Click to Visit
Hip-Hop - M.O.P.
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  

rapboy15 e-mail | 2006-12-05 14:04:25 | 187.
Akkor neked is elmondom, hogy csak a mopot utálom, mert egy nagy kalap szar. Erre kezdenek ezek a csicskagecik ugatni meg keménykedni, meg hogy agyonvernek, stb. Pont ők csinálják nem látod??? Ha nem ugatnának, én sem szólnék. Szóval sztem pont hogy ők a nevetségesek nem én!!

Előzmény: WestSideKilla (181.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-05 14:01:56 | 186.
Te vagy a divatbuzi, te nyomorék!! Én a RAPet szeretem, csak a mopot utálom, mert egy nagy kalap szar, egy tetves foga sincs, és lófaszt se tud, nem hogy rappelni. Ennyi. Ezt nem lehet megérteni??? Te tényleg egy 10 éves nyomorék vagy bazmeg! És te ugatsz nekem??? Megijednél ha találkoznánk, előfordulhat hogy te is úgy jössz el onnan mint a mop, hogy egy darab fogad nem lesz!!

Előzmény: ZazAAA (180.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-05 13:58:46 | 185.
Te pofázol nekem te cigány??? Mer te hány éves vagy te buzi?? Ilyen buzi névvel, hogy ZazAAAA maximum 10 lehetsz!! Én 15 akkor voltam amikor regeltem, vagyis jó régen. Úgyhogy te csak ne pofázz nekem, mert eltöröm a gerincedet, aztán úgy végre le tudod szopni a saját faszodat!
Na inkább menj, dugjátok seggbe egymást Alcatrazzal, és KUSS!!!!


Előzmény: ZazAAA (178.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-05 11:53:00 | 184.
figyu gyerekek meg ismerném M.O.P. tudnátok msn attküldeni pár számot töle mert tudtlan fasz nak látcom de nem ismerem sajna légyszi segicsetek uj rajongot szerezni engem

Előzmény: chip-fu (182.)
Moby Jons e-mail | 2006-12-05 11:51:47 | 183.
rapboy15 te kis buzi
olyan vagy számomra mint a geszti
semmi közöd a rephez
végeznék veled ehez szánék egy percet
ne oszdszd hogy király vagy
mert nekem egy csicska vagy miért?
teszed fell a kérdést
neked cimezem a SÉRTÉST
olvasom miket irogatc
közben a tesodal segbe kukizgatc
jo moka neked számunkra gáz
pofádba rugunk ha pécsen jársz


Előzmény: ZazAAA (180.)
chip-fu e-mail | 2006-12-04 22:46:10 | 182.
A Blakka Blakka Piow (2002) elég peng-peng es lett.
A Mash Out Posse (2003) cimű albumot sehol nem találom de az nem Rap, hanem HC zene kemény gitáralapokkal,ezt olvastam róla.
A Marxmen Cinema (2005) egy duplalemezes album amin kinem adott számaik vannak és pár yobb a régiek közül. Jah és aki fikázza az M.O.P.-t és olyanokat ír,hogy rohadjanak meg azok a Brooklyni fogatlanok, pl a 15 éves kis hülyegyerek... az csak magát égeti mert nem is brooklyniak hanem brownswille-iek .. Csak tudom mert megvan Straight from the Projects videójuk ahol az egész környéket bemutatják,ahol felnőttek meg sráckorukban hogy balhéztak ... elég jó kis anyag ajánlom mindenkinek B-Real a kommentárja .

WestSideKilla e-mail | 2006-12-04 21:40:30 | 181.
Figyu ki a fasz vagy te? most öszintén? Én általában nyugodt ember vagyok de te fölbasztál...
Mindenkinek keménykedsz hogy agyonvered meg megütöd.. ne legyél nevetséges légyszíves ezzel csak magadat röhögteted ki....


Előzmény: rapboy15 (177.)
ZazAAA e-mail | 2006-12-04 21:21:03 | 180.
PopFasz11 - írta:

"Bazmeg, a kurva anyád te szemét!!!!
Valami geci belépett a nevemben!!! Én bírom az MOP-t, a Warriorz a legfaszább album amit hallottam! És az én nevemben gyalázkodik ez a fasszopó!! Hogy lehet megváltoztatni azt a kurva login jelszót????"

1 héttel azelőtt:

"az a fogatlan állat ezt érdemli egy rohadt foga sincs, és csak ugat, kapja be az összes mopos. és a mop az egy ócska törlőrongy annyit ér!!"

Biztos meglátott valami Robbie Williams klippet a Tv-be, azt utána már arra volt ráállva, mert az ilyen kis divatbuziknál akiknek fogalmuk sincs hogyan alakult ki a hip-hop - csak DIVAT'RAPPEREK' - hetente változik a zenei stílusuk.
Csak hogy a hip-hop az élet zene buzi! - ezt ne felejtsd el és ez nem egy divat, ami egyik hétről a másikra változik!
Eltévedtél kis köcsög! - menj azt szopjál faszt, csak arra vagy jó!
De égesd itt magadat , ki nem szarja le, legfeljebb majd valaki megunja, megtalál és bebassza a szádat és a pofád fogatlan lesz, de gondolom már többször megbaszták a szádat, szóval mind1!
De mi 1x kapunk el, ha nem takarodsz, de akkor rábaszol nagyon!

Scarzeeneh e-mail | 2006-12-04 21:16:51 | 179.
Ohh, kössz az infót testvér!
Akkor lesz mit beszereznem tőlük :D
És ezek amiket felsoroltál legalább jók ?
Na Respect!


Előzmény: chip-fu (162.)
ZazAAA e-mail | 2006-12-04 20:52:05 | 178.
Na mivan faszevő, még mindig 15 éves kis csicskás geci vagy?
Nekem te ne írogasssál, mert megkereslek és leszakítom azt a buzi nyomorék fejedet és kitépem a beledet!
felőlem hallgasd a buzi ll dzsuniorodat - gondolom már az is beletette a büdös szádba a faszát!
Jobb ha eltakarodsz hímringyó mert itt mindenki utál, csak nehogy rábasszál!
Alcatraz és én is egyenként kitörhetjük a buzi nyakadat!
15 éves kis seggdugó!
a kurva anyád aki kiszült!


Előzmény: rapboy15 (177.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-04 18:31:16 | 177.
Nézd, veled nincs bajom csak azzal a fogatlan geci moppal, meg ezekkel a tetves szarszagú buzikkal, akik ezt a szart hallgatják és erre verik a faszukat! És még ők kezdenek ugatni, amikor nem veszik észre hogy a mopnál nagyobb gyökérpálca a világon nincs!!!

Előzmény: Fedor (176.)
Fedor e-mail | 2006-12-04 18:14:35 | 176.
köszi rendes gyerek vagy te cask kicsit fura:)))

Előzmény: rapboy15 (175.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-04 18:13:55 | 175.
Akkor dumáljál, mit bánom én..

Előzmény: Fedor (174.)
Fedor e-mail | 2006-12-04 18:11:45 | 174.
akkor dumálok miko szeretnék:))) én már csak ilyen vagyok.

Előzmény: rapboy15 (173.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-04 18:10:55 | 173.
Az hogy fogd be a szád, csak ennyi !

Előzmény: Fedor (171.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-04 18:10:38 | 172.
idézlek:

"Ghetto Warfare c. album, ami viszatért a gyökerekhez"
Ahogy mondod barátom, ezek tényleg nagy gyökerek, ebben egyetértek veled!

"a régi kemény MOP), szal nagyon odabasz"
Akkor most derül ki hogy egy homokos buzi vagy!! Hányszor baszott oda a szádba? :)))
Legalább jólesett, élvezted homokfiú? :DDD


Előzmény: ZazAAA (160.)
Fedor e-mail | 2006-12-04 18:09:39 | 171.
me milesz?? rámtámadsz??

Előzmény: rapboy15 (166.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-04 18:08:42 | 170.
Ezaz, hagyjatok engem békén!! Már rég nem írnék ide, ha ilyen szarrágók nem basznák föl az agyam a buziságaikkal! De ez kell, hát LEGYEN!!!

Előzmény: Scarzeeneh (159.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-04 18:07:43 | 169.
Na idefigyelj te söpredék ótvar kis fasz!
Mit fenyegetsz bazmeg? Fogadjunk egy senkiházi kis picsa vagy, akit agybafőbe basznak, és a szopáson kívül mást nem tud!
Akkor mi a kurvaanyájáért adják le a tévében ezt a cigány mopot, amikor csak tátog??? Kurva anyjukat, adtak egy kis kenőpénzt az MTV-nek, az meg agyba főbe nyomatja ezt a hányingert!! Büdös egoista gecik!! Azért nincs egy kurva foguk se, biztos agyba főbne verték már őket az utcákon a király csávók, akik tudják mi az hogy ZENE!!! Nem úgy mint te te nyomott szarrágó!


Előzmény: ZazAAA (157.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-04 18:04:33 | 168.
Tudod hol vagyok te geci??? Gyere bazmeg!! Büdös nagyképű pancser geci! Agyonverlek te senkiházi tróger faszkalap geci!!!

Előzmény: Alcatraz (156.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-04 18:03:43 | 167.
Mivan, nyalsz geci? Szopd le ennek a csicskának a faszát, aztán baszhattok együtt!

Előzmény: Alcatraz (154.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-04 18:03:01 | 166.
Kussolj te geci!

Előzmény: Fedor (164.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-04 18:02:44 | 165.
Ismersz???? Te cigány!! Gyere akkor el hozzám te féreg!! Agyonbaszom a tetves kurva fejedet te f asszopó mocskos hiphop geci!! Igen Debreceni vagyok te buzi, nem tagadom le, el leszelé kapva és ki leszel nyírva te homokos buzernyáns köcsög! Nekem lesz kirugva a fogam???? Nézzél már a mop-ra te geci! Egy büdös kurva foga sincs, tátog mint a hal, és egy mocskos utolsó senki!!
Te szerintem apádat is szopod, nem kell ahhoz brooklynba menni te cigány! Várlak te geci ha ismersz, és agyonbaszarintom a kis buzi fejedet!!!


Előzmény: REAL HIP-HOP!!! (153.)
Fedor e-mail | 2006-12-04 18:02:34 | 164.
enyit érsz madár....

Előzmény: rapboy15 (163.)
rapboy15 e-mail | 2006-12-04 17:59:39 | 163.
Te Bellakurva!! Azt hiszed nem vagyok itt mi? Szánalmas a kurva anyád te mocsok!!Tátogni a halak szoktak, és ez a cigány ezért kapja a pénzt,. nem érdemelne mást csak HALÁLT!!!
LL Junior is szar de annak legalább van hangja, és nem csak tátog mint ez a fogatlan féreg!!!


Előzmény: Bellabubuka (149.)
chip-fu e-mail | 2006-12-04 10:18:25 | 162.
A warriorz óta kicsit több jelent meg mint amennyit leírtál :
Blakka Blakka piow - 2002
Mash Out Posse - 2004 (hardcore)
Marxmen Cinema - 2005
& Ghetto Warfare

Scarzeeneh e-mail | 2006-11-01 22:37:20 | 161.
Csocsi !
Kösz a respektért! Respekt neked is és mindenkinek aki szereti a Mash Out Posse-t !

Kösz az infóka, megszereztem az albumot és most hallgatom....!

Eddig elég rugged and raw ! :D
1 szóval oylan mint az origi hardcore M.O.P. volt!

"Ghetto Warfaere, Heavy Metal Warfare, Beware... "

Peace !


Előzmény: ZazAAA (160.)
ZazAAA e-mail | 2006-11-01 00:47:29 | 160.
Na, Szeva!
Előszőr is hatalmas tiszteletem, másrészt a haverodnak is , aki ilyen fasza topicot nyitott!
A faszboy15 meg dögöljön meg, ahol van, egy fasszal a szájába (és téma lezárva).
Az M.O.P.-ről annyit, hogy Ők a királyok, mindigis azok voltak az én szemembe.
A 2001-es Warriorz óta, egy Greatest Hits albumuk jelent meg 2003-ban, valamint, most 2006-ban egy új NAGGYON ÜTŐS, Ghetto Warfare c. album, ami viszatért a gyökerekhez (a régi kemény MOP), szal nagyon odabasz, én már beszereztem, és az egész album, az összes szám nagyon odabasz, nincs rajta slágergynús szemét!!!
Ha még nincs meg, minél előbb próbáld beszerezni, azt ajánlom, mert ezt nem érdemes kihagyni!
Na PEACE!


Előzmény: Scarzeeneh (159.)
Scarzeeneh e-mail | 2006-10-29 00:27:23 | 159.
Szevasztok!

Sajnálkozva olvastam hogy mi folyt ezen a topikon régebben :(
Nem fűzök kommeneteket a dologhoz csak annyit hogy hagyjuk a francba ezt a rapboy15öt és szarjuk le hogy mit ugat magába!

Ezt a topikot anno még 1 jóbarátom nyitotta, ezért is kerestem most fel!És qrvára sajnálom hogy ijen gyökerek elbaszták itt a topikot a gyerekes beírásukkal!

Más téma :

Nekem az M.O.P. benne van az alap előadóim listájában!
(Wu-Tang Clan, Nas, M.O.P. ,Mobb Deep, ONYX , The Notorious B.I.G.)
Szóval aki nem bírja az M.O.P.-t az jó ember nem lehet :P :D

Bár sokkolt a hír, mikor hallottam hogy a G-Unit hoz leszerződtek, azóta nem tudok rájuk úgy felnézni mint eddig :(
Igaz addigi munkásságukat 100%ig elfogadom és imádom is a zenéiket, szövegeiket!
Csakhát ez a rap szakma ennyire pénz orientált lett hogy a régi nagyok elmennek jó pénzért bárhova csak legyen cash! Szomorú dolgo ez, másrészről megértem őket!

Ha valaki tud adjon már több infót róluk, hogy most mit is csinálnak pontosan, valamint hogy jelent e meg említésre méltó Mash Out Posse album a 2000res Warriorz óta ! Mert én azon az M.O.P. szinten megálltam és mikor meghallottam ezt a g-unitos xarságot, nem mertem utánnuknézni!:$

1szóval : Dobajtok meg pár fontos aktuális infóval ami 200 óta történt velük ! Előre is köszönöm : Scarzeeneh

Alcatraz e-mail | 2006-10-22 18:18:23 | 158.
Rapfaszfej15 ahogy látom magaalá hugyált, vagy megint egy faszt szop, azért nem ír vissza.
ZazAAA e-mail | 2006-10-19 11:46:25 | 157.
Azért ide is beírom, hogy nagyon ráfogsz baszni, ha Real Hip-Hop-on keresztül megtalálunk Alcatraz-al!
Mert akkor kezdheted ásni a sírodat te kisiskolás popszajha!
NAGYON RÁ FOGSZ BASZNI HA MÉG1X IDE MERED TOLNI A TETVES KÉPEDET TE BUZI FASSZOPÓ!!!
az MOP-t nem szerethetik azok akik köcsögök és másnak a faszát szopják le - (márcsak ezért is elkéne törni a nyakadat te undorító buzeráns!!) - de azért mert lemerted írni a nevüket, ezért fogsz megdögleni ha megtalálunk te kis tetű ondómaradék!
de megnéznélek a brooklyn-i utcákon ahol ez a (idézem) "tátogó, fogatlan M.O.P" bandája megrontaná a már szerintem többször is megrontott valagadat te buzi!
1. Az M.O.P. nem egy valaki, hanem a mai legkomolyab hardcore-rap banda (amiben KETTEN vannak), és akitől te csak tanulhatnál , ha tudnád mi a rap (de inkább maradj a britney spiers-nél)
2. Az hogy valaki "tátog" a klippjében, ahoz neked semmi közöd nincsen kisköcsög! (majd ha letettél annyit az asztalra mint Ők, akkor majd te is tátoghatsz, de addig fogd be a pofádat, és tátogj a faszokra, amíg ki nem csínállak!)
3. Kurva mindegy hogy tátog -e a klipben, mivel (ha nem tudnád) ezeket stúdióban veszik fel, tehát , a klipben elhangzottak kurvára nem számítanak (de biztos ezt is jobban tudod, bitch)
4. Ha kikerülnél az utcára, neked is lehet hogy ki lenne verve a pár fogad, csak neked azért, hogy a sok fasz beleférjen, mert ott néger faszokat szopkodnál, és kéne a hely a pofádba te kis szajha! - mert téged már első nap megaláznának az utcán, és telelennél lőve patronnal (de biztios élveznéd mi? - te rohadt kis köcsög)
irigy,buzi,popper vagy bazdmeg! - ebben a sorrendben!
örülj neki, hogy pazaroltam rá az időmet, hogy visszaválaszoljak valamit egy ilyen köcsögnek!
és örülj addig, amíg nem fekszel az árokban......


Előzmény: rapboy15 (147.)
Alcatraz e-mail | 2006-10-18 08:05:01 | 156.
Namivan rapköcsög15 beszartál? Már nem olyan nagy a pofád kisköcsög!

Előzmény: Alcatraz (155.)
Alcatraz e-mail | 2006-10-16 11:29:54 | 155.
Ez a rapboy15 nagy fasz lehet a beírásai alapján én is elmondom a vélemeényem de én legalább elismerem ha veszítek és nem csak hajtogatom a hülyeséget. RAPBOY15 huzz a rákba kis buzi! Csak azt tuddod hajtogatni, hogy ''tátog mint a hal'' Ájjá má le köcsög nemveszedészre, hogy veled még annyian se értenek eggyet mint velem. M.O.P. Jó egész szerethető zenéjük van pl a Warriorz album az teccet. rapboy15 5000-ért ha akarom téged megkéselve az árokba hajítanak ha akarom és persze tudom hol vagy elérhető, de ez sem gond ha kell megtalállak és lefűrészelem az ujjaid egyenként.
Alcatraz e-mail | 2006-10-16 11:20:30 | 154.
Nagggyon nagy vagy te végre megmondod a frankót csak mint én. M.O.P. Király! Utálom a buzikat és ha tényleg igaz amit mondasz akkor az a köcsög tényleg egy mocskos divatbuzi fasszopó szószerint! Te jóarc vagy és ezért tisztelet jár REAL HIP-HOP!!!

Előzmény: REAL HIP-HOP!!! (153.)
REAL HIP-HOP!!! e-mail | 2006-10-16 11:13:16 | 153.
HALLOD GECI ISMERLEK!
VÁGOM AZ EGYIK ISMERŐSÖMTŐL A NEVEDET!
HALLJÁTOK, EZ A GYEREK BUZI! - AZ EGYIK ISMERŐSÖM MONDTA HOGY EGYSZER LESZOPOTT VALAKIT, EGY EMINEM PÓSZTERÉRT! - EZ MAGÁÉRT BESZÉL NEM??
EZ A KÖCSÖG BUZIBOY AMÚGY DEBRECENI (LE FOGJA TAGADNI, DE ÍGY VAN!) ÉS HAVEROM EGY OSZTÁLYBA JÁRT VELE, ÉS MESÉLTE, MEKKORA RATYI... HÁNYNOM KELL A FAJTÁDTÓL KÖCSÖGGYEREK!!!!! NEM ELÉG HOGY BUZI VAGY, MÉG RÁADÁSUL DIVATRAPPER IS? - EZ A 2 EGYÜTT JÁR!
TE 15 ÉVES KIS KÖCSÖGTOJÁS, JOBB HA BEFOGOD AZT A TETVES SZÁDAT, ÉS NEM VESZED TÖBBÉ A MOCSKOS POFÁDRA AZ M.O.P.-T, MERT KILESZ RUGATVA AZ ÖSSZES FOGAD!!! (ÉS EZ NEM VICC!! - MONDOM HOGY VÁGOM KI VAGY GECI! - EGY SZAVAMBA KERÜL ÉS ELTÖRNEK!!!)
MÉG ANNYIT, HOGY TI, AKIK TUDJÁK ÉS ÉRTIK AZ IGAZI HARDCORE UNDERGROUND GANGSTA RAP-ET , MINT AZ: M.O.P. , HIT SQUAD, ICE CUBE STB... AZOK NE IS FOGLALKOZZANAK BUZIKKAL MINT EZ, MERT EZ A BUZI GYEREK NEM SZERETHETI AZ M.O.P.-T MERT AZT CSAK IGAZI RAPPEREK ÉRTIK ÉS 15 ÉVES DIVATBUZIK, AKIK LESZOPNAK VALAKIT EGY EMINEMES POSZTERÉRT AZOK NEM FOGJÁK ÉRTENI!!! - VÁGJÁTOK?
SZÓVAL AKI SZERETI AZ MOP-OT, ANNAK TISZTELET & PEACE!!!!
ÉN IS NAGYON IMÁDOM AZ EGYÜTTEST, MERT AZ ELSŐ SZÁMÚ CSALÁD (FIRST FAMILY) , AKIK NEM MENTEK EL A MOCSKOS POP IRÁNYBA HANEM MARADTAK REAL UNDERGROUND !!!!! ISTENEK!!!!!!!
TE MEG KÖCSÖG15 KIVÁNYCSI LENNÉK RÁ, HOGY HÁNY FASZT SZOPNÁL LE A BROOKLYN-I UTCÁKON, AHHOZ HOGY EZZEL A BUZIS STÍLUSODDAL ÉLETBEN MARADJÁL!!! VAGY OTT IS EKKORA LENNE A POFÁD?!!! - JÓ SOK FASZ BELEFÉRNE AZ BIZTOS, TE KIS BILLENTYŰ GENGSZTER!!!
MENJ A KURVA ANYÁDBA ÉS SZOPJAD LE AZ APÁDAT IS!!!

M.O.P. AZ I.S.T.E.N!!!!!!
ANTE UP & COLD AS ICE & MURDER RATE FOREVER!!!!
+ NAGYON KEMÉNY ALBUM LETT A GHETTO WARFARE!!! MIND A 19 TRACK ODABASZ!!!


Előzmény: rapboy15 (147.)
Daniboj e-mail | 2006-08-24 22:39:26 | 152.
MEGNYÍLT!!!

USA STYLEZ
Szekesfehervar Suto u 6
hiphop és sportruházat
Sean John, G-Unit, k1x, Phat Farm, Urban Classics, Lugz etc...
nyitva h-p 11-18
sz 11-14
30 / 2121579
www.rapcity.hu

Mafaka e-mail | 2006-08-23 19:00:59 | 151.
Jó még most is az M.O.P.!És azok a számaik is jok amiket 50 nyomnak!
Joke-R e-mail | 2006-08-19 22:09:37 | 150.
Jójó csak kár hogy divat lett/50 Cent és társai jóvoltából/!NA mind1.Az előzö cuccok azok jók voltak úgyhogy azt nyugodtan lehet hallgatni.
Bellabubuka e-mail | 2006-07-14 16:43:58 | 149.
te tetüfészek!nem tom mire verd itt magad?T te evolúció zsákutcája!Szánalmas vagy!Mit kell provokálni a másikat!Aztán meg sír a szád ha oltják a képed!Végre volt valaki aki feldobta ezt a témát aztán meg jönn egy kis hugyagyú,oszt mindenkinek elveszi a kedvét az egésztől!Én szeretem nincs vele semmi tré!!Más ha szépen elmondod a véleményed és más az ha fikázod a zenéjét!Ha ennyire szar akkor csinálj jobbat!Még tátogni se tudsz úgy mint ő!Én szeretnén ilyen zenét csinálni!Hiába nem a legjobb de azért toppon van!Húzd le magad a klotyón!Az ilyenekt kéne szájba rugni,akik műű "RApper" kis fiúk!Az ilyenekért tudja még LL.Junior eladni a lemezeit!!

pusza:Diesel,Jamman nagy arcok vagytok


Előzmény: rapboy15 (147.)
Szotyee e-mail | 2006-07-12 15:16:33 | 148.
hát az mop pedig kurva jó, nem értem mér nem tetszik neked!! jó, hát most kissé g-unitos irányt vesz a karrierjük, de bízok benne h visszatérnek a régi dolgokhoz...
megjelenik azaz egy-két albumuk fiftyvel, aztán lelécelnek a g-unit recordstól. ugyanez lesz a mobb deep-pel is (remélem, bár sztem nem rossz az infamous)

nah és sztem ne anyázzatok, vagy intézzétek el személyesen, az meghittebb. ez a fórum nem erre való, ezért is untam meg még régen...

rapboy15 e-mail | 2005-09-06 16:31:36 | 147.
Neked ment el te fasszopó mocskos oláh cigány, te söpredék buzi, a tetves kurva anyádat!!!!!!!!

Előzmény: Batman Papa (51.)
xasr e-mail | 2005-08-30 12:29:52 | 146.
csak mer sztem elég kevés az a repper aki nem szereti

Előzmény: Cash Money (145.)
Cash Money e-mail | 2005-08-27 12:54:40 | 145.
az első lemezét hallottam meg össze-vissza számokat
a runnin az jó biggievel
mi ezen érdekes hogy nem szeretem?
mindenkinek szeretni kell? vagy mi?
nemszeretem és kész
amúgy is szinte mostanába még régi zenéket se hallgatok annyi fasza új lemez meg előadó van akik sokkal jobbak mint a régiek


Előzmény: xasr (143.)
Cápa e-mail | 2005-08-26 13:40:23 | 144.
az M.O.P. még mindig a Dame Dash music groupnál van.szal még semmi G-Unit.
xasr e-mail | 2005-08-26 12:14:55 | 143.
nem kezdek anyázni de elég érdekes h nem szereted
meik számát hallottad már?


Előzmény: Cash Money (142.)
Cash Money e-mail | 2005-06-26 14:26:43 | 142.
most mit cseszletitek neki nem teccik és kész
nem tecchet mindenkinek
nekem meg tupac nem teccik és?
tudom, most akkor az jön milyen rapper vagy te?
takarodj, anyád
kit érdekel

rapboy15 e-mail | 2005-06-26 13:11:23 | 141.
TAKARODJÁL TE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Darksun (139.)
rapboy15 e-mail | 2005-06-26 13:10:48 | 140.
meghallgattam de nekem nem tetszik..

Előzmény: Cash Money (138.)
Darksun e-mail | 2005-06-22 20:16:57 | 139.
te miért vagy már megint itt?!
TAKARODJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DS!


Előzmény: rapboy15 (137.)
Cash Money e-mail | 2005-06-22 19:08:53 | 138.
szerintem elég jó az mop hallgasd meg the marxmen- marxmen cinema ezek a régi kiadatlan nótáikat is tartalmazzák ezek az újabbak nem olyan jók

Előzmény: rapboy15 (137.)

1  2  3  4  5  6  7  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.