Click to Visit
Hip-Hop - Dopeman&Zolee
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

cprod e-mail | 2018-08-03 17:54:19 | 105.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

trurl e-mail | 2007-03-06 01:45:59 | 104.
Hát, béna ez a téma, persze béna Zolí és Dópi is, de rendesen.
ReSiKe e-mail | 2005-01-07 19:04:39 | 103.
Csapódok Specterhez...Feenoochiz Chump'YanZ FEver
ReSiKe e-mail | 2005-01-07 18:59:12 | 102.
Hey Kisgecik...
Ne fikázzátok a magyar Undert mer amit ti hallgattok hozzá képest szat sem ér vazze...
Különben is mijjen dolog fórumokon szidázni egymást? Ezért is nem valósítható meg az egységes magyar hiphop...
De ahogy érzitek és ne a monitorok előtt legyetek nagyok, itt vagyok élőben -> Győr rulZZ
'04
ReS-Pect

GANXSTA e-mail | 2004-07-10 15:37:00 | 101.
E`n sem vagyok Dopeman meg Majka rajongo so"t nem is szeretem o"ket mint mar mondtam Zolee a kiraly!!!!
gengsztercsaj e-mail | 2004-07-10 10:39:35 | 100.
Na ez má nekem is lol.
Amúgy szerintem Zolee nem azt a szar népszerű Majka-Dopeman rapet nyomja! Persze egyik sem az az igazi rap, de ha bejön (nekem pl Zolee igen) akkor nem mindegy?

ZOLE e-mail | 2004-07-01 05:29:16 | 99.
ezzel egyetértek, de nem kellene fikázni a magyar undergroundot mert azét ott is sok mindent letettek
meg pont ez a batman papa fikázza a nevük miatt :D
peace


Előzmény: GANXSTA (98.)
GANXSTA e-mail | 2004-06-30 08:11:56 | 98.
Egyetertek szerintem is mindenki azt hallgasson ami neki jol esik.Nekem meg a Ganxsta esik jol nekem o" a legjobb.
Na csa csumi


Előzmény: Batman Papa (94.)
Batman Papa e-mail | 2004-06-30 03:06:48 | 97.
en ugyan nem zolee vagyok de az azt jelenti hogy"laughing out loud"

Előzmény: scorpiovenom (96.)
scorpiovenom e-mail | 2004-06-29 07:36:05 | 96.
ZOLE, többször olvastam már nálad, és lehet hogy én vagyok műveletlen, de MI A ZYIBBADT FASZOM AZ A LOL?!!

Előzmény: ZOLE (95.)
ZOLE e-mail | 2004-06-26 05:20:06 | 95.
LOL

Előzmény: Batman Papa (94.)
Batman Papa e-mail | 2004-06-25 23:34:55 | 94.
te kocsog attol hogy rappet hallgatok azert en nem leszek "divatrapper" attol hogy en hallgatom az nem azt jelenti hogy en is rapes vagyok te tufa!es nekem jobban tetszenek a Dopeman meg a Kicsi Tyson zenek attol az nem azt jelenti hogy mindenkinek azt kell hallgatni ugyhogy nem tudom ti mert csinaljatok ezt a kibasszott undergroundotokkal!

Előzmény: Specter (92.)
ZOLE e-mail | 2004-06-25 09:28:25 | 93.
Batamn Papa hahahah
Te olyan vicces gyerek vagy
A Majka az meg agyébként is egy női név heheheh


Előzmény: Batman Papa (91.)
Specter e-mail | 2004-06-25 09:00:15 | 92.
ya
hallgasá majka papát.
olyan jól tud rappelni
értelmes dolgokról.
ego az egekbe.
értelmetlen.
és csöves forma.
hallgasd azt.
aki hülye maradjon is az.
nem érdemes veletek foglalkozni.
divatrapperek.

Batman Papa e-mail | 2004-06-24 23:12:56 | 91.
le van szarva a kibasszott hosok,feenoochiz,az a buzi fankadeli meg az a kocsog mc goz,ilyen nevekkel jo hogy nem aratnak,olvastam a raplife magazint es azok ahogy kineznek ugy neznek ki mint a technosok vagy a rockerek,nem kotelezo azokat a faszokat hallgatni,huuu a nagy magyar underground az igazi rap zene.hahahha,Mc Goz hahahah

Előzmény: Specter (84.)
Specter e-mail | 2004-06-24 11:33:06 | 90.
tsős. Mizuh veletek?
Van vmilyen featetek,azóta?
Elfelejtettem a linket :P

STRoAK e-mail | 2004-06-24 09:23:11 | 89.
éééééééééss
megszólalt a nyomikirály Lol


Előzmény: Specter (88.)
Specter e-mail | 2004-06-23 18:52:03 | 88.
Okés tesa nem erőszakollak
Ha freestyleozni kivánsz,ott várlak :)
minden véleményed egy érdekesség
mert a tesám vagy és ez nem nevetség ;>

scorpiovenom e-mail | 2004-06-23 16:09:14 | 87.
Right-right.
Ja, ha valaki tud konkrétumokat hogy a Zoli vagy a Dope melyik számot honnan lopta, annak ajánlom a vonatkozó témát, sok érdekességgel. A téma címe kb:
"Dopeman nincsen köztünk csicska melyik szám az igazi?"
A háttérbe szorulásról annyit hogy én csak azt sajnálom, hogy az olasz 99 posse nevű bandát kevesen ismerjük. Bár lehet hogy nem is kár mert túl hamar elcsépelnék és tucat-divat lenne. Azért ti csak keressétek.
És hívjuk őket a szigetre!!!
A Freestyle meg nekem nem megy, de ha lesz komolyabb mondanivalóm, nem maradok kussban. Addig is írok ide, egyelőre ritmus nélkül.
Üdv: Méreg


Előzmény: Specter (86.)
Specter e-mail | 2004-06-23 15:56:35 | 86.
Thx man :)

Háth nem kell őket utálni,csak az a bosszantó,hogy akiknek több köze van a hiphophoz stb azok vannak magyarországon háttérbe ezek a fake-ek miatt :>

De mind1 :P ő bajuk.

De azért tök cool,hogy nemtudok freestyleoni :D és életem első freestyleja meg naon oda bax ;> höhö :P


thx tesa ,amúgy. Proba szövegelni Szövegírás topicba :)

scorpiovenom e-mail | 2004-06-23 15:27:55 | 85.
Helyesírás,haver.
Egyébként nem kell utálni ezeket a srácokat se. Lehet,hogy másológépek, csomót hazudnak, mennek az aktuális trend után(kb fél évvel) meg rondán is beszélnek... De attól még tehetségesek és sok eltalált cuccuk van, jó alapokkal, meg rfankó hangulattal. Igaz, amit szeretek bennük az főleg a Pierrot érdeme.


Előzmény: Specter (84.)
Specter e-mail | 2004-06-23 14:07:46 | 84.
Szerintem ezek a fake-rapper gecik nem mások mint egy trogger senkiházi gecik :P

Nemtudnak rappelni
dob nincs is a zenéjükbe.
A sok fasz divatrapper meg ezeket hallgatjah.
Hát... :P
szopacs. nyomorékok.

Nemhogy inkább Hősök,Feenoocchiz,Akkezdet Phiai,Raptorz meg ilyesmiket hallgatnátok gyerekek.
www.hiphop.hu
ott lehet qrva sok jót letölteni.
Ne szennyetek hallgasatok.
Szánalmasak vagytok.

gengsztercsaj e-mail | 2004-06-23 12:46:51 | 83.
Közösítsetek ki, -valahol meg is érteném- de én azt a vonalat képviselem, akinek nagyon bejön, hogy Zolee rocker (volt). Szerintem tök tuti, hogy a rap alatt gitárszólamokat nyomatnak a koncerten.
Zolee szövegeiben látok fantáziát, Dopeman viszont már tényleg nagyon elment a funkciótlan káromkodás felé sajna.


Előzmény: ZOLE (78.)
scorpiovenom e-mail | 2004-06-22 17:08:27 | 82.
Nem veszi; lopja. (Lásd a nincsenköztünk-témát)
Én bíron a Zoliékat, de nyílt titok hogy állati nagy másológépek.


Előzmény: Steve papa (76.)
Fura e-mail | 2004-06-20 06:50:18 | 81.
ZOLEval 1et értek. Ott volt a Rapülők meg a Jazz+Az is, bár az igaz, h a Jazz+Az tényleg nem tartott tovább két évnél, de az is csak azért volt, mert amint mondták, az csak egy alkalmi csapat volt, ami a Kalózok c. film kedvéért állt össze.
A szövegei meg lehet, h nem olyan témákkal foglalkoztak, mint mondjuk a Ganxstának vagy a Sub Bassnek, de az nem jelenti azt, h az dedós lenne, amit csinál. Meg nem hiszem, h az öcsédnek úgy pörögne a nyelve, mint neki...
Nah, még a végére: ez senkinek sem beszólás akart lenni, csak egy vélemény, egy reagálás egy másik véleményre!
Én (sajnos) csak pár számát hallottam a Gesztinek a rádióban, de azok tetszettek (csakhogy az én véleményemmel is tisztába legyetek)...


Előzmény: ZOLE (80.)
ZOLE e-mail | 2004-06-19 19:16:03 | 80.
1-2 évnél tovább sztem a jazz+azban is meg rapülőkben is tovább volt
pancser? hát ha őt pancsernek nevezed akkor te nagyon buta vagy, vagy pedig egyáltalán nem ismered
szövegei dedósak????????? ez a legnagyobb hülyeség! max. értelmes embereknek szánt


Előzmény: Robotka (79.)
Robotka e-mail | 2004-06-19 17:55:58 | 79.
Geszti???
Szóval ha valaki megnézi a pályafutását akkor egy csapatban sem tudott benntmaradni 1-2 évnél tovább.Az egy pancser.
A szövegei dedósak.Az öcsém jobb zenét és szöveget csinál mit ő.
Egyépként meg Ganxta egy totál más stílust követ mint a többi rapper.
Akkor is ők a legjobbak a 9 évükkel!!!

aki nem hiszi az szopjon le.

csá

ZOLE e-mail | 2004-06-19 08:20:40 | 78.
te hoztad fel hogy ganxta rappelt előszőr és Geszti már 5 évvel az előtt elkezdte
amúgy nem tudom mi a jó a ganxtában a szövegei (de szerintem ezeket nem is ő írja) nagyon primitivek


Előzmény: GANXSTA (77.)
GANXSTA e-mail | 2004-06-19 07:47:37 | 77.
Ha`t en meg mindig nem ertem miert keveritek a gesztit ganxstaval??Egeszen mas az amit csinal egyebkent ha ganxsta annyira pocsek lenne akkor nemlettvolna se platina se arany lemez!!!!
Egyebkent ti tudjatok maradjatok a gesztinel de azert en inkabb ganxstat valasztom.
Na csa csumi

Steve papa e-mail | 2004-06-18 14:58:04 | 76.
Ganxta nem megy máshoz csak azért hogy megvegye a zenéit

gengsztercsaj e-mail | 2004-06-18 08:40:15 | 75.
Megnéztem a Megasztáros szereplését Zolee-nak, és nekem ott is nagyon bejött. Elismerem Gesztit, de teljesen mást csinál, mint Ganxstáék, úgyhogy nem lehet összehasonlítani.

Amúgy hallotta már valaki Gesztit free style-ozni?! Hm???


Előzmény: ZOLE (74.)
ZOLE e-mail | 2004-06-17 20:44:57 | 74.
Geszti Petinek legalább van vmi tehetsége is, de a ganxtának ? semmi


Előzmény: Juha (73.)
Juha e-mail | 2004-06-17 20:29:43 | 73.
tudod Geszti-t még mindig 100szor inkább mondanám rapper-nek mint zolit..

amúgy köszi a kultúrált reakciót... csak magad minősíted vele:)


Előzmény: Robotka (71.)
ZOLE e-mail | 2004-06-17 19:36:12 | 72.
az lehet hogy nem rapper de ne faszkalapod mert yofej

Előzmény: Robotka (71.)
Robotka e-mail | 2004-06-17 18:05:34 | 71.
,,Sőt! Geszti Péter már a 80as évek közepén is rappelt az "Első Emelet" nevü zenekarban"

a geszti az egy faszkalap.nem rapper!!!
hetvenesévek pöcsfeje


Előzmény: Juha (66.)
gengsztercsaj e-mail | 2004-06-17 13:12:16 | 70.
Végre egy jófej ember. Csók!

Előzmény: GANXSTA (68.)
Juha e-mail | 2004-06-16 22:47:35 | 69.
"De bénák vagytok! Ha Zolee nem kezdi el a 90-es évek közepén, most nem lenne itt magyar rapfórum!!! " Ha ennyire tudatában vagy miért irkálsz ilyen hülyeségeket?:) Gesztit meg annyiból hoztam fel hogy ő már 84-ben rappelt M.o.-n:P
Zolihoz viszatérve meg a külföldi mintára való számkészítés és az alapok 1-1ben való lelopása és a szöveg lefordítása között szerintem vannak különbségek:)


Előzmény: gengsztercsaj (67.)
GANXSTA e-mail | 2004-06-16 21:54:37 | 68.
Itt eggyesek elvannak tevedve de rendesenn mert pl azt sem ertem hogy jon Geszti a kartel-hez vagy csak eggyesek eltevesztik a forumot.
Es itt nem az a lenyeg hogy ha zolee nem kezdi el akkor mas,mert Zolee kezdte el es kesz,es nagyonn jol veti.
De szerintem is te inkabb maradjal a Mc havernal vagy mittudom en kinel de ahogy latom semmit sem tudsz zolee-rol ugy hogy en a helyedbe kussba maradnek.
Na kb ennyi szevasztok hejjj :DDD

gengsztercsaj e-mail | 2004-06-16 13:12:42 | 67.
Látom nem jutott el a tudatodig, hogy ennek a témának a címe Dopeman és Zolee. Ne nézzetek már ennyire hülye tájékozatlannak! Még jó, hogy tudom milyen "rapperek" voltak/vannak Magyarországon. Szerinted tényleg ennyire szinvonaltalan a Kartel? Szerintem nem. Az AC-hez vagy Gesztiékhez pedig nem sok közük van!!!...

Előzmény: Juha (66.)
Juha e-mail | 2004-06-16 10:56:08 | 66.
csak hogy tudd, az animal cannibals első demoja már 89-ben kijött, és ugyanígy a 90es évek legelejétől már rengeteg csapat rappelt. Sőt! Geszti Péter már a 80as évek közepén is rappelt az "Első Emelet" nevü zenekarban... ha zolee nincs akkor max annyi változás történik hogy más kezd el gengsztekedni de az is ugyanígy hiteltelen és rossz lenne :)

Előzmény: gengsztercsaj (49.)
gengsztercsaj e-mail | 2004-06-16 08:53:16 | 65.
Én csak annyit tudok, hogy Pierrot saját bevallása szerint tényleg másolásra kényszerült, főleg az elején, amikor még nem volt nagyon otthon a rap alapokban. Mint tapasztalhatjuk, szöveget írni viszont sose "tudott", így nem hiszem, hogy köze lenne például a Kartel szövegekhez.
Ezért is érdekelne, hogy a lenti info honnan is származik.........


Előzmény: Robotka (63.)
ZOLE e-mail | 2004-06-15 19:02:04 | 64.
kamuról nem hallottál?

Előzmény: Robotka (63.)
Robotka e-mail | 2004-06-15 18:44:21 | 63.
hé.
a borítón van írva hogy mindenki magának írja a szövegeket a kartelban.
a zene viszont Pierrot.frankón.
bocs hogy beleszóltam


Előzmény: foldalatti_rap (58.)
gengsztercsaj e-mail | 2004-06-15 13:56:03 | 62.
te kis pöcs, ezt meg honnan veszed, hogy eltévedt vagyok?! Látom érdemes volt benéznem ebbe a szánalmas topikba. Kérlek írd már meg nekem, hogy honnan veszed, hogy Pierrot bácsi alkotta a szövegeket! Érdekelne, én is szeretnék így röhögni: :DDDDDDD
Az ug-val semmi bajom sincs, csak kicsit nagy a pofád...


Előzmény: foldalatti_rap (58.)
gengsztercsaj e-mail | 2004-06-15 13:55:43 | 61.
te kis pöcs, ezt meg honnan veszed, hogy eltévedt vagyok?! Látom érdemes volt benéznem ebbe a szánalmas topikba. Kérlek írd már meg nekem, hogy honnan veszed, hogy Pierrot bácsi alkotta a szövegeket! Érdekelne, én is szeretnék így röhögni: :DDDDDDD
Az ug-val semmi bajom sincs, csak kicsit nagy a pofád...


Előzmény: foldalatti_rap (58.)
GANXSTA e-mail | 2004-06-10 08:10:06 | 60.
pfffffffffff ennyi hulyeseget osszehordani.Ha a hulyeseg fajna itt eggyesek orditananak.
Na de az a lenyeg hogy ganxsta magyarorszagonn nagyonn jol veti ahhoz kepest hogy hogy all magyarorszagonn a rap szerintem ezenn nem nagyonn van amit vitatkozni.
De izlesek es pofonok nah ennyi na csasztok!

RR e-mail | 2004-05-30 19:40:52 | 59.
EZ TÉNY HOGY DR.DRE NEM LEHET M.O. RAPPERHEZ HASONLITANI DE KI TUDJA HOGY HA MAGYARUL RAPPERNE AKOR MILYEN LENE! ÉS A M.O. UNDERGROUND EGY NAGY SZAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
foldalatti_rap e-mail | 2004-05-29 14:38:29 | 58.
Gengszer csaj :)))) te most komolyan azt hiszed ,hogy gangsta zoli csinált valamit magyarországon 90es évek közepén? :DDD Szöveget Piero írta , az alapokat meg lopták a DASEFX-től.Szóval az ilyen eltévedt embereken csak nevetek.Vajon egy szabadstílus párbajban valamelyik pop rapper(gangsta,mohaman,majka,dopeman,tyson...) meg tudna e szólalni?? Vagy venne pénzér valakit hogy rappeljen helyette? :D Még jó hogy MAGYAR underground is létezik, és hallgathatunk normális témákról zenét,saját ütemet,saját szöveget,ahol nem a pénzszerzés a cél hanem az alkotás

Előzmény: gengsztercsaj (49.)
Big Csacsy e-mail | 2004-05-28 14:15:16 | 57.
Jaj Istenem!
Sok bus pocs szaladt erre a topicra!
Bazd meg!
Bazd meg!
Hasolnitsatok Ganxstat Dre,Xz na meg Centel!
Akkora kulombseg van az ottani rap es az itteni kozott hogy nagy!
S ti basztatjatok!
Na lam kozuletek valaki csinaljon jobbat!
Egy sem tud mert csak a neten van pofaja, s akkor is csak felszajjal beszel!
Baszatok meg!
S Cypress Hill hehe van egy kis rockos is benne de nagyabol rap s akkor a masik fasz azt mondja hogy az nem ide tartozik!
Te nem tartozol anyadhoz ember!
Ki tudja honnan szedettttt ossssssszeeeeeeeee!!!
Sok senki!

don-sega e-mail | 2004-05-28 12:46:44 | 56.
haj Jamalpapa igazad van

Előzmény: Jamalpapa (26.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.