Click to Visit
Hip-Hop - New style hip-hop
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2019-01-29 18:28:25 | 24.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Pluhár Aladár e-mail | 2008-01-29 19:30:27 | 23.
Az gáz...

Előzmény: MobbyD (22.)
MobbyD e-mail | 2008-01-29 17:17:03 | 22.
hát én mondjuk meghallgatom ugyanúgy Nellyt, Ja Rule-t, Lil' Wayne-t, Chingy-t Paul Wallt stb mint pl a Tribe Called Quest-et, a Wu- Tang Clan-t, a Jedi Mind Tricks-et és a Black Attack-ot...
B-Boy Miro e-mail | 2008-01-29 09:29:05 | 21.
Császtok srácok a break danc nél nincs jobb :-)


Angel_17 e-mail | 2003-12-18 19:50:49 | 20.
Én végig olvastam és nem untattál :)
Amit leírtál az igaz, de szerintem a divatmajmokat úgyse érdekli a Gang Starr meg Pete Rock stb. Addig nem alacsonyodnának le...

Amúgy én Primo hatására kezdtem el Gangstarr-t hallgatni, és ő miatta mára totál mást hallgatok mint a Gangstarr előtt...
Respect Primo!


Előzmény: thamole (19.)
thamole e-mail | 2003-12-18 19:19:44 | 19.
Hi Primo!
Gangstarr örült vagyok én is és persze a szolok is nagyon bejönnek .....Gurutól és Dj Premiertől egyaránt ....végülis akárhogy elmélkedem Primo te jól fejtetted ki magad és én is csak könyörögni szeretnék azoknak akik csak divatból lettek raperek (vagy mik??) hogy a saját jól felfogott érdekükből kicsit járjanak utánna kik is a kezdet ebben a csodálatos műfajban....és ne írkáljanak itt tiszta hülyeségeket és azokkal megsérteni másokat.....ez fontos mind Primonak,mind nekem és mindenkinek aki kulturáltan és tudást sejtetve a háttérben írnak ezekbe a forumokba...respekt a hozzáértő "real" rapereknek és persze azoknak is akik nem vágják annyira ezt a műfajt de most már probálják bepotolni hiányoságaikat(persze ez nem egy iskola nem kell vérkomolyan venni amiket írok csak talán hasznos tanácsok ezek TŐLEM!!!!!).....tehát kicsit tényleg meg kellene nézni a régi nagyokat és a mai "realeket" és az művészetüket alapul venni PL:Gang Starr, Pete Rock,Pete Dj Jones, Kurtis Blow,Kool Moe Dee,Leaders of the New SCHOOL, X-Clan, Too Short, Grand Puba, Gp Wu, Killarmy, Wu-Syndycate, Killah Priest, Method Man, GZA, Fu Shcincens, Naughty By Nature, Snoop,Dre, AZ, Kool G Rap, Ice Cube,Tha Dogg Pound, DJ KRUSH, DJ STYLEWARZ,Saisan Supa Crew,Gangstarr Foundanation, 4th Disciple,Mathematics,Buddha Monk................és még nagyon sokan mások hirtelen ennyien ugrottak csak be...... bocs amiért sok mindenkit kihagytam(de a realek ugy is vágják miről habogok)......tehát hallgasátok az ő zenéiket és megérzittek mi is az a RAP ZENE...köszönöm annak aki ezt végig olvasta és bocs sok mindenkítől ha untatallak titeket!!..peace THAMOLE


Előzmény: primo (5.)
Angel_17 e-mail | 2003-12-18 15:07:31 | 18.
Hát ja, egyet értek veletek. Manapság már ritka, mint a fehér holló az igényes és hiteles hip-hop.
Sajna :(
Szerintem már a Gang Starr se a régi, de ettől függetlenül még nagyon jók!

És szerintem ma is vannak újabb, de mégis hiteles előadók.
Például a Black Moon (a Stay Real számot hallgasátok meg!), a Cunninlynguists (nagyon jók a melankólikus számaik, pl. Love Ain't), vagy a Dead Prez.

Remélem azért vágjátok őket..

Mr. X to tha Z e-mail | 2003-11-15 16:33:40 | 17.
Nekem a man vs machine is bejön, de a ha szarinted nem jó, akkor egyet monhatok: ízlések és pofonok.
De abban, h Restless jobb egyet értek veled. Ez azé van, mert ők sem gépek, van ami jobban sikerül és van ami kevésbé.
Ez olyan, Snoop-on sem lehet számonkérni, h miért nem minden albuma olyan jó mint a Doggystyle.


Előzmény: Cápa (16.)
Cápa e-mail | 2003-11-15 14:33:22 | 16.
nem akarok balhézni,de X man vs...albuma szar.ha jól tudom uazokkkal dolgozott mint a Restlessen,és az fasza.szal nem értem,mér nem csinálta jobbra.

Előzmény: Mr. X to tha Z (15.)
Mr. X to tha Z e-mail | 2003-11-14 19:28:35 | 15.
Amit személyes kedvencemről X-ről mondtál az igaz, de had kérdjem meg, h te melyik utat választanád?

Előzmény: Venom (10.)
opium e-mail | 2003-11-14 14:42:53 | 14.
aioo mindekinek


erről tényleg sokat lehetne írni, de én mindenesetre az ellenszert az európai hip-hop-ban látnám, és nem csak a franciában, mindenkinek ajánlom töltse le a Looptroop - Long Arm of The Law c. számát, én valami ilyesminek képzelem el a "tiszta" hip-hop-ot, ezek svédek, persze angolul, vagy még inkább a Looptroop - Ambush In The Night-ot, szóval igazat mondott itt valaki, van kincs, csak keresni kell

opium voltam

Darksun e-mail | 2003-11-13 20:41:30 | 13.
És ezt a sok kis gyökér miért nem tudja ilyen kultúráltan elmondani, mint Te?
Végre valaki aki normálisan fejti ki az ellen(?)véleményét...

Gibi: én mondtam, hogy Primo meg Te rokonlelkek vagytok...
:D

Bocs az offolásért, de a véleményemet tudjátok: a rapet is, mint sajna szinte mindent a pénz mozgatja és sokak előtt csak az a mondat lebeg, hogy "MAKE MONEY MONEY, MAKE MONEYMONEYMONEY!"...
De ez nem is lehet máshogy. Legalábbis szerintem ezt el kell fogadni, még ha rohadtul nem is füllik hozzá a fogunk.
Ezért van az, hogy nem a Rawkus cuccokat látod a tv-ben, hallod a rádióban...hanem az "új LLCOLLJt", mert most ez a menő és ezért fizetnek a népek busás összegeket.
Mert mindenki ugyanúgy tartja a markát, mint azelőtt, vagy inkább még jobban.
Ez van, mindegy azért mindig is voltak - vannak - lesznek olyan zenék - előadók - meg minden ami szép éés jó, amik/akik miatt büszke lehetek arra, hogy anno '95-'96-ban magával ragadott a hip-hop nevű életstílus és azóta is fogva tart...
...de rohadtul nem bánom!
DS!


Előzmény: ashanti (12.)
ashanti e-mail | 2003-11-13 18:33:57 | 12.
Fikázzátok itt Nellyt,Faboloust,Chingyt,50cent-et, de én nem tudok rájuk rosszat mondani,mert a számaikat szívesen meghallgatom nekik is,mert némelyk kurva yo!Régebben nelly se volt ilyen nyálas,de szerintem most se olyan rossz a srác,ahogy ti beállítjátok!Persze én nem akarok veszekedni,mert nektek is,+ nekem is lehet véleményem!
Cápa e-mail | 2003-11-13 15:23:49 | 11.
egyetértek.nem várható el egy előadótól h.3-5 év után uolyan zenét csináljon.sztem nem is tudna.pl Cool J ha akarna se tudna old schoolt nyomni.a másik h.változik az ízlés.most pl ez a nyálverés megy.még durva dolgokat is ilyen ömlengősen adják elő.néha nekem is hiányzik az a kemény zene-kemény szövegelés.keresni kell.pl az új előadók 1 része,mer azok még nem olyan gazdagok.

Előzmény: Venom (10.)
Venom e-mail | 2003-11-13 14:07:40 | 10.
Hi!

Szerintem a hip hop változik, de folyamatosan és nem csak az utóbbi időben. A 90-es évek közepének általunk annyira tisztelt előadói mára valami teljesen mást csinálnak. Például az EPMD dolgokat, nem lehet összehasonlítani a mai Erick Sermon cuccokkal, Xzibit a Restless albumtól kezdve inkább a milliomosleszekinkábbmintstreetMC utat választotta, Nas már a legendás Illmatic lemez után váltott a Trackmastersékre, a The Roots Phrenologyja teljesen más, mint a korábbi lemezek. Talib Kweli Jay-Zvel és Busta Rhymesszal készít remixet, Mos Def Faith Evans-el r&b tracket. Pharohe Monch új maxija zeneileg inkább tűnik egy rossz Just Blaze számnak, mint egy underground bombának. A De La Soul új maxiját hallgatva, ott is hatalmas a váltás.
Szóval akiket régen hallgattunk azok nagyrésze mára váltott. Kivéve néhány előadót, mint a Gang Starr, vagy PMD. A pezsgőrázás pedig mindig is ott volt a hip hop berkekben. Egy 87-es Marley Marl lemez borítóján például a Juice Crew tagok magán repülővel és kilós aranyláncokkal pózolnak...

Az underground viszont most is megvan, csak talán nem kap akkora teret, mint régen. Hiányzik egy, olyan kiadó, mint amilyen a Rawkus volt 99 körül. Az egyetlen olyan label, ahol ma is profi cuccok készülnek az a Duckdown! B.C.C. 4evah! A Def Juxot én személy szerint nem szeretem, de az angol B.B.E. Records nagyon komoly dolgokkat ad ki manapság! Úgyhogy aki akarja, az ma is megtalálja a Pete Rock lemezeket, csak éppen kicsit mélyebbre kell ásni... PEACE!

Gibi e-mail | 2003-11-13 00:19:36 | 9.
Sziasztok!
Ez a primo gyerek (mármint most az itteni) szimpatikus srác (így látatlanban), szerintem lefedi egymást a zenei izlésünk...
És szeretnék pár példát hozni, hogy azért még vannak hallgatásra érdemes, persze sokkal nehezebben megszerezhető albumok, alőadók is.

GS foundation mindenek előtt, bár rikán jönnek új albummal sajnos. Mikor lesz új Afu? Group Home-ot is igértek... M.O.P. stb
Little Brother - The Listening
Non Phixion - The Future Is Now
Jurassic 5
Dilated Peoples (februárban jön a 3.)
People Under The Stairs
Ugly Duckling
Az első 2 Black Eyed Peas is ott van, de a 3. se rossz, de az új csaj elrontotta...
Az összes Rawkus és okayplayer album
Meg aztán itt van ez az Alchemist arc is. Szerintem nagyon odaver, ja és ő is használ scratch-eket a refrénben... Szóval beleillik a Pete Rock, Primó sorba.
RJD2, Aesop Rock... és a Def Jux kiadó (sajnos nem nagyon ismerem őket)
Sorolhatnám még. Sőt, ha tudtok, írjatok ti is igazi hiphop albumoikat!!! Mait ha lehet. A klasszikusokat ismerjük már.

Szóval a hiphop csak a felszínen bűzlik, alatta kincs van.
De ki hallgatna hiphopot, aki ne kb 2Packel kezdte volna... vagy értiktek. A klubban az szól ami, de nem lehet mondani, hogy mind szar. Én is utálok sokmindent (B2K), de azt ne mondja senki, hogy nem lehet rá táncolni. Aztán otthon azt hallgatsz, amit akarsz, én is azt teszem: Gang Starr nálam a befutó, meg ilyen jazzes, scratch-es rap mókák. És Jay-Z-t is szeretem. Kövezzetek meg! Miatta hallgatok fekete zenét (nem a Beyonce-dolog óta...)

No, béke nektek! Remélem elolvassátok ezt itt és konstruktív hozzászólások lesznek. Ha fikázni szeretnél, vagy anyázni, azt tedd kultútált formában és/vagy ne itt!
Kösz!

atcq e-mail | 2003-05-27 20:49:48 | 8.
Teljes mértékben egyet értek veled.

Előzmény: primo (5.)
NMI e-mail | 2003-02-11 11:31:05 | 7.
Szega! Igazat adok neked! Tényleg rengeteg előadó van a régmúltból akiket lehet szeretni (GANGSTARR-t én is komálom és amit az 8 MILE filmnek csinált is nagyon jó) Én a Luniz, Cypress, House of Pain, Wu-Tang Clan, Beastie Boys irányba mozogtam, de nem vetem meg az újakat sem, mert tetszik nem tetszik most ők a rap!

Az meg, hogy ki hip-hop-er meg rapper, meg ki nem...ki tudja ezt eldönteni és ki merészeli kimondani valakire, hogy nem az? Mindenki az ami!

Te sem vagy kevesebb primo attól mert nem szereted pl. EMINEM-et. Magánügyed!

Tső!

primo e-mail | 2003-02-10 19:03:31 | 6.
JA,és távol álljon tőlem hogy beszóljak Eminem-nek,mert elismerem amit elért,de ettől nem tetszik!

Előzmény: NMI (4.)
primo e-mail | 2003-02-10 18:55:06 | 5.
Hát én nem szeretem őket! Sőt,abszolút nem hallgatom őket! Még rengeteg olyan zene,és előadó van aki az aranykorban alkotott,és a mai fiatalok nem ismerik(ugye mert csak Eminem+Nelly). Pl. Ed OG-kibaszott jó!!!! Roxbury az egyik legjobb album amit valaha hallottam! Vagy pl. Gangstarr(rólam köztudott itt,hogy ők az isteneim),azt se tudják ki az a DJ Premier,könyörgöm,előbb valahogy ezt kéne rendbetenni,vagy egy Tribe Called Quest,mindegyik albumuk klasszikus,vagy Pete Rock,az az ember egy fenomén! Szerintem az alapoknál kellene rendet tenni... Mind1,amíg ilyeneket írkálnak be ide ide hogy ha nem húztál le valakit akkor nem vagy hip-hop-er,addig nem is tudom minek koptatom a pofám....

I'm out&Peace to all tha realz....


Előzmény: NMI (4.)
NMI e-mail | 2003-02-10 12:31:57 | 4.
Csőváz! Többségben elég szarok a mai mc-k! Elgondolgodtató téma, hogy miért rappelnek: a rapperekért, vagy a pénzért? A média miatt is van ez héy, mert ahogy a hip-hop ki került az utcákról a TV-be és megszűnt illegális lenni, a többi stílus elkezdte majmolni. Ma már hip-hop motívumokat találunk a rockban, a popban és a rap zene is elegyedik egy kis jazzel, meg fuck tudja mia szarral! Ez néha nem szar de akkor beszélhetünk még kimondottan tiszta rapről vagy már csak hibrid (kevert) stílus?



Eminem jó: mutat valamit a régiből és pénzt keres az új fajta populáris zenékkel. Nem hülye az a gyerek, én is így csinálnám. Most a filmjével kaszál mert a sok fikázás már kezd uncsi lenni. De valamikor meg kell állnia, mert ki fog fogyni.

A fekák meg mint Nelly, Nas, Busta, DMX, és sokan mások már csak a nagy csöcsű nőket és a luxszus villájukat, kocsijukat tudják mutogatni.

De ezt szeretjük mert kénytelenek vagyunk szeretni! Na csőváz!


Cyos e-mail | 2003-01-23 12:40:44 | 3.
Erre csak egy orvosság van. Vagy rappernek tekinted őket vagy nem, és ha nem, ne foglalkozz velük, majd mi foglalkozunk velük.
u.i. (én nem tartom őket sokra, ezért veszem el a mobiltelefonjukat)


Előzmény: Holo (2.)
Holo e-mail | 2003-01-05 13:41:03 | 2.
én a távirányítót használom az új műfaj ellen..
de egyébként tényleg kiborító hogy ilyen úton halad a hip-hop - de úgytűnik mostmár mindennek ez a sorsa ami jó - persze hálistennek még mindig vannak olyanok akik kitartanak az igazi hip-hop mellett, csak hát ők nem milliomosok nem ugy mint Ja Rule vagy Nelly

primo e-mail | 2002-12-30 13:19:48 | 1.
Ezt azért nyitottam,hogy mindenki elmondhassa a véleményét a mai új hullám "jeles" képviselőiről(pl.:Eminem,Nelly).

Itt az enyém: "warning, rappers be like boring
they're sleeping, it's deep man
so peep in closely when I'm speaking
weaklings, it's obvious you can't like up to
your pety pointless words, yet and still you love to
run off your jibs, now there come a time for judgement
punishment, what if we take away your ornaments
and strip you down to the raw deal
then I'd reveal the evidence
cause you don't really represent"

These are FAKE!!!!!!

Peace


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.