Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Énekest keresünk
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

cprod e-mail | 2018-09-07 16:55:22 | 98.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

johnmayer e-mail | 2013-02-06 17:17:02 | 97.
Sziasztok! Énekest keresünk!! Olyan fiú énekest keresünk, aki megbízható, az éneklést komolyan gondolja, tud angolul, kreatív, tud saját dalszövegeket írni(angolul), emellett még jó hangja is van Amit nyújtani tudunk: Fellépések rendes gázsiért, szeretnénk egy cd-t sajátokkal, amihez már a zenei rész nagy része össze van rakva (a saját számok blues-rock-funky egyveleget alkotnak) , néhányra már ének is van. Egy megbízható csapat, akik már egy éve együtt játszanak, és eléggé összeszoktak. Mindannyian zenészek akarunk lenni, a Kőbányai Zenei Stúdió hallgatói vagyunk. Ha jönnél, keresd meg Eckhardt Ambrust a facebook keresőben, és küldj egy youtube linket vagy egy demót amit meg tudunk hallgatni. Illetve írhatsz egy mailt az eckhardt.ambrus@gmail.com-ra. Fontos:csak akkor jelentkezz, ha heti 2 próbára el tusz jönni Budapesten, van időd erre, illetve száz százalékosan komolyan akarod csinálni.
brigittamusic e-mail | 2013-01-28 11:49:09 | 96.
SOS PARTY ZENEKART KERESEK!!!

Budapesti énekesnő azonnali kezdéssel meglévő, jól működő zenekarba csatlakozna!!!
Több éves tapasztalattal rendelkezem, nagy repertoárral, színpadi rutinnal.. ez az életem, mindenem! :)

Előadói oldalam:
https://www.facebook.com/Brigittamusic

Email: bbrigitta@t-online.hu

Lomenzo e-mail | 2013-01-17 18:51:59 | 95.
Énekesek figyelem! Egy budapesti Heavy/Power/Speed Metal zenekar keres énekest! Irány: Pokolgép, Ossian, Judas Priest, Helloween, Manowar, Accept, Running Wild. Csak komoly szándékú emberek jelentkezzenek, linkek kerüljenek!

Email: tigriskonnyei@freemail.hu
Tel.: 06705499083

aMcKagan e-mail | 2013-01-08 01:19:57 | 94.
17 éves budapesti "énekesnőként" zenekart keresek, főleg rock, klasszikus és pszichedelikus rock, 60-70-80as évek rockzenéi, grunge, punk ÉS indie, brit-pop stílusokban.
Színpadi tapasztalat van, 5 éve énekelek.
Vannak dalszövegeim is, de még kezdetlegesek, magyar és angol nyelvű egyaránt.

Kedvenc zenekarok: Guns N Roses, Led Zeppelin, Nirvana, Rolling Stones, The Doors, Foo Fighters, The Subways, The Beatles, AC/DC, Alice Cooper, Biffy Clyro, The Clash, Sex Pistols, Ramones, The Horrors, Kasabian, Placebo, Radiohead, RHCP, Coldplay, White Stripes.


amckagan@freemail.hu

puszi, A.

Nick2 e-mail | 2013-01-07 23:21:01 | 93.
Budapesti zenekar képzett hangú,megfelelő színpadi rutinnal rendelkező férfi ÉNEKEST keres,kb. 25 éves kortól.Az énekes váltás miatt természetesen a repertoárunkat is újra építjük,a leendő énekes karakteréhez igazítjuk,de előny,ha erőteljes hanggal rendelkezel,és többféle stílusban is otthon érzed magad.
Vegyes,lendületes,bulizós,pop,rock,funky feldolgozásokat játszunk,ezért nem csak egy jó énekest,hanem egyben frontembert is keresünk,aki jól tud kommunikálni a közönséggel.Szóba jöhet sok minden,néhány ötlet,hogy kb. képet kapj a dologról:pl. Robbie Williams, Aerosmith,Phil Collins,Joe Cocker,James Brown, EWF,Kool and the Gang,Bryan Adams,Lenny Kravitz, Steppenwolf,Charlie,LGT,Back to Black,Hevesi Tamás, Wild Cherry,Chuck Berry,Bon jovi,AC/DC,Doobie Brothers,Queen,Maroon 5,...stb,és amiket még hozol.A lényeg,hogy nem egy lírai alkatú énekest keresünk,tőled függ,hogy a pop-funky stílus lesz-e többségben,vagy a rockosabb nóták dominálnak,de mindenképpen,ütős,bulizós műsort szeretnénk.
Lelkes,komoly, megbízható,a zenélés iránt elhivatott embert keresünk! Igényesen dolgozunk,csak akkor jelentkezz,ha felkészülten tudsz érkezni a heti rendszeres próbákra(hétköznapra tervezzük),és nem okoznak gondot a rendszeres fellépések. Havonta kb. 2-3 koncert a cél.
Feltétel,hogy ne legyen másik zenekarod,(csak ha ki akarsz lépni a mostaniból)! Csapattagot keresünk aki együtt tolja velünk a szekeret! Nem "vendéglátós" zenekar vagyunk,ne a megélhetés legyen a fontos számodra,hanem a zenélés,és a csapatmunka szeretete! Koncert felvétel rólunk,az előző énekesünkkel:http://soundcloud.com/miki120612/egyveleg-mp3
Komoly bemutatkozásokat várunk a következő email címre: nevem.nick@hotmail.com

zene2012 e-mail | 2013-01-03 11:59:38 | 92.
Amatőr punk zenekar jó hangú, ritmus érzékkel rendelkező első sorban női énekest keres Kecskemét és környékéről, feltétel szeresd amit csinálsz, legyen időd próbákra és a koncertekre amit mi tudunk biztosítani próba terem, teljes ének és egyéb felszerelés ami kisebb koncerteken is megállja a helyét, havi 2,3 koncert. Jelentkezz az itt megadott e-mail címen vagy küldj sms-t
Eddigi koncerteket meg lehet tekinteni itt:
http://www.frasz.sokoldal.hu/
Facebook cím:
http://www.facebook.com/punk.frasz
e-mail: frasz2012@gmail.com
telefon: 06307400473

Seco e-mail | 2012-11-17 19:09:59 | 91.
A frissen alakult budapesti The Cubes zenekar, front emberét keresi egy jó hangú énekes személyében. Saját számokat játszanánk melyek jelenleg íródnak (sok sok riffel.. ám ének és szöveg nélkül).
Repertoárunk tartalmaz néhány feldolgozást is: RHCP,Kravitz,Incubus. Az irányvonal dallamos énekkel megáldott rock zene vegyítve sokféle motivummal (pl. funky).
Érdeklődni itt: cubestheband@gmail.com
Ui: a zenekar 25 év körüli tagokból áll

Fera e-mail | 2012-11-11 01:44:56 | 90.
Sziasztok!

Nem tudom ez a megfelelő hely-e erre, de remélem, hogy igen. Most alakuló formációba keresünk énekes-rappert Budapest és vonzáskörzetéről, a fő vonal egyelőre Rage Against The Machine lenne, később ilyen stílusú saját dalok is akár. Jó, ha vannak saját szövegeid, ötleteid a későbbi saját számokhoz (ebben a stílusban majd). Nem tudom, itt a társaságot mennyire érdekli ez a fajta zene, de hátha :)

Jelentkezés:
E-mail -
brazil(pont)hu(kukac)gmail(pont)com
fleadomo(kukac)gmail(pont)com
Telefon -
+36703186307
+36303557355

zoldi e-mail | 2012-01-07 07:13:30 | 89.
énekesnőt keresek, aki felénekelné zenéimhez a szövegeket.
nem igazán tudnám a stílust meghatározni (nem is igazán egyféle), maradjunk abban, h talán egyedi :)

ha érdekel, kuldj valamit, ahol hallhato a hangod :)
mail, msn: zoldi@ejszarny.hu

tsoby e-mail | 2011-12-11 20:12:10 | 88.
Sziasztok!
Keresek egy énekesnőnek tanuló lányt ( kb 16-19 év ). Én: gitár-ének (rock, blues, coutry-blues, néhány mai "divatnóta"); így egy kezdő duóval kisebb programokkal próbálkoznánk a nyáron ... komoly munkát szeretnék...
Fejér megye - legjobb lenne Mór környéke esetleg Szfvár...
akarodtudni@gmail.com

Loreana e-mail | 2011-11-23 11:25:41 | 87.
Sziasztok!

http://www.jampopiskola.hu/

Megnyílt az első pop suli.

johnystewitz e-mail | 2011-11-14 11:49:23 | 86.
Énekest keresünk, bp-i modern metal zkr-ba, főbb irányvonal: Asking Alexandrai, Attack Attack, Dead by april, (motionless in white) tehát a cél: sok samplerrel minél változatosabb zenét csinálni egészen a dallamos megoldásoktól a breakdown-okig. Felvételek folyamatban vannak, zenét tudok küldeni, már csak egy megbízható énekesre lenne szükségünk, hogy teljes legyen a zkr. Főleg tiszta énekhangot keresünk, scream előny de nem feltétel.
email: johnystewitz@freemail.hu
Üdv

K.K Audio e-mail | 2011-11-09 21:48:29 | 85.
Amatőr zenekarok, előadók FIGYELEM!

A K.K Audio & Hangstúdió JÁTÉK-ra hív!
Válaszolj meg helyesen 5 kérdést és NYERJ!
További információ a www.kkaudio.shp.hu oldalon!

akarszetaglenni e-mail | 2011-11-09 16:57:47 | 84.
Sziasztok!
Segítsünk zenésztársainkon, és vigyük magasabb szintekre a magyar zeneipart! Osszátok meg és likeoljátok! köszönöm:)
http://www.facebook.com/pages/Zenész-zenekar-keresés/120169184759996

Inkafunky e-mail | 2011-11-07 16:28:16 | 83.
Budapesti 23 éves lány vagyok, funky-soul zenekart/gitárost keresek! Régóta énekelek, voltam már zenekarban is, de most itt pesten szeretnem folytatni. Akár duó/trióban először:)
inkafunky@gmail.com

saba22 e-mail | 2011-11-07 15:47:25 | 82.
Helló!

Jól működő Esküvői - Party zenekar angol nyelven is énekelni tudó énekest keres Pécs környékéről!

saba22@citromail.hu


Falk Bazsi e-mail | 2011-11-02 13:56:15 | 81.
Helo mindenki!

Egy jó hanggal és ének tapasztalattal rendelkező énekest keres a Jack Western. 20-on éves fiatalok vagyunk, budapesti 2 éves aktív zenekar, saját próbateremmel és cuccokkal.
http://www.youtube.com/watch?v=uQBfkSr9YXk
Ha megtetszett jelentkezz itt vagy a jackwesternband@gmail.com

Legend Killer e-mail | 2011-10-30 21:42:14 | 80.
aki metálba, death metálba keres hörgő énekest, az jelentkezzen. mély screamem van és vannak saját angol szövegeim is.

gobbels@citromail.hu


Előzmény: Loreana (79.)
Loreana e-mail | 2011-10-27 16:27:55 | 79.
Sziasztok!

Januárban indul egy Popiskola neves tanárok közreműködésével! Dalszövegírás, zeneszerzés, manager és ének szakok között lehet válogatni.
A jampopiskola@gmail.com címen lehet érdeklődni.

shapeadam e-mail | 2011-10-26 05:19:21 | 78.
Sziasztok!

36 éves énekes vagyok, együttest keresek, többségében az elektronikus stílus berkein belül.

Szívesen hallgatom: IAMX, De/Vision, Nephew, Massive Attack
Magyarok: Zagar, Beat Dis, Vad Fruttik, The Perfect Name, Odett

Régi együttesem honlapja: http://www.wix.com/shapehome/index

E-mail: shapeadam@gmail.com

Ádám

brigittamusic e-mail | 2011-10-17 20:36:46 | 77.
BUDAPESTI ÉNEKESNŐ PROFI ZENEKART KERES!!!

Lehetőleg élő zenét játszó, fellépésekkel rendelkező PROFI csapatot keresek. Stílusom slágeres, populáris, abszolút vegyes, rendkívül széles körű és változatos. Mindent éneklek ami jó. :))

Több évig zenekaroztam, vendéglátóztam, számos lemezen közreműködtem, most munkát keresek...mert színpad nélkül én sem létezem...!!!

Itt láthatsz/hallhatsz:
http://www.teasztar.hu/index.php?site=viewprofile&uid=31056

Itt keress:
bbrigitta@t-online.hu

brigittamusic e-mail | 2011-10-17 20:18:10 | 76.
Profi ÉNEKES-GITÁROS és ÉNEKESNŐ állandó fellépésekkel rendelkező PARTYZENEKART KERES!!!!!

Sok éves tapasztalattal rendelkező, férfi énekes-gitáros és női énekesnő profi zenekart keres!!!!
Kizárólag olyan zenekarok jelentkezését várjuk, akik rendszeres fellépési lehetőséggel rendelkeznek,
akár hétköznap is! Lehetőség szerint élő zenekarral dolgoznánk. Mindketten nagy repertoárral rendelkezünk,
kedvelt irányzatunk a modernebb, mai slágeres zenék.

Ütőképes, összeszokott, több éves rutinnal rendelkező zenekarokkal dolgoznánk!!!

Brigiről:
http://www.teasztar.hu/?site=viewprofile&uid=31056

Viktorról:
http://www.teasztar.hu/?site=viewprofile&uid=31059


Ide írj:
blekmur@gmail.com
vagy
bbrigitta@t-online.hu

blaco e-mail | 2011-09-22 22:54:55 | 75.
Az Üresjárat zenekar férfi énekest keres! Stílus: Blues-Rock. Budapest.
uresjarat@uresjarat.hu
06204239706

GabrielHard e-mail | 2011-08-08 20:37:30 | 74.
!!! ÉNEKES WANTED !!!

Sziasztok!

A pécsi Aiming High heavy metal zenekarba keresünk énekest. Bővebb info a zenekar honlapján: www.aiminghigh.elitweb.hu
25-40 év közöttiek vagyunk, lelkesek, elszántak éppúgy mint te. Már csak TE hiányzol a zenekarból és indulnak a fergeteges metal bulik! Szóval ne teketóriázz, gyere és nyomjuk a metalt, hadd pogózzanak a népek!

Üdvözlettel: Gábor
+36-30-6500-725
kemeny.gabor@freemail.hu
www.aiminghigh.elitweb.hu

Durmoll e-mail | 2011-07-18 14:11:20 | 73.
Musical kurzus Budapesten!
2011. augusztus 9-19-ig musical kurzus lesz Budapesten!
Ami vár: színpadi játék, szituációs gyakorlatok, beszédtechnika és természetesen sok-sok hangképzés, a kurzus zárásaként pedig egy koncert színpadon.
Ha elmúltál már 16 éves, de még nem vagy 35, akkor szeretettel vár a kurzus két tanára: Kun Ágnes Anna – énekművész, repertoárjában számos opera-, operett- és musical-szerep található, és Reményi Anna – énekművész, a Veresegyházi és Hatvani Zeneiskola magánénektanára. A kurzus ára: 20.000 Ft/fő. Részletek: voros.orchidea@gmail.com vagy 06-30-403-8791




Előzmény: zongoristazsofi (72.)
zongoristazsofi e-mail | 2011-07-04 11:54:26 | 72.
Sziasztok!
24 éves SZEGEDI lány vagyok,már anyukám hasában énekeltem:)és számos versenyen felléptem. 4 évig volt egy saját zenekarom, amiben igényes jazzt játszottunk.Sok rendezvényen felléptünk( SZIN, Caramel előzenekaraként...)
A számok írásával nincsen gond, az énekléssel meg pláne nem, viszont kizárólag SAJÁT számokat szeretnék énekelni és MAGYARUL.

Olyan emberek keressenek meg, akik komolyan gondolják és hosszú távra terveznek!
elérhetőség:zongoristazsofi@gmail.com

zongoristazsofi e-mail | 2011-07-04 11:47:31 | 71.
Sziasztok!
24 éves Szegedi lány vagyok,már anyukám hasában énekeltem:)és számos versenyen felléptem. 4 évig volt egy saját zenekarom, amiben igényes jazzt játszottunk.Sok rendezvényen felléptünk( SZIN, Caramel előzenekaraként...)
A számok írásával nincsen gond, az énekléssel meg pláne nem, viszont kizárólag SAJÁT számokat szeretnék énekelni és MAGYARUL.

Olyan emberek keressenek meg, akik komolyan gondolják és hosszú távra terveznek!

Hatchey e-mail | 2011-06-19 20:29:56 | 70.
Szeptemberben induló Muse tribute band énekest keres, csak egy kritérium van: jó hang!!
érdeklődni:
ryuu@citromail.hu

mli818 e-mail | 2011-04-20 23:05:28 | 69.
Tapasztalt énekelni is tudó dobos keres esküvőkre rendezvényekre bálokra zenekart, nagy repertoár ismeret, nem kérek betanulási időt, rengeteg régi-új szám ismerete stb... Ha kell csak énekelek... 06303276100

Előzmény: dune (68.)
dune e-mail | 2011-04-19 10:06:24 | 68.
Stoner Rock együttes keresi Énekesét!

Ha szereted az igazán poros és sziklás sivatagi rock zenét akkor itt a helyed!
Lényeg, hogy legyen célod a műfajban, legyél kreatív és megbízható!

Irányvonal amit képviselünk:
Kyuss, (Karma to Burn,) Unida, Clutch, Sasquatch, Cowboys & Aliens, (Queens of the Stone Age),!


Székhelyünk Budapest! Itt vannak a próbák is!

Ha bármilyen további kérdésed van, vagy szeretnéd felvenni velünk a kapcsolatot akkor ezt a következő e-mail címen megteheted:

dunezenekar@gmail.com

hetfild e-mail | 2011-04-18 16:57:30 | 67.
http://109.110.151.119:8001/listen.pls ZIRC METAL RÁDIÓ(link letölt winampal megnyit)
acapellabudapest e-mail | 2011-04-17 17:04:46 | 66.
Acapella együttest alapítok, tagokat keresek Budapestről és annak közeléből.

Akit keresek:

- Szépen és helyesen képzi a hangot, énektanulmányokat folytatott/folytat
- magabiztos, egyedül megtart egy szólamot
- muzikális
- jól olvas kottát
- megbízható

A magam részéről:
Énektanulmányok (főként opera), magas szintű zongora - és egyéb hangszeres tudás, zeneelmélet - és szolfézstudás, karvezetési tapasztalat, muzikalitás, maximalizmus, ...

További információ, jelentkezés:
acapellabudapest@gmail.com

Öcseee e-mail | 2011-04-15 21:32:22 | 65.
Szeged környéki zenekarban tolnám, előző zenekarom túl laza hozzáállása miatt új banda keresésébe kezdtem. Fő vonal: hardcore, metalcore, deathcore, stb. Cuccom van, próbatermet tudok olcsón. 06305849559 gabor. mikics@gmail.com
DerTigger e-mail | 2010-08-16 20:28:46 | 64.
Sziaszto Eger és környékén énekelnék, egy bandában. 40 éves vagyok,vidám energikus, humoros. Ha kell az előadásban is.Eddig csak karaoket énekeltem, de az úgy jól megy. szerintem bandában is menne. Próba csereszny!!!!
Írjatok hívjatok el egy próbára, azzal senki nemveszt semmit, lehet hogy rájövök hogy nemnekem való, de szerintem IGEN.
Email: csakiteam@freemail.hu

enekoktatass e-mail | 2010-08-14 22:16:19 | 63.
Ha Te is úgy érzed, hogy megtaláltad az életerőt és a boldogságot a zenében, éneklésben, csak úgy érzed, hogy megakadtál, ne habozz és irj nekem! Énekoktatást vállalok a könnyűzenén belül különböző stilusokban (soul, blues, rnb, rock, stb...) De a legfontosabb a megfelelő hangképzés és utánna következik a stilus elsajátitása. Várom mindenki jelentkezését (korhatár nélkül) a következő email cimen : enekoktatass@gmail.com
A részleteket emailben közlöm mindenkivel és hanganyagot is küldhetek magamról .


Előzmény: feri94 (62.)
feri94 e-mail | 2010-08-12 16:45:12 | 62.
Sziasztok! Éneklésel foglalkozok hobbiból már gyerekkorom óta. Most kiszeretném magam próbálni egy zenekarban is. Kérlek szóljatok ha beférek valahova Tiszapalkonya- Tiszaújváros közelében. Itt egy kis ízelítő:http://www.youtube.com/watch?v=XlRrqOOtttM . Egyébként piramis régi pokolgép republic és ehhez hasonló zenék érdekelnek. Ha kell msn cím: lampard94@live.com
indianaurp e-mail | 2010-08-03 15:54:09 | 61.
Tisztelt Hölgyek és Urak!

Benne vagyok egy alakuló szimfónikus Jazz-Hiphop zenekarban, és ehhez kérnék segítségeteket, hogy ismertek e a hiányposztokra lelkes fiatal muzsikusokat akinek lenne kedve örömzenélni velünk, és pár számot összeprobálni az ősszel, hogy megnézzük van e benne kraft:)

eddig van bent (még ez is változó)

- basszgitáros (Wankó Marci)
- Brácsa (Dömötör Nóra)
- Cselló
- Hegedű
- Fuvola
- Doromb
- Rap/slam poetry (jómagam Gábor Tamás INDIANA)

hiányposztok
- Énekes (hölgyre gondoltunk)
- dobos és/vagy Time Code / mpc / laptop DJ

ha ismertek ilyen embert, aki szerintetek vevő lenne és ráér, fiatal, zeneőrült, és még ügyes is, akkor adjátok meg neki az elérhetőségemet: indianaurp@gmail.com

köszönöm!



I

Blaskó Zsófia e-mail | 2010-07-30 14:03:31 | 60.
Többéves színpadi tapasztalattal rendelkezem.


26 éves vagyok, zenei általános iskolába jártam, ezután a hangomat magántanárnál képeztem és képzem most is. Dalszövegeket is írok, ha van rá igény. Két ,,szerelmem"; van az éneklés és az írás, komolyan akarok foglalkozni mindkettővel. Hivatásszerűen! Főleg népzenei, jazz, blues, funky zenét játszó együttesben énekelnék Egerben és/vagy Eger környékén.



Elérhetőségeim: e-mail: blasko.zsofi.83@gmail.com
telefon: 06/30-441-2600
MSN: blazsofka83@hotmail.com

Timea26 e-mail | 2010-07-19 22:30:15 | 59.
26 éves Mosonmagyaróvári dalos pacsirta vagyok és imádom a zenét! A kedvenceim közé tartoznak a régi Motown slágerek (mint pld. Jackson 5, Martha & the Vandellas, Stevie Wonder, Marvin Gaye, The Temptations) de mindent mást is imádok amibe van egy kis ritmus Ray Charles, Chaka Khan, Aretha Franklin és stb.
Keresek zenekart a közelben!!! Elöbb összehangolodás aztán késöbb fellépések is ?! Aki ugyanúgy szereti a felül emlitett zenéket és van ideje min. egyszer egy héten vhol gyakorolni jelentkezzen a köv. emailcímen : dreamteam1027@freemail.hu

annamary88 e-mail | 2010-06-16 13:36:02 | 58.
21 éves Győri lány vagyok.A Zene az életem segítség kellene!!zenekart keresek aki befogad.Jazz,pop,mulatós Funky a műfajom.Aki tud segítsen 30-552-3109
E.mail:szalayneanna@freemail.hu

hCore e-mail | 2010-06-13 22:57:11 | 57.
20 éves énekes srác keres BP környéki zenekart. szövegírás nem gond, ha akarod küldök "mintát" is. Zenei irányzat: Bullet for my Valentine, Trivium, Killswitch Engage, a lényeg, hogy ordibálós és tiszta is legyen :) kontakt:
MSN: h.Core@windowslive.com

Yoniii e-mail | 2010-06-11 16:45:00 | 56.
baszoli?

Előzmény: v.nikolett (53.)
rns2006 e-mail | 2010-06-10 20:06:15 | 55.
Üdv!!

Heves megyei zenekar énekest/énekesnőt keres, punk rock stílusú zenéhez. Saját számok már vannak, csak a szöveg hiányzik. Szóval mindenképp olyan frontembert keresünk aki valamennyire ért a dalszövegíráshoz is!! kor lehetőleg 18- 24 között!! Legfőképp Eger, Mezőkövesd, Miskolc környékéről várjuk az érdeklődőket!!! A többit majd személyesen.......
E-mail cím: reallynewstuff@freemail.hu

Sibyl e-mail | 2010-06-10 16:05:21 | 54.
Budapesti alternatív/grunge zenekar keres nem kezdő, kreatív énekesnőt 25 év felett, akihez közel áll ez a stílus. Kedvencek: Babes in Toyland, Hole, Alice in Chains, Tool, A Perfect Circle, Nirvana, P. J. Harvey, QOTSA stb. Bővebben: http://www.myspace.com/sibylband Ha van hangzóanyagod, kérlek, küldd el erre a címre: sibylzenekar@gmail.com

v.nikolett e-mail | 2010-05-08 20:55:00 | 53.
Sziasztok Bp-n lakó 21 éves énekesnő vagyok több féle műfajban jártas ,de főleg pop, rock ,operett,musicale. Könnyen tanulok valamint énekesi tanulmányokat folytatok. Ha érdekel a hangom írj és megbeszéljük a teendőket: v.nikolett@mailbox.hu
Svado e-mail | 2010-05-07 10:36:17 | 52.
Itt keressetek!

www.emzen.fw.hu

Üdv!

danneee e-mail | 2010-05-06 12:38:26 | 51.
Sziasztok!

A ZenélniAkarok.hu a zenészek és segítőik ingyenes hirdetőoldala. Ez a közösségi oldal alig egy hónapja alakult, de már több mint 100 taggal rendelkezik, és számos hirdetést olvashattok.

Az oldal lényege, hogy részletesen lehet keresni a hirdetések között kategória, földrajzi hely, tudásszint, szerep alapján, így könnyen megtalálhatod a számodra fontos hirdetést. Ha pedig mégsem találnád meg, adj fel hirdetést Te! Az oldalt egyre többen használják, zenészek, szövegírók, stb. ezért ha még nem akadsz össze olyan emberrel, akit keresel, a közeljövőben egyre nagyobb esély van erre.

Hirdetést adhat fel, aki Keres/Ajánl zenésztársat, aki Tanítást vállal, aki fellépést tud Szervezni, vagy aki zenekarok Szállítását vállalja.

Szeretettel vár mindenkit a http://zenelniakarok.hu !

VIKIKEHH e-mail | 2010-05-05 15:20:56 | 50.
SZERETNÉM MAGAM MEGMUTATNI A VILÁGNAK!OLYAN EMBERT KERESEK AKINEK STÚDIÓJA VAN ÉS IFJÚ ÉNEKES TEHETSÉGEKET KERES!!!!!!!!E-MAILOM:danyiviki95@freemail.hu msn:spanyolhercegno65@hotmail.com
zeneszerzes e-mail | 2010-05-03 20:53:38 | 49.
Gitár és zenei szoftver (Cubase, Guitar Rig, Amplitube, EZ Drummer, stb.) oktatás Budapesten minden stílusban, minden szinten jó fej, tapasztalt tanártól.
Érdeklődni: gitartanitas1@gmail.com


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.