Click to Visit
Jazz / Blues - énekesnő
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-08-02 20:07:02 | 8.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

acus11 e-mail | 2011-08-14 18:22:41 | 7.
Sziasztok keresem zenész társaimat,a következő zenei elképzelések alapján.
Tehát: Acusticus gitárost,énekes hölgyet/Fiút. Lágyabb hangzású zenéhez!
Bass-on én játszanék+énekbe is beszállok. Csak olyanok jelentkezését várom aki
komoly szándékkal vágna bele a közös munkába. Budapest és környékén,életkor tök mind1.
Sos: klem80@citromail.hu

zongoristazsofi e-mail | 2011-07-04 11:52:11 | 6.
Sziasztok!
24 éves SZEGEDI lány vagyok,már anyukám hasában énekeltem:)és számos versenyen felléptem. 4 évig volt egy saját zenekarom, amiben igényes jazzt játszottunk.Sok rendezvényen felléptünk( SZIN, Caramel előzenekaraként...)
A számok írásával nincsen gond, az énekléssel meg pláne nem, viszont kizárólag SAJÁT számokat szeretnék énekelni és MAGYARUL.

Olyan emberek keressenek meg, akik komolyan gondolják és hosszú távra terveznek!
elérhetőség:zongoristazsofi@gmail.com

zongoristazsofi e-mail | 2011-07-04 11:50:34 | 5.
Sziasztok!
24 éves Szegedi lány vagyok,már anyukám hasában énekeltem:)és számos versenyen felléptem. 4 évig volt egy saját zenekarom, amiben igényes jazzt játszottunk.Sok rendezvényen felléptünk( SZIN, Caramel előzenekaraként...)
A számok írásával nincsen gond, az énekléssel meg pláne nem, viszont kizárólag SAJÁT számokat szeretnék énekelni és MAGYARUL.

Olyan emberek keressenek meg, akik komolyan gondolják és hosszú távra terveznek!

Balázstanár e-mail | 2010-09-14 21:08:48 | 4.
Szia!
Zene.net en olvastam a hirdetésed.Én egy gitáros vagyok és jazz-sztenderdek játszáshoz keresek énekest. A célom,hogy heti kétszer háromszor legalább el tudjunk menni valami klubba zenélni akár aláfestő zenének stb.
Ha érdekel a dolog akkor csörögj rám a 06203173760 as számon,vagy írj a balazs.szobolits@gmail.com ra.
Üdv!


Előzmény: w.m.melio (1.)
Baby_Roxy e-mail | 2010-08-01 19:50:16 | 3.
Hi everybody!

A nevem Roxy, 16 éves vagyok 3. éve tanulok privátban énekelni, egy évet kórusoztam közte, 11 éves korom óta éneklek komolyabban.

Amit éneklek, sok-sok jazz szám és sztenderdek, van egy pár gyöngyszem is köztük ami latin vagy éppen francia.

Szinpadi szereplésem megannyi volt de itt az ideje hogy zenekarban is megmutassam mit tudok. Könnyü velem szót érteni de elég határozott és mosolygós jelenség vagyok, külsőre kék szemü barna szemü lány.

Ha van zenekar aki ebben a stilusban énekesnőt keres, és azért komolyan veszi a figurát és nem fél a kihivásoktól és az igazán jó zenétől kérem irjon emailt, amire természetesen válaszolok.

Email cim: xandra9466@freemail.hu

Telefonszámot szivesen adok email után.

csók, Roxy

zeneszerzes e-mail | 2010-05-02 11:01:55 | 2.
Gitároktatás Budapesten minden stílusban, minden szinten segédanyagokkal.
Érdeklődni: gitartanitas1@gmail.com

w.m.melio e-mail | 2010-04-23 12:22:54 | 1.
zenekart keresek :)
Helló! Zenei képzettséggel rendelkező, 21 éves lány vagyok. 6 éves korom óta tanulok énekelni, 7 évig fuvoláztam. Eredetileg drámai szoprán vagyok, de éneklem a jazzt, gospelt, magyar népdalokat mély hangfekvésben is. Abszolult mindenevő vagyok, a rockot is szeretem, csak az agyatlan üvöltést és a tucc-tuccot nem bírom hosszú távon, viszont szeretem az új ötleteket. Eddig csak kórusokkal és korrepetítorral dolgoztam együtt, de gyorsan tanulok. Valami komolyabb zenekart keresek, olyan embereket, akiknek legalább annyira fontos a zene, mint nekem :) Amúgy egészségügyis vagyok és az éneklés mellett az íjászat a hobbim. Régóta keresek valamilyen lehetőséget, ahol újra énekelhetek, mert két éve nem járok sehova zenélni. Válaszotokat várom:) Üdv: Linda


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.