Click to Visit
Hip-Hop - deejaying & mixtapes
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-03 18:05:54 | 31.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

weezybaby e-mail | 2008-06-27 16:22:24 | 30.
baszd meg, te nem tudsz leállni hogy mindenhova ezt írod? próbálkozz csak amúgy nem érdekel minket, mert nem ő a legjobbXD

Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (29.)
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-10-13 09:48:25 | 29.
SZEVASZTOK FASZSZOPÓÓÓÓ GECILÁDÁK !!!!!!!

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA GESZINYALÓ, TI MEG BAKAPHATJÁTOK AZ APÁTOK RETKES, VÉRBAJOS FASZÁT KIS PÖCSÖK!!!!

ÉS AZ ANYÁTOKAT IS MEGBASZHATJÁTOK!!!!!!!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!


Dögieone e-mail | 2007-10-02 19:55:53 | 28.
...és előkerült egy méltatlanúl elveszett topic fő gyíkarc jóvoltából (thx JK)
ha esetleg van még itt olyan akit érdekel a dj-zés, annak itt egy kis érdekesség:

http://www.youtube.com/watch?v=wbQiQEEVY1A(két kisgyerek csikar iszonyat módon! )



JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-28 11:56:29 | 27.
MI VAN BUZIK???????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

TI MEG BAKAPHATJÁTOK A HARAGOS LÓ FASZÁT KIS SZARCSIMBÓKOK!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

Józsi8805 e-mail | 2005-03-12 09:44:37 | 26.
Nekem csak 50 Cent mixalbumom van de ez igazi getho partyra való és irtó jó. De adhatnátok néhány net címet ahhonan lehet letölteni!
Venom e-mail | 2004-01-28 12:48:44 | 25.
Ya, és ha már ennél a topicnál járok:

Hallota már valaki Warren G, és a Funkdoobiest egykori dj-ét DJ RECTANGLEt? Hihetetlen a fickó! Nem az a gagyi Kay Slay féle "ordítozomkétszámközött-mixtape"-eket gyárt, hanem igazi real scratching, és mixing van a tapeken. Ha érdekel valakit szívesen odoaadom a mixeit!

Venom e-mail | 2004-01-28 12:44:57 | 24.
Hi!
Vágom a Wiseguyst. Yo kis album a The Antidote, bár legalább annyira big-beates, és egyéb elektronikus zenés, mint hip hoppos.


Előzmény: Murdoc69 (23.)
Murdoc69 e-mail | 2004-01-13 13:08:29 | 23.
A The Wiseguys-t ismeri valaki?
Én csak a The antidote c. albumot ismerem de kutya jó!!!

Venom e-mail | 2003-11-11 18:23:21 | 22.
nemtom' miért csak én írok ebbe a rovatba, nah mindegy:

2003. NOV. 22. DMC HUNGARY, Budapest
November 22-én 2001 után újra megküzdenek egymással az értékes DMC CHAMPION címért a hazai dj-k! A győztesek ezúttal is Magyarországot reprezentálják majd az angliai döntőben!

És akit esetleg nem érdekel a scratch, a turtablism, vagy esetleg nem is tudja mi az mert a zenetévék pop-rapjén nőtt fel, annak is van 2 yo hírem:
Az első jön a DE LA SOUL is ezen az estén!!!!!! Ya, és az egész INGYENES!

Venom e-mail | 2003-07-27 19:06:12 | 21.
Hi!

A múlt héten lefigyeltem egy extra komoly szettet a neten az újzélandi P-MONEY-tól, amit még 2001-ben játszott a DMC World Championshipen. Szerintem ezt mindenkinek látni kell! Dr Dre The Next Episode-ját, és többek közt egy Jay-Z tracket húz szét az arc, vmi hihetetlenül. Nem akkora zseni mint Q-Bert vagy Kentaro, de sokkal közérthetőbb, követhetőbb amit csinál a lemezjátszókon.

check: www.dmcworld.com/technics2002 ,és itt katt a videókra!

oopium 092 e-mail | 2003-07-03 12:53:51 | 20.
Dj Babu 4Eva meg Dj Embee a Looptroop-ból, nomeg látom sokan irták DJ Krush isten amiket csinál.
De akit személy szerint legjobban tisztelek az a dj és mc egyben RJD2!! Hallottátok a Deadringer-t tavaly? az év albuma volt szerintem ha a kreativitást nézzük, nomeg a chill-faktort!!

opa

Dögieone e-mail | 2003-07-01 23:43:51 | 19.
Nekem DJ CAM,krush,Vadim,shadow...
-leginkább az abstract vonal

.píc.

Murdoc69 e-mail | 2003-06-04 18:34:47 | 18.
Csakhogy el ne feledjük ezt a topicot!
Piggy e-mail | 2003-04-12 19:24:45 | 17.
Hmm... En inkabb az elborultabb zdj-ket komalom. LEgalabbis egy faraszto nap utan este, beszivva a hatas sosem marad el. Ilyenkor gondolkodik el azon az ember,hogy a zene tobb mint egyszeru hangszerek hangoztatasa, es hogy mar muveszet.. Respect Piggy
Venom e-mail | 2002-11-26 15:14:38 | 16.
Idén decemberben hetedik alkalommal rendezik meg a Mixtape Awards-t NY-ban,a Manhattan Centerben. A díjakat 27 kategóriában osztják majd ki, mint a legjobb új mixtape dj, a legjobb r&b tape, a legjobb blends tape stb. Az est fénypontja -amiért alapban megérni kiutazni NY-ba- a Championok közös műsora. Dj Kay Slay, Tony Touch, Clue, Doo Wop, Brucie Bee és Ron G együtt!!! A kommentátor pedig Red Alert lesz! Félelmetes!
Holo e-mail | 2002-11-21 12:01:38 | 15.
kettővel lejjebb írtam hogy 4th disciple producer
egyébként meg leszarom hogy ki dj és ki producer engem a zene érdekel

zee36th e-mail | 2002-11-21 11:15:31 | 14.
4th disciple nem dj
:))

Holo e-mail | 2002-11-20 18:09:07 | 13.
4th disciple jobb :)
Darksun e-mail | 2002-11-19 14:16:16 | 12.
az én kedvenc dj-m Mathematics...
Wu-Tang 4EVA!

Holo e-mail | 2002-11-15 17:08:54 | 11.
ja és mc-k is
Holo e-mail | 2002-11-14 11:01:18 | 10.
krush dj, rza havoc és 4th Disciple "csak" producer, bocs nem figyeltem a topicot

Venom e-mail | 2002-11-11 18:03:35 | 9.
Hi! I'm back wit' da flyest...
Krush! OK. Big turtablist & producer, de Havoc? Vagy én nem ismerek Havoc nevű dj-t, vagy te tényleg a Mobb Deep MC-jét írtad ide?!? Tudtommal RZA és a Killarmy member öcsi is csak producing meg MC-ing, NEM? Szóljatok, ha mégis rángatnak korongokat meg fadert az arcok, de én eddig ilyenről sehol...
Más: Végre sikerült hozzájutnom bakeliten az X-Ecutioners 2. LP-hez, és majdnem behaltam! Nekem CD-n egy a sajtónak kiadott változat volt meg 2001-ből az LP-re meg újrakevertek rengeteg számot! Pl:Genius of Love 2002,Biz Markieval! Ezek az arcok nagyon komolyan tolják, RESPECT!


Előzmény: Holo (8.)
Holo e-mail | 2002-11-09 21:33:52 | 8.
rza, krush, havoc, 4th disciple
Venom e-mail | 2002-11-08 15:52:39 | 7.
AAAAAAAAA! Ha nagyon-nagyon-nagyon komoly DMC felvételt akartok nézzetek el a www.dmcworld.com/technics2002 oldalra. Aki a 2001 Winning sets rovatban található videótol nem szarik be (és még finoman fejeztem ki magam!!!! nagyon finoman!) az nem ember, vagy utálja a deejayinget meg a hip hopot! Az előbb néztem, és mit csinál ez az ember???? Ilyen nincs! Sajnos itt éppen nincs hang a gépeken úgyhogy rohanok egy olyan helyre ahol van és megnézem még egyszer. Vagy még 5ször, de előbb visszarakom a fejem helyére! BIG UP
Venom e-mail | 2002-11-06 12:30:50 | 6.
Mix Master Mike tényleg kegyetlen jó! Láttátok a 3MCs & one dj klipet? Nagyon korrekt beatet húz a Beastie MC-k szövege alá. Mondjuk egy volt Skratch Piklz tagnak kell is. halottam az első szóló albumát, az Anti-Theft Device-t, ami egy átlag hiphop arcnak elég elborultnak tűnhet, de a turntablist arcok számára zseniális. Egyébként szerintem mindenki vágja a fickót legalább a Worst Comes To Worst klipből, ott vigyorog a Babu mellett...
Murdoc69 e-mail | 2002-11-05 19:29:38 | 5.
Meg Dj Premiert és Mix Master Mike-ot is bírom!

Előzmény: Murdoc69 (4.)
Murdoc69 e-mail | 2002-11-03 13:45:10 | 4.
Ez jó topic!

Tényleg mindig arról dumálunk hogy kik a legnagyobb rapperek de a dj-ket mindig kihagyjuk!

Respect for all Hip Hop Djs!

Az Én kedvenc Dj-im:
Dj Muggs (Cypress Hill)
Dj Lethal (régen Huose Of Pain,most Limp Bizkit)
Szerintem kurva jó amit a house of Pain: Same As It Ever Was albumán összehoztak!
Ott főleg Lethal volt a nóták producere, Muggs meg keverte a dalokat.

zee36th e-mail | 2002-10-28 13:26:44 | 3.
a dj-k közül full album csak flex-től meg clue-tól van meg, ezek nagyon jó zenét mixelnek
a többire nem jutott időm
megtom szerezni az x-ecutionerst is, csak mindig elfogy az üres cd-m :)
ki a franc bírja ezt anyagilag? minden zenét nem lehet megszerezni, de törekedni kell rá!!!!

egyébként a francia cut-killa is nagyon jó, és nagyon jó kapcsolatokat ápol amcsi barátaival is

Gyepes e-mail | 2002-10-27 20:17:23 | 2.
Én halottam. :))


Előzmény: Venom (1.)
Venom e-mail | 2002-10-27 19:52:45 | 1.
HI!
Ilyen topic eddig nem volt, pedig szerintem meghatározó része az egész hip hop kultúrának a dj-k munkája.
SZÓLJATOK HOZZÁ!
Magyar DJ-k, a külföldi elit, partyk, turtablism, miért ilyen drága egy 1210es Technics? ÍRJATOK!

Először is: egy aktualitás
Új albummal jelentkezik egyik kedvencem Rob Swift az X-Ecutionersből! A címe: The Sound Event. Közreműködik többek közt Supernatural, Large Professor (hallottátok az XL-t?), Dr Butcha.
Nekem az ő Crewja a favorit a turntablist csapatok
közül, mert az biztos hogy Q-Bert a best of the world ilyen témában, de az ő dolgaik sokkal közérthetőbbek, és nem kell annyira kapkodni a fejed hogy akkor mit is csinál ez az ember? Csak arra kell vigyázni nehogy leessen mikor mondjuk Total Eclipse kétlemezjátszózik az Ante Up remixel!
Ki hallotta a 2 X-Ecutioners lemezt?

Big Up!


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.