Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Ki is A Dj? Vagy ki is a lemezlovas és müsorvezető
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-07-29 18:11:32 | 17.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

DjTANFOLYAM.HU e-mail | 2009-04-03 03:29:04 | 16.
Sziasztok!

Szeretném ajánlani lemezlovas tanfolyamunkat azoknak, akik érdeklődnek a dj szakma iránt, és ezt, szeretnék szervezett módon profi szakemberektől elsajátítani.
A képzés minden részletét megtalálod a suli oldalán! www.djtanfolyam.hu

perg beácska e-mail | 2009-02-03 00:07:43 | 15.
láng rokonainak a topikka
DjTANFOLYAM.HU e-mail | 2008-10-11 13:08:03 | 14.
Sziasztok!

Szeretném ajánlani lemezlovas tanfolyamunkat azoknak, akik érdeklődnek a dj szakma iránt.
Minden részletet megtalálsz a www.djtanfolyam.hu címen.

adan2468 e-mail | 2008-08-04 00:24:28 | 13.
Ennél még a malacom is jobb Nézd meg tt a malacom nézzétek meg http://kismalac.net/malacka/mic/adam2468
zdlr e-mail | 2008-07-14 15:39:01 | 12.
aki kicsit is tiszteli és megpróbálja tovább vinni a dj kultúrát az bakelitről játszik, amikor csak teheti!

Előzmény: Tök Ödön (5.)
next10 e-mail | 2008-06-22 07:02:04 | 11.
Július 1-én dj Lotters folytatja dj képzését. Itt mindenki megláthatja mit is kell tudnia egy lemezlovasnak. További infok a www.djlotters.hu weboldalon.
Xpressmusic84 e-mail | 2008-04-03 21:11:01 | 10.
Sziasztok! Ha Magyarország legolcsóbb stúdióját keresitek, látogassatok el honlapunkra: www.xpressmusic84.eu (hangszerelés, zeneszerzés, szövegírás, lemezkiadás, honlapkészítés és felügyelet, grafikai és nyomdai munkák, reklám, remixek, mixek főként populáris, trendi, dance, elektro stb. műfajokban) INGYENES TANÁCSADÁS!!!
Az Xpressmusic84 Studio and records

Dj.Gery e-mail | 2007-01-23 18:44:10 | 9.
Sziasztok!!
Szerintem is hülyeség a vizsga, de annyira jó hogy ezzel elismerik a "nagyok" is hogy jó vagy a szakmában! Valakinek ez is sokat jelent! De ez az angol tudás engem is zavar! Nem tom minek az.
Dehát ez van.

DJ Rem-X e-mail | 2005-05-11 06:59:40 | 8.
Teljesen igazat adok "Tök Ödön"-nek! A papír 1edül arra jó, hogy vetítsünk vele! Felesleges pénzkidobás! Aki csak menőzésből teszi le a vizsgát, az hamar el fog bukni ebben a business-ben, viszont az igazi DJ-nek pedig megy papír nélkül is! Ez "a jó bornak nem kell cégér" tipikus esete! Tudom magamról, mert már én is nyomom pár éve, de még mindig van mit tanulnom, és ezen szeriontem a papír nem sokat fejlesztene. A gáz csak az, hogy nem vagyok egy kibaszott kulák, hogy 1-ik napról a másikra megvegyek mondjuk egy CDJ-100-ast, vagy 1 pár Technics bakelitet! Van egy kibaszott AMD Athlon XP 2500-ösöm, meg 1200 Watt-om! Egyenlőre! Sajnos nekem meg kell kűzdenem ezért a dologért, ellentétben a sok kis anyuci kedvencével! Tehát én teljes mértékben "Tök Ödön" pártját fogom!!!!!
Dj Pirate e-mail | 2005-04-14 19:52:19 | 7.
www.djinfo.hu > Már fent van ! Új formában, új tartalommal a Buliszervízzel együtt !

e-mail : info@djinfo.hu

olvassátok, írjatok hozzá


Előzmény: Dj Pirate (6.)
Dj Pirate e-mail | 2005-03-21 14:27:55 | 6.
Sziasztok !

Honlapom néhány hét múlva teljesen átalakul, sok információ lesz kezdő dj kollégáknak, lesz fórum, adok-veszek börze, technikai dolgok, ajánlók, hasznos információk. hangvételében és tartalmában más lesz mint a többi hasonló lap. egyenlőre még csak kezdeti stádiumban van, de alakul.
lesz buli infó a fórumban, oda feltehetitek majd az ország egész területéről, hogy hol fogtok bulit csinálni. suli-buli is felkerülhet. olvassátok MAJD minél többen. várom az ötleteket!

(olvashatjátok majd az én megfogalmazásomban azt is, hogy ki a dj. maradjunk annyiban, hogy az a szakma nem a mixelésre korlátozódik.)

www.djinfo.hu
e-mail : djpirate@freemail.hu


Előzmény: Hardcore-Dj (4.)
Tök Ödön e-mail | 2005-03-18 20:23:14 | 5.
ki az a dj? akinek papirja van rolla! /oszk/ és hogy ez mit számit? semmit! ki nem szarja le hogy kinek milyen papirja van. az a lényeg hogy mit csinál a pult mögött. és még azt is leszarja mindenki hogy milyen müsor hordozorol dolgozik. mellesleg ennyi hülyét mint akik ide irkálnak nehéz egyhelyen találni. azon vitatkoznak hogy cd,pc,bakelit ilyen vagy olyan keverö meg miegymás. ebböl is látszik hogy nem sokat álltak a pult mögött. a pult mögötti tevékenység elöször is munka. kökemény munka. professzonális munka. ami elöször is a zenéröl utánna a közönségröl és egyáltalán nen a müsorhordozorol szol. én dolgoztam orsos szalagrol, kazettárol, cd-röl, bakelitrol, és pc-röl is. szerintem tökmindegy. bakelitröl bárki tud dolgozni akinek meg van mind a két keze, és sok pénze van. ehez nem kell diploma. én a magam részéröl a pc-re szavazok. de ez csak egy magánvélemény. ja és mellesleg van egy "B"-m, de szarni rá.
Hardcore-Dj e-mail | 2005-01-13 09:16:36 | 4.
Dj=disk jockey. Lemezlovas.Szerintem egy dj feladata az,hogy extazisba hozza a kozonseget.Egy Dj-nek tudnia kell JOL mixelni(foleg vinil-lemezzel),ertenie kell a hang-es fenytechnikahoz,az elektronikahoz.A dj a kozponti szereplo egy partyn.Tole fugg a hangulat,es sok egyeb.A musorvezetot (koncertem) vagy partin ugy kepzelem el,mint az Mc-t.Inkabb az Mc alkalmas erre a feladatra.O all kozelebb a kozonseghez interaktivan.Biztatja a kozonseget,kommentalja a zenet.Ellentetben az Mc-vel (Master of Ceremony,ceremoniamester),a dj keveri,kiszinezi,dusitja a zenet.Tehat kozosen a Dj es az Mc iranyitjak a bulit.
fantasticus e-mail | 2004-03-02 09:25:04 | 3.
gratula kérdés van: küldj infot:gluckattila@freemail.hu

Előzmény: Nigel (1.)
piper e-mail | 2004-02-26 16:04:43 | 2.
Március 13.
Kecskemét, Víztorony, Kurucz Krt. 2.
Progressive & Tribal Party
With: Piper, Perlaky, Deutsch, Swindler, Rajmy
Start 21.00
Mindenkit sok szerettel várunk!




Nigel e-mail | 2004-02-05 22:21:12 | 1.
Szerintem az a (DJ)vagy lemezlovas akinek Közönsége van. De fontos hogy tisztában legyen az alap dolgokkal. Pl: Stílúsok, Hangtechnikák, és a rock enciklopédiát naggyából tudni. Zene történelem ismerete. De az hogy csak akkor kaphat vizsgát ha középfokon tud angolul az 1 baromság. én beszélek németül társalgási szinten. tudom köszönteni a közönséget 7 Nyelven. de nem tudok angolul fordítani. ezért itthon nem lehet vizsgám. De 2001-ben Nemzetközi Amatör versenyen Olaszban Funky & Rap Stílus mixelése és egy torta elkészitése teljesen zenélés közben. Ezzel első helyen végeztem a Mix Doppel díjjat hoztam el. Az állítólagos menő "dj-k" mit tudnak felmutatni? Kinn olaszba Nincs Dj vizsga!!!!!!!!!!!!!! 5 évet igazolj le hogy bevoltál jelentve, hogy zenéltél, akkor kapsz 1 ideiglenest, 10 év után állandó papírt. Kérdések Remélem vannak. Köszönöm A Figyelmetek..

1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.