Click to Visit
Hip-Hop - 50 cent vs. Ja Rule
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  

Jaman e-mail | 2004-10-12 22:39:38 | 183.
Hi all!
Nekem 50 cent zenéi jobban bejönnek mint Ja Rule-é,De:
Mostanában láttam egy "új klippet".
Ja Rule feat Ashanti , R. Kelly
címet nem tom de nagyon új lehet
Szerintem zenében szövegben meg mindenben egy rakás sz*r,úgy ahogy van.ennyi nyálat vazzeg sehol nem látni és hallani mint amit ez a két elbas*ott bohóc meg ez a kis dög összehrd.Ha valaki ezt a sz*rt hip-hop-nak meri nevezni,legyen szíves reagáljon mert ennél mélyebbre már nem süllyedhet egy nigger sem mint amit ez a Ja Rule gyerek meg a GYILKOS INC. [:))))))))))))))))))))))))))) hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah]
csinál mert ez már rég nem szól gyilkolásról vagy akármiről csak a híg folyós fosról!
Na csak ezt akartam leírni mert a fa*z kivan!

FUCK PEACE!!!

Mase e-mail | 2004-08-30 01:59:05 | 182.
Mi a szar folyik itt?
Téma: ???? Ha valaki tud olvasni, akkor ez 50 Vs. Ja topic, nemde?
a másik fele, hogy az a nevetséges, hogy vannak olyanok akik rendesen végig olvassák, két 12éves pattanásos gyerek vitának se nevezhető valamilyét egy fórumban...
emberek....
csináljatok egy dühöngőt, ahova az ilyen "barmok" mennek, mint az alábbiak...
w/o nevek...

Rest In Peace Black Jesus...

Cápa e-mail | 2004-04-20 18:52:53 | 181.
elolvastam.hehe:))
sok faszságot írtál,de van egy kevés igazság is.


Előzmény: Drrap (180.)
Drrap e-mail | 2004-04-20 16:58:10 | 180.
Nemsemmi topik végigolvastam:DD
sok faszság van itt meg sok igazsság is
nézzük a dolgokat szépen sorjában:)
Ja Rule:Az hogy valaki ilyen szinten majmolja 2Pacot mind Ja..hát ez már kész:D
a külömbség csak annyi hogy Pac jol csinálta Ja meg eléggé gyenge:)
Eminem:Ő meg popsztár kis 13 éves kislányok a rajongói:)
50 Cent már nagyobb arc mert igaz ő is eléggé divatrapper de legalább nem csinál olyan zenét hogy 13 kislányok rajongjanak érte:)
Szal 50 jobb mint Ja de menjünk tovább
Van itt még valaki
DR.DRE:na ő viszont már kurvanagy ember!Ja a seggnyalója se lehetne!És erre beszól neki!A nagyöregek közé tartozik és egy ujonc aki most kezdte beugat neki!Amugy az eminem albumok eléégé gyengék de a többi Shadys faszság(50 cent D-12 Obie Trice) elég faszák.és ha a featokat nézzük akkor nézzétek már meg kik vannak a ShadyRecordsos albumokon és kik Ja albumain.
Dr.dre, Busta Rhymes meg az uj D21-ön van B-Real is habár nem reppel tul sokat:)
Jarule kivel featel?J.lo + Ashanti?:DD
Dugnám mindkettőt mint a lopott biciklit de ha embereket kell magam mellé állitani hááát...
szal...
:)

key02 e-mail | 2004-04-19 18:15:26 | 179.
andrézhánihatvankilenc te gyökér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Minek csináltál még1 ilyen topicot? Mi?


Előzmény: Andrez_hunny_69 (176.)
Andrez_hunny_69 e-mail | 2004-04-19 02:27:26 | 178.
ez igaz

Előzmény: rapzoli (55.)
Andrez_hunny_69 e-mail | 2004-04-19 02:25:45 | 177.
IGAZAD VAN!!!!!!
$*50*$


Előzmény: djgerimix (63.)
Andrez_hunny_69 e-mail | 2004-04-19 02:24:14 | 176.
TE VAGY A FOS NEM A KLIPJEI!!!!!!!!!!!!

Előzmény: AgLeeKid (68.)
Andrez_hunny_69 e-mail | 2004-04-19 02:21:28 | 175.
"Fifty gyerek"????!!
te csak ne gyerekezz es a Ja kezdte az egeszet


Előzmény: Cápa (74.)
rule_girl e-mail | 2004-04-11 13:50:02 | 174.
Szia én is itt vok újra!
Én örülök neked!
Eddig miért nem írtál ide?

JA-RULE e-mail | 2004-04-02 15:23:41 | 173.
Sziasztok lanyok UJRA ittavgyok
heheheheheh :)))))
gondolom mennyire orultok!
igy hirtelen nemis reagalnek eggyik beirasra se
mert nem voltam itt de ......
REEEEMELEM irtok valami okosat szepet ahogy szoktatok!
:))
JA-RULE Murder iNC.

LilGreenMan e-mail | 2004-02-16 01:31:29 | 172.
ha ma a kettobbol akkor 1ertelmuen 50 Cent.
Taochild e-mail | 2004-01-23 09:27:10 | 171.
Na jó, kigrok a topikból, mert leírtam a véleményem, volt akinek tetszett, volt akinek nem. Vitatkoztunk is. Vertük a másik faszát is csalánnal rendesen.Peace! Más topikokban beszélünk még, (azokkal, akik képesek még gondolkodni) (DS, thamole, Fura). JA RULE és rule_girl sok sikert az érettségihez, tanuljatok ám majd rá sokat! :))) (rule_girl, a lottó 5ösöm lenne ilyen biztos, mint az, ahogy eltaláltam hogy 16 éves vagy. Bazzzzzzzzzerrrr! :)
Peace!

Taochild e-mail | 2004-01-23 09:20:46 | 170.
Mint ahogy többször is elhangzott, a vélemények eltérnek. Nem mondtam hülyeséget, max nem értesz egyet velem. Ez egy dolog, amit el fogadok és más is tegyen így! Én meg arra ugrok, ha valaki fenyegetőzik, mint pl a kisgyerek is tette. Azért utálom, mert annak ellenére, hogy régen miket csináltam, manapság kifejezetten békés vagyok és kerülöm az erőszakot és az erőszakos helyzeteket. De ha valaki fenyegetőzni kezd, azt nem szeretem. Mert akkor viszont ne a szája járjon a fórumon, ha már olyanokat dumál, hogy szétb@ssza a fejem. MOndtam, hogy nem kéne fenyegetőzni, nem állt le, felajánlottam, hogy akkro privát email címemre írjon, ledumálunk egy találkozót, one on one azt' kész. Ennyi.De nem szeretem, ha valaki nem szemtől szembe nagyfiú, hanem a monitor / haverjai / más mögé bújva.
Cápa e-mail | 2004-01-23 08:55:17 | 169.
t'od DS,h csak akkor ugrok ha vki hülyeségeket beszél. ha Tao gyerek csak annyit ír h nem szereti,erről meg arról reppel,akko lehet nem is írok semmit.de mivel összehasonlította pl Nas-szal,a Wu-val...ez bullshit.Nas-nak ugyanúgy vannak kurvázós számai,és a Wu is elég gyakran a keménykedésről szól.ennyi.béke DS.mikor ütközünk?

Előzmény: Darksun (165.)
thamole e-mail | 2004-01-22 21:17:55 | 168.
igazad van a fenébe is.......!!!!!! Peace

Előzmény: Darksun (165.)
thamole e-mail | 2004-01-22 21:13:35 | 167.
sztem igazán én se folytattam semmit.....

Előzmény: Darksun (162.)
thamole e-mail | 2004-01-22 21:02:22 | 166.
ja igazad van de én már elvesztem lassan a fonalat most miért is szidd mindenki -mindenkit.....de biztos csak én nem értem....tehát én is JA szeribt egy bal.... vagyok ugye???

Előzmény: Taochild (150.)
Darksun e-mail | 2004-01-22 20:52:19 | 165.
Nyugi ecsém!
Szarni rá, hagyd, hagy éljen tovább a kis világában ,ahol Ja az isten, Te meg gyere vissza és szarj rá magasról!
Ja kru (Rule & Girl): kicsit lehetnétek rugalmasabbak, és nem egyből mindenkinek nekiugrani, aki beszól Ja-ra.
JA-val ugyanúgy vagyok, mint a esóm, Bill:
régi dolgok teccettek, de mostanság már nem ugyanaz.
Ez kár, mert tényleg tehetséges gyerek...
Nah mind1.
Wu-val is ez van és várom az új albumot, de ha tényleg azok kerülnek rá, amik a THE W-ről lemaradtak, akkor kiakadok!
:D
Nah peace!
DSluvRAC!


Előzmény: thamole (164.)
thamole e-mail | 2004-01-22 20:45:40 | 164.
magadat vedd már észre haver én akkor voltam nyálas mikor te "real" rapper vagyis SOHA.....és tudod miért ilyen negativ a véleményem rólad mert......ha visszanézted volna a beirásokat(kb.20.-ig) rajöttél volna h én nem fikáztam és nem okoskodtam és ha hiszed ha nem vágom én annyira JA Rule-t mint ha pedig mégis te vagy a Tudorka akkor ne nekem "szólj be" "irkalj Be" fasz ......engem nehéz felidegesiteni de te profi vagy ebben de sztem SEMMI másban nem vagy ennyre PRO........dre,Ds....ők tényleg vágják a témákat és nem csak Ja Rule-t vegyél tölük példát v talán éppen tölem HAMISAKAT ne állits rólam arra kurva ideges leszek én se tudok rólad sok mindent de amit leirtam rolad azt a beirásaid IQ- szintjéből feltételezem Te Rólad.....ha tévedek(isten adja) SORRY......fikázást én ebben azegész forumban nem kezdeményeztem de most nem tetszet ahogy engem osztottál......jegyezd meg ...RESPECT

Előzmény: JA-RULE (135.)
Darksun e-mail | 2004-01-22 18:41:45 | 163.
Félreértések elkerülése érdekében a második hozzászólásom Cápára nem vonatkozik, mert Ő még az elején abbahagyta.
DS!

Darksun e-mail | 2004-01-22 18:38:45 | 162.
Félreértések elkerülése érdekében a második hozzászólásom Cápára nem vonatkozik, mert Ő még az elején abbahagyta.
DS!

Darksun e-mail | 2004-01-22 18:12:28 | 161.
Nah hát Taochild a véleményét írta le (ami igaz, hogy eléggé kritikusra sikeredett, de ez mióta baj? :D), aztán mindenki neki ugrott.
Az is egy dolog, hogy aki nem szeret egy előadót ,az minek megy a topicba, de itt a fórum lényege: mindenki beírhatja (jelen esetben az előadókról) a véleményét!!!
És aki ezt nem képes megemészteni az olyan is...

A fenyegetőzésnek meg nem tudom mi az értelme.
mindegy...

Taonak tényleg sok mindennek igaza van, de az, hogy mind veritek a melleteket, hogy "nekem van igazam és ha ezt nem érted meg, akkor szétkúrlak..." ennek semmi értelme!
Ezt nem én mondtam először és szerintem nem is utoljára...

Most gondolom nekem is le lesz ugatva a fejem, de komolyan NEVETSÉGESEK VAGYTOK! Egytől-egyig...
De mit ofázok én? Nekem is voltak figth-jaim itt szóval csöndben maradok, de egy örök igazság:
1.: OLVASS
2.: GONDOLKOZZ (!!!!!!!!!!!!!!!!)
3.: VÁLASZOLJ
be kéne tartani a sorrendet, vagy megállni a 2. pontnál...

nah mind1, részemről béke van.
Aki akar, az ugasson, nem érdekel.

DS! magánvéleményét láttátok.

Peace!
DSluvRAC!




RAC e-mail | 2004-01-22 17:50:43 | 160.
te elnyomottak védőistene,te!:DDD


Előzmény: Darksun (159.)
Darksun e-mail | 2004-01-22 17:25:57 | 159.
Hát elég érdekes dolgok történtek itt az utóbbi időben...
Először is: Cápa: az OTS (legalábbis DS) nem indul rá Taochildra!
Te is mondtál jól dolgokat, de Ő is és mivel Te kiszálltál már a vitából ,ezért a kérdés tárgytalan.
a többi mindjárt. Még utánaolvasok dolgooknak.
DS!

Taochild e-mail | 2004-01-21 11:58:38 | 158.
whateva..
mivel megfogadtam hogy nem reagálok tőbbet a f@szságadira, végszónak ennyi tőlem neked:

"Arguing on the Internet is like running in the special olympics. Even if you win, you're still retarded."

Remélem felfogja a csökkent képességű szürkeállományod, de legalábbis le tudod fordítani. Gondolkodj el rajta. Én is azt tettem.
Többieknek peace.Out.


Előzmény: JA-RULE (155.)
Taochild e-mail | 2004-01-21 11:53:46 | 157.
Nem mondanék igazat, ha azt állítanám, hogy a Tao útját járom, mindenesetre tanulmányozgatom....

Előzmény: Bill (156.)
Bill e-mail | 2004-01-20 22:17:57 | 156.
Ahhoz képest,h a Tao útját járod elég agresszív vagy...

Előzmény: Taochild (140.)
JA-RULE e-mail | 2004-01-20 18:16:47 | 155.
ember allandoan meglepodok rajtad mijen okos gyerek vagy.
Eloszor is nemvagyok 16-eves hanem 20-vagyok te lama.
Masodszor kepzeld nekem is van ismerosom a Matavnal na erre mit lepsz te hulye buzi....
es nem egy level hordo fiu hanem magasabb de mindegy ...LOL
A masik puszta kezzel tenyleg nemtudnal megverni es most nem nagykepu vagyok hanem mert sportolok mar eleg regota es nem makezdtem a verekedest es hat mivel idosebb vagy ezert csak kicsit basznalak meg hogy othon azt tud mondani hogy nekimentel egy oszlopnak:))))te lama
Nemis ertem hogy mia gecit gondolsz magadrol hogy te mindent tudsz te pancser es... nem almodozo rapper vagyok te iQ bajnok
hanem egy gyerek aki szereti a rappet es ennyi az hogy vannak almaim az egy dolog te fasz ... Orulok annak hogy nem irsz tobbet mert mar elegge idegesito vagy. Es persze en is leszek 25 eves de majd nemjatszom a kemeny legenyt mint te , nemhiszem hogy te annyival kulomb lennel mint egy 20-ev alatti ember szoval nemkene egybol ugatnod meg elkezdened a szardobalast amit nem mi kezdtunk.
na csa buzi


Előzmény: Taochild (148.)
rule_girl e-mail | 2004-01-20 15:20:25 | 154.
Jó,ok.
Majd meglátjuk peace


Előzmény: Taochild (152.)
Fura e-mail | 2004-01-20 13:24:39 | 153.
1; A Tao-nak nagyon sokmindenben nagyon igaza van.
2; Én a Ja Rule meg a 50 Cent számait is szeretem, mer' mindkét csávó egy egyéniség, és egyedi stílusuk (na meg hangjuk) van.

\/peace

Taochild e-mail | 2004-01-20 13:11:58 | 152.
:))))) no comment, majd rájössz...

Előzmény: rule_girl (151.)
rule_girl e-mail | 2004-01-20 12:59:36 | 151.
Fogd már vissza magad haver!
Játszod itt az eszed,hogy lenyomoztatsz,de tudod te egy kis csöves vagy én meg nem és bármit eltudok intézni,amit akarok,mert megtehetek mindent!
Képzelem a környezetedet,hogy milyen lehet.
Nagy merészség kell,ahhoz,hogy 25 évesen fenyegess 1 16 évest.
Gratulálok,szerintem,most mindenki értelmesebb nálad.
Ter mit csináltál,mikor leírtad,ezt a kioktatós regényt?
Te is ott ültél a számítógép előtt.
Tudod a rap nem korhoz van kötve,szóval te hiszed,hogy csak 16 évesek hallgatják,mert én 1 szóval sem mondtam.
És én nem vagyok divatrapper,de te biztos az vagy.
Csak most mondom,hogy legalább 1 óra volt,mire te leírtad,ezt a szónoklást,úgyhogy elpazaroltál az életedből.


Előzmény: Taochild (150.)
Taochild e-mail | 2004-01-20 10:35:29 | 150.
te csodálkozol az én becenevemen? Nekem legalább van annyi fantáziám, hogy kitaláljak egyet, te viszont a kedvenced művésznevét használod. Ehh...nevetséges....Majd ha nem ő lesz a kedvenced, akkor meg évente másnak hívod magad? Jobb becenevem van a számodra: "Balfasz"
Nem tao hanem taochild a becenevem és nem elbaszott. Van jelentése (de gondolom te olyanról hogy taoizmus, még nem hallottál.), nem úgy mint a te leutánozott becenevedről. Egyébként nem kívánok erről is véget nem érő vitát nyitni, mint ahogy a többit is lezártam.


Előzmény: JA-RULE (146.)
Taochild e-mail | 2004-01-20 09:13:26 | 149.
De ostoba vagy....Biztos jókat röhögnek a környezetedben rajtad...
A filmet nem Eminem csinálta Te balfasz.....:)
És ismétlem (mert látom Te sem "beszélni magyar") szóval nem mondtam, hogy akár Eminem, akár a filmje jó. Nem ez volt a lényeg.
Szerintem Neked meg a többi itteni jarule-majmoló seggfejnek azért nem tetszett a film, mert Eminem-et utáljátok (mert most már divat lett őt utálni). Fogadjunk, hogy 1-2 éve még nagy Eminem rajongók voltatok...:) Na ennyi.Out.


Előzmény: rule_girl (116.)
Taochild e-mail | 2004-01-20 08:59:01 | 148.
úgy döntöttem nem válaszolgatok egyenként a hülye válaszaitokra, mert kár az idő. Az is időpazarlás, amit most folytatunk (szardobálás), ezért ez az utolsó bejegyzés. Ezután már csak röhögni járok vissza.:)
Szép sorjában akkor:

1. Nem a kor számít, hanem a gondolkodásmód és az értelmi szint. Nem azt állítottam, hogy én kurva okos vagyok, hanem azt, hogy a Te / Ti (rule girl, JARULE) értelmi szintetek egyenlő a kutyaszaréval, ha tényleg komolyan gondoljátok azt, amiket írtok. De igazából a válaszaitokból kiderült, hogy kisgyerekek vagytok még, ahhoz viszont méltó volt, amiket gagyogtatok.:) Szóval semmi gáz. :)
2."Vén fasz": 25 vagyok, eltaláltad. Ha szerinted ez vén fasz kor, akkor majd rájössz, ha ennyi leszel (mert ki kell ábrándítsalak kispicsa és kisfaszkalap (rulegirl és JARULE) te is leszel ennyi) hogy nem az.2 szerintetek aki már nem 16 éves, az öreg ahhoz hogy rap-et hallgasson. Seggfej szerinted a rapperek nagyrésze tinédzser? Nem. Kell ám ahhoz egy bizonyos fokú értelmi színvonal és érettség ahhoz, hogy meg is értsd amiről pofáznak, ne csak bólogassa a beat-ekre faszfej. Ha ezt eléred 16 évesen (amit erősen kétlek a mondataid alapján) akkor jó, de ez igen ritka!

Rulegirl:
Szerinted a fórumozás korhoz van kötve? Vagy van egy kor ami felett "ciki" fórumozni? De gáz vagy! Pont inkább biz. kor alatt gáz fórumozni, mert csak ostoba motyogások lesznek, nem érvekkel alátámasztott hozzászólások. Ennyi!
Nem értem mi köze ehhez a barátnőmnek. Munkaidőben ugyanis azt csinálok ,amit akarok és tudod a barátnőmmel nem egy helyen dolgozunk. Erre nem is gondoltál ugye? Ha feltűnt volna du 4után nem vagyok itt, vagyis akkor otthon vagyok vele vagy a haverokkal. Ti vagytok a lámák, akik szabadidejüket a monitor előtt töltik. Ébredjetek már fel. Álmodozó kis monitor-rapperek. :)
JARULE: Neked meg mondtam, hogy ne a pofád járjon, hanem ha keménykedsz, akkor vállald be hogy találkozunk szemtől szembe Te meg én. Ne parázz nem hozok senkit (sem egy sem több embert) magammal. Csak én leszek ott, nameg a katanám amivel szétváglak ha puszta kézzel nem menne. :)
SZóval amit írtam erről az áll, vagy ne fenyegetőzz (mint ahogy én sem tettem), ha meg fenyegetőzöl, akkor ne itt a névtelenség és arctalanság homályába tedd kisgyerek. Ok?

Mindannyiótoknak ajánlok erősen egy helyesírási kézikönyvet és azt hogy ennyi idősen már elég kínos, ha nem tudtok helyesen írni magyarul, ami mégiscsak az anyanyelv, nem? Majd akkor hallgassatok rap-et, ha már a magyar nyelv legalább középszinten megy.

Azt pedig hogy ki nem ért a hiphop-hoz, szerintem ne feszegessük.....:))))
Rule girl... neked meg lehetne önálló véleményed is, ahelyett hogy beállsz más háta mögé, aztán onnan fröcsögsz a büdös száddal.:) De gondolom ennyire egyszerű kis ribizli vagy, akinek se agya se semmi. Csak divatból megy a rapperkedés, meg a "de kemény csaj vagyok, mert rap-et hallgatok" feeling. Apropó az axelerós emailed alapján és is nyomozhatnék (sokat nem is kéne, csak egy Matávos cimbinek szólni) aztán lehet elmegyek Hozzád, és jól teliberaklak. Attól legalább boldog lennél, nem a Ja Rule zenéjétől..:)
Többet nem jövök, szerintem véget nem érő vita lenne az egész, a fórum már rég nem arról szól, amiről szólt. Jó fröcsögést.
JA RULE, te pedig jelentkezz ha keménylegény vagy, ne gyere nekem itt a hülye dumáddal. Vagy pedig kussolj és bujj vissza anyádba. Vagy gond lesz, vagy ahogy a ti ideálotok hörgi a kis gnómfejável: MURDA!

rule_girl e-mail | 2004-01-19 19:54:05 | 147.
Nagyon SZÁ-NAL-MAS vagy.
Még azóta is röhögök.


Előzmény: Taochild (141.)
JA-RULE e-mail | 2004-01-19 18:21:16 | 146.
tao ez meg mijen nev te szerencsetlen
biztos valami ven geci vagy :)))) TE IGAZI HULYE
nemtudom kivel erolkodsz de hidd el nem jarnal jol ha odakene mennem ne eroltesd ezt a dolgot nemeri meg 1-2-3 het a korhazba.
De szivesen meghalgaton hogy miert vagy te ijen elbaszott okos hatha tanulok toled 'bar nem a Hip-Hop-rol mert ahoz nem ertesz de mast talan : hogylehet valaki ijen hulye, vagy akarmi mast

Nemis elmeselem hogy mukodik a topic ok? :)))

Vannak temak temak : -ezekhez hozzalehet szolni(jot, rosszat is) es kilehet beszelni a dolgot megindokolni hogy szerinted miert jo vagy rossz valaki meg hasonlok : de te nem ezt csinaltad draga egyetlen pattanasos ocsem
-te idejottel mindenkinek elarultad hol a helye mint valami kocsog cigany suttyo , nem hozzaszoltal okosan hanem durbele :na ez igy nem jo .De akkor ha normalisan nem megy mia faszomnak szolalsz meg azert mert az asszony jah....bocsi a gumi-babad kidurant es nincs jobb szorakozasod miii.....Tudsz is valami ertelmeset irni vagy csak fasssagokat. MIII TOKOS MONDJ VALAMI OKOSAT !!!
bar en azt ajanlom hogy 'tanulj tino okor lesz beloled ' vagod eloszor nez utana aztan ugass kocsog




BY: JA-RULE

JA-RULE e-mail | 2004-01-19 17:48:51 | 145.
TE tenyleg suttyO geci vagy ember....Ha jartal volna iskolaba nemhiszem hogy jartal akkor tudnad


KIS KOCSOG FASZ
hogy ez egy METAFORA te hulye gyerek nemtudsz olvasni a sorok kozott te senki kis kocsog
nemtudom kinek vagy minek erzed magad de

te tudnod kell hogy egy senki vagy

a masik igen nekem egy almom hogy talalkozok vele
es baj ? .....nemertem nekem legalabb vannak es azert kuzdok nap mint nap lehet hogy neked nincsenek de nekem vannak es nem szegyellem oket
mert nincs mit ez szerintem tok normalis dolog.
TE VEN FASZ


Előzmény: Taochild (141.)
JA-RULE e-mail | 2004-01-19 17:43:23 | 144.
nemis ertem mirol beszelsz de en megmondtam ha szorakoztok oda alok es aztan tokmindegy hogy kiket hivsz oda de nekeljen odamennem es. ennyivel befejezem ha te is ......
a masik JA-RULE mitol nem nagy ha franko dolgot mondsz amiert nem nagy akkor elfogadom de szerintem nem tudsz Ja-igenis a legnagyobbak kozott van söööt talan ö is viszi a palmat ennyi.


Előzmény: Taochild (137.)
rule_girl e-mail | 2004-01-19 16:37:02 | 143.
Na álljál már le légyszíves!
Ne játszad már az eszed,hogy te vagy itt a kemény csávó!
Szerintem most mindenki megijedt tőled.
Hány éves vagy te,hogy azt mondod,hogy mi vagyunk a tinik?
Akkor az elég ciki,ha 18-25 éves vagy.
Itt fórumozól vén létedre?
Nincs barátnőd vagy mi?
Biztos olyan csúnya vagy.
Szerinted most megsértettél,hogy nem pazarolsz rám semmit?hát nem,sőt még örülök is.


Előzmény: Taochild (141.)
Cápa e-mail | 2004-01-19 16:13:12 | 142.
bocs tahóchild,de nem értem mi a faszt zümmögsz.de abban 1etértek h kár rád a szót pazarolni.a raphez meg semmi közöd az is 100%.és ezzel befejeztem pöcs.

Előzmény: Taochild (140.)
Taochild e-mail | 2004-01-19 14:45:15 | 141.
LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hát JARULE apám én nem égetném magam ilyen nyilatkozatokkal....hány éves vagy kislány, 15?

:)))))))))))))))
egyik fórumon ezt olvasom JA RULE-tól:

"en mondjuk ha idejonne bepisilnek, valahogy megtalalnam az utat hozza hogy beszeljek vele es hatha ossze haverkodnank rule-girl ha szepen megkernel biztos elvinnelek hozza persze ha en is eljutnek :))))) JARULE
"

ehh..láma vagy ecsém, kis hugyos kurva vagy nem más...most már legalább világos? álmodozz csak. Ez számodra a nagy álom, hogy találkozz ja rule-lal és lehugyozd a bokád örömödben? szánalmas! :)))
mégis mit gondolsz, szóba állna veled? tényleg szánalmas vagy...hülye kis ribizli.:)

Taochild e-mail | 2004-01-19 14:38:44 | 140.
figyelj jobban, mielőtt ugatsz kiscsíra. Nem magyarázom el újra, mert Rád is kár szót vesztegetni.Az ördög a részletekben lakozik. Ismerős? Olvasd vissza, amit a szövegekről írtam előszoör, majd olvasd el azt, amit erre válaszoltál. Akkor majd ráébredsz hogy te beszélsz ostobaságokat. FASZFEJ. OTS? Az meg mi a pék fasza? Te se fenyegetőzz. Ugyanazt tudom javasolni és mondani neked is mint a jarulenak...


Előzmény: Cápa (118.)
Taochild e-mail | 2004-01-19 14:26:35 | 139.
:)))))) jó voltál ember, a stílusod érdekes, de az övék is az...:))))

Előzmény: káposzta (126.)
Taochild e-mail | 2004-01-19 14:23:53 | 138.
Ja...tanulj meg olvasni kispofa, ki anyázott? KOpizd be az idézetet, mert nem találom. Várom a leveled a találkozóval kapcsolatban.

Előzmény: JA-RULE (117.)
Taochild e-mail | 2004-01-19 14:21:56 | 137.
ide figyelj te IQ figghter, egy dolog véleményeket ütköztetni, és egy másik dolog fenyegetőzni. Az első dolgot elfogadom, még akkor is, ha eltérő véleményen vagyunk, ettől érdekes (és sokszor nevetséges) az élet. A fenyegetőzésre viszont kifejezetten allergiás vagyok. Nem kell IP címet nyomoznod kisgyerek. Ha nagyon kiváncsi vagy és ennyire kemény ember vagy és tényleg keresed a bajt, írj az email címemre (tigerstyle@freemail.hu) , megbeszélünk egy találkozót. Megkíméllek a "hackerkedéstől" és bebizonyíthatod nekem személyesen is hogy milyen kemény gyerek vagy. Ne a neten fröcsögjél keménylegény. A véleményemet pedig továbbra is tartom: sem 50 sem jarule nem tartozik a nagyok közé. Majd ha meghalnak, akkor talán odaemelik őket a Hozzátok (illetve hozzátok) hasonló tini rap rajongók. Az igazi nagyok még életükben azok lettek kispofa.
Rulegirl...rád inkább nem vesztegetem a szavaimat....:)) nem érdemes


Előzmény: JA-RULE (117.)
JA-RULE e-mail | 2004-01-18 22:30:43 | 136.
káposzta draga elbasztad teso latom vagy olyan
barom allat hogy az eredeti axeleros email-cimedet adtad meg :)))))))))))))
heheheheeeheh igy tul egyszeru bekopogni hozzad es a fejedet telebaszni :))))
Latom talizunk meg szemelyesen is hehehehe
loool ocsem igazi GYOOOKER VAGY :))))

MURDER INC.


Előzmény: káposzta (126.)
JA-RULE e-mail | 2004-01-18 22:26:16 | 135.
fiiika beloled jonn a hanyas ember... nemveszed eszre hogy
Frocsog a nyalad mikozben irsz te ....
OLYAN dologba utod a fikas orrodat amihez fingod sincs minek irsz ha nem vagod a dolgot te barom
:() (!)gg


MIVAN ITT BAZZ.... MINDENKI MEGORULT ?????
KOCSOGOK OLVASSATOK EL KI KEZDTE ASZTAN RAJOTTOK ..HOGY EN CSAK VALASZOLOK LAMAK

NEEEEE UGASSATOK BEEEEE!!!!!!!!!!!!!(akkor en se ugatok)

SUTTYOK......


Előzmény: thamole (127.)
JA-RULE e-mail | 2004-01-18 22:20:27 | 134.
Mirol beszelsz te senki te.... kibaszott kis kocsog fasz teee... ember
jobban jarnal ha nem ugatnal te szerencsetlen kis gyoker szarrago hulye ...
kocsog nagy a szad patkany ameddig benem verem
'tisztelet ovez tegeeeegedd'
kivagy te te senki... mondjal helyet idopontot Pest akarmejik reszen es ottvagyunk te kocsog


kitepen a beledet es ratekerem a nyakadra es lebaszlak a Lanc hidrol te senki tee

kinek ugatsz te faszlama tee....
ha itt alnal elottem nemhiszem hogy ugatnal valamit aligtudnad hogy huzd ossze magad te kocsog tee....
kááááááposzta cigany nev megbaszom anyadat hulye
majd rajossz
Anyad lapockajan fogok ugralni te buzi tee...


Előzmény: káposzta (126.)

1  2  3  4  5  6  7  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.