Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Énekes akarok lenni
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

cprod e-mail | 2018-07-27 23:01:05 | 63.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

torsten e-mail | 2016-02-05 12:59:37 | 62.
ÉNEKTANÍTÁS, HANGKÉPZÉS
magánórák kezdőknek és haladóknak egyaránt.Klasszikus ének tanítás.Ha komoly ambícióid vannak, vagy csak szeretsz énekelni, és szeretnéd fejleszteni magad, jelentkezhetsz 12 éves kortól-99 éves korig...!!!
Profi, külföldön 20 évig szerepelt ,előadóművész-zenész tanárnál(zeneszerző, szövegíró)s (évekig a hamburgi stúdióban volt art (művészeti) direktor.
Képzés helye: Budapesten (XXI.ker,Puli sétány)
1. énekoktatás, HANGKÉPZÉS, beszédtechnika, előadó művészet.Egyénre szabva.
2. Művészeti iskolába való (felvételi)előkészítés.
3. Stúdió -Hangfelvétel, nagy tapasztalattal, egyénre szabva.(hangnem , vocal stb.)
4. Ajándék és DEMO CD-készítés[ bárkinek,bármilyen alkalomra.( ének és próza is.) 0-100 évesig Borítókészítés-tervezés- kivitelezés.
"Saját hangja vigye haza" vagy "Ajándékozd el" céllal is.

Az első alkalom az oktatási szint felmérése és elbeszélgetés ( nem fizetős!) (egyébként: hangképzés, vagy hangfelvétel,vagy egyéb munka (mixelés) , minden, óránként:1700Ft.
Tel.: 06-36-1-(284-6149) vonalas telefon. vagy 06-20-3420-237 mobil


Előzmény: (61.)
laszcika e-mail | 2015-09-24 18:14:44 | 60.
Sziasztok 18 éves srác vagyok aki legalább annyira szeret zenélni és annyira akar híres lenni mint én az jelentkezzen!Legfőképp gitárosok és/vagy zenei alap készítők jelentkezését várom jelentkezésedet előre is köszönöm
Elérhetőségeim: hih430@gmail.com vagy https://www.facebook.com/laszlo.budai.58

torsten e-mail | 2015-08-05 08:46:54 | 58.
ÉNEKTANÍTÁS, HANGKÉPZÉS
magánórák kezdőknek és haladóknak egyaránt.Klasszikus ének tanítás.Ha komoly ambícióid vannak, vagy csak szeretsz énekelni, és szeretnéd fejleszteni magad jelentkezhetsz 12 éves kortól!!!
,Előadóművész-zenész tanárnál(zeneszerző, szövegíró)s (évekig a hamburgi stúdióban volt art (művészeti) director.
Képzés helye: Budapesten (XXI.ker-ben,Puli sétány)
1. énekoktatás, HANGKÉPZÉS, beszédtechnika, előadóművészet.
2. Művészeti iskolába , vagy felsőfokú iskolába való előkészítés ahol az ének felvételi követelmény.való (felvételi)előkészítés.
3. Stúdió -Hangfelvétel, hozott vagy vásárolt zenei kíséret vagy MIDI. egyénre szabva a (hangnem , vocal stb.)
4. Ajándék és DEMO CD-készítés[ bárkinek,bármilyen alkalomra.( ének és próza is.) 0-100 évesig :)Borítókészítés-tervezés- kivitelezés.
"Saját hangja vigye haza" vagy "Ajándékozd el" céllal is.

Az első alkalom személyes beszélgetés az oktatási szint felmérése ( nem fizetős!) (egyébként: hangképzés, vagy hangfelvétel,vagy egyéb munka (mixelés) , minden, óránként:1700Ft.
e-mail: lotters@freemail.hu 06-36-1-(284-6149) vonalas telefon. vagy 06-20-3420-237 mobil

kisceki e-mail | 2015-02-28 11:25:29 | 56.
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!


Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!


Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!


Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

istennyila e-mail | 2015-02-19 14:38:22 | 55.
A PUNK WHISKEY Énekes-frontembert keres!!!

Itt a lehetőség, ha már únod hogy a zuhany alatt élheted csak ki énekesi képességeidet!
Aki úgy érzi, hogy meg van benne a spiritusz hozzá, vagy ismer olyat, akit alkalmasnak talál a feladtra, legyen oly jó, és dobjon nekünk egy elektronikus levelet ide: punkwhiskey@gmail.com

Alapvető elvárásaink, hogy faszán énekeljen a jelentkező, tudja magát elképzelni az aktív, dinamikus frontemberi szerepkörben, és persze nem baj, ha tud azonosulni a zenekar stílusával!
Emellett mivel angol nyelvű dalokról van szó az angol nyelvtudás, és kiejtés sem árt...
Meg a szokásos blabla, hogy megbízható, meg elkötelezett, satöbbi... Szóval a lényeg, ha úgy érzed, te vagy a mi emberünk, jelentkezz!
Megosztani ér!

Punk Whiskey www.punkwhiskey.com

https://www.youtube.com/watch?v=KV88uYnjd5M&feature=youtu.be

istvàn e-mail | 2015-02-18 20:15:03 | 54.
Sziasztok!
Én egy 21 éves Nagyhajmàsi Fiú vagyok.Nagyon Szeretek énekelni és segitséget szeretnék kérni tőletek elsősorban azt mondjàk hogy nagyon jó hangom van és abban dologban szeretném a segitségeteket kérni hogy ezt tovàbb tudjam fejleszteni. Én azért szeretnék ebben a szakmàban sikeres lenni hogy családomnak és a rà szoruló embereknek tudjak segiteni és ebben egy olyan tàrsat keresek amiben az én és az ő àlmait betudom teljesiteni. És sok ràszoruló ember arcára mosolyt tudunk csalni.

Köszönöm. Várom a segitségeteket ez a telefonszámom 06209262921. Ha valaki tud segiteni hivjon. Köszönöm.

istennyila e-mail | 2015-01-02 14:52:23 | 52.
Volna-é olyan itt, aki ismer olyat, akinek lenne kedve egy folk(nem csak ír)-punk zenekarban énekelni, vagy esetleg magára ismer a dologban?
Egy határozott kiállású frontembert keresünk, karakteres hanggal, mozgalmas, dinamikus, pörgős zenekarba. Nem kezdő zenekarról lenne szó, referenciákkal, koncertlehetőségekkel, stb. rendelkezik a banda....Esetleges hangszeres tudás nem hátrány, de nem is elvárás...
Irányvonal elég tág: Flogging molly, the rumjacks, the dreadnoughts, Gogol Bordello, stb.

istennyila.almos@gmail.com

krayzie34 e-mail | 2014-11-06 18:07:55 | 50.
https://www.youtube.com/watch?v=G6zXc7Finmg
Loreana e-mail | 2012-01-19 15:04:52 | 49.
Sziasztok!

Még Februárig lehet jelentkezni iskolánkba, illetve a ínyreményjátékunkra! Továbbra is, hogy a nyereményjátékunkon a legjobbak képzést nyerhetnek!

www.jampopiskola.hu

Legend Killer e-mail | 2011-11-24 14:47:52 | 48.
üdv.

screamelek, mély screamem van és szeretnék még idén találni egy bandát. az se baj, ha teljesen kezdők vagytok, mert én is. már többször hirdettem itt és eddig nem sikerült találnom senkit. nem igaz, hogy nem akar senki egy jót zúzni! ne legyetek már ilyenek! rendben, mindenki a tökéletességre törekszik, de azért egy csiszolatlan gyémántban is ott rejlenek a lehetőségek. tudom, nem vagyok profi, de vagyok olyan szinten, hogy lehessen alkotni. ha össze kéne hasonlítani, akkor hangom Corey Taylor-éra hasonlít Slipknotból, mármint a scream természetesen. éneknél kellene még egy kis segítség továbbfejlesztésre. death metált keresek elsősorban, mert az én hangom ehhez jó, a többihez annyira nem, én így gondolom. ám meglehet próbálni attól még, szóval bárki, aki érez lehetőséget a dologban egy kezdő énekessel kapcsolatban, írjon, köszönöm. igen, természetesen tudok angolul, noha nem profin, de elboldogulok és ezt mi sem bizonyítja, mint, hogy vannak angol dalszövegeim a gépen, egy csomó és csak rátok vár! tehát rakjunk össze egy állat bandát és zúzzuk! én magam a dárkosabb, sötétebb témát preferálom és agybeteg szövegeket szeretem, de majd lehet egyezkedni. én kedvencem Slipknot, stay(SIC)maggots! és más nem is érdekel, de ez nem azt jelenti, hogy másra nem vagyok nyitott. épp ellenkezőleg! csak még nem ismerem annyira a metált, ennyi. úgy, hogy gyertek és zúzzunk egy jót! ha lehet, budapestiek és elsősorban kőbányaiak (tíz ker) jelentkezését várom, de amúgy bárki jöhet budapestről. kösz.

gobbels@citromail.hu


Előzmény: Loreana (47.)
Loreana e-mail | 2011-11-23 22:42:02 | 47.
Sziasztok!

Létrejött az első pop zenével, pop szakmával foglalkozó iskola!
Az iskolában 4 szak közül lehet választani:

- Zeneszerzés
- Dalszövegírás
- Popénekes
- Popzenei menedzser

Mi az iskolában nem ígérünk, semmit csak azt hogy mindet elkövetünk az érdekébe, hogy kibontakozz.
Neves tanárokkal, egy laza hangulatban folyna a tanítás!
De bővebben a www.jampopiskola.hu oldalon érdeklődhetsz, illetve a +36.30.6412726 telefonszámon.
Csatlakozz hozzánk a Facebookon, ahol hamarosan indul egy nyereményjáték, ahol egy képzést nyerhetsz bármelyik szakra! facebook.com/jampopiskola

zeneszerzes e-mail | 2010-05-02 10:58:14 | 46.
Gitároktatás Budapesten minden stílusban, minden szinten segédanyagokkal.
Érdeklődni: gitartanitas1@gmail.com

szandra01 e-mail | 2010-04-29 13:15:52 | 45.
Én egy 15 éves lány vagyok,Tiszafüreden lakom.Bármien zenét eltudok énekelni. A rock zenén kivül!!! Irjon:beyonce2@freemail.hu ra

Előzmény: zoldi (40.)
szandra01 e-mail | 2010-04-29 13:11:45 | 44.
Sziasztok én egy 15 éves lány vagyok. Szeretek énekelni nyeretem 1 hejezetet már éneklésből Szolnok megyében élek ( Tiszafüreden) Bármien zenét tudok énekelni Mariah Kelly, Whitney Houston tol a cigány zenéig!! Ha valaki szeretné hogy a zenekarába legyek énekes beyonce2@freemail.hu-ra irjon!
After before e-mail | 2010-04-28 08:18:34 | 43.
Budapesti zenekar énekest, énekesnőt keres. Jelenleg dobossal, 2 gitárossal, basszusgitárossal, billenytyűssel rendelkezünk.Ha szeretnél egy blues-rocknak indult, de ma már jóval szélesebb irányvonalat képviselő zenekar tagja lenni, írj az afterbefore@citromail.hu címre. Várjuk jelentkezésedet!
Dittke24 e-mail | 2010-02-22 00:42:35 | 42.
Sziasztok!
Én egy Zala megyei 19éves lány vagyok, aki nagyon szeretne énekelni már kicsit komolyabban is!
12éve éneklek: 8év énekkar, versenyek és Keszthelyen volt zenekarom is...
Ha esetleg valaki tudna nekem segíteni, az jelezzen e-mailben: b-edit24@freemail.hu
Előre is köszönöm!!!

suomi93 e-mail | 2010-02-21 18:07:08 | 41.
17 éves borsod megyei lány énekelne pop-rock,rock zenekarban:
érdeklődési kör:Nirvana,System of a down,HIM,Placebo,30 Seconds to Mars,Depeche Mode,Metallica
e-mail:suomi93@freemail.hu

zoldi e-mail | 2009-12-12 13:26:09 | 40.
üdv,

énekesnőt keresek.
egyelőre csak felvenni a kész dalokra az éneket, fellépés NINCS mostanában tervben.
akit érdekel keressen meg legyen szíves MSN-en a zoldi(kukac)ejszarny.hu címen.

nem baj ha nem vagy profi, a lelkesedes a lényeg ;)

nem danubius-jellegu zene ;)

(msn-en légyszi, ritkán fórumozok..)

Hacklone e-mail | 2009-12-07 19:22:28 | 39.
Sziasztok!

A Budapesti Ambivalence zenekar sürgősen énekesnőt keres!
A zene sajátos stílusú, alternatív, jazzes beütéssel, ez kb 14. megtanulandó számot jelent. Természetesen csak saját zenét játszunk, tehát a kreativitás fontos!
Zenekar: Gitár, basszusgitár, dob, mindannyian képzettek vagyunk ( Jónéhány év zenesuli :) ) és már sok-sok koncertet megjártunk. :)
Tehát : Sok koncert, sok próba, saját számok és zenen minden mennyiségben.
Elérhetőség: 06-30/557-41-00 , toakak@gmail.com
Az interneten található felvételek több, mint 2 évesek, tehát nem mérvadóak, de ha hívtok, akkor küldök 3 számot, amit a meghallgatásra meg kéne tanulni. ( A meghallgatás időpontja még nincs kitűzve! )
Ha szép tiszta a hangod, szereted a zenét és szeretnél valami újat alkotni, akkor mindenképpen keress meg. :)

üdv,
Tóth Barna
06-30/557-41-00
toakak@gmail.com

Bill72 e-mail | 2009-11-26 00:48:30 | 38.
Zala megyei pop-rock-tánczenét játszó zenekar énekesnőt keres. A zenekar 5 tagú, élőzenét játszik, 12 éve működik. Évente kb. 40-50 bulit játszunk, kizárólag igényes helyeken.

E-mail: reizner.laszlo6@upcmail.hu

iNkk e-mail | 2009-09-25 13:17:27 | 37.
Sziasztok!
Énekest, Basszusgitárost Keresünk!

Nem kell hogy profi legyél a lényeg h
szeresd amit csinálsz és komolyan is
gondold.Lehetőleg 16 felett és Budapest
illetve környékéről legyél.
Nagy előny ha egyszerre vagy énekes és basszer:P.
Mi 16, 18, 18 évesek vagyunk Budapestiek.Saját helységben vannak a próbák
saját felszereléssel.
Mit játszunk? Először is cover...irányvonal:
Depresszió, Tankcsapda, Metallica, Alvin,
Lordi, Offspring illetve bármi mást amit
szeretnél:) aztán persze jöhetnek a saját számok.
Szertettel várunk minden érdeklődőt
lehetőleg minnél hamarabb:P
msn illetve e-mail cím: adam143@freemail.hu
tel. szám: 06209604939

sondra e-mail | 2009-06-29 21:57:36 | 36.
JÓ LENNE HALLANI TÉGED ÉLŐBEN IS DRÁGA

Előzmény: **Hello Renny** (1.)
sondra e-mail | 2009-06-29 21:56:14 | 35.
DE ARANYOS VAGY JÓ LENNE LÁTNI ÉS HALLANI TÉGED

Előzmény: **Hello Renny** (1.)
lizbettina e-mail | 2009-06-15 18:28:36 | 34.
sziasztok mariah carey dalokat éneklem és whitney houston dalokat keresek együttest vagy olyat akivel énekelhetek zenekar is lehet mert nekem olyan kellene aki elkisér engem ebben a zenei stílusban

Előzmény: El Nyúl (5.)
lizbettina e-mail | 2009-06-15 18:27:41 | 33.
sziasztok mariah carey dalokat éneklem és whitney houston dalokat keresek együttest vagy olyat akivel énekelhetek

Előzmény: El Nyúl (5.)
Renykee e-mail | 2009-06-10 13:58:09 | 32.
Hello!
nem udnál segiteni?énekes akarok lenni!
msn:rena.baby@homai.com


Előzmény: VDG (6.)
Renykee e-mail | 2009-06-10 13:53:32 | 31.
Sya Renny!
Hol laksz ugynis vannak énekes haverjaim:fekete dávid,Bango Margit!
rena.baby@hotmail.com


Előzmény: **Hello Renny** (2.)
Tranzit e-mail | 2009-03-23 15:32:34 | 30.
Énekesnőt keres érdi partyzenekar! www.tranzit.sokoldal.hu 06 70 945 0087
kedu@erd.hu

madisong e-mail | 2009-03-04 12:44:37 | 29.
Sziasztok!

Szeretnénk figyelmetekbe ajánlani budapesti jól felszerelt
hangstúdiónkat,ami a XVI.kerületben működik a Csömöri úton.

Csak 2500 ft/óra.

http://www.songrecords.hu

Érdeklődni nálam
a 06 20 9113 762-es teló számon.

Üdv.: Herr Zoltán

STUDIO84 e-mail | 2009-02-25 11:01:27 | 28.
Szia! Ha hangstúdiót keresel az országban garantáltan a legolcsóbban, és profi minőségben, akkor keress minket bátran bármilyen zenei kéréseddel! Kérésre referenciaanyagot küldünk! Honlapunk: studio84.5mp.eu, E-mail: studiofantasy2004@citromail.hu, Msn cím: studiofantasy2004@citromail.hu
Awie e-mail | 2009-02-21 18:12:15 | 27.
Sziasztok!!!
13 éves lány vagyok,deszkás,vagány,és nagyon szeretnék énekes lenni!
tudom ez nem igy megy de nekem megvan hozzá a tehetségem!!
mindennap képes vagyok a végsőkig próbálni!!!
Avril számokat énekelek,hiszen én is olyan stílusú vagyok.
Május végén kapok gitárt amin nem lesz nehéz játszanom rajta hisz már tudom mit hogyan kell lefogni.
Nyáron szeretnék ismerté vállni ez ennek érdekében teszek is!!
Kisseb rendezvényeken fogok énekelni,gitározni és nagyon remélem hogy valaki felfigyel majd rám!!!
Hiszen tehetséges vagyok!!!!!
Aki lát bennem jövőt az írjon nyugodtan az e-mail címemre: avrilfanever@citromail.hu

Előre is nagyon köszönöm.
Bízok magamba és nem adom fel ;)

Awie e-mail | 2009-02-21 18:12:11 | 26.
Sziasztok!!!
13 éves lány vagyok,deszkás,vagány,és nagyon szeretnék énekes lenni!
tudom ez nem igy megy de nekem megvan hozzá a tehetségem!!
mindennap képes vagyok a végsőkig próbálni!!!
Avril számokat énekelek,hiszen én is olyan stílusú vagyok.
Május végén kapok gitárt amin nem lesz nehéz játszanom rajta hisz már tudom mit hogyan kell lefogni.
Nyáron szeretnék ismerté vállni ez ennek érdekében teszek is!!
Kisseb rendezvényeken fogok énekelni,gitározni és nagyon remélem hogy valaki felfigyel majd rám!!!
Hiszen tehetséges vagyok!!!!!
Aki lát bennem jövőt az írjon nyugodtan az e-mail címemre: avrilfanever@citromail.hu

Előre is nagyon köszönöm.
Bízok magamba és nem adom fel ;)

pétá e-mail | 2009-01-02 19:34:36 | 25.
Sziasztok!
13 éves lány vagyok amiota az eszemet tudom énekes szeretnék lenni! Ha tudtok segiteni akkor kérlek segitsetek! erre az e-mailra irjatok:tothpetra1995@citromail.hu

Jexy Lili e-mail | 2008-12-28 10:46:31 | 24.
11 éves vagyok!! Dalszöveg írót keresek!!!! Jelentkezni az e-mailomra lehet: szotyipipi@citromail.hu

Vagy olyan embert aki felvenne énekesnek!

Jexy Lili e-mail | 2008-12-28 10:42:13 | 24.
11 éves vagyok!! Dalszöveg írót keresek!!!! Jelentkezni az e-mailomra lehet: szotyipipi@citromail.hu

Vagy olyan embert aki felvenne énekesnek!

DaveGirl e-mail | 2008-12-23 19:38:50 | 23.
pl. felveszed, ahogy énekelsz, és felteszed a youtube-ra. hátha vmi fontos emberke megnézi! én is tervezem, hogy majd felteszek, de nemtom, hogy mi lesz belőle, nincs elég bátorságom hozzá.

Előzmény: szöszy16 (22.)
szöszy16 e-mail | 2008-12-09 20:22:18 | 22.
Sziasztok!!!:D
Én amióta az eszemet tudom énekes akarok lenni..:D
Csak az a baj h nem tom hogyan kezdjek bele:S
Nem tudna valaki seggíteni egy kis tanáccsal???:PP
LÉccíí segítsetek
Szöszykeh várja:D

adan2468 e-mail | 2008-08-04 11:36:58 | 21.
Ennél még a malacom is jobb Nézd meg tt a malacom nézzétek meg http://kismalac.net/malacka/mic/adam2468
VaSzi e-mail | 2008-07-17 19:18:32 | 20.
csak látogassatok el a http://www.jedrecords.atw.hu/

oldalra itt mindent megtaláltok ami ahoz kell hogy énekesek legyetek megéri megnézni

keybored e-mail | 2008-04-21 18:08:39 | 19.
Budapesti indie együttes keres 18-25 év közötti billentyűst (lehetőleg lány, aki esetleg vokálozni is tud), semmi virtuózkodás, kool kiállás, Liszt Ferenc műveit nem kötelező ismerni, amit viszont nem árt: Ladytron, White Rose Movement, The Sounds, She Wants Revenge, MGMT, CSS, New Young Pony Club, Klaxons, értitek..
a (fényképes) jelentkezéseket ide várjuk:
kosvar1@gmail.com

Xpressmusic84 e-mail | 2008-04-03 21:04:07 | 18.
Sziasztok! Ha Magyarország legolcsóbb stúdióját keresitek, látogassatok el honlapunkra: www.xpressmusic84.eu (hangszerelés, zeneszerzés, szövegírás, lemezkiadás, honlapkészítés és felügyelet, grafikai és nyomdai munkák, reklám, remixek, mixek főként populáris, trendi, dance, elektro stb. műfajokban) INGYENES TANÁCSADÁS!!!
Az Xpressmusic84 Studio and records

houston e-mail | 2008-01-26 23:48:28 | 17.
Sziasztok!
Miskolci rock bandába keresünk férfi énekes. Avenged sevenfold számokat, ileltve olyan stílusúsaját számokat játszanánk. A banda átlagéletkora 21 éve. Ha érdekel a dolog akkor irj vagy hívj a szmate1203@gmail.com ra vagy 06/70/502-1831 en.

sunnybunny e-mail | 2007-11-06 13:10:28 | 16.
helló
olvassátok el ezt
http://popblog.blog.hu/2007/10/29/egy_kis_bon_bon_a_szokevel

totyesz e-mail | 2007-11-02 11:23:39 | 15.
énekees akkarok lenni de nemtom hogy micsinéljak hogy az legyek szép hangom van szerintem és mások szerint is ha valki t5ud segíteni az ker5esen fel vagy eről akkar bezsélni 06302239784

Előzmény: legallyblondee (14.)
legallyblondee e-mail | 2007-10-29 12:58:29 | 14.
Szia! Pop, RnB számokat énekelek. Éppen olyan embert keresek, akivel új számokat tudnánk közösen csinálni. Ha érdekel dobj meg egy e-maillel, Küldök demót is a hangomról.

Előzmény: Hanzerik (13.)
Hanzerik e-mail | 2007-09-09 21:52:16 | 13.
Szia!Milyen stílusra gondoltál?Én zenei alapokat csinálgatok!RnB

Előzmény: **Hello Renny** (1.)
Hanzerik e-mail | 2007-09-08 21:30:21 | 12.
Milyen stílusban gondolod?
Hanzerik e-mail | 2007-09-08 21:29:39 | 11.
Szia!Milyen műfajra gondoltál?
Loli&Riri e-mail | 2007-09-08 13:07:37 | 10.
Sziasztok!!Én is énekes akarok lenni!!Segítsetek!!

Előzmény: VDG (6.)

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.