Click to Visit
Zene.net törzsasztal - REASON zeneszerkesztés
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

Monsi e-mail | 2005-12-03 20:37:56 | 41.
A logik próra vered a nyáladat vergent???-Ez szánalmas... :D!!!!!!!Az egy rakás....ki ne mondjam...Messze van ez még attól hogy zeneszerkesztőnek lehessen nevezni...sőt ahhoz is messze van hogy egyáltalán a zenéhez legyen köze.... :D!Ugyhogy sajna öcsém, de ebből a szerepből kibuktál!Egyébként szerintem te még nem is láttál Reasont!-Még az egyes változat is komolyabb mint amiről te beszélsz :D!!!!!Szerintem maradj magadnak!
ja...a cubase valami adobe utánzat akar lenni....de nem igazán sikerült nekik...dehát ez van...
Légyszíves leskelődjetek már körül hogy mi az ábra!!!Ennyi!REASON 3.0 + Adobe audition 1.5
" Itt én jutok többre "
Na Xewa!

El Nyúl e-mail | 2005-12-03 16:30:52 | 40.
Cubase -t próbáltátok már?


Előzmény: vergent (39.)
vergent e-mail | 2005-12-02 18:45:20 | 39.
3 szó : Logic Pro 7
Hogy ne kelljen keresgélni : http://www.apple.com/logicpro/


Előzmény: Monsi (36.)
Monsi e-mail | 2005-11-30 18:58:48 | 38.
Sanyaaa!-nem értem hogy miről beszélsz....
Amikor (ugyebár...) feltelepíted a programot-jelen esetben REASON 3.0- csak akkor kéri mind3cd-t+a kódot!-utánna már nem is kellenek-csak a következő teleítésnél!Ugyhogy nem értem a te problémádat...
Vagy ***r a programod vagy valami nem egészen jól működik!-Mert annak ugy kéne mennie ahogy leirtam!
És főleg cd-nélkül!-Ha még mindig fennáll ez a helyzet akkor írj egy mailt és megoldjuk!
Üdvözletem!

Sanyaaa e-mail | 2005-11-29 13:20:03 | 37.
Helló mindenkinek!

Olyan kérdésem lenne,hogy a Reason 3.0-s verziójában hogyan lehet megoldani azt,hogy ne kérje az elején a gyári soundbank lemezeket.Ugyanis azokat nem használom és csak a helyet foglalja..De ha letörlöm akkor ugye kéri folyamatosan.Tud erre veleki valami megoldást? Köszi

Monsi e-mail | 2005-11-26 17:30:17 | 36.
Szeva a Többségnek...!_
Vergent!-szerintem gondolkodnod kellett volna mielőtt elszólod magad-ráadásul maxira beégtél előttem:D-A Reason mindig profi és az is marad -ha azt mondod rá hogy nem az -az csak a te balf***ságod miatt így!-de azért sajnállak!Ennél a cuccnál nincs bonyolultabb és jobb progi!-ha mégis lenne akkor mondd meg hogy mi az!-Csak légyszíves kímélj meg az ilyenekkel mint hogy:Hip háp édzséj meg Magic music maker 2005 vagy akármelyik vagy akármi...mitbánomén...De semmi nem ér fel A Reasonnel!Főleg nem a legújabbal!Ugyanis én azzal dolgozom!REASON 3.0- 3.002- 3.004 - 9!A hanganyag dolgozására pedig Adobe Audition 1.5-öt il.. 1.08-at használok!
Szóval ne gyere nekem ilyen gyerekes dolgokkal!-Mert6 nagyon kinevetlek!
Jah...és ha nem tudtad volna akkor még EM is használta a Reasont!Arról pedig hallanod kellett volna hogy Prodyg meg Busta is ezzel dolgozik...
De látom te nem vagy egy informált ember...
Sem kutúrált sem stílusos...Mert ahogy látom-ujságot sem olvasol és a netet is csak arra használod hogy beszólogass a hozzáértő embereknek meg hogy verd a f***od a muppet showra...!Ugyanis:
ha néztél volna egy kis infot akkor tudhatnád hogy
Ők kezdték el népszerűsíteni még annak idején...
Még a BRAVO-ban is benne volt...:D!Egyszóval nem is tudom hogy te mi a fenéről zagyválsz nekem itt össze-meg-vissza :D!Szerintem jobban tetted volna ha nem is reglesz ide!-nah jolvan...én lépek-ugyanis VALAKi DOLGOZIK is a Reasonnel!
Te meg csüffögjél szépen tovább az édzséddel :D!
ÜDV minden értelmes és gondolkodó embernek!

Morrys e-mail | 2005-11-16 13:13:19 | 35.
Csáó mindenki! Valaki tudna írni nekem egy serial number-t nagyon kisegítene vele
vergent e-mail | 2005-11-12 08:38:21 | 34.
a reasont pont addig a pillanatig szokták profinak hívni, amíg ki nem próbálnak mást. vagy pedig azért, mert agyilag nem tudnak bonyolultabbat kezelni. a prodigy meg busta sokmindene csinált lemezt, de hogy reasonon nem az fix. már csak azért sem, mert hangot se tud felvenni. Nagyon profi...

Előzmény: Monsi (30.)
trancemaster e-mail | 2005-11-02 12:49:03 | 33.
Üdv minden zenekészítő és szerkesztő tagnak !
Egy kéréssel fordulok a nagyérdeműhöz...
Ha tudnátok segíteni abban, létezik egy meglehetősen profi zeneszerkesztő sw. az Adobe Audition, ennek két változata létezik az egyik az 1.0 és az 1.5 keresnék ehhez magyar nyelvű leírást akár pdf formátumban is..Ez a software a Cool Edit továbbfejlesztett verziója amit az Adobe felvásárolt..ha van ötletetek kérem írjátok meg ide a fórumba. Előre is köszi aki válaszol.

djm e-mail | 2005-10-29 18:34:10 | 32.
Szevasztok!

Zeneszerkesztőt keresek, mert jelenleg nincs egy sem. Ha valaki tudna segíteni, és elküldené a Reason vmelyik full változatát, vmilyen Ejayt, vagy ezekhez hasonló progit, lehetőleg utánvéttel (kisebb összegért), nagyon megköszönném.
Aki tud segíteni a dany200506@freemail.hu-ra írhat.
Köszönöm!

joepapa e-mail | 2005-10-25 20:11:24 | 31.
Sziasztok, cubase-sx-szel küzdök, de nem akar menni.
Könyörgöm, valaki adjon választ a köv.kérdésre:
A midijel amit a szintiről adok, eljut a transport panel jobb sarkáig,villog a piros "in"lámpa.
De a midi trackre már nem.Usb portok beállítva,midi thru beállítva.
Örök hála.

Monsi e-mail | 2005-10-25 15:00:53 | 30.
*">Chack"*!
Ne haragudjatok meg ...de akárhiszitek akár nem a propellerhead reason igenis egy komoly, profi zeneszerkesztő program!Talán egyesek azért fikázzák és nem igy vélekednek róla mert irígylik azt a tudást amit már más megszerzett és mert ők nem értenek hozzá!!!-Ezúton üzenem a "hip-hápp Édzsés majmoknak hogy le lehet szálni a\REASON-ről!mert aki a R._be beleköt az belém köt!-értem?-ja ...és csak nézzetek meg néhány külföldi hires előadót!REASONNEL csinálják a zenéket!(PL:ProdyG,Busta,és még sokan mások...)-twhát mielőtt beszóltatok volna-el kellett volna gondolkodni hogy mit is beszéltek!Ennyi!

kaktee e-mail | 2005-10-10 10:53:11 | 29.
Helló!!!
Most szereztem meg a reason 2.0 -át!
Szeretnék hozzá valamilyen magyarosítást!!!
Tudsz/tudtok nekem ebben segíteni?


Előzmény: COSMIC (1.)
vergent e-mail | 2005-09-15 14:32:18 | 28.
Logic, Digital Performer, Pro Tools, kis jóindulattal cubase meg nuendo.

Előzmény: dj_beeboy (26.)
K_Andrea e-mail | 2005-09-06 21:18:35 | 27.
Én nem tudom, hogy mi a profi program, és mi nem az... de http://www.musiceditor.hu
Talán többet tudsz meg a progiról, mint képzelnéd. Talán nem...
Pussz mindenkinek!

dj_beeboy e-mail | 2005-09-06 08:03:51 | 26.
Mert szerinted mi? Talán a fruityloops az igazi. Az még ennyit sem ér. Egy értelmes hangszer nincs benne. Szerinted mi a profi prg ha nem ez?


Előzmény: vergent (25.)
vergent e-mail | 2005-09-02 19:58:03 | 25.
A reason nem freeware kicsicsíra, így menj be a boltba és vedd meg... De van ingyenes progi, http://www.rebirthmuseum.com/ , neked jó lesz az is...

A reason pedig nem profi program, egy jó játék. Mondjuk ha a kiadott zenék forma 1-esek, akkor a reasonosek vidámparki gokartok. Nagyon kiismerni nem lehet, mert nincsen benne semmi bonyolult. Aki ezzel nem boldogul, az inkább hagyja az egészet a picsába...


Előzmény: abcdef11 (24.)
abcdef11 e-mail | 2005-08-25 16:11:11 | 24.
SZIASZTOK.SZERETNÉM MEGTUDNI HONNAN LEHET LETÖLTENI A REASON FREEWARE KÉNE.VÁLASZT A banat@citromail.hu-RA KÉREM.KÖSZI!!!!
spiritrecords e-mail | 2005-06-15 11:44:27 | 23.
Sziasztok! Sürgősen kéne egy Reason-tanár. Régi vágyam teljesülne, ha valaki megtanítana a program teljeskörű használatára. Természetesen nem kívánom ingyér... E-mail: peter1000@citromail.hu
dj_beeboy e-mail | 2005-05-04 09:00:45 | 22.
Hi!
Letölteni *.rps-be tudsz a www.propellerhead.se weblapról. Feltenni nem tom, hogy hogy tudsz. Én már Két és fél éve használon a reasont és majdnem mindent ismerek benne. Rohadt jó prg.


Előzmény: Feca (21.)
Feca e-mail | 2005-04-26 10:34:16 | 21.
szevasztok!!!! Amióta megszereztem a reason-t, a gépemen egyetlen játék sincs.(fölösleges)
előtte a pro-dj-vel hülyéskedtem de az már a múlté. Alapvetően a rockot szeretem(fear factory, static-x stb...), de a reasonnek hála sokkal nyíltabban szemlélődök a stílusok tárházában. Egyszerüen magam alá sz*rok, annyira jó ez a program. Engem az érdekelne, hogy az általam írt muzsikát hogyan tudom feltenni a netre, hogy esetleg mások is meghallgassák és véleményt mondjanak róla. Ja meg, hogy honnan tudom letölteni mások kreálmányát?


Előzmény: COSMIC (1.)
oipp e-mail | 2005-04-18 09:38:15 | 20.
Sziasztok!

Nemrég készült:

http://magno.web.elte.hu/adat/zene/travel.mp3

Hallgassátok!:)


Előzmény: fénylány (19.)
fénylány e-mail | 2005-04-08 06:29:17 | 19.
igazad van de hé én magyar vagyok És én kedves aranyos vagyok és vissza írok:-)

Előzmény: Analog303 (17.)
Zen e-mail | 2005-03-30 12:34:16 | 18.
Ha érdekelnek, Reasonben ki, mit alkot, nézz el ide: http://www.vittorio.hu

Előzmény: oipp (7.)
Analog303 e-mail | 2005-01-05 15:07:21 | 17.
Na haj !
Nagyon jónak .. sőt részemről inkább szükségszerűnek tartom egy ilyen fórum kezdeményezését !! Gratula : D
öö izé .. ja igen magamról elsősorban (nem egóból csak szeretnék ismerkedni : D ,de kis naiv) :
- 5éve kezdtem Fruity + Rebirth .. mondhatom elkapott az elektro .. ami sajna akkoriban haldoklott ... de én rajta maradtam : )
Kezdetekben hatott rám a svéd vonalú tecnoid , + a drum and bass kezdeti beáramló szériája
Majd jöttek a finomabb hangzások Pascal FEOS pl... vagy a minimal techno .. na ez nem azt jelenti hogy én csak 4/4 vagyok .. nem csak ez volt előbb .. házzenét is hallgattam akkoriban .. de az sajna nem jutott el hozzám a kor mérvadó minőségében :(
2000 től jött a Reason meg a tanulás ... most 2005 van ... hmm lehet tudok egykét dolgot .. de masterelés terén sajna korlátok közé szorít a hangcuccom ehh mono videoton : )))
De technikailag volt mit tanulnom .. trükkök .. felépítés ... mi passzol mivel hová tegyem stb...
ööö jaigen közben beáramlott hozzám a nuskool jah .. meg feltűnt BigBud mint házmester .. azt jöttek a dzsesszes 4/4-ek .. bossa meg minden ..
a mai napig a kedvenceim közé tartozik pl. a BigBud féle DJ-szett a Jungel Jazz fesztről .. abban minden benne van .. itt egy kicsit kitérnék Paul Murphy féle diszkóra is : sztem van jövője az ilyesfjta retro feelingnek .. szeretnék olyasmit is csinálni csak sajna a hangmintáim internet hiányában csak 1 DVD-t tesznek ki ..
naszóval ma ott járok h. adogatom a demokat ide - oda .. több kevesebb sikerrel egyszerre 3-4 stílusban ... várom a visszajelzéseket .. ha jönnének :(
TÉNY : a magyar ember olyan fajta aki nem igazán ír vissza : ) ... annyira meg nem szar az anyagom
Vmelyik nap a Psure mondta h. nem igazán éri meg itthon próbálkozni .. lám ő külföld(london)ön próbált szerencsét és ki is jött egy trekkje .. meg azóta ki tudja még hány .. köhhm kedves CHI hát ez nem kell nektek ????
ja bocs ez már más .. szóval a lényeg írjátok a zenéiteket mer ha 1000x-re sem sikerül úgy ahogy akarok biztos tanulsz valamit közben amivel az 1001-dik már gigantikusan jobb lesz : )
Ez mind saját vélemény és tapasztalat .. lehet TI vagytok a zenÉSZEK én meg a kibic .. nemtom
Az FTP problémával kapcsolatban meg lenne 1 ötletem : van ugyebár DC++ .. lehetne megbeszélt időpontokban találkozni megadott hubokon ls cserélgetni .. sztem életképes ötlet .. sőt 1xű .. na majd még visszanézek ha lesztek : D
Happy NEW YEAR !

Analog303@freemail.hu
70/597-5747
Keep The VIbe Alive


Előzmény: COSMIC (2.)
Bubby e-mail | 2004-11-30 07:16:47 | 16.
Honnan tudnám letölteni?Segítsetek légyszi,mert nagyon kéne!!!
rezo e-mail | 2004-11-19 01:26:39 | 15.
Sziasztok!

Ugy nez ki, hogy sikerult ujbol talalni kicsiny hazankban par embert,
aki hajlando akarmilyen demagog revolverezessel tarkitani a hazai
downtempo szcena igencsak szeles es sokszinu elektromos eget.
Arra szeretnenk kerni titeket, hogy segitsetek hozza egy itthon
letjogosultsagi szinten terjengo szubkultura tarkitasahoz.
Szinte barmilyen felajanlast modunkban all elfogadni, akar ket fasirtot,
vagy eladasi listakat, dj-listaitokat, illetve ha valamelyikotok a sors
azon kegyeltje, hogy erez magaban eleg indittatast hogy neha irjon is
valamit kedvenc nyugibugijarol, annak nem orulunk, inkabb csodalkozunk
rajta ;)

Szinten ujjaeledo, de mar erosen epulofelben levo projectunk egy
kalozradioban veghezvitt huszonnegy oras vezenylet, melyben igyekszunk
minden alkalommal minimum harom zeneszzsoket vendegul latni, egy pici
szobaban, melybe belepve szemet szurhat egyeseknek hogy nem az agyak es a
huto kepezik a fo ingerforrast. Szivugyunknek tekintjuk, hogy hetente egy
sajat zeneket prezentalo arccal is elbeszelgethessunk. Az
adasarchivum megvagott, kimasterelt formaja elerheto egy kozepkori
internetes terminalrol is, nemi extraval. Telefonaloink, internetes
hallgatoink legnagyobb oromere segitunk mindazoknak, akik meg nem indultak
el az ejszakaba, illetve azoknak is, akik mindezen oromoket elvetettek es
a kisszobaban tancolnak, szeretkeznek, hallgatnak minket.
A musorban nincs zenei megkotes, skatulyazas, mindenki kielheti
legeldugottabb perverziojat, hiszen gralkent keressuk a lehetoseget,
hogy erre lehetoseget biztositsunk.


Amennyiben lattok fantaziat valamifele egyuttmukodesre, vagy egyszeruen
csak felkeltette erdeklodeseteket a tema, jelezzetek batran, kuldunk
bovebb informaciot!

udv: rezo

REASON-HELP e-mail | 2004-10-23 15:38:35 | 14.
na, még egyszer HTML kódok nélkül! Sorry All!

Hello All!

Elindult az első Magyar Reason Site, ahol csak a Reason nevű programmal foglalkozunk! Várunk mindenkit, aki többet szeretne tudni a Reasonról! Ha csak egy kérdésed is van, akkor már érdemes megkeresni a http://reason-help.uw.hu [Reason-Help] site-ot! Tutoriálok, gyakran ismételt kérdések és sok-sok letöltés vár minden érdeklődőt!

REASON-HELP e-mail | 2004-10-23 15:36:37 | 13.
<b>Hello All!</b>

<br>Elindult az első <b>Magyar Reason Site</b>, ahol csak a <b>Reason</b> nevű programmal foglalkozunk! Várunk mindenkit, aki többet szeretne tudni a <b>Reason</b>ról! Ha csak egy kérdésed is van, akkor már érdemes megkeresni a <A HREF="http://reason-help.uw.hu">Reason-Help </A> site-ot! Tutoriálok, gyakran ismételt kérdések és sok-sok letöltés vár minden érdeklődőt!

peppino e-mail | 2004-10-18 18:45:01 | 12.
Egy megjegyzés még a mondandómhoz : nem feltétlenül kell más zeníró progi egy jó zene megírásához,átléptem a saját küszöbömet a reasonnal lehet vele teljes egész zenét csinálni. De mindenképp előny ha az ember több programot ismer
COSMIC e-mail | 2004-10-18 07:04:05 | 11.
Igen , én is ezen a véleményen vagyok így az évek során.
Szinte kötelező minimum egy ilyen programmal kezdeni!!
A legfontosabb dolgokra "neveli" az embert, azokra, amikre a legjobban szükséged van ha zenét akarsz irni: Fantázia és Kreativitás !!!
Ezek pedig mindenképpen kellenek ahhoz hogy ezt a programot használja az ember.
Kreativitás, hogy összehozd azokat a hangokat, eszközöket, effekteket amivel majd dolgozol, és Fantázia hogy mindebből egy nagyon jó zenét hozz össze. A többi? A gyakorlati részében a Reason segít! ....
mah... kicsit elragadtattam magam...


Előzmény: COSMIC (10.)
COSMIC e-mail | 2004-10-18 06:41:32 | 10.
Húúúúúúúúúúú!!
Affrancba!!
Most jó szemétnek gondolhattok,mi?
Télleg megnyitottam és nem is nézek többet erre, mi?
Na ez azért volt mert kicsit "érdeklődés hiányát" véltem felfedezni....

Oké, akkor látom azért fordulnak meg itt néha emberek...
Akkor oké...igen kéne egy ftp, ahová rakhatnánk fel zenéket, meg ilyenek...

akinek továbbra is van kérdése az irjon, remélem tudok/ tudunk segíteni 1másnak..


Előzmény: peppino (9.)
peppino e-mail | 2004-09-04 15:38:14 | 9.
adjatok meg egy ftp tárhelyet és oda rakjunk fel zenéket

peppino e-mail | 2004-09-04 15:36:44 | 8.
remélem nem irok késön én kb 2 éve vagyok rajta a reasonon. azt mondják a nagyok /producerek "akik már adtak ki bakelitet és szeméjesen ismerem öket"/,hogy a reason kedetnek nem rossz de a végén más program kell
oipp e-mail | 2004-07-23 13:43:47 | 7.
Hello!

Tegyétek fel reasonnal készült zenéiteket valahova!
Írjátok meg hol lehet őket megtalálni! köszi.
Érdekel mások miket alkotnak:)

ManGroove e-mail | 2004-06-30 15:33:00 | 6.
COSMIC! Elsősorban neked:
Ha már egyszer nyitsz egy témát, legalább válaszolhatnál!!!!
Engem igenis érdekel a REASON zeneszerkesztés.
ÜDV!

ManGroove e-mail | 2004-06-25 15:08:01 | 5.
Hello! Ismét írok, de lehet hogy csak magamnak. COSMIC nyitott egy -véleményem szerint- hasznos topic-ot, és senki sem ír ide. Lehet hogy valóban érdektelen itt a zeneszerkesztés.

COSMIC: Ha olvasod ezt a szöveget, kérlek reagálj!
Üdv!

ManGroove e-mail | 2004-06-23 14:48:03 | 4.
Ja, még valami: tudtad, hogy a Subtraktor rack rögzítő csavarjait ki lehet csavarni? (még jó, hogy le nem esik a monitorról! :)) A többi eszköznél viszont nem lehet... Volt néhány várakozó percem, így jöötem rá erre a felfedezésre.
Üdv!

ManGroove e-mail | 2004-06-23 14:44:19 | 3.
Hello COSMIC!

Most már nem vagy egyedül...

Lehet, hogy már későn írok ebbe a topicba, de én ismerem a Reason. Szerintem egészen kreatív program!

COSMIC e-mail | 2004-05-25 11:33:57 | 2.
Hmmmmmmmmmm..........
Ez is én vagyok, csak azért írok hogy 2 -re
emelkedjen a beírások száma !!!! :((

MI AZ ????

ENNYIRE ÉRDEKTELEN A ZENESZERKESZTÉS ??
ISMERI VALAKI A REASONT 1általán?

gondolom igen, de akkor irjon már 1kicsit.........
Na....... lécci :)


Előzmény: COSMIC (1.)
COSMIC e-mail | 2004-05-21 10:36:25 | 1.
Helló mindenki !!!!!!!!!
Azért irok ide hogy legyen egy jó
fórum a REASON zeneszerkesztő programra!!!
Mindenki aki tud valamit, BÁRMIT , irjon ide bátran!!
Mivel ez egy TOTÁL PROFI program, szerintem
érdemel egy kis figyelmet!!
Én már rengeteg zenét irtam vele a 2és fél év során, amióta megvan.
Korlátlanok a lehetőségeid, ha kiismered a progit, fantasztikus hangzásokat érhetsz el!!
Ha többet akarsz tudni / akarunk tudni akkor
írjunk ide minél többen!!!


1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.