Click to Visit
Zene.net törzsasztal - REASON
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

cprod e-mail | 2018-09-02 00:09:18 | 61.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

rsystem e-mail | 2010-11-19 12:54:30 | 60.
Instrumentálok készítése, re-mix-masterelés, újrakeverés, minőségfeljavítás, Ének/rap felvétel és egyéb audiotevékenységek
Video , web reklámanyag, honlap készítése
Sok ismert és egyéb előadó referenciaként.
Eléképzelés utáni minta anyaggal!
Érdeklődés :

bshangstudio@gmail.com

SpiDy e-mail | 2010-08-19 06:03:45 | 59.
néhány dolog amit kihagytam: a verziója: Reason 4, és ne azt magyarázd be nekem hogy csak apple szoftveren lehet megcsinálni mert szívbajt kapok. A másik dolog, hogy az aiff és wav fáljt az NN-19-ben próbáltam betölteni, és ott nem sikerült. Nah kíváncsi vagyok hány 1000 év fog eltelni az első értelmes válaszig :)
SpiDy e-mail | 2010-08-19 05:50:35 | 58.
Hello kéne egy kis segítség, már nagyon jól kezelem a reasont, egy dologra viszont nem jöttem rá. Windows-t használok, ez a nyomorult program inkább az apple-t támogatná, mindegy. A lényeg az, hogy nem tudok vokált betenni sehogysem. Azt írták mindenhol, ha NN-XT samplerrel próbálkozok, akkor be tudok tenni wav, és/vagy aiff kiterjesztésű fájlokat. Audacityvel fel is vettem, elmentettem mind a két kiterjesztésben amit szerettem volna megspékelni egy kis effekttel, de ez a szar nem látja hát én kivágom a kukába! :D Ha valaki tud valamit, bár ahogy elnéztem nem sok mindenki, akkor azt nagyon nagyon nagyon szépen megköszönném, és én is segítek neki bármi kínja van. :)
zeneszerzes e-mail | 2010-04-03 11:33:43 | 57.
Zeneszerzés, hangszerelés komoly referenciákkal bármilyen stílusban. Formát adok az általad megírt daloknak, vagy írok neked újat. Reklám-spotok, színházi előadások zenéinek megírása, stb. Érdeklődni:zeneszerzeshangszereles@gmail.com
Jacob DannyL e-mail | 2010-04-01 10:22:26 | 56.
sziasztok!

Lenne egy elég nagy problémám, a közeljövőben lenne kiadva egy zeném egy portugál kiadónál, de a masterelésnél problémák merültek fel, azt írták túl nagy a kompresszió... Valaki segítsen ezen hogy lehet változtatni a Reasonben?!?!?!

GarayVII e-mail | 2009-04-16 18:45:21 | 55.
Sziasztok! Segitsetek légyszives a REASON MIROSLAV REFILL letöltésaében, sehol nem találom sajnos, hangszereléshez kellene! Help ME!

Irj ha úgy gyorsabb: eg@vipmail.hu
Előre is hálás vagyok a segitségért, ötletekért

maddevil e-mail | 2008-11-24 17:05:27 | 54.
Reason 4 et használok majdnem 1 éve , és szeretnék midibillentyűzetet az olcsóbb kategóriábol. Tudna valaki ajánlani valamit? Ha lehet Debrecen ben. Használt is érdekel . előre is kösz .
stef666 e-mail | 2008-11-02 11:49:38 | 53.
Új oldalam van, ahonnan beszerezhetsz egy-két VST hangszert.... www.stef666.ucoz.com

Előzmény: stef666 (51.)
mex8 e-mail | 2008-06-23 17:21:13 | 52.
Hali mindenkinek !

Egy pár hete szereztem meg a reson 4. et Csak az a gond hogy egyáltalán nem értek hozzá!Ha van esetleg köztetek segítő kész reasonos aki vágja ezt a progit hálás lennék ha eltudná mondani az alapokat előre is köszi mindenkinek !!
Ez az email címem: dj.speed-y@freemail.hu

stef666 e-mail | 2008-06-11 13:34:48 | 51.
A juniusi Rapid-os linkek listája:
http://rapidshare.com/files/121678646/Rapid.2008juni.rar


Előzmény: attee2 (48.)
rsystem e-mail | 2008-06-11 10:54:03 | 50.
Ajánlanám a hölgyek és urak figyelmébe! :

Ha éppen nincs alapzene, esetleg kellene egy mix, keverés, vagy mastering, abban az esetben tudnék javasolni egy nagyon korrekt,profi és jó áron dolgozó csapatot.

e-mail cimük: info@yankeescompany.hu

Keressétek Szomyas-t!


Előzmény: stef666 (49.)
stef666 e-mail | 2008-06-09 23:32:14 | 49.
Ez a Cubase magyarítás él:
http://rapidshare.com/files/115907570/CubaseSX3-HU.rar


Előzmény: attee2 (48.)
attee2 e-mail | 2008-06-06 05:55:53 | 48.
Sziasztok! Valaki fel tudná nekem tölteni valahova a cubase sx3 magyarítását. Az alábbi linkek nem élnek már. Előre is köszi a segítséget.
stef666 e-mail | 2008-05-09 13:13:27 | 47.
Itt az az új Nuendo magyarítás:
http://rapidshare.com/files/113651191/Nuendo3_magyar_Setup.rar


Előzmény: gift365 (44.)
Xpressmusic84 e-mail | 2008-04-03 21:01:11 | 46.
Sziasztok! Ha Magyarország legolcsóbb stúdióját keresitek, látogassatok el honlapunkra: www.xpressmusic84.eu (hangszerelés, zeneszerzés, szövegírás, lemezkiadás, honlapkészítés és felügyelet, grafikai és nyomdai munkák, reklám, remixek, mixek főként populáris, trendi, dance, elektro stb. műfajokban) INGYENES TANÁCSADÁS!!!
Az Xpressmusic84 Studio and records

Erhid e-mail | 2008-03-15 18:40:00 | 45.
Hierro:
http://www.erhid.extra.hu/request.php?11
Baila:
http://www.erhid.extra.hu/request.php?12
puszi

gift365 e-mail | 2007-12-27 01:01:44 | 44.
Szedegetem az anyagokat. Köszönöm Stef666! Erről a fajta zeneszerkesztésről hol lehet bővebben olvasni? (esetleg a neten/vagy újság) Nem tudnátok nyomni egy linket? Ez a cubase hogy működik? Van a program és vannak hozzá külön kis 'hangszer-programok' amikben megszerkeszthetem előre a dallamokat? Vagy a Cubase-be beillesztve? Azokhoz én ezt tudom majd használni? -> http://www.pako.hu/index.php?oldal=detail&cikk2=0003799
Még egy idióta kérdés..dehát hátha.. Nem ismertek estleg olyan szoftvert amibe ha behúzok egy bizonyos dallamot mondjuk wav-ban azt leegyszerűsíti/lemodellezi és a saját hangján újra generálja? Ha nincs akkor bocs, de a mai technika mellett... a fene tudja..! :)
(Az ll. cool junior meg akkora király, hogy zuglóban egy panzióban kiugrott az ablakon, hogy ne kelljen fizetni a szobáért/ előtte meg majdnem leszúrkálták a gyúrósok mert pizzát kunyerált tőlük) :) Ez nem kamu! :)


Előzmény: stef666 (36.)
deSound e-mail | 2007-12-20 11:01:17 | 43.
Ezt az embert tűntessük már el a fórumról, mert kezd tele lenni a f...om a hülyegyerekkel.

Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (42.)
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-12-18 10:57:34 | 42.
SZEVASZTOK SZARJANKÓK!

FASZT MÉG SZOPTOK?

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS STB...STB!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA SZARKUPAC, TI MEG KISZOPHATJÁTOK ANYÁTOK PICSÁJÁBÓL AZ ARANYERET
ÉS AZ APÁTOKAT IS LECUMMANTHATJÁTOK!!!!!!!!!!

MEG ENGEM IS BUZIGECIK.

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

gift365 e-mail | 2007-12-12 20:33:19 | 41.
Köszi az ifókat deSound! Megyek a webshopba beszerzem a cubase-t. ;)

Előzmény: deSound (40.)
deSound e-mail | 2007-12-12 12:43:57 | 40.
Nem kigyógyítani akartalak (én legalábbis) a Reasonból. Sokat ültem benne én is és tényleg lehet benne jó dolgokat csinálni és - ami nagyon fontos - gyorsan. (A kész anyagot utána persze más, jobb eszközök segítségével le kell keverni.) Annyit mondtam, hogy a progi önmagában nem elég. Nem vehet fel audiót és nem futtathat VST-t. Ha vokált akarsz felvenni, akkor mindenképpen szerezz egy Cubase-t mondjuk (az sem túl bonyolult). A Logic csak Mac-en fut, a Nuendo pedig túl sok hip-hophoz. Abban már kép alá hangot kevernek, surround (bár a Cubase 4 i s kezeli)...stb. A Pro-Tools HD rendszer hardwerfüggő (és k..v@ drága), az LE (Mbox lenne jó hozzá) és az M-Powered (amelyhez jól jön egy M-Audio kártya/interfész) pedig eléggé butított. Azért használható. Ott van még a Sonar a Cakewalktól, de azzal sosem tudtam megbékélni. Következésképpen Cubase.
Az MPC500 az AKAI egyik legegyszerűbb sampler-e, nem dobgép. Töltsd le a használati utasítást és kezdhetsz nyomulni. Az a lényege, hogy pl. Compact Flash kártyára ráteszel sok pl. wave formátumú hangot, amelyeket be tudsz osztani az MPC padokon, aztán csak "püfölöd":)
Ami az egyklikkes sávkiírást illeti: még egy progi sem tud ilyet nagyon. Egy egész számot nem tudsz lebontani külön sávokra. Ha viszed pl. a Reasonban készített alapot lekevertetni stúdióba, akkor minden sávot ki kell írjál külön wav file-ba. (Teszem azt 24bit/44.1KHz-ben.) Vigyázz arra, hogy a Reason automatikusan "dithering"-el exportálja a file-t. Azt ki kell kapcsolni, mert azon csak a mastering után küldöd át az anyagot.
Magát a rappet veheted nyugodtan a kiírt zene mellé (így a gyengébb gépek is bírják). Azonban ha kevered a vokált a zene alá, akkor a zene elemei is legyenek külön sávokban, mert előfordulhat, hogy valaminek a hangján javítani kell (EQ, kompresszió, bezavar a vokálba a basszus stb).


Előzmény: gift365 (38.)
gift365 e-mail | 2007-12-11 23:42:21 | 39.
Hopp! Még valami.. Ezek a profi többsávos zeneszerkesztő programok (amelyek melyikek is?) tudnak olyat, hogy a kész zene elmentésénél különálló sávonként mentsék el a kész zenét és mindezt egy kattintásra? Tehát hogy ne kelljen sávonként elmentegetni külön-külön... ha egyenkénti sávokra osztva akarnád elmenteni. ezt jól megfogalmaztam.. bocs :) késő van
gift365 e-mail | 2007-12-11 23:33:34 | 38.
Ez vicces! :) Bejövök a reasonös topicba és egyből kigyógyítotok belőle. Most csak azért fáj a szívem mert már kezdtem tudni teljesen kihasználni a programot. (reason4) Lekapartam a netről vagy 150giga refill anyagot meg ilyen oktató dvd-ket és mostmár kezdett a hangzása a zenéknek ilyen jókis dr.Dre-és lenni. :)))) (de most komolyan, sztem jópofák amiket csinálok és egyedi a hangzás is..mind1) Leírom pontosan mi a szitu hátha akkor rávágjátok, hogy ...'akkor neked jó ez a program is: xy!' :) De ne kíméljetek! Csak őszintén! Tehát: Nincs annyira profi szettem itthon. Olyan 700.000-forintomban van benne kb a 'studio'. Maya44-es audiokártya...,( pc-ém nincs is/vicc:) ) vettem ilyen kis usb-és szintetizátort, mikrofon előfok, akg studiomiki meg pár apróság...(mondjuk nem célom elhagyni az undrground vonalat/ami nem egyenlő az igénytelenséggel) Nekem az volt az elképzelésem hogy megcsinálom reason-el az alapot elmentem ugye audio fájlban (wav) azt behúzom a 'studio' progiba egy sávba aztán rábeszélek mellé még 4-8-ra. Bocs ha nem szakszerűen fejezem ki magamat, de nekem ezt senki sem tanította eddig. Mindent amit tudok magamtól tanultam meg. Ha szerintetek jobb minőségben lehetne az alapokat elkészíteni szivesen váltok programot. (már megtettem párszor/fasttracker-madtracker-fruityloops-és most a reason/de azt hittem elértem valahova... :) ) Még egy hülye kérdés: ezek a profi zeneszerkesztők nem tudják kezelni a refill fájlokat?...biztos nem... :( 'nem dedikált Hardwer függők'-ez mit takar? Hogy saját hardwer-ek szükségesek a működtetésükhöz? Akkor a NUENDO és a Logic Pro-val kéne próbálkozzak a szövegfelvételnél? Más:Szereztem egy akai mpc 500-as dobgépet is olcsóba. Azt hogyan szokták használni? Mert állítólag aki hip-hop-ot szerkeszt annak nagyaon hasznos lehet. A sample-t megszerkeszted benne és feltudod vinni usb porttal? Aztán beilleszted ott a szekvenszerbe? Köszönöm az eddig írtakat is és bocs ha lefárasztok valakit!!! Van amire magamtól sem tudok rájönni sajnos.. :) Píísz

Előzmény: stef666 (36.)
deSound e-mail | 2007-12-11 09:15:31 | 37.
Ácsi-ácsi!
Az Ableton Live pont arra van kitalálva, hogy élőbe játszhassunk, amit csak összerakunk és ilyen téren egyszerű, de lehet benne Cubase/Nuendo/Logic szintű mixeket csinálni a megfelelő eszközökkel. A DAW rendszerek VST-iről semelyik esetben sem lehet igazán jót mondani (mert gagyik). Mindig külön súlyos százezrekbe kerül csak a megfelelő soft, nem is beszélve a hardware-ről.


Előzmény: stef666 (36.)
stef666 e-mail | 2007-12-10 22:40:03 | 36.
Osztom az ellőttem szóló véleményét.A Reason-t én még komoly referenciaként sehol nem láttam.
Professzionális szinten sehol nem jegyzik, stúdiókban meg kiröhögnek vele.
Konkrétan a Pro Tools az ipari szabvány, a második vonalban pedig a NUENDO és a Logic Pro - az utóbbi kettő elterjedtebb széles körben (és olcsóbbak is, mivel nem dedikált Hardwer függők).
Aztán jön a Cubase ,és itt az igazán referencia DAW lista be is zárult.
Persze az utóbbi időben közeledik ehhez a vonalhoz a Digital Performer is, de azért ez még nem annyira elterjedt.
A Reason nem sorolható ide, mert nem ilyen univerzális és minőségében is hagy még kivetni
valókat.(Nem beszélve instrument arzenáljáról, ami egyszerüen katasztrófális)
Az AbletonLive meg a Fruity Loops az pedig a belépő szint, ami mondjuk az Apple-nél a Garage Band. Nem alkalmas komoly kifinomult és erőigényes munkákra. Egyszerűnek egyszerűek, de nem erőteljes. Kezdő szint, amint ez látszik is a promójukon.
Pl. nézd meg a VST hangszereiket, továbbá dinamika, effekt és mastering eszközeiket, és mindjárt látod a különbségeket.


Előzmény: gift365 (35.)
gift365 e-mail | 2007-12-08 15:51:57 | 35.
Köszi a reagálást! Én hip-hopot szerkesztek és többsávos szövegfelvételhez kéne a stúdió progi... (nálam zorall=legjobb minőségű) :)

deSound e-mail | 2007-12-07 11:55:10 | 34.
Olyan van, hogy zeneprogram, DAW rendszer, VST hangszerek, efektek stb, de stúdióprogram? Mindegy.

Nincs olyan, hogy "legzorallabb". Az a legjobb, amelyikben a legjobban érzed magad. Én Cubase Studio 4-ben dolgozom, mert a Cubase sorozatot szoktam meg. Lehet, hogy neked a Sonar fog bejönni vagy esetleg a Pro Tools. Azt találd ki mit akarsz kezdeni a programmal. A Reason önmagában nem elég. Jobb ha már most választasz egy DAW rendszert (Cubase, Sonar, Reaper), megtanulod kezelni és elkezdesz VST progikkal működni. A lehetőségek korlátlanok.

A régi refill fájlok olvasását lehet orvosolni. Ne a H2O veryiót hasynáld, hanem vedd meg üzletben a Reasont, regisztráld a Propellerheads oldalán és ha úgy sem megy, akkor vedd fel a kapcsolatot a support-al.

Üdvözletem!


Előzmény: gift365 (32.)
stef666 e-mail | 2007-12-05 19:15:17 | 33.
Bocs, de mit értessz "legzorallab"-on? A legjobbra gondolsz? Azt mindenképpen tudnom kellene hogy mire akarod használni...?

Előzmény: gift365 (32.)
gift365 e-mail | 2007-12-05 16:52:38 | 32.
Helló Srácok! Két Kérdés: 1. Megvan a reason 4, de a régi refill fájlok közül sokat nem tudok vele olvasni. Ezt lehet valahogy orvosolni? 2. Melyik a legzorallabb stúdió program? Előre is köszi a válaszokat! peace
stef666 e-mail | 2007-12-04 21:37:32 | 31.
Az Ableton Live 7-es verziója innen szabadon letöltehtő, (nem demó !):http://rapidshare.com/files/74314657/Ableton.Live.v7.0.1-AiR.rar
stef666 e-mail | 2007-11-15 20:12:44 | 30.
Egyébként már a CUBASE SX3 is magyar- innen leszedhető a magyarító setup:http://rapidshare.com/files/69964545/Cubase_SX3-Magyarit_s.rar

Előzmény: stef666 (27.)
stef666 e-mail | 2007-11-14 13:05:59 | 29.
A NUENDO3 magyarításának második ,átdolgozott változata (az előző hibáinak kijavításával) ezt érdemes letölteni:http://rapidshare.com/files/69087039/Nuendo_3_Magyar-v_ltozat2.rar
stef666 e-mail | 2007-11-06 19:56:34 | 28.
Ja és ha valakit érdekel itt a készülé félben lévő Steinberg NUENDO3 v3.2.0.1128 H2O programmagyarítása - ingyen! - http://rapidshare.com/files/67711633/Nuendo_3_Magyar.rar

Előzmény: cubasesx (26.)
stef666 e-mail | 2007-10-02 16:32:27 | 27.
...és készítse a bukszáját....

Előzmény: cubasesx (26.)
cubasesx e-mail | 2007-08-04 13:07:53 | 26.
Hamarosan napvilágot lát a CUBASE SX 3.1.1.944 legendás professzionális zeneszerkesztő program MAGYAR NYELVÜ teljes bemutató DVD-je!!! Az alapbeállításoktol a professzionális felhasználásig, a kivitelezhető lehetőségeket és alkalmazási területeit mutatja be. Főleg az kezdő amatöröknek segíthet sokat, mert az alapok elsajátításával részletesen foglakozik. Ha valaki csak érdeklődik, vagy szeretne a lemez birtokába kerülni, az írjon a "cubasesx@vipmail.hu" e-mail címre!
Anyn Styler e-mail | 2007-08-04 10:56:55 | 25.
csavard át a velocity-t...

Előzmény: Roland R (16.)
kakapanna e-mail | 2007-05-19 14:46:57 | 24.
írj má mailt

Előzmény: stef666 (23.)
stef666 e-mail | 2007-05-19 14:31:32 | 23.
vagy a CoolEdit is jó:http://rapidshare.com/files/28400945/Cool_Edit_Pro_2.0_Serial__Audio___Midi_Sequencer__Mixer__Editor__Converter__Burner_.rar

Előzmény: rsystem (9.)
kakapanna e-mail | 2007-05-19 14:21:53 | 22.
mailba ha kérhetném.borika0101@freemail.hu

Előzmény: stef666 (21.)
stef666 e-mail | 2007-05-19 14:16:39 | 21.
Reason update itt: http://rapidshare.com/files/31090506/Reason_Update_3.04.rar
elmo76 e-mail | 2007-05-12 11:27:14 | 20.
hello. egy nagyon láma kérdéssel fordulnék hozzátok. a Reasonben hol tudom renderelni a már kész zenémet. már minden opciót ,menüt végig néztem ,de sehol sem találtam. előre is köszi a segítséget.
Dj Balogh01 e-mail | 2007-05-11 18:44:29 | 19.
Hali mindenkinek lacesz vagyok.nem tudná nekem valaki meg mondani,hogy hol lehet letölteni a Reaso3Zeneszerkető progihoz,house vagy Techno Hangmintákat?ha valaki tudná az irjon nekem a következő cimre:lacesz4@freemail.hu Előre is Köszike.ja és ha valakinek kellene a Reason3 Zeneszerkesztő,az meg találja nálam is.csak irjatok.addig is hellóka mindenkinek!
zenebank e-mail | 2007-05-08 15:45:43 | 18.
Van egy jo oldal ahol

MP3 ALBUMOKAT LEHET LETÖLTENI NÉZÉTEK MEG!


http://zenebankcenter.uw.hu


Roland R e-mail | 2007-05-07 08:46:58 | 17.
Szóval van rajta compressor is.
Roland R e-mail | 2007-05-07 08:45:24 | 16.
Hello
Berakok egy redrumba loop-ot,kicket,tapsot többféle hangot.Együtt tök jól szólnak,de amikor leveszem a kicket vagy az adott loop-ot ami adja az alapot,akkor felhangosodnak a cintányérok+ a clap-ok.Gondolom valami masterelési gond lehet.Van e redrumon egy compressor is.Mi lehet a gond?

stef666 e-mail | 2007-05-03 18:10:32 | 15.
Na jah, pláne ha még valamelyik Steinberg hoston is dolgozik az ember,vagy Logic-on, úgy már valóban valóban belevág az ember a nehezébe....

Előzmény: NADELL (11.)
Gazsa e-mail | 2007-02-27 22:15:43 | 14.
Hát csak nem vagyok teljesen láma, mert sikerült belőnöm a Reasonben az Asio-t és láss csodát, talán meg is szűnt a problémám...a bufferelésen nem kellene változtatni?
Az mit befolyásol?


Előzmény: Gazsa (13.)
Gazsa e-mail | 2007-02-27 16:56:07 | 13.
Sziasztok!
Kis segítség kéne.
Mi a helyzet akkor, ha billentyűzettel játszok fel valamit a többi tetejére, és elkezd a CPU szintjelző zöld csík nőni - nőni és amikor a fele körül jár, akko olyan, mintha a pitch kereket tekergetném, nyávogni kezd a hang, elmászik.
Ez akkor van, ha már kb 10 hangszer szól alatta és úgy vettem észre, hogy jellemzően a mély hangoknál..
A gépem:
2,4 Mhz proci, 1 Gb RAM, Creative SB 128 megás hangkártya.
Már ha a rezsó megy, nem megy más, még a böngésző sem. Most már kezd dühíteni..... csak nem kevés a vas hozzá?
Van valami beállítási lehetőségem?
Feltelepítettem az ASIO4All v.2.7-es drivert, ez most azt jelenti, hogy műxik, vagy kell még tenmnem valamit hozzá?

Mondjuk lehet, hogy ezt csak beképzelem már, de volt olyan is, amikor úgy hallottam, hogy a metronóm jel sem mindig állandó ütemű.....

Ja, a billentyűzet egy Fatar.

Köszi!


Előzmény: NADELL (11.)
susztibali e-mail | 2007-02-27 16:52:33 | 12.
Hello!

Honnan lehetne Sonar 6-hoz valami leírást szerezni??! Kérlek segítsetek!!Ha nincs, régebbi(4) verzióhoz is jó lenne!!Köszi!


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.