Click to Visit
Hip-Hop - Life
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

4tr3uS e-mail | 2018-08-03 05:39:24 | 1.
egyedül járom az utam ne segíts kérlek,ha azt mondom segítettek hülyének néznek...
hiszen itt mindenki tökéletes az utját járja,hiába ha a jővőbe néz csak a homályt látja.
egy szó szeretlek amit mindenki akar hallani,a rosz napokon amit megakar kapni...
magány,depresszió,düh mindenki így akar élni,de mondjuk ki egy szebb jővőt próbálunk remélni.
hinni valamiben mert nincs mit szeretni,de azt mondod hogy az igaz szerelem megofg találni?
otthon vagy egy burokban szendvedsz,mert amit úgy hívunk élet egy kamu életben rettegsz.
míg valami jóban reménykedsz én elmondom a lényeget,hogy ne nézd állandóan a kék eget
a sötétség jön a világ másik fele,azt mondják a világ veled lesz tele?
te egy senki vagy egy porszem mint mindenki,hidd el az okos ember ezt be is ismeri...
csak játszadozik velünk a rendszer,ha nem teszed amit kell a sors megver.
elismert ember vagy mehetsz a gyárba robotolni,de hogy miért ilyen helyen dolgozol mást kell okolni.
mert az oktatás erre nevel más a hibás,amit megtanulunk az iskolába az már régóta pocsékolás
elvesztem a jelenben sajnálom hogy itt tartok,hidd el úgy érzem nem a valóságban vagyok.


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.