Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Együteseket keresek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-07-29 18:00:01 | 14.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

mat22 e-mail | 2010-03-21 20:49:57 | 13.
Hali!

Zenekar basszerost keres Budapesten, saját számok vannak, járunk próbaterembe hetente egyszer próbálni. Adott személynek nem muszáj profinak lennie, a lényeg, hogy szeresse azt amit csinál, ne vegye félvállról és együttműködő legyen. A számok sokfélék, többféle stílussal is próbálkozunk bennük. Magyar és angol dalaink egyaránt vannak!
Többnyire alter, punk, pop-rock, de van pár elvontabb szám is.

E-mail: balalajka22@indamail.hu

eszuteru e-mail | 2010-03-19 18:52:41 | 12.
Alakuló ska-,reggae-,dancehall zenekarba keresünk szólógitárost,dobost,billentyűst és fúvóst Budapesten.Raszták előnyben! :D



Érd.:
Szűcs Eszter

tel.:06-20-595-5473

e-mail:szucseszter0303@citromail.hu

mat22 e-mail | 2010-03-02 21:21:49 | 11.
Hali!

Zenekar basszerost keres Budapesten, saját számok vannak, amint lehet mennénk is próbálni, gyakorolni (dobos, gitáros, énekes már van). Nem muszáj profinak lenni, a lényeg hogy az adott személy szeresse azt, amit csinál. A számok sokfélék, igazából nekünk a stílus mindegy, csak dallamos legyen, olyan, ami úgy megfogja az embert (magyar és angol számok egyaránt vannak!). Talán leginkább 30Yhoz, vagy Supernemhez tudnám hasonlítani, többnyire punk, pop-rock, és van pár elvontabb szám is.

E-mail: balalajka22@indamail.hu

Dittke24 e-mail | 2010-02-22 00:41:33 | 10.
Sziasztok!
Én egy Zala megyei 19éves lány vagyok, aki nagyon szeretne énekelni már kicsit komolyabban is!
12éve éneklek: 8év énekkar, versenyek és Keszthelyen volt zenekarom is...
Ha esetleg valaki tudna nekem segíteni, az jelezzen e-mailben: b-edit24@freemail.hu
Előre is köszönöm!!!

suomi93 e-mail | 2010-02-21 18:07:49 | 9.
17 éves borsod megyei lány énekelne pop-rock,rock zenekarban:
érdeklődési kör:Nirvana,System of a down,HIM,Placebo,30 Seconds to Mars,Depeche Mode,Metallica
e-mail:suomi93@freemail.hu

eambrus e-mail | 2009-06-27 09:27:30 | 8.
Hali!
Blues-Rock bandába keresünk ritmusgitárost. A próbák az Artist Factoryban vannak, ez a Jászai Mari térhez közel található Budapesten. Heti kétszer próbálnánk, csak akkor vállald el, ha meg tudod tanulni a számokat, és el tudsz járni a próbákra. Ha érdekel, írj az eckhardt.ambrus@gmail.com -ra.

Xpressmusic84 e-mail | 2008-04-03 21:08:18 | 7.
Sziasztok! Ha Magyarország legolcsóbb stúdióját keresitek, látogassatok el honlapunkra: www.xpressmusic84.eu (hangszerelés, zeneszerzés, szövegírás, lemezkiadás, honlapkészítés és felügyelet, grafikai és nyomdai munkák, reklám, remixek, mixek főként populáris, trendi, dance, elektro stb. műfajokban) INGYENES TANÁCSADÁS!!!
Az Xpressmusic84 Studio and records

Cornell23 e-mail | 2007-04-06 16:20:00 | 6.
Sziasztok! Beszállnék énekelni hard rock zenekarba Kaposváron.
Audioslave Soundgarden

PietR e-mail | 2007-04-02 00:14:52 | 5.
Azonkívül még egy punk zenekarba is keresek énekest nem kezdő hanem újrakezdő zenekarról van szó. Átlag életkor kb 20 De nem vagyok jó matekból!
PietR e-mail | 2007-04-02 00:12:14 | 4.
HY ILYEN IZÉ ZENÉHEZ KERES ÉNEKES CSAJT AKI KÖLCSÖNÖZNÉ A HANGJÁT! SZóval azért nem írtam műfajt mert nem tok:Pl egy ilyen izé zeném http://www.videa.hu/main.php?page=play&v=1m4Wa6SQK1q5xSq0
HA ÉRDEKEL ÍRJ: E-mail screamerclauz@freemail.hu
Vagy MSN:haccpunk@hotmail.com

B Records e-mail | 2007-03-27 11:09:09 | 3.
A B Records Kft. válogatót szervez április 7-én 14:00-17:00 óra között és április 10-én 16:00-19:00 óra között a Pannónia Filmstúdióban(II.ker.Budapest,Hüvösvölgyi út 64. )Elsősorban olyan zenekarok,zenészek jelentkezését várjuk akik a rockzenében jártasak,és nem akadály számukra a külföldi koncertezés.
Bővebb információ:Bartha Zsolt Tel:06209713963 vagy az info@brecords.hu email címen

Meteo Ritka e-mail | 2005-07-31 18:12:03 | 2.
Üdv! :)

Ha valakinek netalántán van kedve együttest létrehozni, ami olyan témákban zenélne, mint: spiritualitás, a jelenleg zajló energiaváltozások, Föld, Hold bolygók és egyéb űrbéli dolgok, az ember kapcsolata más intelligens fajokkal, az ember-emberiség szerepe, az feltétlenül írjon nekem, aki huszonéves, jelenleg együttestelen énekesnő volnék, ezeknek a fentebb említett témáknak a rajongója, egy amolyan lelkizős sci-fi kedvelő :)) Ha már van ilyen zenekar, és megtudnám, hogy van, annak is nagyon örülnék ;) Ha meg épp énekesnőt keresnek, annak meg még jobban :))

emil címem: firenzei_egbolt@yahoo.com


Előre is köszike! :)

waterghost e-mail | 2004-11-16 22:52:11 | 1.
Sziasztok!! Most alakuló együteseket keresek, akiknek még incs énekesük, és esetleg keresnek énekest!! Ha Ti ezzel a Problémával küzködtök írjatok! Én egy Dunaújvárosi sárc vagyok! és amilyen zenéket szeretek énelni az a Soul,(Seal) Funky, (Cool And The Gan)g Pop, (George Michael, Sting) Dance-esebb műfaju zenéket is beválalom!! szóval lehet minden ill. A Dallamosabb Rock (Ashlee Simpson). Remélem ezzel fel tutam kelteni egy két csapat érdeklődését.
Ha megtetszett kérlek titeket hogy írjatok!

Üdv! Waterghost


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.