 21:09:38 | 80.
Lehet, hogy hülyeséget mondok ( mint mindig:) ),
de nem tudom pontosan miről beszéltek. De szerintem a DCC-vel küldeni lehet (zenét stb.).
-Legalábbis az IRC-n.-
Ha megint beégtem:), és hülyeséget írtam, akkor ezer bocs.


Előzmény: Csíkos (79.)
Csíkos e-mail | 2003-09-15 20:53:46 | 79.
Én meg bocsi az eltünésért!!! Na annyi h a DCC az mi lenne DC++ v mi??

Előzmény: myname&boci (78.)
myname&boci e-mail | 2003-09-11 10:58:15 | 78.
szeva Csíkos !
bocsi a hibaert.
ha erdekel akkor irj egy mailt, vagy gyere fel este 10-11 kor mIRCc-re.
undernet/#kiraly es keresd MYname-t vagy kistehen-t s kuldjuk DCC-n.
masoknal is soul.
RE5PECT & PEACE mothe'fuckers


Előzmény: Csíkos (77.)
Csíkos e-mail | 2003-09-10 19:01:05 | 77.
Az izzad a tököm mer csak lököm, az úgy hangzik, mivel Ganxsta Zolee bácsi mondta, h "izzad a tököm, tehát izzadtan lököm"!!!!!!!! Na nem fikázni akarlak, csak kicsit baszta a szememet!!!!
Engem érdekelne a Bug Maffia!!!
Peace


Előzmény: myname&boci (76.)
myname&boci e-mail | 2003-09-10 11:31:41 | 76.
csovi from nagyvarad!
Amig a fold kerek, mindig lesznek rapperek!!
véssetek a fejetekbe!!
ki ismeri kozuletek a bug maffia??!
hiaba romanok de a szovegukbol kiindulva tudjak mi a "páya".
aki rapper az tudja mire gondolok.
ha szeretnetek oket megismerni csak irjatok!
Izzad a tokom mer csak lokom!

A RAP legyen veletek

MYname & Boci(kistehen)

Nox e-mail | 2003-09-10 05:31:39 | 75.
eMLÉKSZEM RÉGEBBRŐL volt egy olyan beírás hogy az orosz rapperek összefogtak a skinheadoek ellen erre gondoltam!!!
de ez már veterán topic-már régi!

Nox e-mail | 2003-09-10 05:29:26 | 74.
Akkor nyissunk új lapot!
EZT RESPECTNEK VESZEM CSIKOSOULJAHZ





























































Előzmény: Csíkos (73.)
Csíkos e-mail | 2003-09-09 21:02:43 | 73.
Vissza kell hozni ezt a topicot, m már a címnek is van mondanivalója!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Peace 4 All

káposzta e-mail | 2003-08-11 12:33:33 | 72.
És kérdem én ez ellen mit lehet tenni mert a VIVA nagy ívböl szar a rapre nem vetitenek rap klipeket csak egy olyan müsoruk van amiben rappet és hiphopot lehet hallani és ez a VivaHip de csaak 3 orát szánnak az egészre azt is 22 orátol 1-ig ezt igy senki nem nézi mert vagy film megy vagy már alszanak van más is amikor a metált,popot vagy clubzenét adnak le ugye 3 orában de attol függetlenül ezeknek a müfajoknak több müsoruk van nem ez az 1 a műsorvezetök is csak trendi ruhákban vannak semmi más és ahogy kinéznek egyszerüen röhögnöm kell de pl itt a Majka aki ugye rappernek érzi magát a klipjében is probált bő gatyát huzni ami kicsit ciki voolt viszont amikor műsort vezet ö is ezt a trendet képviseli szal neki nem csak a zenéje szar hanem a hovatartozása hiszen a rapper akkor legyen rapper de van ellen példa az amerikai MTv ahol minden megtalálhato rap,hiphop,Rnb és nem csak Eminem. Ilyen helyzetben amikor már rájöhetnének hogy egyre többen szeretik ezt a zenei stílust akkor azért érdemes lenne tenni valamit nem pedig agyon nyomatni azt a köcsög dadogoos angol gecit szal ennyi lenne peace
Method e-mail | 2003-08-11 12:11:08 | 71.
Szerintem is a médiával van a legnagyobb gond. Sok ember azt mondja, hogy nem szereti a rappet, de ezt nem tudhatja, mert a tv-ben csak Eminemet-et lát! A magyar rapperek közül meg csak: Dopemant, Majkát mutatják. A média félrevezeti az embereket, mert azt mondják "ilyen a Rap". Pedig egy Wu-Tang számnak teljesen más a hangzásvilága, mint egy Eminem számnak. A Rap sokkal "változatosabb", mint ahogy bemutatják.
Ez a bő gatyás dolog tetszik:). Én mindig azt mondtam, hogy nagyfateromé volt, azért olyan nagy.


Előzmény: adryrap (68.)
RAC e-mail | 2003-08-08 08:37:11 | 70.
hát mér,neked nem jöt le?:)

Előzmény: rapszil (69.)
rapszil e-mail | 2003-08-08 07:08:06 | 69.
Te csaj vagy?

Előzmény: adryrap (68.)
adryrap e-mail | 2003-08-07 20:09:06 | 68.
Én még csak most veszem észre, hogy itt vannak tuti kis rappercsajszik akik nem a "divatrapper" feelinget képviselik. Ez yo! Nem sok olyan csajt ismerek aki komolyan gondolja a dolgot. A csajokat, speciel engöm eleinte teljesen lenézik, majd utána, ha megtudják ki vagyok, elfogadnak, sőtt! Ezen nagyon kéne változtatni. Az átlag ember v.hogy nem értékeli ezt a stílust, mert csak azt ismerik ami a médiában folyik. és az pedig kifejezetten szarnak minősül. Ritka tévében látni igazi rap muzsikát. pl Wu-Tang-et sehol se adnak, csak azt a buzi Eminemet! M.o.P. klippet is csak egyszer láttam! Egy jó tanács mindenkinek akinek beszólnak a nadrágot illetően( nekem bevállt): " Nem a gatya bő, hanem a lábam vékony, a műfaj hagyatéka ez a fenntartó sablon..." Ezt asszem a BUG Maffia mondta. Tök igaza van.

RAC e-mail | 2003-08-07 11:32:31 | 67.
Hát akkor ezzel az erővel engem is elindíthatnátok vázze!
"akiket én fedeztem fel"ó,jaj,mivan te vagy a menedzserük?na,mind1..


Előzmény: káposzta (66.)
káposzta e-mail | 2003-08-07 10:27:47 | 66.
Ha egy családnak érzitek magatokat akkor adjatok pénzt annak a rapteamnek akiket én fedeztem fel és ajánlottam be mindenhova és minenkinek tetszett a muzsikájuk szal egy kis zsé és akkor hirnév!!!!

Előzmény: RAC (65.)
RAC e-mail | 2003-08-07 10:19:44 | 65.
Emberek,ez se vesszen el,hiszen a rapperek végülis egy család!:)
írjatok csak..:)

rapszil e-mail | 2003-07-01 15:43:50 | 64.
tUdod szoktam "irigyelni" azt az ember aki ilyet ír,me hallod mifelénkj,inkább belerúgnak/vannak kivételek/ a másik rapperbe,fölleg,ha az illető csaj.De ha kicsit messzebb lépek,pl. ma a blahán mentem munkát keresni,aszt jött egy feketepali,és nyújtotta a kezét pacseeeera és csak úgy elkeztünk dumálni......mindenféléröl,azér ez yót tett a lelkemnek,h. vannak olyan raposok is akik,szeretik rap társaikat...

Előzmény: sabdog (63.)
sabdog e-mail | 2003-06-27 14:17:19 | 63.
A topic közepefele az összefogásrol olvatam.Félénk szerintem van összefogás: Hajdúdorog-Hajdúnánás-Tiszavasvári
Lehet hogy sokan nem tudjátok hogy hol találhotó ez a 3 város (szarok rá)az a lényeg hogy mi összetartunk.Igaz csak hétvégeken tudunk találkozni mert van aki dogozik és van aki tanul.
Felénk nincsennek problémák a rockerekkel mert MI jobban összetartunk mint ök.Tudják hogy ha valamelyikünket bántják akkor az egész közösséget bántják és az számukra nem jó.
Persze nálunk is érzékelhetó a 'mindenki rapper' tömegjelenség, de ez ellen nem lehet tenni.
Mikor meglátok egy 'ilyet' sokszor elgondolkodom, hogy Eminemen és Nellyn kívül hány US rappert ismer, mert mi 4-5 évvel ezelött olyat játszottunk a suliban hogy ki ismer többet.
A mi listánk és egy ríl repa listája sem veluk kezdödik, hanem Wu ,Dogg Pound, 2Pac ,Biggie.
Néha szivesen megkérdezném tölük hogy ki is Talib Kweli,Daz vagy Bone.
Tanulnom kell a szigorlatomra ezért abbahagyom , de majd folytatom

Peace

RAC e-mail | 2003-06-27 13:30:58 | 62.
Ja!:)És ne mond nekem h. alkohol,mert má' úgy hiányzik a finom kis sör...

Előzmény: Csíkos (61.)
Csíkos e-mail | 2003-06-27 12:17:56 | 61.
Kis alkohol 6ása! :) 2-5ös azaz 55. bejegyzés voltál! :)

Előzmény: RAC (60.)
RAC e-mail | 2003-06-27 11:44:44 | 60.
Ne aggódj,én pont nem vagyok eminemimádó-picsa!!!!És mivan az 5ös-sel?Mi az h. 2 van belőle?Szerintem velem nem fogsz összeveszni.:)

Előzmény: Csíkos (56.)
rapszil e-mail | 2003-06-27 11:38:54 | 59.
:)

Előzmény: Csíkos (58.)
Csíkos e-mail | 2003-06-26 08:27:48 | 58.
Jaja! Azt vágom! Vmelyik fórumról, ha minden igaz! :)
Peace 4 All


Előzmény: rapszil (57.)
rapszil e-mail | 2003-06-26 07:35:47 | 57.
"ismesz" még egyet mer én is az vagyok!

Előzmény: Csíkos (56.)
Csíkos e-mail | 2003-06-25 22:04:36 | 56.
Na akkor írok! Az 5ös a szerencseszámom & most éppen 2 van belőle! Ez yol esett h +kérdeztem h hogy jött & mostmár azt is tudom h a "gyengébbik" nem tagja vagy! Nagyon helyes! Csak a hülye kis tini, Eminemimádó picsák kíméljenek! :) Én nem igazán ismerek real rapper csajokat, de ismertem, elvileg, de azokkal kib. összevesztem! VELETEK nem akarok!
Na Byez!
Peace
Csíko$


Előzmény: RAC (55.)
RAC e-mail | 2003-06-24 13:49:14 | 55.
Ne aggódj,nekem se megy..A név Sub Bass-tól jött,ő énekli h.:"HAJRÁ RAC!"Ami 1ébként 1 focicsapat neve.Bár nemigen fejezi ki h. csaj vagyok,de..

Előzmény: Csíkos (54.)
Csíkos e-mail | 2003-06-23 17:49:40 | 54.
Hi RAC! Remélem nem veszed tolakodásnak, csak azt akarom tudni h miből jött ez a név! Amúgy én is +próbáltam de nem m1! De szerintem ez nem is gáz, m oszd le őket & hátha rájönnek a nagy igazra! :)))
Peace!
Csíko$


Előzmény: RAC (53.)
RAC e-mail | 2003-06-23 14:47:53 | 53.
Én má +próbálom észre se venni az ilyeneket.Yobban járok,ha nem idegesítem föl magam.
rapszil e-mail | 2003-06-20 07:20:10 | 52.
Eztet mar en is reg esszrevettem,h. elszaporodtak a raperecskek/most idezojelet nem tok rakni/,de siman lejon,h. ki az igaz es ki a hamis rapper.Akin latom,h. ez tuti nem az vagy nem foglalkozom vele,leszarom,vagy tokre felidegesitem magam,h. na meg 1 fasz aki divatbol felvett 1 bogatyat.DE,en ugyveszemeszre/legalabbis errefelenk/mostanaba 1re kevesebb az ilyen elszomorito dolog!Hat ugykepzeljetek el azen sulimba meg tavaly minden1es pasi,DE TENYLEG MIND!!!!!!! idezojelbe rapper volt!!!Iden pedig eskuszom en,csaj letemre maradtam meg 1edul rappernek,ezzekszerint mnidegyik divatrapper volt,pedig legalab 1ben biztos voltam,h. o igazi.................na errol ennyit

Előzmény: Csíkos (51.)
Csíkos e-mail | 2003-06-19 19:52:18 | 51.
De most az uccán annyi "rapper" kinézetű egyént látok h az nem is igaz! De azért nézek furcsán m vágom h 1 csomó közülük vagy csak divatból hallgatja, vagy csak veszi fel a ruhát, nem is rappot hallgat! Vagy csak a szokásos "eminem a lexexibb"! Engem is szerintem sokan lenéznek, de engem nem érdekel, én tudom h mit szeretek & ennyi! Sok azért néz a másikra szarul, m az 1ik mondjuk márkás cuccokban & sok fuxxal jár, de neki nincs erre pénze! (csak 1 pl volt) Én amúgy azért nézek úgy m ma már nem lehet eldönteni h ki REAL! És 1 öreg bácsi mondta h őmég nem csalódott rossz irányban senkiben m mindig a legrosszabbat feltételezte az emberről! Így is lehet élni, de nem muszály, LÉGY AKI VAGY, AHOGY ÉRZEL!
Peace
Byz
Csíko$

rapszil e-mail | 2003-06-19 19:12:03 | 50.
Csikos tessek a temahoz,h. nem tom ti hogyvagytok vele,de nekem ALT.BA nagyon yo erzes,ha latok 1 rappert ay uccan es tudom,h. o is ennek el,es neki is mindene a hiphop.aye mondom,h. altalaba me csomoan vannak akik rapperek es ennek ellenere LENEZNEK!!ezt viszont egyaltalan nem tom megerteni.........................

Előzmény: Csíkos (49.)
Csíkos e-mail | 2003-06-19 18:20:18 | 49.
Csak azért írtam ide m nagyon m1 lefelé ez a topic! Így utólag vhogy bekerült ide Álmos, Előd, Ond..... Meg a Csodaszarvas! Inkább jöjjön ide olyan aki hozzá is akar vmi értelmeset szólni ehhez, EBBEN a témában & nem csak elkezd osztani 1 kis észt vmi faszságról! Nézzétek a címet is!
Peace
Csíko$


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.