Click to Visit
Hip-Hop - M.O.P.
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  

Moby Jons e-mail | 2006-12-08 11:10:41 | 237.
joll nyomod a szövegedet csak a neved gázz és ne szoljál be mindenkinek változtas nevet és hiodel jobb lesz

Előzmény: Moby Jons (236.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 11:04:50 | 236.
UTCAI TROGER VAGYOK
NEM TAGADOM TRACKOKAT NYOMOK
AZAZ ASZÁMOKAT MAGNORA
ELADOM ÉS VAN PÉNZEM DROGRA
NA JO EZ VAN DROGOS KIBASZOT ORSZÁGBA
NEKEM SOHA NEM VOLT SZÜKSÉGEM MÁSRA CSAK DROGRA
ELADOM ÉS VAN LÉM
NEM A SEGEM KEFÉLTÉK
MIND A TIÉD
SZOVAL VAN UZIM ÉS NEM CSAK BICSKÁM
A VÁROSBAN TELENÉL A SZOLGÁM
NEM ÉRSZ TÖBET CSAK EGY KENYERET
DE LÁSD KIVAGYOK ADNÉK EGYSZELETETE
HOGY ELEGET LÁSAD HOGY NEM VAGYOK IRIGY
ÉS ÉN NEM MONDOM HOGY ERIGY
MERT NEM VAGYOK PARASZT
NE GONDOLD HOGY ÉLETBE MARATC


Előzmény: rapboy15 (235.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 10:58:16 | 235.
Azt hiszed te vagy a raj?
Rapboy egyből elagyal
Senkiházi utcagyerek
Így lesz ez a mondat kerek
Nagyon kemény gyerek lehetsz
Anyuci még fogja kezed
Röhög rajtad egész ország
Gyere, várlak nekem pofázz
A fagyit bicskával eszed
Készülj paraszt, jön a veszted
Na nyomás, van más dolgom
Időmet faszokra nem pazarlom
Majd még jövök gyökér gyerek
Addig élvezd minden perced

:))))


Előzmény: Moby Jons (233.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 10:56:37 | 234.
FELL ADOD HOMOBOY

Előzmény: Moby Jons (233.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 10:50:10 | 233.
álmodj szépeket kis csicska
eszt mondanám miközben
beleidközöt a bicska
a mentö is szarna rád
hiszen senkinek nem kell egy ijen patkány
mind te vagy rep boy a kurva anyádat
engem akarsz firkálni
hogy nem tudok írni
beszoptad mert kifoglaknyirni
találkozunk valahol és meg mutatom milyen vagyok én Moby Jons
tudom ha látnál el osonsz
és bujkáva sgbe baszatod magad
és hogy homi vagy ne tagad
undorito vagy te ganaj
a halálodat süviti a hajnal
fellkelnél regel
és le senél gojoval a fejel
este mert akor mozgok
és azon imátkozok hogy meg dögölj te homok
utálom a buzikat ezért is téged
és én vagyok neked a véghozo angyal
és nem élsz tobet sgedbe a faszal


Előzmény: rapboy15 (232.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 10:44:00 | 232.
Tagadd le hogy homokos vagy
Pedig tudom, igazam van
Szűz a segged, szűz a faszod
Csicska vagy, de letagadod
Az én dumáim sokkal jobbak
A tieid csak veszteséget hoznak
Sose lennél jó rappernek
Egy jobb egyenest megeresztek
S látom hogy a képedbe hatol az öklöm
És számomra ez a legnagyobb öröm
Összerogysz, és térdre borulsz
Ezután meg gyáván elvonulsz!!





Előzmény: Moby Jons (230.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 10:37:59 | 231.
BAZD MEG ANYIT RÖHÖGTEM EZEN A HOMOBOYON HOHGY SZARUL IROK

válalom találkozunk valahol
és a pécsi utcán véred patakol
mert te csicska vagy segfej
vegyél egy homéroszt lapozgasd segfej
utálak ha meg veszed én egéséges vagyok
nekem szüz a segem én muffokra hajtok
tudom hogy a tesodal apádtol vibrátort kaptok
aszt mondja hogy a mikulas hoszta és basztok
neked az a fö hogy faszmenyen beléd
mgabaszom anyád patkény fejét


Előzmény: Moby Jons (230.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 10:35:27 | 230.
válalom találkozunk valahol
és a pécsi utcán véred patakol
mert te csicska vagy segfej
vegyél egy homéroszt lapozgasd segfej
utálak ha meg veszed én egéséges vagyok
nekem süz a segem én muffokra hajtok
tudom hogy a tesodal apádtol vibrátort kaptok
aszt mondja hogy a mikülas hoszta és basztok
neked az a fö hogy baszmenyen beléd
mgabaszom anyád patkény fejét


Előzmény: rapboy15 (229.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 10:29:47 | 229.
Te írtad hogy patkény te gyökér
Én csak a te szavaddal élek te gyér
Kit érdekel köcsög városod
Átszúrom az összes hályogod
Minden sebből vérezni fogsz
Garantálom neked te fos
Írni nem tudsz, ezt már látom
Hamarosan itt a halálod
Sírba végzed nagyon hamar
Míg rapboy egyszer el nem agyal!





Előzmény: Moby Jons (227.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 10:28:38 | 228.
anyádat kérdezki aszt hogy mikor basztok patkány

Előzmény: rapboy15 (223.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 10:19:06 | 227.
nem vagyok homi
de te szereted a faszt
meg kaphatod gyere vár a pécsi plac
kiraklak keresnél vagy 100.000
de nekem nem lenenél csak a buziknak
és a faszokat akkik segberaknak
mert rosszab vagy mind egy kurva
ha nincsen pénz mész a placra
a geci neked ojan mind nekeam a fü
kel neked nyelni te undorito tetü
bocsi ne helyes az irásom
de neked a sirodat meg ásom
enyit tenék neked
és hideg szivel szét löném a fejed te patkény


háháhá anyit röhögök ezezen a patkényen hogy sirok a nevetéstöl te patkány


Előzmény: rapboy15 (226.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 10:13:41 | 226.
Moby Jons te rohadt mocsok
Pofádban az összes lucsok
Tarkón kéne téged vágni
Hogy ne tudjál ennyit pofázni
Utána a sírban végzed
Megszenvedtél érte, érzed?
A városunk majd rajtad röhög
És a testedet marja az ördög
Mert a mennybe nem kerülsz
A kereszten ott feszülsz
Bitófára veled, köcsög
Kapjad be a jó nagy pöcsöm
Homokos vagy, ne tagadd
Kinyírlak te faszkalap!




Előzmény: Moby Jons (222.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 10:10:25 | 225.
DEBRECEN A BUZIK VÁROSA MÁRMINT MERT TE OTTVAGY ÉS AHÁNYAN SEGBE BASZNAK FERTÖZI ÖKET A HOMOKSÁG TE PATKÉÁNY HHHÁHÁHÁHÁ AZAZA PATKÁNY

Előzmény: Moby Jons (224.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 10:09:21 | 224.
huuuuuuuuuuuuuuuu ember patkény köszi meg neve
tetél patkány király PATKÉNY
EZ EGY UJJ FAJ KIRÁLY HUUUU MOST SIROK A NEVETÉSTÖL PATKÉNY


Előzmény: rapboy15 (223.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 10:04:24 | 223.
mit jelent az a szó hogy patkény? :)))
Rothadjon le az összes ujjad, hogy ne tudj ide többet írni, te mocskos szemét féreg ganéj!
Szopd le apád véreres faszát, és élvezd te mocsadék senkiházi pécsi féreg dögölnél meg te rohadt szarrágó utolsó mocskos senkiházi gecisszájú nyomott faszkalap! Dögölj meg, szívből kívánom!!!!!!!!!!!!!! Na csá te mocskos rohadt ótvaros kis féreg, ne felejtsd el bemagolni a helyesírási szótárt, este kikérdezem! :DDD


Előzmény: Moby Jons (222.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 09:58:52 | 222.
ASZT HISZED HOGY FELLTUDODSZ HUZNI AZAL HOGY NEM ÍROK HELYESEN SZAROKRÁD SZÁNALMAS PATKÉNY VAGY AKKI A NETEN VAN NAGY POFÁLYA MERT BUZI VAGY GYERE PÉCSRE ÉS MEG MUTATOM NEKED HOGY AZ ÉLETNEK HOGY VAN SZÁMODRA VÉGE

Előzmény: rapboy15 (221.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 09:57:01 | 221.
te tényleg nem tudsz írni.. nevetséges szánalmas alak vagy, akinél még az ovodás is jobban ír..

Előzmény: Moby Jons (219.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 09:51:18 | 220.
rapboy15 a neved tök szopoka mert magad is szopod a brét

Előzmény: Moby Jons (219.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 09:50:41 | 219.
én legalább baszok nem ugy mindt te segbe kuki megy a kupak agyneki mi apádnak a köcsöge vagy és a zsebpénzed látom sokk mivel szopod a faszokat

Előzmény: rapboy15 (218.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 09:46:56 | 218.
Nem kell neked felhúzni magad, te alapból analfabéta vagy, ez kiderült.. Gondolom úgy engedtek át, hogy mindig év végén megkúrtad a 60 éves nyelvtantanárt, és kaptál egy kettest :DDD

Előzmény: Moby Jons (216.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 09:45:55 | 217.
Mit dirigálsz buzigyerek? Kinek érzed magad hozzá? Egy buzigeci nekem nem pofázik vili?? Pofázzál a jó kurva anyádnak, de nem nekem.
Haverod hecker? Az király, mert az enyém is :)
Amúgy megint tele lett a gatyám :))))) Olyan kemény vagy, de olyan, hogy az ovis csajokat is megbasztad hallottam róla.
Inkább ne engem nyomozzatok, hanem inkább a kertben gyomozzatok, az jobban áll a kezedben :))


Előzmény: Moby Jons (215.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 09:44:39 | 216.
hu geci anyira fell huztam magam hogy írni se tudok meg döglesz repboy15 halálrád eszt meg igérem és nos az igéret szép szó ha betartják ugy jó

Előzmény: Moby Jons (215.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 09:43:07 | 215.
mivan te 15éves kis homi pisis akkor te is az vagy mert én is 15 vagyok gyere te buzi le pécsre és meg baszlak az anyádal együt te kis gecievö mocsadék buzi ha tovább teszed magad haverom hecker és lenyomozunk a gecibe és meg picsázunk ésrted nem érdekel ha senki nincsen velem a rephomokos meg verésében pécsen de én meg verlek kis geciivadék vasz táska ha kemény vagy holnap találkozunk pécsen az árkád elöt északi oldal azaza konzum vagyis koshut tér parkolo és fel nyalatom veled a placot legyen szombat parkolo és meg tudod milyen pécs és az ott lévö trögerek faszopo

Előzmény: rapboy15 (214.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 09:36:07 | 214.
Szerintem te még most is a magyar nyelvtant tanulod az 1. osztályban. Gondolom ott keménykedsz a hugyosokkal, ott játszod magad, gondolom azokat még talán meg tudod verni :))

Előzmény: Moby Jons (211.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 09:34:58 | 213.
2 ilyen faszért menjek le Pécsre?? Azért nem őrültem meg.. Van nekem jobb dolgom, mint 2 homot gyilkolni :))

Előzmény: Moby Jons (211.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 09:34:13 | 212.
Jajjjj, teli a gatyaaaaa. Először inkább a helyesírási szótárt vedd elő, még mielőtt pofázol.
Amúgy ha így folytatod tényleg kinyírsz. Mert már alig kapok levegőt, a hasamat fogom a röhögéstől rajtad.. :D:D:D Ritka egy gyökér vagy. Este anyukád kérdezzen ki a magyar helyesírási szabályzatból :))))


Előzmény: Moby Jons (210.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 09:32:31 | 211.
nagy a szád nagy a szád de csak a hátunk mögöt
gyre pécsre és meg öleg buzi szarsz mi több itt a reper mind a tanyán aholl laksz és segbe kur a polgár mester hogy netez a gépén ezért jár a pofád huzál terejél disznot és halgasál britnispirst


Előzmény: rapboy15 (209.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-08 09:28:44 | 210.
A KURVA ANYÁD REP BOY

na most kis köcsög nem menekülsz
ha találkozunk pécsen meg feszülsz
készülj a halára
pécset nem veheted a pofára
mond holl laskz hülye seg fej geci
ugyfgysz járni mint a geszti
azaz meg verünk huládra gyalázat
asztán meg tudod hogy pécsröl nem pofázhatc
nem érdekelsz te buzi
ha találkozunk meg fogsz dögleni
repereket firkálsz mert irigy vagy
neked hirneved lesz hogy hulla vagy
benne leszel az ujságba
hogy brutálisan meg vagy gyilkolva
és a hulládon rajta száarad a csula
amit sokreper köp a pofádra


ESZT repboy homi 15 szánom
mert firkálta a várost amit tisztelek
és nem érdekel ez a buzi elsö ember lesz akit ki fogok irtani


Előzmény: rapboy15 (207.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 09:26:00 | 209.
Téged az utca nevelt, kézvesítetted az anyagot, meg a zöldet..
Szerintem azért nevelt téged az utca, mert a kutyának sem kellettél.. Most már megértem mért hagytak ott anyádék.. Egy ilyan emberért sosem kár.. Nincs szemüvegem, csak úgy megjegyzem, szóval máris mellétrafáltál pécsi geci!
Most nézem, te vagy a zaza homotársa.. Aktus közbe maradt idő fórumozgatni? :-)))


Előzmény: Moby Jons (199.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 09:23:02 | 208.
Háhháháháháhá szarházi, szarráröhögöm magam rajtad!! :))) Mekkora egy szarrágó mocskos gecis fasszopó vagy! Neked nem itt kéne írogatni, hanem Alcatrazékkal gruppenezve basznátok egymást meg a többi faszt! a mop egy csicska banda, semmit nem tudnak, csak gondolom kenőpénzért mindent meg lehet venni.. Így bárkiből "sztár" lehetne.. Pécs egy ghetto szar város, oda le nem tenném a lábam, mert a legszarabb város az országban. De csak azért mert ott laksz..

Előzmény: ZazAAA (198.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 09:20:04 | 207.
Cigány mopot kutya se érdekel, ha elmegyek egy koncertre, akkor max főbelövöm őket..

Előzmény: chip-fu (196.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 09:19:28 | 206.
Kurva anyádért keménykedsz itt te mocskos senkiházi! Megy le a faszom a mocskos bányavárosodba :DD Teszed itt az agyad, és szerintem egy utolsó senkiházi tróger vagy!
Alcatrazt meg basszad szájba, csurdoljon ki a geci a torkán is, 2 buzeráns senki! Itt egyedül ti vagytok buzik nem veszitek bészre gyíkarcok??


Előzmény: ZazAAA (195.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-08 09:16:28 | 205.
Pedig ezek az indokaim.. Ez nem elég??

Előzmény: Scarzeeneh (192.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-06 19:42:39 | 204.
ember ZazAAA ne agodj nem gondolkoznék rajta hogy a pofáját be verjem tomiboynak azaz repboy csak igy firkálhatjuk háháhá

Előzmény: ZazAAA (203.)
ZazAAA e-mail | 2006-12-06 17:33:50 | 203.
Úgyse mer lejönni, mert vége mint a botnak és ezt tudja!
Ha lejön és összefutunk vele egymás után verjük szarrá a kibaszott gecit!
Én nem vagyok nagy izmos fasz, de ha felhúzom magamat 1 ilyen kis buzin én nem állok jót magamért és a késem előveszem az oldalában fog végződni!
Ezt bazdmeg komolyan mondom, de jobban teszi, ha meghúzza a pofáját!


Előzmény: Moby Jons (202.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-06 10:54:09 | 202.
PÉCSI VAGYOK TE KIS GECI GYERE EL ÍRD HOLL LASKZ ÉS FELMEGYEK MEG BASZOM A POFÁD HU KÖCSÖG NAGYON RÁ BASZOL HA KIDERÜL KI VAGY FOGADJUNK HOGY BUZI VAGY A SULIDBA ÉS VALOBAN 1 VAGYOK MERT A 8OSZTÁLYT MOST JÁRTAM KI FASZ RÁZO DE MEG VERLEK TE GECI

Előzmény: Moby Jons (201.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-06 10:52:04 | 201.
rapboy15 TÖKRE SZOPOKA MERT Ö MAGA IS SZOPJA A BRÉT

Előzmény: Moby Jons (200.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-06 10:51:36 | 200.
ÉS MÁRT CSAK AZÉRT IS MERT A FASZOMAT SZOPTAD HOGY M.O.P. NE HALGASAK DE TUDOD MIT AZÉRT IS ÉS FUCKED TE HOMI

Előzmény: Moby Jons (199.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-06 10:50:51 | 199.
TE REPBOY NEM VAGYOK RÁD KIVÁNCSI ELMONDOM HOGY
ÉNIS 15 VAGOK DE TE EGY FGONDOLOM SZEMÜVEGES BUZI VAGY AKIT APUCI ÉS ANYUCI TÁMOGAT DE ÉN NEM MERT ÉN ENGEM SZABÁLY SZERINT AZ UTCA NEVELT MIG TE A PLAYSTATIONODAT MEG KAPTAD 5ÉVESEN ADIG ÉN RABOLTAM ÉS FÜVET KÉZBESITETEM MEG ANYAGOT SZÁLITOTAM IGAZ MOST IS A PÉNZÉRT CUCOKAT KÉZBESÉTEK 28ÉVESEKNEK ZazAAA PEDIG NEM OVIS ÉS SZERINTEM HA KEMÉNY VAGY GYERE LE PÉCSRE ÉS MINDA 2MEG PICSÁZUNK SENKI HÁZI BUZI NM MONDOM HOGY TROGERVAGY MERT AZ EGY NEMES RANG TE BUZI RATYI FASZOIPO SZEMÜVEGES BUZI VAGY


Előzmény: rapboy15 (188.)
ZazAAA e-mail | 2006-12-05 18:36:33 | 198.
Mellesleg ki a faszt érdekel hogy mikor regeltél te kis buzi? - arra válaszoljál amit kérdez az ember!
Azóta ugyan akkora köcsög vagy -(ha nem nagyobb)- csak több faszt szoptál le te hímringyó kis apuci kedvence!
Ahonnan az M.O.P. jön 1 napot nem bírnál ki, csak ha szopnád a faszt! - csak te ezt még élveznéd is mert egy retkes buzi kis homokos köcsög kis köccsög vagy!
Egyébként tudod faszfej, minek a rövidítése az hogy M.O.P.-? - mert szerintem lövésed sincs, csak azért sír a szád, hogy így gagyi, meg úgy gatyi, mert biztos láthattál egy klipet Tőlük, mikor rossz kedvedben voltál, mert nem kaptál faszt a picsádba aznap, ugynúgy mint ma. mert egy kihasznált uccaszéli kis ringyó lettél, aki már egy fasznak se kell!
TE UNDORÍTÓ BUZI FÉREG, TAKARODJ INNEN, MERT EZEK AZ EMBEREK, AKIKET LESZÓLSZ (WestSide Killah, Alcatraz, Chip-fu, Moby Jons és én is megtalálhatunk egyenként, de nem hiszem hogy ezekkel az emberekkel élőben is ekkora lenne a pofád!) - én már egyet pislognál, kivágnám a májadat a helyéről, abba te biztos lehetsz FASSZOPÓ!!


Előzmény: rapboy15 (188.)
ZazAAA e-mail | 2006-12-05 17:52:54 | 197.
az hát teszi itt a picsáját, hogy nagy rapper, meg keménygyerek eltöri a gerincemet... - Közben meg szopik a Wc-kben... -hhá, ezen csak röhögni tudok!

DE

rapFASZ15 megmondtam, ha ennyira kemény vagy, fussunk össze itt Pécsen és először én fogom kiütni a fogaidat, a homlokcsontodat betöröm egy-két centire, és mikor vérző fejjel fetrengsz a földön és könyörögsz, hogy ne rugjalak agyon, akkor csak röhögök és utána jön Alcatraz... - övé lesz a végső ütés, ami bejuttat 8napon túl gyogyuló sérülésekkel az intenzívre, ha el nem törik a nyakad vagy a gerinced, mert akkor azt beszoptad!
KIS KÖCSÖG!!!!


Előzmény: chip-fu (196.)
chip-fu e-mail | 2006-12-05 17:43:12 | 196.
faszom sem foglalkozik többet nyomoronc rapboyokkal. az ilyen életében nem fog elmenni sem egy rap-buliba sem egy koncertre max eminemre..
ZazAAA e-mail | 2006-12-05 17:37:12 | 195.
Ha ekkora rapper vagy kis köcsög és nem divatrapper, hogy már a kurva nevedben is ezt a szót hangoztatod, amit a kis buzi csicska kisiskolás 12 éves DIVATRAPPER-ek csinálnak, de az igazi rap-et utálod, akkor te mi a faszomat hallgatsz (amúgy magasról leszarom, csak ha ekkora a pofád akkor indokolj, ne csak ugass te geci)
Szerintem kevered a rap-et más műfajjal, te egy kis technós köcsög vagy szerintem!
"Úgyhogy te csak ne pofázz nekem, mert eltöröm a gerincedet" - hol és mikor töröd el te kis buzi? - gyere le Pécsre és találkozzunk, ha ennyira nagy a pofád és itt majd én eltöröm a kibaszott nyakadat!

"aztán úgy végre le tudod szopni a saját faszodat! " - TE MÁS FASZÁT SZOPKODOD , én ÚGY HALLOTTAM!!!

Alcatraz-ról, meg ne pofázz, mert szerintem, ha szembe kerülnél vele egy ütéssel kiverné a fogaidat és a szád nem gecis, hanem véres lenne! - Ne pofázz olyannak, aki tud is valamit a rap-ről, te egy senkiházi, ostoba kis faszjankó vagy bazdmeg, azt se tudod mikor készült az első rapszám (gyorsan nézz utána...)

A kis buzi "sértegető" beszólásidra nem is reagálok, mert leszarom élőben már a földön lennél szétszúrva - úgyhogy ne itt legyen nagy a pofád, írogass vissza, úgyse válaszolok, mert van jobb dolgom mint a kis homokos divatbuzi tiniköcsögökkel vitatkozn...


Előzmény: rapboy15 (185.)
ZazAAA e-mail | 2006-12-05 17:29:46 | 194.
ennekm a gyökér kis buzinak szerintem ne magyarázd meg mi a rap, mert soha nem fogja megtudni!
egy buzi kis divatrapper az én nevemet szarozza, közben meg rapboy15 - de már nem 15...
szóval még 2 év múlva is ezt a nevet fogja használni (ha addig el nem töröm a nyakát valahol...)


Előzmény: chip-fu (193.)
chip-fu e-mail | 2006-12-05 17:23:29 | 193.
Majd akkor fikázd az M.O.P- t ha egyáltalán tudsz valamit róluk. Gondolom a nevüket sem tudod a tagoknak meg azt sem ,hogy a GangStarr fedezte fel őket (ha egyáltalán tudod mi az a GangStarr)..
Nos a Straight from the Projects vidót keresd dc és ha szerencséd lesz megtalálod ,1ébként én haveromtól hoztam el lemezen nem a netről szedtem le. nagyon nagy van benne pár klipprészlet is de inkább az utcán játszódik. Pl elmennek a brownsville-i piacra és szétverik a kalóz M.O.P. lemezeket :D Éjszaka a spanokkal az utcán mozognak ,akik csak kendőben mutatkoznak elkezdenek valami kis uzifélével lövöldözni az égbe, elég kemény ..

Scarzeeneh e-mail | 2006-12-05 14:21:46 | 192.
Én nem mondanám hogy egy hígfos az M.O.P., alap hip-hop előadók sorába tartoznak szerintem. Az meg hogy tátog, honnan veszed? Fogatlan? ÉS ? akkor mi van? Zeneileg és szövegileg is kibaszott jó az M.O.P., nem érdemlik hogy leszarozd őket!
Indokold meg plíz hogy mi miatt is nem tetszik neked az M.O.P. mert az a két indok amit felsoroltál(tátognak,meg h szarok) az nm valami meggyőző szerintem.

Ha végighallgatnád az albumjaikat 1994-től 2001-ig, akkor ha rap kedvelő embernek tartod magadat, nem írnál ilyesmiket róluk :)

Ha meglehet kérdezni, te milyen csapatokat hallgatsz? Mert M.O.P.-t azt nem , okés. De más hip hop banda vagy előadók?

Na csecs!


Előzmény: rapboy15 (190.)
Scarzeeneh e-mail | 2006-12-05 14:17:08 | 191.
Holla!

Kösz az infókat még1cer, majd leszedem mindet.
Mondjuk A Blakka Blakka Piow cimmel ellátott album már a nevéől adódóan is kibaszott nagy lehet!

Straight from the Projects videót azt honnan lehet beszerezni? Mert azt is szívesen megnézném!

Respect & Peace!

TÖBBIEK : ANYÁZÁST, MEG EGYMÁS SZIDÁSÁT HAGYJÁTOK ABBA HA LEHET MERT SEMMI KÖZE AZ M.O.P.-hez, nyissatok egy külön topikot erre azt ott dobáljátok egymásra a szart!
Előre is kösz!
BÉKE!


Előzmény: chip-fu (182.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-05 14:10:05 | 190.
Inkább ne a mopot hallgasd meg, mert az egy nagy hígfos. Csak tátog mint a hal, szart sem ér az egész! Vagy 5 percen keresztül hallgatni akarsz egy olyan számot, amin egy hang se hallható??? Inkább valami normális rapet hallgass, ne pazarold az időd erre a szarra!

Előzmény: Moby Jons (184.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-05 14:08:01 | 189.
Húúúbazmeg, te nagy sztár vagy!!! Micsoda kurvanagy repper vagy!!! Ilyet bazmeg 6 évesen írnak a dedóban, de inkább még ott se!! Előszöris tanulj meg írni, járd újra az 1. osztályt, aztán esetleg próbálkozhatsz. Na kuss!!

Előzmény: Moby Jons (183.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-05 14:06:18 | 188.
Vágod hogy nem vagyok 15 éves te gyík??? Annyi akkor voltam, amikor regeltem. Nem én mondtam hogy Brooklyniek, hanem ez az GyagyAAA geci. Egyébként meg nagyban leszarom honnan származnak azok a szarok.

Előzmény: chip-fu (182.)

1  2  3  4  5  6  7  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.