Click to Visit
Hip-Hop - öszetört szív
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

kiss csaba e-mail | 2015-07-18 08:42:33 | 1.
Supra a nevem egy fiatal rapper a szívem meg darabok ban hever nincs me lettem senki árva gyerekletem de mikor meg látalak téged meg változot minden szívem dobbogni kezdet a gyülölet ből szeretet let az álmaimban mindeig szerepelsz de sosem érlek el szeren csében nem hiszek mert tudom hogy nem szeretne senkisem az érzése imet nem tagadom de a szívem érted dobantot ez nem messe valóság a kezdet naplóm ban írom hogy mindenüt tégedkereslek de nem találak sehól ez fájdalom nekem tudom hogy gyenge lelkü lány vagyte de akoris kelesz nekem mert te változtat nád meg az életem nincs ördög nincs isten hogy meg álitson engem .

Reff: Az élet néha hozátesz néha elvesz ezt mind észre se veszed csak a hangulatod változik mint egy álomvilág.

Lasan felagya a szervezetem a harcot elég volt már nincs már végzet egy új kezdet nyílik meg előted és majd visza köszönsz a túlvilágrol nekem csak a frestile marad az örök rapp a szabadság kapujában álsz


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.