Click to Visit
Hip-Hop - csak írom a rappem
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

rappgeri e-mail | 2015-09-22 22:20:43 | 1.
Csak irom a rapem és szorom a lét még is azt modjak hogy nelegyek büszek lehet hogy még nem vagyok sztŕr de majd az leszek csak minden időkérdése lehetnék sztŕr mint ak és busta de ahoz sok mindent mekel hogy tanujak lehet hogy nincsenek rimek a szövegbe de a reppl tarolni fogy it husztizenötbe kezdeném a reff de nem kezdem ha nem folytatom a szövegem.
Csak irom a szővegem és hajtok azért hogy jobra vigyem a sorom szeritem jol ösze hoztam ez a szövegem 1 és a 2 ha és a 4 sziaztok csajok mogyatok a szitu és tojŕtok a szővegem 1 és a 2 ha és a 4 szerbusztok csajok hajam a szövegem de ha nem tudjŕtok se baj majd meg tanujŕtok

Lehet hogy még nem vagyok felkapot de majd az leszek csak minden idö kérdése és ha be indul a a rappem az ösze csicska behodol de csak adig irom a rapp hogy el érjem az amit akrtam kezdem a refflént
Csak irom a szövegem és hajtok azért hogy jobra vigyem a sorom szeritem jol ösze hoztam ezt a szövegem 1 és a 2 há és a 4 szerbusztok csajok mondjatok a szitut és folytasŕtok a szövegem 1 és a 2 hŕ és a 4 szerbusztuk csajok hajam a szövevem de ha nemtujatok sebaj majd megtanujŕtok


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.