Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Dj kerestetik
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-07-29 18:10:51 | 11.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Xpressmusic84 e-mail | 2008-04-03 21:03:01 | 10.
Sziasztok! Ha Magyarország legolcsóbb stúdióját keresitek, látogassatok el honlapunkra: www.xpressmusic84.eu (hangszerelés, zeneszerzés, szövegírás, lemezkiadás, honlapkészítés és felügyelet, grafikai és nyomdai munkák, reklám, remixek, mixek főként populáris, trendi, dance, elektro stb. műfajokban) INGYENES TANÁCSADÁS!!!
Az Xpressmusic84 Studio and records

eperjesy.gabor19 e-mail | 2008-02-19 16:46:13 | 9.
kissebb bulikban dj-zést vállalok(csak hétvégén)!
300Ft/óra
számom:06205902845
min.5órás bulit vállalok

Dj Epito

B.J. Flash e-mail | 2008-02-02 18:58:59 | 8.
Iskolai és lakásparty-k, kisebb rendezvényeken való Dj-zést vállalok.

Ha érdekel írj!

bobpapa@freemail.hu

dior white e-mail | 2006-12-06 07:41:25 | 7.
bocsi ez nem nektek ment de azért olvassátok csak el.
hehe

dior white e-mail | 2006-12-06 07:40:35 | 6.
Hyper Emberek!!!
Látom Rush volt a téma.Igazából én annyit szeretnék hozzászólni a dolgokhoz,hogy aki igazán kemény HardTechno zenét hallgat az nem Rush zenéket bömböltet a lakásban.Az igaz és senkinek egy szava se lehet, hogy rush nagyon sokat tett le arra a bizonyos Techno "asztalra" ezt bizonyitja az hogy akármerre jár parányi országunkba ott biztos, hogy telt ház lesz.Az az igazság, hogy Rush már inkább csak Szimbolum a Techno életébe, és tényleg valamikor erős zenéket játszik, de a keverése tényleg nem a legjobb habár jól megválogatja a zenéket.Egy kicsit olyan Viper XXl-es stílus aki keverni váltani nem tud de isteni zenéket játszik.Én nagyon imádtam Rusht. És most is Tisztelem de "kinőttem" belőle.Nem az én stílusom. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem vagyok kapható mondjuk az m47-be egy Rush partyra de.......
De például kevesen fogjátok elhinni, de Rush Amerikába nagyon sok clubban funkyt játszik.
Igen nem vagyok hülya jól olvastátok Funkyt.habár a magyar techno életbe mindenki csak úgy ismeri rusht a "Techno Királya".Ezt mindenki döntse el maga.De én most per pillanat nagyobb királynak tekinteném az NGOHT tagjait akik mint benne van a nevükbe New Generatoin a HardTechno életébe.És én is ezt probálom majd tovább vinni. Jó érzés hogy végre új arcokat lehet látni az igazi ütös bulikba.

Na mind1 Szal ha még nem mutatkoztam volna be : DIOR WHITE vagyok.és a mixemet letölthetitek a www.partysponygabob.hu oldalon ILLTECH Party 3 néven.
/Ez még egy kicsit Lightos mert ez még csak az első, de azért büszke vagyok rá/majd lassan küldöm fel a többit is ami már megroncsolja majd az érzékeny dobhártyákat.

Na addig is Hyper mindenkinek..Sziasztok
Aztán jót ne hallajak rólatok...

Dj Fox e-mail | 2006-10-04 16:19:19 | 5.
En szivesen mennek, milyen felszereles kell, hol vagytok es ennyi:)
The Dare Boy e-mail | 2006-01-31 20:15:16 | 4.
Énekes érdekel?

Előzmény: Papadzsó (1.)
piper e-mail | 2004-02-26 16:03:54 | 3.
Március 13.
Kecskemét, Víztorony, Kurucz Krt. 2.
Progressive & Tribal Party
With: Piper, Perlaky, Deutsch, Swindler, Rajmy
Start 21.00
Mindenkit sok szerettel várunk!




fantasticus e-mail | 2004-01-06 10:32:40 | 2.
hol?
kinek?
mekkora cucc kell?
gázsi?
meló?

Papadzsó e-mail | 2003-08-22 07:21:43 | 1.
Egy rapcsapatba keresünk egy dj-t felszereléssel a csapat tagjai 14-20 éves skálán mozognak akit érdekel az ide irjon!!

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.