Click to Visit
Zene.net törzsasztal - szeretnél énekelni,segitek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

cprod e-mail | 2018-07-29 18:05:59 | 66.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Nándi130 e-mail | 2012-06-21 20:32:10 | 65.
Gitár oktatás!!!!
Váczy Nándor vagyok -gitár tanár....5-éves korom óta gitározok....A 3.-dik kerületben tanítok....Jöhet minden tanulni vágyó 10-éves

kortól...A stílusok:pop,rock,Funk,metál,jazz, neoclassic rock ,fusion,blues,country,stb.Hangszert tudok az órákon biztosítani.
Együtt játék a tanulókkal,bármilyen szóló,riff,alap-leszedése-megtanítása.Kottaolvasás,Ritmikák,Skálák,Hangközök,Dallam

felismerés....Zene elmélet,Összhangzattan,stb.,A cél a tanulok kreatív gitár tanulásának fejlesztése....Tehát rávilágítani,hogyan

tud hamar saját ötleteket,technikákat,dalokat-játszani...Biztosíték:32-év tapasztalat...Zenekaraim:
-Neptun
-Alien
-Classica/többször volt az év zenekara!!!/
-Full/Kiss Zolival/
-Special Guest/Kiss Zolival,Nagy Zsolttal-Liszt..../
-Váczy -Szobolits Projekt:2012
A Margit Hídtól 20 percre.Az első órára a tanítvány elé megyek....
Alkalmazkodva tanítom az ő által kinézett zenei stílust és az alapvető követelményeket..-Így garantált a sikerélmény!!!!
Segítek zenekarba szerveződni!!!Van mód tanulni Basszus gitározni is...A hangszerelés és felvétel készítés is adott....
Szeretettel várok minden érdeklődőt...
Tisztelettel:Váczy Nándor
-Elérhetőség:vaczynandor@gmail.com

enjoy e-mail | 2012-04-02 18:46:31 | 64.
Sziasztok.
Trance zenéhez keresek énekesnőt, bárki jelentkezhet, meghallgatom a hangját és utána meglátjuk :-)
Jelentkezéseket várom az enjoy24@freemail.hu címre.

Loreana e-mail | 2012-01-19 15:06:10 | 63.
Sziasztok!

Még Februárig lehet jelentkezni iskolánkba, illetve a ínyreményjátékunkra! Továbbra is, hogy a nyereményjátékunkon a legjobbak képzést nyerhetnek!

www.jampopiskola.hu

Loreana e-mail | 2011-11-23 22:10:25 | 62.
Sziasztok!

Létrejött az első pop zenével, pop szakmával foglalkozó iskola!
Az iskolában 4 szak közül lehet választani:

- Zeneszerzés
- Dalszövegírás
- Popénekes
- Popzenei menedzser

Mi az iskolában nem ígérünk, semmit csak azt hogy mindet elkövetünk az érdekébe, hogy kibontakozz.
Neves tanárokkal, egy laza hangulatban folyna a tanítás!
De bővebben a www.jampopiskola.hu oldalon érdeklődhetsz, illetve a +36.30.6412726 telefonszámon.
Csatlakozz hozzánk a Facebookon, ahol hamarosan indul egy nyereményjáték, ahol egy képzést nyerhetsz bármelyik szakra! facebook.com/jampopiskola


Loreana e-mail | 2011-10-27 10:25:54 | 61.
Sziasztok!

A napokban, hallottam egy iskoláról, ahol az énekoktatáson kívül dalszövegírást, zeneszerzést és manageri képzést is oktatnak. A jampopiskola@gmail.com oldalon lehet érdeklődni.

Nagy Gaby e-mail | 2010-09-09 20:21:37 | 60.
Budapesten Énekoktatást vállal rutinos , gyakorló ,énekesnő több stílusban, a könnyűzenén belül, 14 éves kortól,felső korhatár nincs. Amit nyújtok: igényes repertoárból összeállított tananyag, többezer zenei alappal. Énektechnikai, hangképzési tanácsok, kontroll,stúdiógyakorlat,mikrofonos gyakorlat. Élő zenekari gyakorlat. Egyéni mikrofonos gyakorlat, fellépések! Kedvenc számaid betanítása .Évvégi Gálakoncert. Amit kérek: légy pontos, és azért készülj az órára, hiszen így gyorsabban haladunk! 12.000 FT/HÓ 8X60 perc

20/568-12-93

www.nagygaby.hu

www.broadwayband.hu

zeneszerzes e-mail | 2010-05-02 10:58:41 | 59.
Gitároktatás Budapesten minden stílusban, minden szinten segédanyagokkal.
Érdeklődni: gitartanitas1@gmail.com

After before e-mail | 2010-04-28 08:20:40 | 58.
Budapesti zenekar énekest, énekesnőt keres. Jelenleg dobossal, 2 gitárossal, basszusgitárossal, billenytyűssel rendelkezünk.Ha szeretnél egy blues-rocknak indult, de ma már jóval szélesebb irányvonalat képviselő zenekar tagja lenni, írj az afterbefore@citromail.hu címre. Várjuk jelentkezésedet!
iNkk e-mail | 2009-09-25 13:20:18 | 57.
Sziasztok!
Énekest, Basszusgitárost Keresünk!

Nem kell hogy profi legyél a lényeg h
szeresd amit csinálsz és komolyan is
gondold.Lehetőleg 16 felett és Budapest
illetve környékéről legyél.
Nagy előny ha egyszerre vagy énekes és basszer:P.
Mi 16, 18, 18 évesek vagyunk Budapestiek.Saját helységben vannak a próbák
saját felszereléssel.
Mit játszunk? Először is cover...irányvonal:
Depresszió, Tankcsapda, Metallica, Alvin,
Lordi, Offspring illetve bármi mást amit
szeretnél:) aztán persze jöhetnek a saját számok.
Szertettel várunk minden érdeklődőt
lehetőleg minnél hamarabb:P
msn illetve e-mail cím: adam143@freemail.hu
tel. szám: 06209604939

lizbettina e-mail | 2009-06-15 18:47:49 | 56.
sziasztok 4és fél oktávos hangom van énekesnő szeretnék lenni és mariah carey dalait szeretném felénekelni studióba ha valaki ebbe tudna nekem segíteni nagyon örülnék neki de még ha a hangom is meghallaná biztosan tetszene nagyon neki előre is köszönöm ha valaki nekem ebbe segít
AtinaLu e-mail | 2009-04-07 18:45:48 | 55.
Sziasztok! Nagyon szeretek énekelni, és szeretnék hangképzésre járni Szegeden....Valaki tud ebben segiteni?
Tranzit e-mail | 2009-03-23 15:28:37 | 54.
Énekesnőt keres érdi partyzenekar! www.tranzit.sokoldal.hu 06 70 945 0087
kedu@erd.hu

madisong e-mail | 2009-03-04 12:44:04 | 53.
Sziasztok!

Szeretnénk figyelmetekbe ajánlani budapesti jól felszerelt
hangstúdiónkat,ami a XVI.kerületben működik a Csömöri úton.

Csak 2500 ft/óra.

http://www.songrecords.hu

Érdeklődni nálam
a 06 20 9113 762-es teló számon.

Üdv.: Herr Zoltán

STUDIO84 e-mail | 2009-02-25 11:27:58 | 52.
Szia! Ha hangstúdiót keresel az országban garantáltan a legolcsóbban, és profi minőségben, akkor keress minket bátran bármilyen zenei kéréseddel! Kérésre referenciaanyagot küldünk! Honlapunk: studio84.5mp.eu, E-mail: studiofantasy2004@citromail.hu, Msn cím: studiofantasy2004@citromail.hu

szandee e-mail | 2008-10-31 19:00:39 | 51.
Szijasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!Szeretek énekelni,és nagyon szeretnék valahonnan segítséget kapni,hogy a hangom még jó is legyen,és hogy ne csak a zuhanyrózsa hallgathassa,hanem mások is elviselhetőnek tartsák a hangomat!Sajnos eddig énektanárt nem nagyon találtam,ezért szeretném megkérni azokat akik tudnak Pesten jó énektanárt vagy valakit aki szívesen segítene nekem az írjon emailt a címemre!Köszönöm szépen:)

email: icegirl93@citromail.hu

VaSzi e-mail | 2008-07-17 19:15:28 | 50.
aki énekelni szeretne az látogasson el erre a honlapra itt mindent megtalál ami ehhez szükséges ha nincs ihleted se ötleted hogy hogyan kezdj neki itt megtalálsz mindent


http://www.jedrecords.atw.hu/

daloscsaj e-mail | 2008-06-08 15:38:43 | 49.
Sziasztok!Tolnamegyei vagyok!Bonyhád könyékéről keresek valakit,aki felkarolna egy tehetséges 13 éves tinit.Sok ember szerint jó a hangom.Megválasztottak osztályénekesnek.Semmi különös!A mozgásom is jó!!

ha valaki tud segíteni írjon lécci ide:
balintandrea95@citromail.hu

lep e-mail | 2008-05-15 15:23:41 | 48.
Énekesnő zenekart keres Zalaegerszegen, vagy Zala Megyében. Sitílusbeli megkötés nincs, megegyezés és minőség kérdése. :)

Xpressmusic84 e-mail | 2008-04-03 21:05:05 | 47.
Sziasztok! Ha Magyarország legolcsóbb stúdióját keresitek, látogassatok el honlapunkra: www.xpressmusic84.eu (hangszerelés, zeneszerzés, szövegírás, lemezkiadás, honlapkészítés és felügyelet, grafikai és nyomdai munkák, reklám, remixek, mixek főként populáris, trendi, dance, elektro stb. műfajokban) INGYENES TANÁCSADÁS!!!
Az Xpressmusic84 Studio and records

sulinet12 e-mail | 2007-09-25 13:14:12 | 46.
Hello mindenkinek én is énekelni szeretnék 15 éves srác vagyok és jó lenne ha valaki tudna segiteni nekem köszi ha tudsz de akkor is ha nem elérsz a sulinet12@citromail.hu e-mail cimen irj ha tudsz segiteni kösz mégegyszer!Hello!
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-17 13:40:06 | 45.
http://youtube.com/watch?v=net__aWGTr4

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!!


Előzmény: Évike005 (44.)
Évike005 e-mail | 2007-08-30 23:41:50 | 44.
Kár, hogy én paksi vagyok, pedig tök jó volna kipróbálni

Előzmény: sandersrecords (43.)
sandersrecords e-mail | 2007-08-22 12:30:55 | 43.
Lányok, Fiúk Figyelem!
Zenei projectekhez énekesnőt, énekest keresünk 16-30 éves korig, Miskolc vonzáskörzetéből.
Stílus: trance, house, és egyéb trendi zenék. Kezdő is lehetsz.
Info: sandersrecords@gmail.com

Kicsicsajszi15 e-mail | 2007-07-27 11:44:02 | 42.
Sziasztok! A nevem Lengyel Nikolett (Jászberényben lakom)! Myvipen van egy klubom, aminek AntiEmo a neve! Szeretnélek titeket megkérni, hogy csatlakozzatok! Ez nekem fontos lenne, mert az egész klub egy fogadás miatt jött létre,amit nem akarok elveszteni:) Ja és aki szimpinek tart vipen az írhat is.Szivesen ismerkedem! Előre is köszi! Sziasztok

stefi01 e-mail | 2007-07-26 14:42:02 | 41.
Szia! Szerintem jó hangom van és szeretném ezt többre vinni!5. éves zeneiskolai tanuló vagyok 5 - ös átlaggal.

Előzmény: Fantine (1.)
szandra100 e-mail | 2007-07-19 07:43:26 | 40.
sziasztok
én szertnék énekelni de nincs bandám aki esetleg szertn velem egy bandába lenni az irjon.
csak rock stilus.semmi csöpögös nem.ha egy menedzser olvassa ezt az üzit kérem vegyen fel msn-re
szandra.hu10@hotmail.hu
köszi

Aver e-mail | 2007-04-22 06:36:04 | 39.
Szia!:) en szivesen jonnek enekelni a bandatokba:)))
cuccom is van hozza 1 Millenium mikrofonalvany:)))
sot ezen kivull meg dalokat is irok:)
hova valosi vagy? ugy-e pesti vagy?


Előzmény: PietR (38.)
PietR e-mail | 2007-03-18 16:17:13 | 38.
Most már igazán jöhetne valaki énekelgeti a punk bandánkba mer a régi énekes meghalt:)EMO kizárva!!!!
2005 óta létezünk! Saját számokat játszunk néha egy egy feldolgozás. Szal ha tudsz vagy szeretsz ordibálni vagy esetleg lenne egy pár ütős szöveged keress meg.
E-mail.screamerclauz@freemail.hu
MSN: haccppunk@hotmail.com

studiofantasy e-mail | 2007-02-20 13:03:27 | 37.
Sziasztok, üdvözletem! HANGSZERELÉST, demó- és énekfelvételt, mastert, vokált, éneket, borítótervet- és készítést, REMIX, MIX verziókat, szövegírást, zeneszerzést vállalok az országban garantáltan a legolcsóbban!!!
Nem ismerek lehetetlent, szinte bármit elvállalok!
Stílusok: R'n'b-Hip-hop, Rap, pop, trance, dance, house, mulatós, remix, mix stb.

Írj bátran, ha érdekel a dolog:
studiofantasy2004@citromail.hu

Kérésre referenciát küldök!

Üdv: Attesz

szervező e-mail | 2007-02-13 08:39:53 | 36.
Sziasztok!
Aki ugy érzi hogy nem tudna megszervezni egy koncertett vagy bármit ami szervezéssel kapcsolatos bátran irjon az emailcímemre!
cucu00@freemail.hu

Borla e-mail | 2007-02-03 15:07:33 | 35.
Bocsi, csak ezt akartam mondani, nem tudtam, hogy nem mennek a html kódok:

http://www.youtube.com/v/vi7rKYIeKhI


Előzmény: Borla (34.)
Borla e-mail | 2007-02-03 15:04:58 | 34.
<a href="http://www.youtube.com/p.swf?video_id=vi7rKYIeKhI&eurl=&iurl=http%3A//sjc-static17.sjc.youtube.com/vi/vi7rKYIeKhI/2.jpg&t=OEgsToPDskKxiu7t4vuewfBuNHTKn5I_" >Kétforintos Dal</a>


Előzmény: Fantine (1.)
Not Angels e-mail | 2007-02-02 14:03:56 | 33.
Sziasztok!

Ha van köztetek 14-17 év körüli fiú/lány aki tud bármien hangszeren játszani(dob,gitár,basszer)
akkor az írjon a mistingengel@freemail.hu-ra
Nagyon fontos lenne
köcce

Cherry-cica e-mail | 2007-01-31 17:22:15 | 32.
Hali!
Beírnád mégegyszer a studió nevét,mert szeretnék elmenni egy próba éneklésre...
Köszi

rsystem e-mail | 2007-01-26 12:23:48 | 31.
Fent voltam egy csomószor...De rám se kattoltál...

Előzmény: Cherry-cica (30.)
Cherry-cica e-mail | 2007-01-26 12:11:59 | 30.
Hali!
Mikor vagy fent msn-en?
üdv

Cherry-cica e-mail | 2007-01-18 15:59:07 | 29.
ok felveszlek!
Én a trancet akarom...mondom lenne lehetőségem csak demót kérnek mindenhova...
Köszi

rsystem e-mail | 2007-01-18 13:05:34 | 28.
Szerintem R'n'B jobb lenne..
Ha komolyan érdekel az alapzenés dolog, vegyél fel msnre, ott megbeszéljük a részleteket.Később, ha van alap, studiót is tudok javasolni.rsystem@citromail.hu(csak msn)


Előzmény: Cherry-cica (26.)
Cherry-cica e-mail | 2007-01-18 11:30:01 | 27.
Van egy zene aminek szerintem az alpját könnyű lenne újra megcsinálni és azt tökre felénekelném...
Above & Beyond-Home
Ehhez van hangom is !Keresek valami jó verziót mert csak mixbe van meg...Azt szerintem megvalósítható...

Cherry-cica e-mail | 2007-01-18 09:59:36 | 26.
Hello!Köszi a válaszodat!
Igen ez a problémám ,hogy nem értek ahhoz hogy ez milyen folyamat:(
Csak azt tudom kéne alapzene,mert anélkül nem hiszem hogy menne:D
Kéne egy trance zene alap,de fogalmam nincs hogy kezdjek neki...mivel ebben stílusban szeretnék körbeküldeni a demómat Dj-knek.Aztán kéne még egy r&b-s zene...Szerinted hogyan kezdjek neki?

rsystem e-mail | 2007-01-17 20:02:50 | 25.
Csak felvétel érdekel meglévő alapzenével, vagy alapzene is kell?Sajnos a studionk most nem üzemel, igy csak alapzene készítést vállalunk..Talán egy másik studiot tudnék javasolni majd..Ha érdekel irj ide, beszélek a haverommal aki intézi a dolgokat.

Előzmény: Cherry-cica (24.)
Cherry-cica e-mail | 2007-01-17 16:40:39 | 24.
Hello!
Szeretnék kérni segítséget!
Nem tudnátok ajánlani nekem egy stidiót ahol közepes áron demót tudnék készíteni?Nem igazán értek a technikai részéhez ezért kérném segítségeteket!!
Köszönöm

manie e-mail | 2007-01-09 15:04:04 | 23.
hello! nekem azt jelenti a zene, hogy mikor meghallom, a szívem komolyan összerándul, és ha nem éneklek, akkor rosszul leszek! :) 7 éves korom óta zongoráztam, énekre és mellette népi énekre jártam az erős hangommal, de inkább a mai dalokat szeretem, de abból minden mennyiség!!!
már nem is keresek olyas valakit, aki tudna segíteni, mert vidéken lakok (Siófok mellett) és mindenki a budapestieket keresi, ami érthető is! de ha arra gondolok, hogy így hagyom, hogy a tehetségem elvesszen, szomorú leszek!!
de kívánok mindenkinek sok sikert!! puszi, Manie

solegaby e-mail | 2007-01-04 22:10:29 | 22.
Hello!
Én nagyon szeretem a zenét, előképzettségem is van egy kevés. Hangképzést komolyabban 1,5 éve tanulok. Szeretnék valahol énekelni. Sajnos debreceni vagyok és itt nincs túl sok lehetőség. Örülnék, ha tudnál ajánlani valamit.
Köszi: solegaby

kakapanna e-mail | 2006-11-29 19:19:36 | 21.
jó sokan meg fognak baszni,segíteni meg egyik se fog.akkor inkább gyere egyből kurvának

Előzmény: sweety-girl (20.)
sweety-girl e-mail | 2006-11-27 08:44:20 | 20.
sziasztok en egy 16 eves lany vagyok erdelybol es monden almom mar kiskorom ota hogy enekelhessek kozonseg elott......kerlek segitsetek rajtam.......
Nessy01 e-mail | 2006-09-23 16:51:09 | 19.
Hello. Én és a barátnőm 15 évesek vagyunk és nagyon szeretnénk komolyabban énekelni. Pesten lakunk. kérlek ha tudsz, segits!!!
msn: kac___kac@hotmail.com


Előzmény: Fantine (1.)
takacso e-mail | 2006-08-22 19:14:00 | 18.
Szia!

Énekelni szeretnék egy olyan zenekarban akik esküvőkön, báli rendezvényeken zenélnek. Volt már alkalmam énekelni ilyen zenekarokkal és úgy gondolom nem vagyok tehetségtelen.
Köszönöm a segítséget: Via

ragyogás e-mail | 2006-05-17 16:49:11 | 17.
Sziasztok!
Én nagyon szeretnék találni egy olyan együttest, melyben nem az a lényeg, hogy a közönségnek mi kell!!!!!!!! Alkotni szeretnék... úgy érzem van bennem valami, ami ki szeretne törni... elméletileg tehetséges vagyok :)
Legalábbis ezt mondják... 3 évig jártam magánénekszakra... már majd egy éve vagyok egy együttesben, melyben nem tudok igazán kiteljesedni... a rock nem az én műfajom... ha tudtok valamit, ami light-os... érzelmekkel teljes, de nem nyálas! És... közelebb van váchoz... mondjuk ha értelme volna, akkor a pest is jó lenne... de legyen érzés a zenélésben! Legyen élvezet! A zene szeretete... ez a kulcsszó! ALKOTNI szeretnék... verseket írok... nem áll messze a dalszöveg! Ha tudtok valamit, ha tudtok egy új életet adni nekem... akkor írjatok:
vaccsillaga@hotmail.com
--- ezt mindig meglesem!
18éves múltam, az Endorfin zenekar tagjaként üzemeleg még...
http://www.endorfinband.hu
Ha kíváncsiak vagytok a hangomra is esetleg... akkor a dalszövegek menüpont alatt, az egyes dalszövegek címe mellett az mp3-ra klikkelve meghallgathatjátok a számokat... én alapvetően szoprán hang vagyok... azt keressétek... :)
Puszi mindenkinek!
Soly


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.