Click to Visit
Zene.net törzsasztal - filmzene
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

cprod e-mail | 2015-01-31 09:23:22 | 299.
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!

Ceki Productions

Ceki Productions

Ceki Productions

Ceki Productions

Ceki Productions

Ceki Productions

Ceki Productions

Ceki Productions

Ceki Productions

Ceki Productions

cprod e-mail | 2014-11-26 12:02:43 | 298.
Ceki Productions

Ceki Productions

Ceki Productions

aquasolo e-mail | 2009-06-03 14:19:49 | 297.
kedvenc filmzene: love actually
accorder32 e-mail | 2009-06-03 14:17:33 | 296.
én is elfogadnám a számot majd erre a címre esetleg accorder32@gmail.com
accorder32 e-mail | 2009-06-03 14:13:06 | 295.
Az tényleg jó zene!:)

Előzmény: Nórikah (294.)
Nórikah e-mail | 2009-05-27 08:49:31 | 294.
Ha valakinek megvannak a Szilaj filmzenéi magyarul akkor lécci küldje el : nagypal1@citromail.hu
Előre is köszi annak aki elküldi =)

wredox e-mail | 2009-05-25 19:56:02 | 293.
Sziasztok!
DVD,DivX,MP3,Zenei CD,játék,alkalmazások írását vállalom DVD-re,CD-re!Régebbiektől a legujabbakig mindent meg tudok szerezni!Filmek,zenék,játékok,alkalmazások A-Z-ig!

DVD: 500Ft/DVD Slim tokban
DivX: 1500Ft/DVD 4 film 1 DVD-n Slim tokban
Zenei CD: 300Ft/CD Slim tokban
MP3 CD: kb 140 szám 1500Ft/CD Slim tokban
Játék,alkalmazások: 500Ft/DVD Slim tokban

DVD,DivX,Zenei cd és játék esetén kérhető DVD tokban CD tokban boritóval ill DVD/CD cimkézés plusz 300 FT-ért!

kisstamas1981@freemail.hu

bonoinlondon e-mail | 2009-03-08 21:07:57 | 292.
Ha valaki szeretne filmzene CD-ket baráti áron, annak ajánlom
hogy kukkantson be erre a weboldalra: www.ofelsegefilmugynoke.com
Mindenféle filmzenével foglalkozunk ill. mindennel ami film!

Pervinka e-mail | 2009-02-23 13:55:01 | 291.
Sziasztok! Én a Caspian herceg filmzenéjét keresem, cserébe tudok küldeni egy csomó zenét!
Az email-em : poopi@citromail.hu
Köszi előre is, ha elküldi valaki!

palfai15 e-mail | 2009-02-23 02:24:52 | 290.
Sziasztok!! Akinek bármilyen zene kell deh téll bármilyen az írjon e-mailt: palfai_daniel@freemail.hu
árak:300 ft és 1000 között attol függ kinek mennyi és kinek mien lehet album vagy két album
bármi

perg beácska e-mail | 2009-02-21 23:59:05 | 289.
szia lyani csinályál már valamit a papikával mer lehett hógy meg halt
lehet hógy a medvéék teték el láb alol szegény papit
és a medvééket zavardd már el mer már nem biróm hógy mindent meg essznek

Előzmény: hanyu jános (287.)
perg beácska e-mail | 2009-02-21 23:59:05 | 288.
szia lyani csinályál már valamit a papikával mer lehett hógy meg halt
lehet hógy a medvéék teték el láb alol szegény papit
és a medvééket zavardd már el mer már nem biróm hógy mindent meg essznek

Előzmény: hanyu jános (287.)
hanyu jános e-mail | 2009-02-21 16:38:17 | 287.
ll a király

Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (245.)
kovács anna e-mail | 2009-01-28 14:05:21 | 286.
lécci valaki nagyyon fontos !!!! nem tudja valaki hogy kell letölteni a harry potter és a főnix rendjét??? nagyon fontos lenne !! e-mail cimem: lucipaci@citromail.hu vagy msn: lucipaci@gmail.hu
lécci valaki segitsen gyorsan!!!!

Előzmény: Norina McLabb (135.)
annababy89 e-mail | 2008-10-09 15:25:56 | 285.
hú! tényleg!
Death Note filmzenék első és második album (anime nem a film)
Aladdin
Ha igaz volna
Fantastic four 1

annababy89 e-mail | 2008-10-09 15:24:12 | 284.
Sziasztok!

Az Oroszlánkirály zenéje kéne nekem de nagyon!
Cserébe tudok adni:
Anasztázia (angol)
Kis hableány (magyar-angol)
Szilaj (magyar)
Naruto, Bleach, Ouran High School Host Club zenék
High School Musical 1-2
50 első randi (nem mp3)
Dirty dancing 1-2
...stb.
most ennyi jut eszembe.
előre is köszi.
msn: ancsika.r2@hotmail.com

Ildikó251 e-mail | 2008-09-18 12:09:33 | 283.
Sziasztok! Nincs meg valakinek az 50 első randi film legutólsó filmzenéje? Vagy honnan lehet ingyenesen letölteni???! Nagyon kéne! Köszi!
zsebesss e-mail | 2008-08-13 00:00:05 | 282.
DISNEY HERKULES ZENÉJE MAGYARUL MEGVAN VALAKINEK?
vagy az is elég hogy honnan lehet leszedni...
MSN --> troubleR_79@msn.com

adan2468 e-mail | 2008-08-04 00:21:39 | 281.
Ennél még a malacom is jobb Nézd meg tt a malacom nézzétek meg http://kismalac.net/malacka/mic/adam2468
Lylla e-mail | 2008-08-03 12:47:25 | 280.
Sziasztok!
Rengetek Disney mese és film zenéje letölthető a http://gportal.hu/gindex.php?pg=23521427 címen!Érdemes benézni!!
És én a Los angelesi tündérmese és a dzsungel könyve musicalének zenéjét szeretnémletölteni!Kérlek írjatok a jakob.lilla@citromail.hu email címre minél előbb!
Előre is kösy

chantalemma e-mail | 2008-07-13 07:58:30 | 279.
Hali Mindenki!
Hatalmas kéréssel fordulok hozzátok:) Nagyon FONTOS!! Kérlek, gyorsan válaszoljatok az e-mailomon vagy MSN-en: chantalemma@citromail.hu
Ezeknek a rajzfilmeknek a zenéit keresem: Herkules,A notre dame-i toronyőr,Mulan,Pocahontas,Shrek 2.
Ezeknek a filmeknek a zenéit keresem: Harry Potter,New York-i bújócska,Hirtelen 30 (ebben van 1 szám ami kéne, 1 Michael Jackson).
Külön pedig ezt keresem: Westlife-I lay my love on you.
Akinek BÁRMELYIK megvan, kérem ÍRJON GYORSAN!!
Köszönöm előre is:D

Breitkopf e-mail | 2008-06-01 09:36:04 | 278.
Sziasztok,
gondoltam itt a filmzenénél megkérdem, mert végülis az is volt. Olyan embereket keresek, akik voltak csütörtökön Buena Vista Social Clubbon.
Nem találunk egy számot egyetlen cédén sem, a neten pedig nincsen fent setlist egyetlen koncertről sem.
Még a címét sem tudjuk, annyi van meg hogy chocolada-ról énekelnek...de mi legalábbsi "sokoládának" hallottuk. que?
HA valaki tud segíteni, akkor írja be ide a címét, mert nagyon megetszett! Párban énekelték.
Előre is köszi!!!

barbaresz e-mail | 2008-05-30 19:21:55 | 277.
Nyahh igen itt válaszolj: barbaresz@freemail.hu

Előzmény: barbaresz (276.)
barbaresz e-mail | 2008-05-30 19:20:00 | 276.
Norina McLabb!
Nekem nagyon de nagyon kellen az Anasztázia zenéje...
Remélem magyarul van meg!!!
Plusz: Szilaj, Mackótestvér
Nemtudom hogy hogy tudnád nekem elküldeni...msn????
Köszi Barbi

Előzmény: Norina McLabb (133.)
zenenélkülmitére e-mail | 2008-04-24 17:27:15 | 275.
Heló emberek! Tudnátok nekem küldeni anime zenéket?! előszeretettel várok Narutot és Yu-Gi-Oh GX-et. Már írtam, hogy miket tudok felajánlani, és ezekhez még hozzáteszem, hogy van jópár Naruto-zeném, de aki tud nekem küldeni, kérem, hogy szóljon, mert nem boiztos, hogy nekem az ÖSSZES megvan! köszecs
xpressmusic e-mail | 2008-04-14 09:04:03 | 274.
Zenét szeretnél készíteni, de nem értesz hozzá, segítség kellene?

http://xpressmusic84.eu

jelentkezz ugyanitt a VÁLOGATÁSLEMEZRE !!!

oli_15 e-mail | 2008-04-05 18:52:58 | 273.
Bocsi neked akartam!:S............ :D

Előzmény: Norina McLabb (133.)
oli_15 e-mail | 2008-04-05 18:51:53 | 272.
El tudnád küldeni nekem a mouline rouge zenéjét?Köszi!

Előzmény: Nakata (132.)
dusa e-mail | 2008-03-25 12:25:22 | 271.
SZIASZTOK VAN EGY PROGI AMELY A FILMRŐL LESZEDI AZ EGÉSZ HANGOT MEGTALÁLHATÓ ORIGO-SZOVTBÁZIS-FILM,VIDEÓ,TÉVÉ-TÖMÖRÍTŐK EGYEBEK A NEVE:FREE VIDEÓ TO MP3 CONVERT V. 2.8 ÉN HASZNÁLTAM LESZEDTE MINT AZ ÁLLAT SOK SIKERT MINDENKINEK HOZZÁ IRTA:DUSA71@CITROMAIL.HU
dusa e-mail | 2008-03-16 23:13:22 | 270.
Sziasztok,nekem egy filmzenére lenne szükségem az Álmomban már láttalak című filmben amikor az estéjen JL ÉS RF táncolnak elég sok helyen probáltam de nem jött össze a letöltés ha valaki tud konkrét címet azt köszi, email>dusa71@citromail.hu -ra irjon köszike.
dusa e-mail | 2008-03-16 23:07:22 | 269.
Sziasztok,nekem egy film
huszattila e-mail | 2008-02-20 14:58:58 | 268.
Sziasztok valaki eltudná küldeni az Oroszlánkirály 1-2 magyar betétdalát?????Nagyon megköszönném:D huszattila@freemail.hu erre a cimre
huszattila e-mail | 2008-02-20 14:58:27 | 267.
Sziasztok valaki eltudná küldeni az Oroszlánkirály 1-2 magyar betétdalát?????Nagyon megköszönném:D
Jilian e-mail | 2008-02-19 14:08:45 | 266.
Szia!
A Szilajból ez a szám megvan nekem de csak agolul! Úgy nem jó?
By

Előzmény: zebec (262.)
Jilian e-mail | 2008-02-19 14:03:35 | 265.
Sziasztok!
Ha valakiek megvan az Oroszlánkirály 1-3részének a betétdala magyarul vagy angolul, az küldje el nekem léccike! Msn:gica4@freemail.hu
Kérhettek majdnem bármit, rengeteg zeném van:D
Előre is köszi

Előzmény: bodzi (213.)
GinaSz e-mail | 2008-02-03 20:37:56 | 264.
Sziasztok ,angolul szinte minden film és filmzene megtalálható a www.torrentz.com -on.... ha valakinek viszont meg lenne az oroszlánkirály 1,2 ,szépség és a szörnyeteg
és a kis hableány zenéje magyarul ,légyszi küldje el nekem gina.sz@vipmail.hu
köszi
puszi

Sziera e-mail | 2008-02-03 08:06:33 | 263.
Sziasztok!

El tudná valaki nekem küldeni a Szilaj - Száguld a musztáng című betétdalát? Nagyon megköszönném.
e-mail: erika_004@freemail.hu

Hali

zebec e-mail | 2008-01-21 21:41:21 | 262.
mi zu
bodzi e-mail | 2008-01-20 11:03:16 | 261.
na jó, de ennél talán kicsit bonyolultabb, de célravezetőbb megoldás is van. pl. letöltöd a limewire nevű ingyenes progit a netről, telepíted, és máris van egy zeneletöltőd. ott aztán mindenféle szám van!
Anyn Styler e-mail | 2008-01-20 00:36:34 | 260.
hát persze...ugyebár van olyan, h internet, annak van egy olyan oldala, h google.
folytassam, vagy egyértelmű? -.-'

vdb e-mail | 2008-01-19 14:59:28 | 259.
szia.celine diontol keresnek szamokat ingyenesen.tudnal segiteni?

Előzmény: eri0831 (240.)
katt e-mail | 2008-01-19 12:08:31 | 258.
Nekem is kéne az Anasztázia és az Oroszlánkirályok zenéje magyarul, de ha vki tudja, hogy hol lehet a filmet letölteni, azt is megköszönném!
Dzsungel könyve magyar musical zenét tudok küldeni annak, aki kéri, ide írjon: csillag.kata@freemail.hu ! Psz mindenkinek! :) Kata

Előzmény: tamara415 (250.)
zenenélkülmitére e-mail | 2008-01-12 17:59:41 | 257.
Ja, és még kéne a pókember zenéje, a legjobb az lenne, ha valakinek meglenne az, amikor a csöves néni vagy a gitáros pali énekel róla (pl. pókember, pókember.Hová tűntél, pókember stb...)
meg kéne még a Simpson családból a pókmalacos zene!
ISZONYÚ FONTOS!
már írtam, hogy mit tudok adni cserébe!
kérlek, akinek megvan, küldje el!
msn és e-mail: arnold777@citromail.hu

zenenélkülmitére e-mail | 2008-01-12 08:54:23 | 256.
Helló!
Tudja valaki, hogy honnan lehet megszerezni a "vizipók csodapók" zenéjét, vagy valaki el tudná küldeni nekem?
Fontos, még január 25-e előtt kéne!!!!!!!!!!
msn cím:arnold777@citromail hu, és ez az e-mailom!
NAGYON FONTOS!
köszy

zenenélkülmitére e-mail | 2008-01-01 14:01:05 | 255.
Boldog új évet mindenkinek!!!!
sapa66 e-mail | 2007-12-30 18:14:23 | 254.
Sziasztok !
Tudja valaki az alábbi linken található szám címét,előadóját ? Köszönet előre is.
http://www.sendspace.com/file/f0kx4e

tyraa e-mail | 2007-12-28 09:17:15 | 253.
Hali! Valaki nem tudja mi annak a zenének a címe vagy honnnan tölhetném le, ami a rómeó és júliában(1996) van az elején, mikor bemutatják a szereplőket (az első szám a filmben) ? Lécci aki tudja küdje el vagy csak írja meg h melyik ez a szám!! tyraa@citromail.hu
Hollygirl e-mail | 2007-12-26 15:36:43 | 252.
Szia!
Eltudnád nekem küldeni a HSM 1-2. részének a számait?? A címem hollygirl@freemail.hu
Kösszi: Holly

Előzmény: NorinaLabb (220.)
torok2008 e-mail | 2007-12-26 10:35:53 | 251.
Sziasztok!
kellene nekem az ocean's twelve filmzenéjéből az a szám, amikor a francia csávesz a múzeumteremben a lézerek között genyáskodik. Sajonos ez kimaradt a filmzenéből. Ha valaki segíteni tudna,el tudná e küldeni e-mailben?
torok2008@freemail.hu
Elöre is nagyon szépen köszönöm!

tamara415 e-mail | 2007-12-21 12:55:18 | 250.
ja és még kéne az anastasia magyar zenéje!! létszi aki tudja köldje!!

1  2  3  4  5  6  

Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.