Click to Visit
Hip-Hop - memory of Jam Master Jay (1965-2002)
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-14 19:09:29 | 17.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Giii e-mail | 2006-09-25 21:03:09 | 16.
Hát ez király!!!Szép volt!

Előzmény: JAM MASTER JAY (12.)
a.t.i. e-mail | 2006-09-18 11:23:33 | 15.
HÜLYE VAGY


Előzmény: foldalatti_rap (14.)
foldalatti_rap e-mail | 2004-04-03 11:39:08 | 14.
Jam Master Jay forever adidas forever

Előzmény: casreb (13.)
casreb e-mail | 2004-03-28 19:36:17 | 13.
.... 86'- ban
..., Run DMC: hallgattam" ezt is mondja valahol.


Előzmény: JAM MASTER JAY (12.)
JAM MASTER JAY e-mail | 2004-03-19 08:13:50 | 12.
,,Ez szörnyű, nem hiszem, dühös vagyok, fáj a szívem, testvér
JMJ halott- még most sem tudom felfogni, hogy mi is történt
Nem tudom elfogadni azt, hogy nincsen többé
Keresem az okokat
Könnyezve írom a sorokat
Nincs olyan dolog, ami most vígasztal
Elveszett a múltamból egy darab
A Run DMC számomra a kezdet és az is marad"

JAM MASTER JAY e-mail | 2004-03-19 08:10:11 | 11.
Nem tudom feldolgozni...:(((((((((((((((
Darksun e-mail | 2003-06-20 14:26:02 | 10.
J.M.J. halálának kapcsán:

Bár az eddigi nyomozás nem derített fényt Jam Master Jay halálának okára és a gyilkos kilétére, most mégis bíztató jelek utalnak arra, hogy a rendőrök lassan felgöngyölítik az esetet. Queens egyik köztudottan drogokkal és pénzmosással foglalkozó gengsztere, Kenneth McGriff után nyomozva derült ki, hogy Terri Corley Mizell-nek, a legendás MC feleségének viszonya volt a férfival, aki jelenleg 37 hónapos börtönbüntetését tölti.

A fülest egy meg nem nevezett new yorki rap producertől kapták a rendőrök. A Def Jam kiadó vezetője és Jam Master Jay családjának közeli barátja, Russell Simmons gyorsan a nő védelmére kelt. "Terri kiváló anya, és Jay fiát is nagyszerűen neveli. Terri jó ember, soha sem lett volna képes egy ilyen borzalmas dolog kitervelésében résztvenni."

McGriff védőügyvédje szintén tagadja, hogy védencének bármi köze lenne az MC meggyilkolásához.

A rendőrségnek továbbra sincs könnyű dolga, hiszen a helyi közösség hallgat, és semmiféle információval nem járul hozzá az ügy felderítéséhez.

Pro Lee e-mail | 2003-03-14 12:11:14 | 9.
R.I.P.
Nem kell túlragozni!

Darksun e-mail | 2002-11-08 06:04:49 | 8.
hát ha nálad a shit nem csúnya szó...
eastm e-mail | 2002-11-07 13:39:59 | 7.
Hol beszéltem "csúnyán" ember?
Mert nem igazán értem miről beszélsz???


Előzmény: Darksun (5.)
zee36th e-mail | 2002-11-06 17:16:46 | 6.
kár hogy egymás fikázására használjátok ezt a topicot..
Darksun e-mail | 2002-11-06 05:59:44 | 5.
Ha már nekem szóltál, hogy az Aaliyah-s topicban ne beszéljek csúnyán a témája miatt, akkor most én is felszólítalak erre Téged barátom. Amelyik topicot nem Te hozod létre, abban lehet trash talk, de amit Te kreálsz, az szent? Álljunk már meg!!! Nem nagyon értem a felfogásodat...
Rapfannek igaza van...
Peace!
JMJ R.I.P.!


Előzmény: eastm (2.)
raprajongo e-mail | 2002-11-05 16:14:21 | 4.
jó nagy seggfej vagy ember, nem veszed észre, hogy Ő pont az ellen tiltakozott, amit te csinálsz: a gyűlölködés ellen!!!
respektálom, hogy nem szereted 2pac-et, meg az egész Westcoast vonalat, de azért nem kéne így leugatnod másokat, én meg nem vagyok annyira oda a keleti-oldalért,aztán mégse kötöm az orrodra, de elismerem, hogy ott is vannak tehetségesek, és van ami tetszik is, de mégse ugatom le a többit...



Előzmény: eastm (2.)
raprajongo e-mail | 2002-11-05 16:12:42 | 3.
jó nagy seggfej vagy ember, nem veszed észre, hogy Ő pont az ellen tiltakozott, amit te csinálsz: a gyűlölködés ellen!!!
respektálom, hogy nem szereted 2pac-et, meg az egész Westcoast vonalat, de azért nem kéne így leugatnod másokat, én meg nem vagyok annyira oda a keleti-oldalért,aztán mégse kötöm az orrodra, de elismerem, hogy ott is vannak tehetségesek, és van ami tetszik is, de mégse ugatom le a többit...



Előzmény: eastm (2.)
eastm e-mail | 2002-11-04 14:23:47 | 2.
Ki vagyok akadva!Mi a shit történik ebben a nyomorult világban?
Csütörtök reggel vagy inkább délután felkelek, bekapcsolom az MTVE-t és mit látok az egyik klipp alatt "NEWS:RUN-DMC STAR KILLED"!Gondoltam "DMC" fejbelőtte magát ,mert neki voltak ilyen gondjai, de amikor végigolvastam a hírt meg voltam döbbenve, JAM MASTER JAY-t "fejbelőtték"...basszus!
Még csak most temettük el B.I.G.-t hasonló formátumú dolog miatt, és most újra tehetjük ugyanazt, és míg B.I.G.-nél várható volt ,hogy TUPAC seggfej haverjai egyszer megtalálják ,addig ennél az EMBER-nél a franc se gondolt ilyesmire!
Sajnos sok magát rappernek nevező egyének ez a név szart se mond ,pedig a RUN-DMC nélkül a rap most nem tartana ott ahol most van!!!Pedig 1984-ben ők voltak az 1. felfedezettjei "a mostanra már nem történik semmi keleten nélkülük" "Def Jam" kiadónak!
A rap ősvaterjai ők voltak ,és nem az a "Thug Life" tetkós faszi a nyugati partról - mint ahogyan azt sokan képzelik - ,sőt amikor ők kezdték nyugaton még azt sem tudták mi az a RAP ,bár szerintem igazán most sem tudják ,hogy mi az!!!

Jason "Jam Master Jay" Mizell (r.i.p.)
Old-eastcoast+New York City forever!!!

Love Aaliyah

eastm e-mail | 2002-11-04 14:00:36 | 1.
Nyugodj békében, Jam Master Jay !!!

2002 október 30-án, este fél nyolckor saját stúdiójában érte a gyilkos találat Jam Master Jay-t, a legendás hip-hop úttörő Run DMC egyik alapító tagját. A második emeleti stúdióban, ahol épp Jay új felfedezettjének, Rusty Watersnek a lemezén dolgoztak, többen is tartózkodtak ebben az időben, és az eldördült két lövésből az egyik az MC-t fejen találta és azonnal végzett vele.


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.