Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Énekelni akarok!!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

cprod e-mail | 2018-07-29 17:59:34 | 68.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Loreana e-mail | 2011-10-26 11:16:26 | 67.
Sziasztok!

A napokban találtam egy iskolát, ahol énekoktatás, dalszövegírás és egyéb szakokat lehet tanulni. A jampopiskola@gmail.com e-mail címen lehet érdeklődni.

GabrielHard e-mail | 2011-08-08 20:56:44 | 66.
!!! ÉNEKES WANTED !!!

Sziasztok!

A pécsi Aiming High heavy metal zenekarba keresünk énekest. Bővebb info a zenekar honlapján: www.aiminghigh.elitweb.hu
25-40 év közöttiek vagyunk, lelkesek, elszántak éppúgy mint te. Már csak TE hiányzol a zenekarból és indulnak a fergeteges metal bulik! Szóval ne teketóriázz, gyere és nyomjuk a metalt, hadd pogózzanak a népek!

Üdvözlettel: Gábor
+36-30-6500-725
kemeny.gabor@freemail.hu
www.aiminghigh.elitweb.hu

Nagy Gaby e-mail | 2010-09-09 20:11:59 | 65.
Budapesten Énekoktatást vállal rutinos , gyakorló ,énekesnő több stílusban, a könnyűzenén belül, 14 éves kortól,felső korhatár nincs. Amit nyújtok: igényes repertoárból összeállított tananyag, többezer zenei alappal. Énektechnikai, hangképzési tanácsok, kontroll,stúdiógyakorlat,mikrofonos gyakorlat. Élő zenekari gyakorlat. Egyéni mikrofonos gyakorlat, fellépések! Kedvenc számaid betanítása .Évvégi Gálakoncert. Amit kérek: légy pontos, és azért készülj az órára, hiszen így gyorsabban haladunk! 12.000 FT/HÓ 8X60 perc

20/568-12-93

www.nagygaby.hu

www.broadwayband.hu

DerTigger e-mail | 2010-08-16 20:33:53 | 64.
Sziaszto Eger és környékén énekelnék, egy bandában. 40 éves vagyok,vidám energikus, humoros. Ha kell az előadásban is.Eddig csak karaoket énekeltem, de az úgy jól megy. szerintem bandában is menne. Próba csereszny!!!!
Írjatok hívjatok el egy próbára, azzal senki nemveszt semmit, lehet hogy rájövök hogy nemnekem való, de szerintem IGEN.
Email: csakiteam@freemail.hu

Timea26 e-mail | 2010-07-19 22:28:45 | 63.
26 éves Mosonmagyaróvári dalos pacsirta vagyok és imádom a zenét! A kedvenceim közé tartoznak a régi Motown slágerek (mint pld. Jackson 5, Martha & the Vandellas, Stevie Wonder, Marvin Gaye, The Temptations) de mindent mást is imádok amibe van egy kis ritmus Ray Charles, Chaka Khan, Aretha Franklin és stb.
Keresek zenekart a közelben!!! Elöbb összehangolodás aztán késöbb fellépések is ?! Aki ugyanúgy szereti a felül emlitett zenéket és van ideje min. egyszer egy héten vhol gyakorolni jelentkezzen a köv. emailcímen : dreamteam1027@freemail.hu

5 cent e-mail | 2010-06-04 17:39:05 | 62.
figyusz ismeri valaki a 12centet???

Előzmény: jani96 (61.)
jani96 e-mail | 2010-06-04 11:20:36 | 61.
sziasztok egy jo menedzser kéne mert videoklippet szeretnék forgatni ja meg egy jo szponzort!!!!
rbsignengl e-mail | 2010-05-25 00:18:35 | 60.
TAURUS TRIBUTE zenekar ÉNEKEST keres!
A legendás Taurus együttes Radics Béla gitár, Balázs Fecó billentyű, Som Lajos bass, Brunner Győző dob emlékét számait felelevenítő zenekar énekest keres .
06 20 942 67 33

zeneszerzes e-mail | 2010-05-02 11:00:04 | 59.
Gitároktatás Budapesten minden stílusban, minden szinten segédanyagokkal.
Érdeklődni: gitartanitas1@gmail.com

After before e-mail | 2010-04-28 08:15:01 | 58.
Budapesti zenekar énekest, énekesnőt keres. Jelenleg dobossal, 2 gitárossal, basszusgitárossal, billenytyűssel rendelkezünk.Ha szeretnél egy blues-rocknak indult, de ma már jóval szélesebb irányvonalat képviselő zenekar tagja lenni, írj az afterbefore@citromail.hu címre. Várjuk jelentkezésedet!
Dodek e-mail | 2010-04-25 13:36:57 | 57.
itt az e-mail címem: takacsdorii@citromail.hu erre írjatok, ha valakit érdekel, amit írtam
Dodek e-mail | 2010-04-24 20:16:38 | 56.
Sziasztok!
Fiatal énekelni szerető és tudó illetve valamilyen hangszeren ( gitáron vagy zongorán ) játszó srácot keresek, akinek lenne kedve velem énekelni, zenélni...gitároztam anno, de nem tudok jól, ha tudsz örömmel veszem, ha segítesz picit... de az sem baj, ha "csak" imádsz énekelni és van kedved velem lógni a szabadidőd egy kis részében.
Remélem valakinek felkeltettem az érdeklődését!
Üdvözlet: Dodek

nyekrock e-mail | 2010-04-24 19:38:07 | 55.
4. NYÉK-ROCK FESZTIVÁL

2010. június 19. Nyékládháza, Olaj-félsziget

Fellépők:
IRON MAIDNEM
ROAD
ZORALL
KALAPÁCS
Damien
Heartless
Wasserstukker
Minden6ók
GY.I.K.
Rocksburry
...és sok színes program

Lépj te is Olajra!

http://www.nyekrock.hu

pamaccs e-mail | 2010-04-17 15:09:52 | 54.
...engem is nézegessetek máár..
www.mymusic.hu/cissz
Budapest


Előzmény: lesl071788 (53.)
lesl071788 e-mail | 2010-03-14 21:11:17 | 53.
Sziaszok!

Debreceni 21 éves srác vagyok. Saját dalokat írok. Szeretnék zenekarban énekelni. Aki tudna nekem segíteni a lesl27@citromail-re írjon.

Köszönöm!
üdv:Laca

kitttyke e-mail | 2010-03-14 13:50:57 | 52.
PÉCSI ROCK BANDA DOBOST, ÉS ÉNEKEST KERES!
Kifejezett irányzat nincs, inkább a metálhoz közelít, de nem kifejezetten. Ketten vagyunk eddig, egy basszeros (én) és egy szólós. 15-17 év körüliek vagyunk. Volt már pár zenekarunk eddig. Koncertlehetőséget tudunk szerezni, próbaterem van, ahol próblhatunk! A repertoárunkban szerepel pár saját szám, és szeretnénk kibővíteni egy-két klasszikussal majd, ami a népnek kell (PL.AC/DC, Nirvana, Metallica.)valamint további sajátokat írni. A lényeg hogy az illető TÉNYLEG tudjon zenélni, nem egy emberrel találkoztunk már, aki zenésznek adta ki magát, közben meg a mérőt se tudta tartani,mikor elhívtuk próbálni! Ezt nem szeretnénk. ideírhasz: kitttyke@citromail.hu - aki ismer ilyen embert, az is írhat!

Dittke24 e-mail | 2010-02-22 00:45:49 | 51.
Sziasztok!
Én egy Zala megyei 19éves lány vagyok, aki nagyon szeretne énekelni már kicsit komolyabban is!
12éve éneklek: 8év énekkar, versenyek és Keszthelyen volt zenekarom is...
Ha esetleg valaki tudna nekem segíteni, az jelezzen e-mailben: b-edit24@freemail.hu
Előre is köszönöm!!!

suomi93 e-mail | 2010-02-21 18:05:17 | 50.
17 éves borsod megyei lány énekelne pop-rock,rock zenekarban:
érdeklődési kör:Nirvana,System of a down,HIM,Placebo,30 Seconds to Mars,Depeche Mode,Metallica
e-mail:suomi93@freemail.hu

Henaaa e-mail | 2010-02-12 09:25:12 | 49.
Sziasztok. 15 éves vagyok. Nagyon szeretek énekelni. Nyíregyházán lakok helyi zenekart keresek. Ha valakit érdekel tudok mutatni felvételt. Vagy dalszöveg írót keresek.
Köszi

palam e-mail | 2010-02-09 11:19:00 | 48.
Sziasztok,
Gyúrnék. Olyan zenekart keresek, ahol lényeg a gyakorlás, avagy egy olyat, ahol elfér egy gyakorló pamaccs. Énekelni vokálozni egyaránt szeretek, de lehet velem jamelni is.
tel: 06 70 618 4478


Előzmény: Audioguru (47.)
Audioguru e-mail | 2010-02-08 22:18:23 | 47.
Minden, ami HANGGAL kapcsolatos -
Te kitalálod, mi megvalósítjuk!

Teljeskörű demo anyag készítés zenészeknek, zenekaroknak, szólistáknak, feltörekvő tehetségeknek!

Koncertezni szeretnél? Tehetségkutatóra mennél?

Rendezvényeken, esküvőkön, hajón szeretnél játszani? Megmutatnád tehetségedet a világnak? Úgy szeretnél demo-t, hogy ki se kelljen mozdulni otthonról vagy a próbahelyről?

Az audió felvételek NÁLAD készülnek!

A hanganyag felvételéhez nem szükséges stúdió, ezt
bármilyen helyszínen el tudjuk készíteni stúdió minőségben.

Egyéb szolgáltatás:

- Digitális masterelés
- Meglévő hanganyag javítása
- Digitalizálás BÁRMILYEN hanghordozóról ( kazetta, bakelit lemez, magnószalag)
- Hanganyag szerkesztés - gyorsítás, lassítás, pontos hosszra igazítás
- Rádió reklámspot készítés
- Audio guide hanganyag készítés
- Szignálok készítése színházaknak, művelődési házaknak, iskoláknak

http://www.youtube.com/watch?v=RaZddDOGRGk

Minden, ami HANGGAL kapcsolatos -
Te kitalálod, mi megvalósítjuk!

Teljeskörű demo anyag készítés zenészeknek, zenekaroknak, szólistáknak, feltörekvő tehetségeknek!

Koncertezni szeretnél? Tehetségkutatóra mennél?

Rendezvényeken, esküvőkön, hajón szeretnél játszani? Megmutatnád tehetségedet a világnak? Úgy szeretnél demo-t, hogy ki se kelljen mozdulni otthonról vagy a próbahelyről?

Az audió felvételek NÁLAD készülnek!

A hanganyag felvételéhez nem szükséges stúdió, ezt
bármilyen helyszínen el tudjuk készíteni stúdió minőségben.

Egyéb szolgáltatás:

- Digitális masterelés
- Meglévő hanganyag javítása
- Digitalizálás BÁRMILYEN hanghordozóról ( kazetta, bakelit lemez, magnószalag)
- Hanganyag szerkesztés - gyorsítás, lassítás, pontos hosszra igazítás
- Rádió reklámspot készítés
- Audio guide hanganyag készítés
- Szignálok készítése színházaknak, művelődési házaknak, iskoláknak

http://www.youtube.com/watch?v=RaZddDOGRGk


Minden, ami HANGGAL kapcsolatos -
Te kitalálod, mi megvalósítjuk!

Teljeskörű demo anyag készítés zenészeknek, zenekaroknak, szólistáknak, feltörekvő tehetségeknek!

Koncertezni szeretnél? Tehetségkutatóra mennél?

Rendezvényeken, esküvőkön, hajón szeretnél játszani? Megmutatnád tehetségedet a világnak? Úgy szeretnél demo-t, hogy ki se kelljen mozdulni otthonról vagy a próbahelyről?

Az audió felvételek NÁLAD készülnek!

A hanganyag felvételéhez nem szükséges stúdió, ezt
bármilyen helyszínen el tudjuk készíteni stúdió minőségben.

Egyéb szolgáltatás:

- Digitális masterelés
- Meglévő hanganyag javítása
- Digitalizálás BÁRMILYEN hanghordozóról ( kazetta, bakelit lemez, magnószalag)
- Hanganyag szerkesztés - gyorsítás, lassítás, pontos hosszra igazítás
- Rádió reklámspot készítés
- Audio guide hanganyag készítés
- Szignálok készítése színházaknak, művelődési házaknak, iskoláknak

http://www.youtube.com/watch?v=RaZddDOGRGk

Svado e-mail | 2010-02-07 19:59:43 | 46.
www.emzen.fw.hu

Itt regisztráljatok és gyorsabb lesz a tagkeresés!

Üdv!

zoldi e-mail | 2009-12-12 13:26:23 | 45.
üdv,

énekesnőt keresek.
egyelőre csak felvenni a kész dalokra az éneket, fellépés NINCS mostanában tervben.
akit érdekel keressen meg legyen szíves MSN-en a zoldi(kukac)ejszarny.hu címen.

nem baj ha nem vagy profi, a lelkesedes a lényeg ;)

nem danubius-jellegu zene ;)

(msn-en légyszi, ritkán fórumozok..)


Hacklone e-mail | 2009-12-07 19:21:40 | 44.
Sziasztok!

A Budapesti Ambivalence zenekar sürgősen énekesnőt keres!
A zene sajátos stílusú, alternatív, jazzes beütéssel, ez kb 14. megtanulandó számot jelent. Természetesen csak saját zenét játszunk, tehát a kreativitás fontos!
Zenekar: Gitár, basszusgitár, dob, mindannyian képzettek vagyunk ( Jónéhány év zenesuli :) ) és már sok-sok koncertet megjártunk. :)
Tehát : Sok koncert, sok próba, saját számok és zenen minden mennyiségben.
Elérhetőség: 06-30/557-41-00 , toakak@gmail.com
Az interneten található felvételek több, mint 2 évesek, tehát nem mérvadóak, de ha hívtok, akkor küldök 3 számot, amit a meghallgatásra meg kéne tanulni. ( A meghallgatás időpontja még nincs kitűzve! )
Ha szép tiszta a hangod, szereted a zenét és szeretnél valami újat alkotni, akkor mindenképpen keress meg. :)

üdv,
Tóth Barna
06-30/557-41-00
toakak@gmail.com

Bill72 e-mail | 2009-11-26 00:44:02 | 43.
Zala megyei pop-rock-tánczenét játszó zenekar énekesnőt keres. A zenekar 5 tagú, élőzenét játszik, 12 éve működik. Évente kb. 40-50 bulit játszunk, kizárólag igényes helyeken.

E-mail: reizner.laszlo6@upcmail.hu

uhu95 e-mail | 2009-11-07 15:50:35 | 42.
Sziasztok!

Erika vagyok. Fiatal lány, de nagyon-nagyon szeretek énekelni. Állítólag nagyon jó hangom van. Szeretem a pop-ot, a rockot, és a lágyabb zenét is. Néha még jól is esnek a zongorás számok. :-)
Zongorázni tanulok, járok szolfézsra.
Nagyon szeretnék énekesnő lenni. Aki szintén ilyen, az nyugodtan felvehet msn-re, hogy beszélgessünk a tervekről, jövőről. :-)

Nekem a tervem: nem rögtön beleugrani a mély vízbe- még tanulom egy darabig a zenét, mert az is fontos(!!) Aztán elmegyek egy stúdióba, aztán...

Kérdések: a demo CD-vel mit kell azután csinálni, ha meg van? Fel fedezhet-e valaki? És ha igen, hogyan? Magyarországról külföldre ki lehet-e jutni? És ha igen, hogyan? :-)
Köszi a válaszokat :-)

msn: errcsi@hotmail.com

Thiria e-mail | 2009-10-08 09:34:52 | 41.
Sziasztok!

Kelta folk zenét szeretnék egy kicsit keményebb dallamvilágba áthelyezni, ehhez keresnék én vállalkozó szellemű zenészeket, Budapestről, esetleg Tatabányáról. Várom hegedűsök, gitárosok, dobosok, és fúvósok (fuvola, esetleg skót duda, bár tudom nem nagy rá az esély:D)jelentkezését!
Dobj egy mail-t ha érdekel:

corvusgirl89@gmail.com

sacika81 e-mail | 2009-05-17 17:43:11 | 40.
Sziasztok!Ének és zongoraoktatást vállalok minden korosztály részére.Érdeklődni a sacika81@gmail.com címen lehet.
AtomVihar e-mail | 2009-05-12 10:48:02 | 39.
Trash Metal együttes keresi leendő énekesét!
A stílus amit képviselünk a kemény Rock és a Trash Metal közti sziklás szakadékban terül el!

Nagyrészt feldolgozásokat játszunk, persze egyenlőre!
(Metallica, Megadeth, Pantera, Sepultura, Ramones, AC/DC... stb.)

Ha szeretnél csatlakozni egy igazi régi vonalú Trash Metal bandához és úgy érzed, hogy
énektudásod és hangod megfelel a fent felsorolt elvárásoknak akkor te vagy az az tag akire szükségünk van!!

Keress fel minket a következő e-mail címen:

atomvihar@gmail.com

enekes e-mail | 2009-04-14 22:04:48 | 38.
Sziasztok!
Új tehetségkutató online verseny indul!
www.tehetsegkutatas.fw.hu
500.000 forintos összdíjazás!
Minden infót megtalálsz az oldalon

AtinaLu e-mail | 2009-04-07 18:40:16 | 37.
sziasztok!

Nagyon szeretnék éneket tanulni Szegeden!!
aki tudd légyszi segítsen!!!

csicsu16 e-mail | 2009-04-05 11:20:19 | 36.
Segítséget szeretnék kérni!!! Énekelni akarok, csak nem tudom, hogy kezdjek neki.. Stílusirányzat RNB, hip-hop, pop, egy kis rap. Ha valaki tud segíteni, akkor írjon az e-mail címemre
E-mail címem: csicsu911204@freemail.hu
Előre is köszi..

Tranzit e-mail | 2009-03-23 15:29:18 | 35.
Énekesnőt keres érdi partyzenekar! www.tranzit.sokoldal.hu 06 70 945 0087
kedu@erd.hu

Einherjar e-mail | 2009-03-07 22:24:28 | 34.
én flogging mollyt énekelnék
madisong e-mail | 2009-03-04 12:42:52 | 33.
Sziasztok!

Szeretnénk figyelmetekbe ajánlani budapesti jól felszerelt
hangstúdiónkat,ami a XVI.kerületben működik a Csömöri úton.

Csak 2500 ft/óra.

http://www.songrecords.hu

Érdeklődni nálam
a 06 20 9113 762-es teló számon.

Üdv.: Herr Zoltán

STUDIO84 e-mail | 2009-02-25 11:27:15 | 32.
Szia! Ha hangstúdiót keresel az országban garantáltan a legolcsóbban, és profi minőségben, akkor keress minket bátran bármilyen zenei kéréseddel! Kérésre referenciaanyagot küldünk! Honlapunk: studio84.5mp.eu, E-mail: studiofantasy2004@citromail.hu, Msn cím: studiofantasy2004@citromail.hu

FAME e-mail | 2009-01-27 15:42:17 | 31.
http://zenesz.rekonet.hu
Szeretettel várunk most induló weboldalunkon minden bemutatkozni vágyó zenekart, zenészt, énekest...
Lehetőséged van feltölteni a zenéid, képeid sőt, videóid is. Megmutathatod mit tudsz, vagy kérhetsz tanácsot másoktól, akár Te is segíthetsz.
Zenéid lejátszásra kerülnek majd az oldal rádióján (http//fame.rekonet.hu), hogy mindenki megismerhessen Téged/Titeket.

Üdv,

Fame Társaság
http://zenesz.rekonet.hu

zaradin e-mail | 2009-01-09 11:43:33 | 30.
Tapasztalt gitáros gitároktatást vállal több stílusban. oktatás helyszíne belvároban(Kőfaragó u. Blahától 3 percre), felszerelt próbateremben.
Irányár: 3000 Ft / 2X45 perc
tel: 06309871809
email: barna.szoke@gmail.com

buckalako e-mail | 2009-01-09 07:39:18 | 29.
Sziasztok!
Alakulófélben lévő zenekarunkhoz gitárost, szintist, szaxofonost és énekest keresünk. Stílus: reggae, rocksteady, ska, alternatív (nem lesz vegytiszta stílus )... Fontos, hogy már ne legyetek kezdők. Énekesjelöltek, ha tudtok, legyetek kedvesek hanganyagot küldeni (akár valami kis vacak mp3-felvevős is lehet).
buckalako.tatooine@gmail.com

gaboca15 e-mail | 2008-11-29 19:45:23 | 28.
Sziasztok én nekem olyan kérdésem lenne hogy ha hallássérült vagyok attól még lehet belőlem énekes?

Előzmény: blueser (26.)
gaboca15 e-mail | 2008-11-29 19:44:21 | 27.
Sziasztok én nekem olyan kérdésem lenne hogy ha hallássérült vagyok attól még lehetek énekes?

Előzmény: VaSzi (23.)
blueser e-mail | 2008-10-26 21:30:04 | 26.
Ígéretes budapesti blues zenekar keresi profi énekesét.
Irányvonal: Steve Ray Vaughan, Garry Moore és leginkább John Mayer.
Fontos; angoltudás. Ha tudnál küldeni demót nagyon örülnénk.
tel: 06703634293
e-mail: monyokthemusician@gmail.com

Buzzheadz e-mail | 2008-10-10 07:01:24 | 25.
Kreatív zenekar keresi erős hangú 20-25 éves kifejezetten budapesti férfi énekesét! Akit keresünk: van tapasztalata, megbirkózik a magas hangokkal is, komolyan gondolja a zenélést, kreatív! Előny: ha nem áll távol tőle a rap műfaj sem! Szeretjük: Incubus, Rage Against The Machine, Faith No More, RHCP...Rólunk: 22,22,27 éves tagokból álló banda, fellépési lehetőség, koncertszervező, óradíjas próbaterem adottak, már csak Te kellesz! Önjelölt megasztárok kíméljenek! Jelentkezz: pasillas85@gmail.com
The Ministers! e-mail | 2008-10-06 11:30:33 | 24.
The Ministers! Singer Wanted!


Énekest keresünk!
Stílus: metal, hardcore, és egyebek

Amit szeretnénk:
-szépen és sokféleképpen énekelj (tiszta vs. hörgős ének)
-viszonylag normálisan nézz ki
-beszélj angolul vagy legalább a kiejtésed legyen rendben


Amit kínálunk:
-nagylemez rögtön (nem vicc)
-videoklip
-profi körülmények
-koncertek dögivel
-jó társaság
-gázsi (minimal)


Bővebb info és letölthető mp3-ak:
www.theministers.hu
mail: info@theministers.hu

VaSzi e-mail | 2008-07-17 19:09:04 | 23.
Ha nemtudod hogy kezdj neki az éneklésnek esetleg demot akarnál ezen az oldalon mindent mnegcsinálnak helyetted neked már csak énekelni kell :-)


www.jedrecords.atw.hu

ant0nwax e-mail | 2008-07-13 20:18:17 | 22.
KERESEK MOOG SZINTIT!!!

SINGER & SONGWRITER IN BUDAPEST
I am looking for U if they tell that U are a singer with a special voice and U write your own lyrics, maybe your own songs, but U cannot be part of this fake music business, where everything is artificial and U cannot be part of it because U are 2 real, and U are not looking for success in the music business but U are happy with just being. If U are just singing for fun and you like to record your own songs for sharing with your friends and family, i might be interested in working 2gether with U
Greetings Adam
06305547341
www.budabeat.hu


Előzmény: alfoldi13 (21.)
alfoldi13 e-mail | 2008-07-12 11:21:08 | 21.
én a saját cd-ket tölteném fel ha tudnám hogy kell és hová lehet
kislany14 e-mail | 2008-07-11 16:58:52 | 20.
sziasztok en egy 14eves lany vagyok ,es mar kiccsi korom ota szeretnek enekelni es egy csapatot osszehozni,mindenhol kerestem tanarokat akik konnyuzenet tanitnanak de meg nem kaptam aki tudna segiteni az irjon emailt a feneegyemeg@citromail.hu-ra ja es irja meg a tanar email cimet vagy telefon szamat koszonom

kardosildiko e-mail | 2008-07-10 20:51:11 | 19.
Sziasztok.
26 éves lány vagyok. Budapesti nem kezdő zenekart keresek fellépési lehetőséggel sláger,pop,mulatós stílusban. Email: kardosildiko@freemail.hu


Előzmény: Boykiller (18.)

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.