Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Dalszerző keres zenész társakat
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-07-27 22:58:35 | 11.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Xpressmusic84 e-mail | 2008-04-03 21:04:24 | 10.
Sziasztok! Ha Magyarország legolcsóbb stúdióját keresitek, látogassatok el honlapunkra: www.xpressmusic84.eu (hangszerelés, zeneszerzés, szövegírás, lemezkiadás, honlapkészítés és felügyelet, grafikai és nyomdai munkák, reklám, remixek, mixek főként populáris, trendi, dance, elektro stb. műfajokban) INGYENES TANÁCSADÁS!!!
Az Xpressmusic84 Studio and records

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-12-18 10:40:10 | 9.
NA MIVAN BÜDÖS SZÁJÚ TETVEDÉKEK?????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS STB...STB!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA SZARKUPAC, TI MEG KISZOPHATJÁTOK ANYÁTOK PICSÁJÁBÓL AZ ARANYERET
ÉS AZ APÁTOKAT IS LECUMMANTHATJÁTOK!!!!!!!!!!

MEG ENGEM IS BUZIGECIK.

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

timardex e-mail | 2007-12-12 11:25:35 | 8.
Hello, én zeneszerkesztő vagyok és rengeteg ötletem van zenével kapcsolatban, eladó zenéim is vannak, amelyeket fel lehet használni, teljes zenekar van benne ha érdekel és kellene akkor irj a timardex@yahoo.com e-mail címre
Tücsök16 e-mail | 2007-07-10 08:59:29 | 7.
Sziasztok... zenekaromba keresek szintist, bassgitáros, szólógitárost, és dobost dunaharaszti környékéről...(14-19éves korig kb.) további infók: csokishus@freemail.hu

Előzmény: PietR (6.)
PietR e-mail | 2007-03-18 16:16:40 | 6.
Most már igazán jöhetne valaki énekelgeti a punk bandánkba mer a régi énekes meghalt:)EMO kizárva!!!!
2005 óta létezünk! Saját számokat játszunk néha egy egy feldolgozás. Szal ha tudsz vagy szeretsz ordibálni vagy esetleg lenne egy pár ütős szöveged keress meg.
E-mail.screamerclauz@freemail.hu
MSN: haccppunk@hotmail.com

studiofantasy e-mail | 2007-02-20 13:10:01 | 5.
Sziasztok, üdvözletem! HANGSZERELÉST, demó- és énekfelvételt, mastert, vokált, éneket, borítótervet- és készítést, REMIX, MIX verziókat, szövegírást, zeneszerzést vállalok az országban garantáltan a legolcsóbban!!!
Nem ismerek lehetetlent, szinte bármit elvállalok!
Stílusok: R'n'b-Hip-hop, Rap, pop, trance, dance, house, mulatós, remix, mix stb.

Írj bátran, ha érdekel a dolog:
studiofantasy2004@citromail.hu

Kérésre referenciát küldök!

Üdv: Attesz

Attesz20 e-mail | 2006-09-26 14:47:07 | 4.
Üdv Mindenkinek!
Hangszerelést, Remix-mix készítést, énekfelvételt vállalok az országban a legolcsóbban. Műfajok: Pop, Dance, House, Trance, Rap, R'n'b, Hip-hop, Mulatós stb. Részletekért keress meg: studiofantasy2004@citromail.hu

Dawna e-mail | 2006-05-30 15:34:55 | 3.
Sziasztok!

A dark és a glam határmezsgyéjén mozgó Fleur de Lille zenekar koncert -és életképes basszusgitárost keres. A műsor főleg saját dalokból áll, néhány feldolgozással színesítve. Saját hangszer előfeltétel, erősítés megoldott.

Info: www.fleurdelille.hu
info@fleurdelille.hu

The Dare Boy e-mail | 2006-01-31 20:07:23 | 2.
Hali
én nem igazán tudok hangszeren játszani de van 1 állitolag igen szép basszus hangom ha érdekel megnézzük érdemes-e azt ha nem akkor enyi az e-mailomra válaszolj léci:mardunka@freemail.hu


Előzmény: Promoter (1.)
Promoter e-mail | 2004-12-12 18:08:40 | 1.
Kevés talentummal megáldott gitáros (és még egyelőre tanuló énekes) - viszont annál inkább tehetséges dalszerző keresi hangszerelésben jártas, esetleg énekelni tudó leendő zenész társát, társait. 22 (5 dalszöveggel) befejezett dalom és kb. 70 befejezetlen zenei ötletem hever parlagon.
Szakmabeliek szerint dalaim kifejezetten eladhatóak, annak ellenére, hogy zeneileg igényesek és eredetiek, ami jelenti az izgalmas és váratlan akkord és dallam vezetést. Az anyag eklektikus. Nem sorolnék fel stílusokat, mivel félre vezető lenne. 2 éve tanulok éneket és hangképzést. Alapfokon játszom gitáron (persze ez is relatív, hogy mihez képest).
András,
Promoter17@freemail.hu


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.