Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Tudtok egy jó gitártanárt?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

cprod e-mail | 2018-09-07 15:45:01 | 79.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

WASABIMAN e-mail | 2013-11-07 12:33:31 | 78.
Gitároktatás kezdőknek, haladóknak, mindenféle könnyűzenei műfajban, profi körülmények között,az Astoriától 2 percre.Kedvencek:Nuno Bettencourt, George Lynch, Philip Sayce,Paul Gilbert, John Mayer, John Scofield stb.. (Referenciák:25 év gitározás, 15 év szakmai gyakorlat, 10 év tanítás,2 aranylamez, Emerton -Díj, Artisjus -Díj stb.)

Tel.:06-30-5200-352

nagy.gabor59@chello.hu

www.hang-studio.hu

Nándi130 e-mail | 2013-10-21 16:38:06 | 77.
Gitár-oktatás!!!!
Váczy Nándor vagyok -gitár tanár....5-éves korom óta gitározok....A 3.-dik kerületben tanítok....Jöhet minden tanulni vágyó 10-éves
kortól...A stílusok:pop,rock,Funk,metál,jazz, neoclassic rock ,fusion,blues,country,stb.Hangszert tudok az órákon biztosítani.
Együtt játék a tanulókkal,bármilyen szóló,riff,alap-leszedése-megtanítása.Kottaolvasás,Ritmikák,Skálák,Hangközök,Dallam
felismerés....Zene elmélet,Összhangzattan,stb.,A cél a tanulok kreatív gitár tanulásának fejlesztése....Tehát rávilágítani,hogyan
tud hamar saját ötleteket,technikákat,dalokat-játszani...Biztosíték:32-év tapasztalat...Zenekaraim:
-Neptun
-Alien
-Classica/többször volt az év zenekara!!!/
-Full/Kiss Zolival/
-Special Guest/Kiss Zolival,Nagy Zsolttal-Liszt..../
A Margit Hídtól 20 percre.Az első órára a tanítvány elé megyek....
Alkalmazkodva tanítom az ő által kinézett zenei stílust és az alapvető követelményeket..-Így garantált a sikerélmény!!!!
Segítek zenekarba szerveződni!!!Van mód tanulni Basszus gitározni is...A hangszerelés és felvétel készítés is adott....
Szeretettel várok minden érdeklődőt...
Tisztelettel:Váczy Nándor
-Elérhetőség:vaczynandor@gmail.com

bogiacdc e-mail | 2013-10-06 19:48:30 | 76.
Szia,

Ha SZEGEDen szeretnél ROCK-, BLUES- vagy KLASSZIKUS gitározást tanulni, akkor keress fel bátran, légy akár kezdő vagy haladó, idős vagy fiatal. Az se baj, ha nem tudsz kottát olvasni, mert azt is megtanítom. 60 perces, gyakorlásközpontú órákat tartok, a belvárosban (Araditól 1 háztömbnyire).
Óráimon először egy kis gyakorlatot szerzel (pl. akkordfogások), a mögötte rejlő elmélettel (pl. mért pont ezekből a hangokból állnak az akkordok) majd csak pár hónappal később "zaklatlak", mikor már több dalon keresztül jól beépültek a fogások a kezedbe.
Az első pár hónap kötött tanmenete után már Te magad is hozhatsz dalokat, amiket szívesen tanulnál. Mikor pedig már olyan profi vagy, hogy koncertet is adnál, arra is szívesen felkészítelek ;)

Amúgy néhány alapvető infó rólam:
Nagy Bogi vagyok, 28 éves. Több éves gitároktatói tapasztalattal rendelkezem.
Kedvenc gitárosaim: Slash, Jimmy Page, Peter Green, Paul Kossoff, Nuno Bettencourt


ELÉRHETŐSÉGEIM: 0630/899-7668 , bogiacdc@gmail.com


Vajk1 e-mail | 2013-08-30 14:21:22 | 75.
Gitároktatás vállalok kezdőtől közép-haladóig Budapest VIII., Baross utca környékén.
Stílustól függetlenül(Rock-pop-jazz-blues, Funk,stb).
-Ha szeretnéd játszani kedvenc dalaid segítek leszedni.
-Technikai gyakorlatokat adok
-zeneelmélet, skálák akkordok
-Kotta vagy tab olvasás igény szerint
Magamról: Kőbányai Zenei Stúdióban végeztem, zenekarok: Ultravalomusic.hu, filado.hu, Zaccustic
elérhetőség: vajk.ivady@gmail.com

Nándi130 e-mail | 2013-08-27 16:30:13 | 74.
Gitár-oktatás!!!!
Váczy Nándor vagyok -gitár tanár....5-éves korom óta gitározok....A 3.-dik kerületben tanítok....Jöhet minden tanulni vágyó 10-éves
kortól...A stílusok:pop,rock,Funk,metál,jazz, neoclassic rock ,fusion,blues,country,stb.Hangszert tudok az órákon biztosítani.
Együtt játék a tanulókkal,bármilyen szóló,riff,alap-leszedése-megtanítása.Kottaolvasás,Ritmikák,Skálák,Hangközök,Dallam
felismerés....Zene elmélet,Összhangzattan,stb.,A cél a tanulok kreatív gitár tanulásának fejlesztése....Tehát rávilágítani,hogyan
tud hamar saját ötleteket,technikákat,dalokat-játszani...Biztosíték:32-év tapasztalat...Zenekaraim:
-Neptun
-Alien
-Classica/többször volt az év zenekara!!!/
-Full/Kiss Zolival/
-Special Guest/Kiss Zolival,Nagy Zsolttal-Liszt..../
A Margit Hídtól 20 percre.Az első órára a tanítvány elé megyek....
Alkalmazkodva tanítom az ő által kinézett zenei stílust és az alapvető követelményeket..-Így garantált a sikerélmény!!!!
Segítek zenekarba szerveződni!!!Van mód tanulni Basszus gitározni is...A hangszerelés és felvétel készítés is adott....
Szeretettel várok minden érdeklődőt...
Tisztelettel:Váczy Nándor
-Elérhetőség:vaczynandor@gmail.com

korosjpzsef e-mail | 2013-07-25 14:55:06 | 73.
Gitároktatást, kezdők tanítását, korrepetálást, zenekari együttjátszás gyakorlatot, nagy szakmai múlttal rendelkező gitáros vállal. Szükség esetén házhoz megyek. érd.:06-209-345-336.
gitariskola e-mail | 2013-07-22 12:38:39 | 72.

Gitárórák reggel 8-tól este 8-ig Budapest egész területén, kezdőknek és haladóknak egyaránt, korhatár nélkül. Gitározol, de hiányzik zeneelmélet? Szeretnél improvizálni? Szeretnéd lejátszani kedvenc gitárszólóidat? Szeretnél többet tudni a zenekarban való játékról? Vagy csak szeretnéd lejátszani kedvenc számaidat? Ha szeretnél megtanulni gitározni vagy csak csiszolni kéne a technikádon írj! 2500 / óra a pöttyös utcai metrónál tartom. gitariskola@gmail.com 06707034538

Balázstanár e-mail | 2013-07-02 12:37:32 | 71.
Gitár,basszusgitár,zeneelmélet,zeneszerzés oktatás rock,jazz,blues,funky stílusokban és zongora alapszintű oktatása klasszikus zene stílusban alap szinten a 18. kerületi Gitársarokban!
Egész nyáron szeretettel várom a jelentkezőket minden korosztályban!
https://www.facebook.com/pages/Git%C3%A1rsarok/257314060980878
Hívj most időpont egyeztetés végett! 20/364 2933

Nándi130 e-mail | 2013-06-11 07:38:44 | 70.
Gitár-oktatás!!!!
Váczy Nándor vagyok -gitár tanár....5-éves korom óta gitározok....A 3.-dik kerületben tanítok....Jöhet minden tanulni vágyó 10-éves

kortól...A stílusok:pop,rock,Funk,metál,jazz, neoclassic rock ,fusion,blues,country,stb.Hangszert tudok az órákon biztosítani.
Együtt játék a tanulókkal,bármilyen szóló,riff,alap-leszedése-megtanítása.Kottaolvasás,Ritmikák,Skálák,Hangközök,Dallam

felismerés....Zene elmélet,Összhangzattan,stb.,A cél a tanulok kreatív gitár tanulásának fejlesztése....Tehát rávilágítani,hogyan

tud hamar saját ötleteket,technikákat,dalokat-játszani...Biztosíték:32-év tapasztalat...Zenekaraim:
-Neptun
-Alien
-Classica/többször volt az év zenekara!!!/
-Full/Kiss Zolival/
-Special Guest/Kiss Zolival,Nagy Zsolttal-Liszt..../
-Váczy -Szobolits Projekt:2012
A Margit Hídtól 20 percre.Az első órára a tanítvány elé megyek....
Alkalmazkodva tanítom az ő által kinézett zenei stílust és az alapvető követelményeket..-Így garantált a sikerélmény!!!!
Segítek zenekarba szerveződni!!!Van mód tanulni Basszus gitározni is...A hangszerelés és felvétel készítés is adott....
Szeretettel várok minden érdeklődőt...
Tisztelettel:Váczy Nándor
-Elérhetőség:vaczynandor@gmail.com

Mr.Wasabi e-mail | 2013-02-24 15:39:30 | 69.
Gitároktatás Budapest belvárosában, kezdőknek, haladóknak mindenféle könnyűzenei műfajban profi körülmények között.Tel.:06-30-5200-352
www.hang-studio.hu

Nándi130 e-mail | 2013-01-08 18:45:33 | 68.
tud hamar saját ötleteket,technikákat,dalokat-játszani...Biztosíték:32-év tapasztalat...Zenekaraim:
-Neptun
-Alien
-Classica/többször volt az év zenekara!!!/
-Full/Kiss Zolival/
-Special Guest/Kiss Zolival,Nagy Zsolttal-Liszt..../
A Margit Hídtól 20 percre.Az első órára a tanítvány elé megyek....
Alkalmazkodva tanítom az ő által kinézett zenei stílust és az alapvető követelményeket..-Így garantált a sikerélmény!!!!
Segítek zenekarba szerveződni!!!Van mód tanulni Basszus gitározni is...A hangszerelés és felvétel készítés is adott....
Szeretettel várok minden érdeklődőt...
Tisztelettel:Váczy Nándor
-Elérhetőség:vaczynandor@gmail.com

rapboy15 e-mail | 2012-10-26 18:00:23 | 67.
ja én

Előzmény: Nándi130 (66.)
Nándi130 e-mail | 2012-10-22 22:10:57 | 66.

Gitár-oktatás!!!!
Váczy Nándor vagyok -gitár tanár....5-éves korom óta gitározok....A 3.-dik kerületben tanítok....Jöhet minden tanulni vágyó 10-éves

kortól...A stílusok:pop,rock,Funk,metál,jazz, neoclassic rock ,fusion,blues,country,stb.Hangszert tudok az órákon biztosítani.
Együtt játék a tanulókkal,bármilyen szóló,riff,alap-leszedése-megtanítása.Kottaolvasás,Ritmikák,Skálák,Hangközök,Dallam

felismerés....Zene elmélet,Összhangzattan,stb.,A cél a tanulok kreatív gitár tanulásának fejlesztése....Tehát rávilágítani,hogyan

tud hamar saját ötleteket,technikákat,dalokat-játszani...Biztosíték:32-év tapasztalat...Zenekaraim:
-Neptun
-Alien
-Classica/többször volt az év zenekara!!!/
-Full/Kiss Zolival/
-Special Guest/Kiss Zolival,Nagy Zsolttal-Liszt..../
-Váczy -Szobolits Projekt:2012
A Margit Hídtól 20 percre.Az első órára a tanítvány elé megyek....
Alkalmazkodva tanítom az ő által kinézett zenei stílust és az alapvető követelményeket..-Így garantált a sikerélmény!!!!
Segítek zenekarba szerveződni!!!Van mód tanulni Basszus gitározni is...A hangszerelés és felvétel készítés is adott....
Szeretettel várok minden érdeklődőt...
Tisztelettel:Váczy Nándor
-Elérhetőség:vaczynandor@gmail.com

matyasleitner e-mail | 2012-10-12 16:17:26 | 65.
Gitározni vágyók figyelem! Kedvező áron, abszolút kezdő szinttől középhaladóig, kicsiktől nagyokig vállalok magánoktatást Budapesten.

Legyen szó a kedvenc számod megtanulásáról, vagy az improvizáció rejtelmeinek elsajátításáról, én szívesen segítek. Hívj, vagy írj bátran! :)

06 70 770 05 32
matyas.leitner@gmail.com

kgsoloman e-mail | 2012-10-06 18:12:27 | 64.
Sziasztok!

Gitároktatást vállalok kezdőtől haladóig bárkinek. Elektromos és klasszikus gitáron egyaránt. Célom a különböző technikák elsajátíttatása (tapping, sweep picking, legato... stb.) valamint a megfelelő technikai tudás mellett az elmélet használata.
1500 HUF/óra
Helyszín: 6. kerület Andrássy út 79. fsz. 9.
tel.: 06304548004
email: kaedsoka@gmail.com
"Aki nem gyakorol ne is egyék!" :D
Üdvözlettel Deák Ákos

Mityu e-mail | 2012-10-04 13:02:35 | 63.
Új oldal, mely kezdők gitártanulásában alap lehet:

gitarozz.hu

Akár csak egy kérdésed van, akár tanárt keresel - nézd meg!

Nándi130 e-mail | 2012-08-30 22:32:24 | 62.

Gitár-oktatás!!!!
Váczy Nándor vagyok -gitár tanár....5-éves korom óta gitározok....A 3.-dik kerületben tanítok....Jöhet minden tanulni vágyó 10-éves

kortól...A stílusok:pop,rock,Funk,metál,jazz, neoclassic rock ,fusion,blues,country,stb.Hangszert tudok az órákon biztosítani.
Együtt játék a tanulókkal,bármilyen szóló,riff,alap-leszedése-megtanítása.Kottaolvasás,Ritmikák,Skálák,Hangközök,Dallam

felismerés....Zene elmélet,Összhangzattan,stb.,A cél a tanulok kreatív gitár tanulásának fejlesztése....Tehát rávilágítani,hogyan

tud hamar saját ötleteket,technikákat,dalokat-játszani...Biztosíték:32-év tapasztalat...Zenekaraim:
-Neptun
-Alien
-Classica/többször volt az év zenekara!!!/
-Full/Kiss Zolival/
-Special Guest/Kiss Zolival,Nagy Zsolttal-Liszt..../
-Váczy -Szobolits Projekt:2012
A Margit Hídtól 20 percre.Az első órára a tanítvány elé megyek....
Alkalmazkodva tanítom az ő által kinézett zenei stílust és az alapvető követelményeket..-Így garantált a sikerélmény!!!!
Segítek zenekarba szerveződni!!!Van mód tanulni Basszus gitározni is...A hangszerelés és felvétel készítés is adott....
Szeretettel várok minden érdeklődőt...
Tisztelettel:Váczy Nándor
-Elérhetőség:vaczynandor@gmail.com

gitariskola e-mail | 2012-08-28 21:13:47 | 61.
Gitártanár Budapest egész területén házhoz megy 3000 FT / óra Gitárórák reggel 8-tól este 8-ig Budapest egész területén, kezdőknek és haladóknak egyaránt, korhatár nélkül. Gitározol, de hiányzik zeneelmélet? Szeretnél improvizálni? Szeretnéd lejátszani kedvenc gitárszólóidat? Szeretnél többet tudni a zenekarban való játékról? Vagy csak szeretnéd lejátszani kedvenc számaidat? Ha szeretnél megtanulni gitározni vagy csak csiszolni kéne a technikádon írj! 2500 / óra a pöttyös utcai metrónál tartom. gitariskola@gmail.com
henrikroth e-mail | 2012-07-31 11:28:58 | 60.
Gitároktatást vállalok Budaörsön és környékén, akusztikus, és/vagy elektromos gitáron. Alapvetően metalcore/rock/metal, pop rock, klasszikus gitár stílusokban játszottam, de többféle stílusban is kipróbáltam magam.

Egy kis bemutatkozó anyag :)

http://www.youtube.com/watch?v=oHQF1jwjf54

mobil: 06 30 573 72 48
email: henrikroth@freemail.hu

Szokolyi e-mail | 2012-07-29 16:41:14 | 59.
Hello!

Gitároktatást vállalok klasszikus, rock, blues, és pop műfajokban egyaránt a XIII. kerületben. A fejlődés kulcsa 2 dologban rejlik: tehetség és szorgalom. Ám a tehetség önmagában mit sem ér, ha nem fektetünk bele elegendő időt annak kibontakoztatására, na meg nem azt tanuljuk amit kell. Nálam nagy hangsúlyt kap a technikák elsajátítása hiszen ha a technika jól kivan gyakorolva, akkor az adott zeneszámot is hamarabb tanulhatjuk meg. De tanulsz még nálam zeneelméletet hogy amit tanultál azt meg is értsd, és hát az improvizációnál is jól jön az:) A cél: a kedvenc számaid eljátszása. Akár komoly szinten akár hobbi szinten akarsz a gitárral foglalkozni, itt a helyed! A fejlődés nem marad el.
Az óra díja 2000ft/60perc
Tel.: 0670/672-3359 v 0670/552-6548
E-mail: saztotkiollayi@gmail.com

Szasza1999 e-mail | 2012-06-25 16:26:24 | 58.
Sziasztok!

Hódmezővásárhelyen keresnék 1 gitártanárt olcsón nagyon olcsón.(Kezdő vagyok)

Email címem: lowlol10@cirtomail.hu

Nándi130 e-mail | 2012-06-21 20:34:00 | 57.
Gitár oktatás!!!!
Váczy Nándor vagyok -gitár tanár....5-éves korom óta gitározok....A 3.-dik kerületben tanítok....Jöhet minden tanulni vágyó 10-éves

kortól...A stílusok:pop,rock,Funk,metál,jazz, neoclassic rock ,fusion,blues,country,stb.Hangszert tudok az órákon biztosítani.
Együtt játék a tanulókkal,bármilyen szóló,riff,alap-leszedése-megtanítása.Kottaolvasás,Ritmikák,Skálák,Hangközök,Dallam

felismerés....Zene elmélet,Összhangzattan,stb.,A cél a tanulok kreatív gitár tanulásának fejlesztése....Tehát rávilágítani,hogyan

tud hamar saját ötleteket,technikákat,dalokat-játszani...Biztosíték:32-év tapasztalat...Zenekaraim:
-Neptun
-Alien
-Classica/többször volt az év zenekara!!!/
-Full/Kiss Zolival/
-Special Guest/Kiss Zolival,Nagy Zsolttal-Liszt..../
-Váczy -Szobolits Projekt:2012
A Margit Hídtól 20 percre.Az első órára a tanítvány elé megyek....
Alkalmazkodva tanítom az ő által kinézett zenei stílust és az alapvető követelményeket..-Így garantált a sikerélmény!!!!
Segítek zenekarba szerveződni!!!Van mód tanulni Basszus gitározni is...A hangszerelés és felvétel készítés is adott....
Szeretettel várok minden érdeklődőt...
Tisztelettel:Váczy Nándor
-Elérhetőség:vaczynandor@gmail.com

minimalmyller e-mail | 2012-02-27 02:18:33 | 56.
Halihó, alapvetően jazz és klezmerb*zi vagyok, de rajtam maradt az elektromos gitárom még a punk-korszakomból, így marad ez, meg amúgy szeretem. Valaki tudná vállalni a tanításomat ennek ismeretében nem túl horribilis összegért? Szeretnék imprózni egyszer, tábortüzi muzsika annyira nem érdekel, nem akarok Edda-számokkal villogni a haverok előtt , viszont szeretnék gyorsan, pintosan, technikásan játszani klezmerzenét. Gitáron ofkorz.
Császári Gergely e-mail | 2012-02-15 20:10:59 | 55.
Gitároktatás -
- pop - rock - könnyű-zene-elmélet - kezdőtől - nagyszínpadig - a BAH-csomópontnál

tel.:30/210-4662

Gyere és próbáljuk ki egymást egy ingyenes próbaórán!

mat22 e-mail | 2012-02-06 14:38:52 | 54.
Sziasztok! Gitároktatást vállalok Budapesten a Keletihez közel. Időben elég rugalmas vagyok általában délutánonként esténként ráérek. Az órák inkább elméletiek mint gyakorlatiak, az első óra ingyér van, ott még inkább csak megbeszéljük a dolgokat meg megmutatom milyen szintre tudnátok mennyi idő alatt velem eljutni. Én jómagam egyébként 4-5 éve gitározom és 2 éve énekelek egy bandában. Főleg kezdőket vállalok, akiknek szívesen megmutathatom az alapokat, megoszthatom velük tapasztalataim és mutathatok egy-két
tömegfogó gitárnótát. 1400ft/60 perc
email:balalajka22@indamail.hu (ezt minden nap csekkolom egyszer írjatok nyugodtan)

ádimaha007 e-mail | 2011-12-28 23:27:34 | 53.
Sziasztok!

Gitároktatást vállalok! Ha még nem tudsz gitározni, segítek, hogy megtanuld az alapokat, amelyek ismeretével könnyen eljátszhatod az egyszerűbb számokat, ha viszont már tudsz a hangszeren játszani, de csiszolni szeretnéd tudásodat, abban is segítek! Kistarcsán lakom, de Budapesten belül házhoz is megyek! Keress meg, hogy megtudjam, milyen igényeid vannak!

Mobilom: 06 30 316 09 38
E-mail: adampeterster@gmail.com

Üdv: Ádám

Ateszgitár e-mail | 2011-11-23 21:42:32 | 52.
Szia!

Gitározni szeretnél?
Megtanulni az alapokat és sikerélményekkel gazdagodni?
Írj 1 mail-t és megbeszéljük!
Jelenleg a XIV. kerületben tanítok.
attila.mail@citromail.hu

Balázstanár e-mail | 2011-11-22 14:34:46 | 51.
Gitároktatás budapesten.
Bővebb információ az alábbi linken az infó fülecske lenyitásával.
http://www.facebook.com/pages/Gitársarok/257314060980878?sk=wall

dalmadalma e-mail | 2011-10-07 19:33:27 | 50.
Üdvözlök mindenkit!

Klasszikus gitár oktatást vállalok minden korosztály részére. Gyerekeknek(akár óvodás kortól) és felnőtteknek egyaránt. 10 évig klasszikus gitárt tanultam az Ádám Jenő zeneiskolában. Az oktatás során olyan visszajelzéseket kaptam, hogy van érzékem a gitározáshoz, illetve közvetlenségem miatt akár jó oktató lenne belőlem. Házhoz megyek. Egyeztetés telefonon.

Díj: Egy alkalom 3000Ft max. egy óra, fél óra esetén a díj nem feleződik, + szolfézs korrepetálás + 1000 ft (csak gitár oktatással), Ha egy alkalommal több mint egy órát szeretne taníttatni/tanulni a díj ez esetben fél óránként 1000 Ft - tal több.

csak Szolfézs: 2500Ft/alkalom max. egy óra, + félóránként + 1000Ft-ot számolok fel.

Amennyiben elnyertem szimpátiáját, akkor keressenek a 06305545979 számon

Baranyai Dalma

malacka4 e-mail | 2011-09-27 22:23:52 | 49.
Kedves Mindenki!!

Kellene nekem egy gitártanár aki elvállalná a 10 éves fiam tanítását. Mivel sajna nem vagyok túl jól eleresztve, max. 1500 Ft-t tudnék fizetni egy 60 perces óráért. Ha lenne Valaki akinek ez megfelelő lenne ,kérem jelentkezzen.
e-mail : katalin.huse@gmail.com vagy 06/30/950-7448
vagy itt ezen a fórumon.
Előre is köszönettel: Hűse Katalin

Balázstanár e-mail | 2011-08-16 13:07:53 | 48.
Kedves szülők és gitározni vágyók!


Életkortól,és zenei előképzettségtől függetlenül mindenki megtalálja iskolámban a számításait.Diákjaim 9 évestől a nyudíjas korig sikerrel sajátítják el a gitározás,örömzenélés fortélyait.

Amire számíthatsz:
Eljuthatsz nulláról a tábortűz melletti zenélésen át egészen a zenekari előadói szintig popp,rock,metál,jazz,blues stílusokban.Mindezt türelmes,törekvő,segítőkész tanári irányítással teheted,ezért ne habozz hívni a következő telefonszámot! 06/20-364 29 33

Iskolám XVIII.kerületben jól megközelíthető,frekventált helyen várja a tanulni vágyók jelentkezését.

spatzen e-mail | 2011-08-15 21:20:49 | 47.
Gitároktatást vállalok. Klasszikus, populáris illetve zeneelméleti alapok oktatását vállalom. Én 19 éves vagyok és immáron 11 éves zenei tapasztalattal rendelkezem. Főleg Maglód és környékén élők jelentkezését várom. Egy alkalom ára 1000 forint, házhozmenetel esetén 1500. Igény esetén minimális összegért hangszert tudok kölcsönözni. Hívj bátran ha felkeltettem zenei érdeklődésed:) Email: pappmatyas92@citromail.hu msn: pappmatyas92@hotmail.com Tel.: 0630-281-02-13
bogiacdc e-mail | 2011-08-06 17:17:21 | 46.
Szia,

Ha SZEGEDen szeretnél ROCK-, BLUES- vagy KLASSZIKUS gitározást tanulni, akkor keress fel bátran. Az se baj, ha nem tudsz kottát olvasni, mert azt is megtanítom. 60 perces, gyakorlásközpontú órákat tartok, a belvárosban (Araditól 1 háztömbnyire).
Természetesen minden óra után megkapod a kottát/tabot (instrukciókkal kiegészítve), valamint a tanult dal hangzóanyagát. Ha bármikor kérdésed adódna 2 gitáróra közt a tanultakkal kapcsolatban, nyugodtan fordulhatsz hozzám e-mailben, és 1 napon belül már válaszolok is. Az első pár hónap kötött tanmenete után, már Te magad is hozhatsz dalokat, amiket szívesen tanulnál. Mikor pedig már olyan profi vagy, hogy koncertet is adnál, arra is szívesen felkészítelek ;)

Amúgy néhány alapvető infó rólam:
Nagy Bogi vagyok, 26 éves. Több éves gitároktatói tapasztalattal rendelkezem.
Kedvenc gitárosaim: Peter Green, Jimmy Page, Slash, Paul Kossoff, Nuno Bettencourt, Zakk Wylde


ELÉRHETŐSÉGEIM: 0630/899-7668 , bogiacdc@gmail.com


gitariskola e-mail | 2011-06-17 12:04:40 | 45.
Gitárórák reggel 8-tól este 8-ig Budapest egész területén, kezdőknek és haladóknak egyaránt, korhatár nélkül. Gitározol, de hiányzik zeneelmélet? Szeretnél improvizálni? Szeretnéd lejátszani kedvenc gitárszólóidat? Szeretnél többet tudni a zenekarban való játékról? Vagy csak szeretnéd lejátszani kedvenc számaidat? Ha szeretnél megtanulni gitározni vagy csak csiszolni kéne a technikádon írj! 2500 / óra a pöttyös utcai metrónál tartom. gitariskola@gmail.com 06707034538
Balázstanár e-mail | 2011-06-07 13:17:26 | 44.
Kedves szülők és gitározni vágyók!

Életkortól,és zenei előképzettségtől függetlenül mindenki megtalálja iskolámban a számításait.Diákjaim 9 évestől a nyudíjas korig sikerrel sajátítják el a gitározás,örömzenélés fortélyait.

Amire számíthatsz:
Eljuthatsz nulláról a tábortűz melletti zenélésen át egészen a zenekari előadói szintig popp,rock,metál,jazz,blues stílusokban.Mindezt türelmes,törekvő,segítőkész tanári irányítással teheted,ezért ne habozz hívni a következő telefonszámot! 06/20-317-37-60

Iskolám XVIII.kerületben jól megközelíthető,frekventált helyen várja a tanulni vágyók jelentkezését.

Zeneokt e-mail | 2011-06-06 14:31:48 | 43.
Szervusz! A Kodolányi János Főiskola Jazz tanszakának végzős hallgatója vagyok, 27 éves.
Ha érdekel, hogy hogyan működik a zene és, hogy tudod magad kifejezni benne, vagy csak szeretnéd eljátszani a kedvenc pop, rock, vagy akár jazz számodat, de nem tudod, hogy kezdj neki, szívesen állok rendelkezésedre.
Minden zenével és gitárral kapcsolatos kérdésedre örömmel válaszolok. A tananyag feldolgozása - a teljesen kezdőtől a haladón át a főiskolás szintig - a személyes igények szerint halad, vagyis ahogy te szeretnéd :).
Helyszín: Budapesten, a Nyugatihoz közel.
Tandíj: 2000Ft/50perc
Budapesten belül -ha szükséges- előzetes helyszín és ár egyeztetés után házhoz is megyek.
Zene elméletet bármilyen hangszeresnek szívesen oktatok, valamint okj-s vagy főiskolás zenei felvételire is felkészítek.
Remélem felkeltettem az érdeklődésedet.
A " zeneokt@gmail.com " címre várom jelentkezésedet.

Gitárpengető e-mail | 2011-05-11 17:42:37 | 42.
Gitároktatás!
A Boci-boci tarkától Paganini-ig,klasszikustól a jazz-en át a Heavy Metál-ig bármit megtanítok neked,amit akarsz egyéni vagy csoportos órákon,kezdőnek,haladónak egyaránt,bass-on is garantáltan pénztárcát kímélve!.Ha a világot jelentő deszkákról álmodsz,vagy csupán pár akkordra a tábortűz mellett a haverokkal,hivj bátran a 06 20 9 833 515 számon, vagy írj a pavelka.gyuszi@gmail.com -ra.

zsika005 e-mail | 2011-02-18 22:36:56 | 41.
Gitároktatást vállalok akusztikus és basszusgitárra Pesten, kezdőknek, egészen az alapoktól. Az első óra ingyenes, itt megbeszélhetünk mindent, ami fontos, a továbbiakat, a tanulás menetét, az órák időpontját és el is kezdhetünk foglalkozni a muzsikával. Egy alkalom 1500HUF/60perc. Az órák egyéniek, nincs egyszerre több tanuló az órákon. További információért, kérdésekért hívd a +3620 809 1033 as telefonszámot, vagy keress interneten a zsika005@gmail.com e-mail címen. Zsika
meszarosadam e-mail | 2011-02-17 16:17:42 | 40.
Mészáros Ádám (Péterfy Bori,Erik Sumo Band,Amorf Ördögök,AERT,stb..)fiatal,lelkiismeretes gitáros oktatást vállal!
Jelentkezz,érdeklődj bátran:
adammeszarosadam@gmail.com

bogiacdc e-mail | 2011-01-23 18:27:53 | 39.
Szia,

Ha SZEGEDen szeretnél ROCK-, BLUES- vagy KLASSZIKUS gitározást tanulni, akkor keress fel bátran. Az se baj, ha nem tudsz kottát olvasni, mert azt is megtanítom. Az óráim 60 percesek, és a belvárosban tanítok (Araditól 1 háztömbnyire).
Természetesen minden óra után megkapod a kottát/tabot (instrukciókkal kiegészítve), valamint a tanult dal hangzóanyagát (rajta bejelölve a dal fontos részeinek kezdőpontjait). Ha bármikor kérdésed adódna 2 gitáróra közt a tanultakkal kapcsolatban, nyugodtan fordulhatsz hozzám e-mailben, és 1 napon belül már válaszolok is. Az első pár hónap kötött tanmenete után, már Te magad is hozhatsz dalokat, amiket szívesen tanulnál. Mikor pedig már olyan profi vagy, hogy koncertet is adnál, arra is szívesen felkészítelek ;)

Amúgy néhány alapvető infó rólam:
Nagy Bogi vagyok, 25 éves. Több éves gitároktatói tapasztalattal rendelkezem.
Kedvenc gitárosaim: Peter Green, Jimmy Page, Slash, Paul Kossoff, Nuno Bettencourt, Zakk Wylde


ELÉRHETŐSÉGEIM: 0630/899-7668 , bogiacdc@gmail.com


Rock on! :)
Bogi

Mediterranduo e-mail | 2010-09-28 06:22:01 | 38.
Gitároktatás Budapest!

Gitároktatás kezdőknek és haladóknak egyaránt
Fiatalos rtutinos oktatás egészen az alapoktzól,több műfajban,Békásmegyeren!

0630-54-48-405

www.mediterranduo.hu


Előzmény: Balázstanár (37.)
Balázstanár e-mail | 2010-09-13 17:21:58 | 37.
Sziasztok!
Jazzgitár szakot végeztem kitűnővel,és a XVIII. kerületben tartom a gitáróráimat minden stílusban.
Amit megtanítok neked: Kedvenc számaidat, hármas négyes hangzatokat a tábortűzi akkordoktól Joe Passig,akkordikus dallamjáték,improvizáció,rock,punk,klasszikus zene,technikák fortélyok stb..
Anyukák,óvónők is jelentkezzenek bátran,mert gyermekdalokat is tanítok gitáron!!
Óráim.Heti egy alkalom javasolt (60 perc) írott és elektronikus segédanyagokat + zenei software-eket bviztosítok.
Szeretettel várom a kedves érdeklődők jelentkezését a 06203173760 as számon.

pécs.gitár e-mail | 2010-09-03 13:28:41 | 36.
Gitároktatást vállalok a 48-as térhez közel, a PTE-MK gitár szakos hallgatója vagyok. Telefonszám: 06702373571. Email: lahme.kortsi@gmail.com.
Mediterranduo e-mail | 2010-06-29 09:33:26 | 35.
GITÁROKTATÁS Budapesten
Kezdőknek és haladóknak egyaránt,
Fiatalos rutinos oktatás egészen az alapoktól.
0630-54-48 405


Előzmény: SzAttila (34.)
SzAttila e-mail | 2010-06-29 00:49:41 | 34.
Hello!
Gitároktatást vállalok a XIII. kerületben kezdőknek
klasszikus, rock, és blues műfajokban. Kotta olvasás, zeneelmélet, technikák elsajátítása, és a kedvenc számaid eljátszása. A tandíj 1500ft/60perc.
E-mail: saztotkiollayi@gmail.com
Tel.: 0670/395-8717

SzAttila e-mail | 2010-05-26 14:45:42 | 33.
Hello!
Gitároktatást vállalok a XIII. kerületben kezdőknek
klasszikus, rock, és blues műfajokban. Kotta olvasás, zeneelmélet, technikák elsajátítása, és a kedvenc számaid eljátszása.
E-mail: saztotkiollayi@gmail.com
Tel.: 0630/580-4176
0670/395-8717

zeneszerzes e-mail | 2010-05-03 20:54:17 | 32.
Gitár és zenei szoftver (Cubase, Guitar Rig, Amplitube, EZ Drummer, stb.) oktatás Budapesten minden stílusban, minden szinten jó fej, tapasztalt tanártól.
Érdeklődni: gitartanitas1@gmail.com

Gyuri1980 e-mail | 2010-04-14 22:42:58 | 31.
Lelkes gitárosok figyelem! Gitároktatást vállalok a könnyűzenei műfajokban (blues, rock, latin, pop...stb) a teljesen kezdötől a haladó szintig. Csoportos tanítási lehetőség is választható 2-4 fős csoportok részére.16 év tapasztalattal ,Kőbányai Zenei Stúdió szakvizsga papírral,több mint 6 év tanítási rutinnal, zeneelmélet, szolfézs, tabulatúra, kotta olvasása is elsajátítható. Tanulási lehetőség 3 féle (nylon, akusztikus, elektromos (les paul)) gitáron. Bp, 13. kerület Szent István körúton bővebben: 0670/552-45-11 Referenciák: http://www.myspace.com/ofcorrsband http://www.myspace.com/acousticcutstrio

Előzmény: zeneszerzes (30.)
zeneszerzes e-mail | 2010-04-03 11:34:54 | 30.
Zeneszerzés, hangszerelés komoly referenciákkal bármilyen stílusban. Formát adok az általad megírt daloknak, vagy írok neked újat. Reklám-spotok, színházi előadások zenéinek megírása, stb. Érdeklődni:zeneszerzeshangszereles@gmail.com

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.