Click to Visit
World Music - A rap magyarországi helyzete
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-07-30 10:41:05 | 23.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

zeneszerzes e-mail | 2010-05-03 21:01:14 | 22.
Gitár és zenei szoftver (Cubase, Guitar Rig, Amplitube, EZ Drummer, stb.) oktatás Budapesten minden stílusban, minden szinten jó fej, tapasztalt tanártól.
Érdeklődni: gitartanitas1@gmail.com

eckö e-mail | 2010-04-29 10:39:10 | 21.
mikor lesz ki adva?


Előzmény: scrap92 (20.)
scrap92 e-mail | 2010-02-18 01:57:49 | 20.
Tény hogy többen vannak a Rock stílust képviselő emberkék, de ne feledd a hazai hiphop összesített értékét! Én azt mondom, nyugodt szívvel lehetünk büszkék arra amink van... És én is megpróbálom ennek érdekében a lehető legnagyobb lépést elkövetni... Készül (a csapatmunka mellett) egy szóló EP-m amelyben megpróbálok a lényegre térni... És higyjétek el, túl jut a szobám falain!!!
Ha valami érdekel ezzel kapcsolatban akkor email!!!
Cs!


Előzmény: pylu (6.)
scrap92 e-mail | 2010-02-18 01:50:18 | 19.
Öregem! Te aztán vágod mi a helyzet! Tudod egyáltalán azt, hogy mi az hogy hiphop???
Mi az hogy egy törhetetlen eszme? Egy érzés amivel kelsz és fekszel? És mekkora nevelő tulajdonsága van némely magyar előadótol származó rapzenének? Hát nem úgy látszik... Szerintem Te csak kurvára ráértél... És nem azért védem a hazai hiphop-ot mert én is zenéket csinálok vagy csak mert szimplán megdobban a szívem ha meghallok egy komolyabb beatet, (ez sem véletlen) hanem mert ennek az egésznek felbecsülhetetlen értéke van, mind a hallgatók, mind az előadók szempontjából... Gondold át!!! Béke!


Előzmény: kenny666 (8.)
Kezdövagyok e-mail | 2010-02-06 13:27:09 | 18.
Jó beszél !
De kine felejcsük Tkyd,Sziszka,Káva Krú és meg sok mások.Én ezeket birom,de vannak a rap szakmaba olyan raparek-sztarok akik meg se érdemlik amit ell ertek ....
És sok olyan MC van aki meg érdemelne !
Ja és a Hősök röll kár beszélni öK nagyon PROK !!
Béke : all


Előzmény: peerku (16.)
peerku e-mail | 2010-02-01 19:23:28 | 17.
akkor miért irtál ide? :DDDD

Előzmény: Pirospont (11.)
peerku e-mail | 2010-02-01 19:22:32 | 16.
hát szarban vagyunk:D sok a "divat rapper" akikek ott kezdődött a hip hop h T-pain. sztem nagyon távol áll a hip hoptól az amit csinál ő és társai. de ki vagyok én h itélkezzek :D

de viszont elindult egy olyan hullám ami kicsit sem gagyi :D gondolok itt olyanokra mint Hősök, DSP, Különvélemény és társaik :D sztem ezek egész jók. a zene is rendben van, nem ilyen PC DJ-k csinálták hanem rendes hip hop dj-k. és a szöveg is valami hatalmas:D nagyon sokat fejlődött a magyar hip hop ebben a pár évben:D és igazából a sallangal nem kell foglalkozi:D de szépen megbeszéltem magammal xD

Mr.Funky e-mail | 2009-04-19 13:31:41 | 15.
názzétek meg légyszíves
http://www.youtube.com/watch?v=1NMY8MyKmLI

Mr.Funky e-mail | 2009-03-25 15:00:34 | 14.
Szerintem is jó, igaz hogy vannak kurva szarok, sőt a legtöbb kurva szar, de pl egy interfunk-ra nem lehet azt mondani
kakapanna e-mail | 2006-11-26 03:54:24 | 13.
jo szarok te kis nyálgép!játszhatnátok mindannyian a sinek között kézigránáttal

Előzmény: bug (12.)
bug e-mail | 2006-08-13 15:02:45 | 12.
Szerintem igenis jó a Magyar rap de itt nem dopmanre és majkára gondolok,hanem a hősök-re,mc gőz-re artos csabára és még sorolhatnám szerintem ők olyan zenét csinálnak ami télleg jó és aki már hallota őket élőben az tudja miről beszélek aki meg fikázza a magyar undergroundot az kapja be!

Pirospont e-mail | 2006-04-23 08:08:01 | 11.
Én nagyon leszarom a rap magyarországi helyzetét. Egyedül az Annimal Cannibals jó:DDDDD
I love Duncan e-mail | 2006-02-11 19:54:26 | 10.
Hy! Te ezt úgy érted, hogy utálod, vagy legalábbis nem szereted a rock-ot?
Én szeretem, de van 1 barátom, az meg a rap-et szereti, mégse utálom. Mijen érdekes! Aztán a tesóm is rap-er volt, és az unokatesóm is az. Nem tudom miért, de a magyar rap-ereket nem lehet utálni! Azok nevetségesen csak utánoznak valakit. De az amerikai Eminem-et utálom. A tesóm is volt rap-er, mégis uttálta Eminemet. Hogy lehet azt szeretni?


Előzmény: pylu (6.)
Divine e-mail | 2005-12-31 14:14:57 | 9.
Sziasztok!
Elkeserítő amiket ide írogattok, főleg egyrészt azért mert igaz, másrészt pedig azért, mert olyan seggfejek szólnak bele, akiknek halvány lila fingjuk nincs arrol, h mi van... Csak a felszínes, médiában terjedő dolgokról hallanak és ott vége. Csak el kell, hogy keserítsünk Titeket: nem csak ebből áll a magyar rap.
Most hagy ne soroljak számos olyan előadót, akiknek nem játszák a klippjeit a VIVA-n (ami már önmagában szar csatorna), nem játszák rádióban és nem mutatják a TVben őket. Az átlagember, meg az olyan, aki nem ezt a zenét szereti, nem is hall róluk. DE! Elmesélném, hogy Őket sokkal, de sokkal többre tartják a magyar rapperek (és itt nem csak magyarországiakról van szó, hanem a környező országokbeliekről is, akik továbbterjesztik a zenénket a külföldiekne, akiknek általában teccik a magyar rap, és ezt tapasztalatból mondom!!!!!!ha nem hiszitek, elmesélem)
Szóval... nem tudom... Igaz, télleg nagy szar az MO helyzetünk, de nézd meg... 3éven belül 3x volt nálunk a Wu-tang Clan... ha csak egy része is, de itt voltak! NÁLUNK!!! Akik... hát testvérek közt is szolva nagy emberek a világ hip-hop rap életében. De még sorolhatnám...
Abban pedig... hogy a magyarok csak utánozzák a négereket... hát figyelj... látok benne igazságot, de nem mind1iknél. Itt gondolok pl. Hősök, Akkezdet Phiai (így a Wacuumairs) és még 1000 ilyet tudnék mondani, akiknek helye van a magyar rap-ben. A rap nem szar! Minden zene joo, (még a rock is (igaz én utálom, de ez csak az én saját véleményem)),csak mindenkinek más a stílusa, a zenei ízlése, ezért vannak a fikázódások.
Asszem így ennyi lenne, ami eszembe jutott a beszélgetésetekről. Szóljatok, ha valamiben nincs igazam, én így érzem.

Azért utoljára még csak annyit, hogy... "Amígy ez a föld kerek, MINDÍG LESZNEK RAPPEREK!!!" =)))

Respect: Divine

kenny666 e-mail | 2005-06-05 17:04:43 | 8.
én az öszes rap ert utálom kivéve Sub Bass Monster!
az egyetlen rap er akit etudok viselni ha valahol szól de magamtól be nem raknám!! a magyar rep pedig a béka sege alat van!!

D' e-mail | 2005-05-07 17:11:48 | 7.
Ez igaz. A Magyar rapp szar. Az egyetlen Magyar rapper akinek "szeretem" Az egyik szamat,az a Sub Bass Monster. A tobbi szar.

Előzmény: pylu (6.)
pylu e-mail | 2005-01-06 13:05:24 | 6.
Szia Mr.MG !

Sajna van nekünk ez a Magyarország, ahol van ez a tipikus magyar zenei közízlés, ami úgy szar, ahogy van. A magyar nép fejlődése, életvitele, életfelfogása, mentalitása és fejlődési lehetőségei tették ilyenné ezt a magyar zenei közízlést amilyen. Kevesen vagyunk rapperek és ezt a létszámot MO-on nagyon nehéz lesz megnövelni. Vegyük figyelembe a rapperek és rockerek létszámának arányát. A rockerek veszélyesen sokan vannak hozzánk rapperekhez képest.

Üdv: Pylu rapszövegíró és zeneszerző


Előzmény: Mr.MG (5.)
Mr.MG e-mail | 2004-04-10 21:26:02 | 5.
Szia!Nézd.Elolvastam a hozzá szólásaidat a "Majka megérdemli e a Rap lemezt?" forumon amit én indítottam el és azt kell írjam,hogy sok mindenben 95%-ban teljesen igazat adok neked de a maradék 5%-ban nem tehetem.A te véleményed és nem is vitatom,de szerintem és ez meg az én szubjektív véleményem,igenis létezik magyar rap de itt nem a Dopeman-ra avagy a Majkára értem mert én utálom őket és szar amit csinálnak!A Rap MC-zés és sokan MC-znek MOn,tehát ők már ezzel Rap-elnek.Sajnos mi magyarok a fekákat utánnozzuk és csak szeretnénk olyan jók és sikeresek lenni.De hiszem,hogy a magyar jó rap-erek is megállják a helyüket a világ rap színpadán miközben szarral dobálják őket!Nem csak Amerika van mi is csinálhatjuk legfeljebb nem olyan jól!Üdv.:Mr.MG

Előzmény: nils holgerson (4.)
nils holgerson e-mail | 2004-04-09 17:17:48 | 4.
Amit magyarországon rap-nek neveznek,az kérlekszépen egy rakás szar.És nem is nagyon kéne eröltetni,azt hagyjuk meg a fekáknak.
Mr.MG e-mail | 2004-04-03 23:25:40 | 3.
Szia!Örülök,hogy írtál. Kérlek fejtsd ki véleményed okát. Előre is köszi. MG

Előzmény: ge rouge (2.)
ge rouge e-mail | 2004-04-03 21:33:08 | 2.
szar és így van jól bezony
Mr.MG e-mail | 2004-03-26 16:30:42 | 1.
Irjatok véleményeket erre a fórumra a témával kapcsolatban!Üdv mindenkinek: MR.MG!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.