Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Énekelni akarok!!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Boykiller e-mail | 2008-06-25 18:26:21 | 18.
14 éves Veszprémi lány keresi a bandatagjait:D 5 évig jártam énekarra 4 évig különtanárhoz énekelni xD [kicsit gáz de nembaj] Hanganyagot ha kértek szívesen küldök vagy élőbe is max megmutathatom h éneklek^^ Jelentkezést a barbarapleasents@hotmail.com-ra várom:)

Zs.Dante e-mail | 2008-05-27 20:38:05 | 17.
Hello ! Szegedi Rock-metal bandánkba keresünk férfi vokálokat. Fix zárható próbatermünk van. A zenekarban 17-18 éves tagok vannak, 1 basszgitáros, 1 ritmusgitáros, 1 szólógitáros, 1 énekes- billentyűs. Fellépéseket tervezünk. Szeretnénk Sonata Arctica és Blind Guardian irányzat felé tolódni, aki szeret és úgy gondolja hogy tud énekelni szeretettel várjuk. Akit érdekel a dolog írjon emailcímemre : szabzso@mailbox.hu !
keybored e-mail | 2008-04-21 18:06:34 | 16.
Budapesti indie együttes keres 18-25 év közötti billentyűst (lehetőleg lány, aki esetleg vokálozni is tud), semmi virtuózkodás, kool kiállás, Liszt Ferenc műveit nem kötelező ismerni, amit viszont nem árt: Ladytron, White Rose Movement, The Sounds, She Wants Revenge, MGMT, CSS, New Young Pony Club, Klaxons, értitek..
a (fényképes) jelentkezéseket ide várjuk:
kosvar1@gmail.com

COBlady e-mail | 2008-04-14 16:05:48 | 15.
Üdv! HA egy BAZ megye környéki banda énekes hiányban szenved, akkor állok elébe! Lehetőleg Metál-Rock témában. Csak mert nő vagyok, rendelkezek elég erőteljes hanggal, akár hörgéshez, ordításhoz is. Ha próbára akarsz tenni, akkor írj nyugodtan mailt s beszélhetünk egy találkozóról. /aninoka@vipmail.hu/ (lehetőleg Miskolc-Ózd-Kbarcika s ezekhez közeli települések)
xpressmusic e-mail | 2008-04-14 09:03:31 | 14.
Zenét szeretnél készíteni, de nem értesz hozzá, segítség kellene?

http://xpressmusic84.eu

jelentkezz ugyanitt a VÁLOGATÁSLEMEZRE !!!

Anyn Styler e-mail | 2008-04-07 15:30:06 | 13.
Van több kérdésem is...
-Hol laksz?
-Van-e valamilyen hanganyagod, amit eltudsz küldeni pölö nekem, h ha esetleg érdekelne...
-Tanulsz-e énekelni
-Mennyire jó az angol kiejtésed?

satöbbi :D
anynstyler@citromail.hu ímélcímen meglelsz, h ha esetleg akadnának válaszaid ;)


Előzmény: cibora (12.)
cibora e-mail | 2008-04-07 12:26:36 | 12.
hali! én egy 15 éves lány vagyok aki ímád énekelni és gitározni! és regeltöl estéig megsem ál! imádom Madonnát és minden álmom az hogy énekesnő legyen belölem, jó lenne ha már valaki felfedezné a tehetségemet ha igy lenne én lennék a világ leg boldogabb lánya!írjatok létszi puszi Cibora
Xpressmusic84 e-mail | 2008-04-03 21:03:45 | 11.
Sziasztok! Ha Magyarország legolcsóbb stúdióját keresitek, látogassatok el honlapunkra: www.xpressmusic84.eu (hangszerelés, zeneszerzés, szövegírás, lemezkiadás, honlapkészítés és felügyelet, grafikai és nyomdai munkák, reklám, remixek, mixek főként populáris, trendi, dance, elektro stb. műfajokban) INGYENES TANÁCSADÁS!!!
Az Xpressmusic84 Studio and records

houston e-mail | 2008-01-26 23:49:35 | 10.
Sziasztok!
Miskolci rock bandába keresünk férfi énekes. Avenged sevenfold számokat, ileltve olyan stílusúsaját számokat játszanánk. A banda átlagéletkora 21 éve. Ha érdekel a dolog akkor irj vagy hívj a szmate1203@gmail.com ra vagy 06/70/502-1831 en.

encike014 e-mail | 2007-08-02 13:22:22 | 9.
Énekelni szeretnénk egy nyékládháza környéki bandában ( nemtől függetlenül) 14 évesek vagyunk!! Ha érdeklünk téged akkor írj!

Msn=email:encike014@citromail.hu

2 nyékládházi lány

PietR e-mail | 2007-04-02 00:21:10 | 8.
Megírtam a legújabb számom de nincs aki elénekelje a címe FINGANOM KELLET DE BESZARTAM! Lécci segíts!
screamerclauz@freemail.hu
Msn:haccppunk@hotmail.com
Próbaterem van! CSAK DRÁGA!

studiofantasy e-mail | 2007-02-20 13:01:56 | 7.
Sziasztok, üdvözletem! HANGSZERELÉST, demó- és énekfelvételt, mastert, vokált, éneket, borítótervet- és készítést, REMIX, MIX verziókat, szövegírást, zeneszerzést vállalok az országban garantáltan a legolcsóbban!!!
Nem ismerek lehetetlent, szinte bármit elvállalok!
Stílusok: R'n'b-Hip-hop, Rap, pop, trance, dance, house, mulatós, remix, mix stb.

Írj bátran, ha érdekel a dolog:
studiofantasy2004@citromail.hu

Kérésre referenciát küldök!

Üdv: Attesz

Fr!g e-mail | 2007-02-16 10:58:58 | 6.
Helloka!Naon szeretnék énekelni nem vagyok képzet csak szeretem a zenét és ha valaki tud segíteni vagy vmit akar mondani meg akarhallgatni vagy ilyesmi akkor írjon az e-mailemre nono22@citormail.hu itt többet megtudhastz rólam!!sziasztok

Előzmény: Meteo Ritka (5.)
Meteo Ritka e-mail | 2005-07-31 18:13:05 | 5.
Üdv! :)

Ha valakinek netalántán van kedve együttest létrehozni, ami olyan témákban zenélne, mint: spiritualitás, a jelenleg zajló energiaváltozások, Föld, Hold bolygók és egyéb űrbéli dolgok, az ember kapcsolata más intelligens fajokkal, az ember-emberiség szerepe, az feltétlenül írjon nekem, aki huszonéves, jelenleg együttestelen énekesnő volnék, ezeknek a fentebb említett témáknak a rajongója, egy amolyan lelkizős sci-fi kedvelő :)) Ha már van ilyen zenekar, és megtudnám, hogy van, annak is nagyon örülnék ;) Ha meg épp énekesnőt keresnek, annak meg még jobban :))

emil címem: firenzei_egbolt@yahoo.com


Előre is köszike! :)

JAS e-mail | 2004-11-16 15:17:07 | 4.
Énektanítást vállalok lányok részére. Érdeklődni a 06305596767-es számon lehet. Anne.

Individ MC e-mail | 2004-09-21 17:39:57 | 3.
énekelj bazdmeg
P.mesternő e-mail | 2004-08-07 20:27:34 | 2.
Ha énekelni akarsz, gyűjts bátorságot és kezd el.
Lyucy e-mail | 2004-06-02 06:20:14 | 1.
Nagyon szeretnék énekelni, de nem tudom, hogy hogyan fogjak hozzá. 8 éve énekelek egy kis énekkarban, de többet szeretnék! 6 éves vizsgám van zongorából. Ha valaki tud valahogy segíteni, vagy van egy jó tippje kérem hogy írja meg.

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.