Click to Visit
Zene.net törzsasztal - REASON
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

NADELL e-mail | 2007-02-27 09:15:30 | 11.
Sziasztok zenések!

Évek óta zeneszerkesztőzöm és durván minden stílusból izelítőt készítettem!Eléggé aktívan használom a REASENT és bevallom a sok progi közüll a legjobbnak találom!Ki be viheted a hangokat csatlakozhatsz és több említett programmal (Fruity, Orion, stb...) teljesen szuperul kompatizál!Ajánlott egyböl belevágni a nehezébe mert csak úgy lesz idő az élet során hogy teljesen kihasználhatóvá váljon számotokra!Erő és kitartás sok leleményességgel!
Üdv!!!!!!!!!

studiofantasy e-mail | 2007-02-20 13:08:19 | 10.
Sziasztok, üdvözletem! HANGSZERELÉST, demó- és énekfelvételt, mastert, vokált, éneket, borítótervet- és készítést, REMIX, MIX verziókat, szövegírást, zeneszerzést vállalok az országban garantáltan a legolcsóbban!!!
Nem ismerek lehetetlent, szinte bármit elvállalok!
Stílusok: R'n'b-Hip-hop, Rap, pop, trance, dance, house, mulatós, remix, mix stb.

Írj bátran, ha érdekel a dolog:
studiofantasy2004@citromail.hu

Kérésre referenciát küldök!

Üdv: Attesz

rsystem e-mail | 2006-11-16 21:26:17 | 9.
Ugyanaz a mondat mint a másik tpicban:
Reason 3 + Adobe Audition 2.0!
PERFECT!


Előzmény: vergent (8.)
vergent e-mail | 2006-11-16 17:04:00 | 8.
Gitárt lehet vele felvenni? Vagy éneket? Vagy egyáltalán bármi igazi hangszert?

Előzmény: Nny (7.)
Nny e-mail | 2006-11-03 14:37:23 | 7.
Csatlakozom az elöttem szólóhoz. A Reason jó kis progi csak tudni kell használni.
A Fruiti-t csak nézegettem de igazábol nem kötött le, talán mert a Reasonhoz szoktam hozzá.
Lényegében mindent meg lehet írni vele.
CSAK FÜL!!! Az kell...

Grabdnb e-mail | 2006-11-01 21:19:34 | 6.
hi djm!
Ha tényeg jó zenét akarsz összehozni,legyen az akármilyen stílus is,csakés kizárólag Reason 3.0!Szerintem hagyd az e-jay-t,bár ha sablon zenét akarsz csinálni, ám legyen.a smples válogatása mondjuk nem lett rossz.
Amit még ajánlok a rezsón kívül: FRuity Loops 6.0.3 XXL producer edition.jó progi,csak erömű kell hozzá.szippantja a procit! :-) És eléggé az oscillator-okra építették rá az egészet.de ez csak magánvélemény.a döntés a te kezedben van...


Előzmény: djm (4.)
Attesz20 e-mail | 2006-09-26 14:49:23 | 5.
Üdv Mindenkinek!
Hangszerelést, Remix-mix készítést, énekfelvételt vállalok az országban a legolcsóbban. Műfajok: Pop, Dance, House, Trance, Rap, R'n'b, Hip-hop, Mulatós stb. Részletekért keress meg: studiofantasy2004@citromail.hu

djm e-mail | 2005-10-29 18:29:22 | 4.
Szevasztok!

Zeneszerkesztőt keresek, mert jelenleg nincs egy sem. Ha valaki tudna segíteni, és elküldené a Reason vmelyik full változatát, vmilyen Ejayt, vagy ezekhez hasonló progit, lehetőleg utánvéttel (kisebb összegért), nagyon megköszönném.
Aki tud segíteni a dany200506@freemail.hu-ra írhat.
Köszönöm!

dj_beeboy e-mail | 2005-09-07 06:09:22 | 3.
Csak úgy szólok, hogy a Reason 2.5 3 cds.
A demo verzió, ill. a crackes a 2 cds.


Előzmény: Eki (2.)
Eki e-mail | 2005-08-15 07:28:41 | 2.
Szeva Heavymetal!

Sajnos nincs a neten a Reason 3. program teljes változata (3 cd) sehol. Próbálkozz fájlcserélőkön, de ha segítség akkor a 2.5 verziót 2 cd-s változatát odatudom adni.


Előzmény: HEAVYMETAL (1.)
HEAVYMETAL e-mail | 2005-07-17 22:43:45 | 1.
HELLO!MEGTUDNÁ MONDANI NEKEM VALAKI, HOGY A REASON 3.0 LE TUDOM E TÖLTENI ÉS HA IGEN HONNAN!?PLEASE HELP ME!!!!!!!!!!!!!!

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.