Click to Visit
Hip-Hop - Belépö
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

DNSZ e-mail | 2015-09-04 00:18:52 | 2.
Édes apám akár mikor gondolok rád csak az jár az én fejemben hogy mért kellett ilyen gyorsan el menned hiányoznak azok a dolgok amiket egy apa szokott a fiának mondani és az az élmény hogy édés apám mindig is mellettem fog maradni édes apám ha ezt fent a menyben olvasod tudnod kell hogy a legkisebbnek hiányzol a legjobban igaz sosem tudtam mien vagy hisz idöm sem volt rájönni vegy felnöni vagy értelmes emberi észel gondolkodni olyan gyorsan el hagytál de a szívem tudja hogy a legjobb apám te lehettél volna akár hogy is akarom elhinni a történeteket miket édes anyám mond rolad nem tudom mert én nem életem át ezeket a dolgokat hogy tiszta fejjel tudjak visza gondolni tudod apa a szívem mindig tudom fentröl figyeled az életem és minden apró léptemet mert szeretsz legalább anyira mint én téged.Nem tudom hogy mért kellett neked el menned talán csak nekem akartál jot ezzel nem tudom de azt viszont jol tudom hogy elhagytál és a többi testvéremmel és anyával kibasztál tudom hogy nem önszántadbol tetted amit tettél de lehet ha egy felesel kevesebbet itál volna még én mellettem lennél édes apám bocsáss meg énekem hogy nem lehettem a te fiad és másnak kellett potolni a te posztodat másnak kellett felnevelni és az életemet egyengetni és a lelkemet megedzeni a hiányod lassan lassan el mult mert éreztem hogy van apám aki mindig vigyázz rám és tanit okit vagy épen csak le basz ha valami olyant tettem amivel én meg nem feletem de amikor ö is elment rá jöttem hogy nincs életem mert akinek ilyen mákja van hogy 2 apja is elhagyta annak a kereszt a nyakában és a bánat az arcán ha mosolyra fakad az arcom egyböl eszembe jut a hiányod és hogy ilyen sorsom van amit ki kell hogy áljak hogy a bebizonyitsam nektek apáim hogy volt értelme felnönöm és kűzdenem és majd ha fel megyek meg mutatom tinektek mi lett abbol a gyermekböl aki mindig a szidást kapta és a roszat de egyett megigérhetek én nem cseszem el a gyermekem életét azzal hogy meg halok utolso csepp véremig csak kűzdök hogy a gyermekem ne legyen egyedűl ha segitség kell neki minden erömmel csak azon leszek hogy jobb legyek mint ti voltatok és hogy legyek valaki hogy oda fentröl lássátok hogy egy fasza csávot hagytatok magára kinek fontosabb a családja mint a kocsmába a pénzem szorása kinek csak egy szerelme van a családja és nem az alkohol a pohárba jo nem mondom hogy nem iszok mert az nem férfi aki még soha sem ivott de tudom mikor hagyam abba hogy a két lábamon haza jussak és nem másnap az árkokba meg a Rábába megtanultam a leckét apáím ha azt teszem amit ti akkor abbol jo sosem sűlhet ki !!!
DNSZ e-mail | 2015-09-02 00:57:29 | 1.
Meg tanitótta az élet,hogyha elcseszed akkor véged.
A semmiböl is lehet várat építeni,csak ahhoz szorgalmasnak kell lenni.
A tetteknek súlya van ami vele jár,de ha jó dolgokat csinálsz ez nem akadály.
Az életem a rap zene,és nem tagadom le akár ki is kérdezne,igaz nem gettoban élek de ez az ország már azokon is túl tesz,ha igy megy tovább egy reggelre arra kelek,az ágyam mellet egy Ak47-es,bevándorlok ezrei a hazánkba,és többe kerűlnek mint a betegek a korházba,el baszott ország mit nem mi tettűnk tönkre,és még is a lakoság szenved majd éret!
Elsö alkotásom véleményeket elfogadok és tanácsokat is köszi ;)


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.