Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Zenekar
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

cprod e-mail | 2018-09-07 15:59:33 | 56.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

zongoristazsofi e-mail | 2011-07-04 11:55:20 | 55.
Sziasztok!
24 éves SZEGEDI lány vagyok,már anyukám hasában énekeltem:)és számos versenyen felléptem. 4 évig volt egy saját zenekarom, amiben igényes jazzt játszottunk.Sok rendezvényen felléptünk( SZIN, Caramel előzenekaraként...)
A számok írásával nincsen gond, az énekléssel meg pláne nem, viszont kizárólag SAJÁT számokat szeretnék énekelni és MAGYARUL.

Olyan emberek keressenek meg, akik komolyan gondolják és hosszú távra terveznek!
elérhetőség:zongoristazsofi@gmail.com

stonerat e-mail | 2011-07-01 13:39:13 | 54.
"Power-pop" stílusú zenekar alapításához keresek tagokat!

A zenei irányvonal Foo Fighters!
Várom a tagok jelentkezését a következő posztokra:
basszusgitár, szólógitár, ritmusgitár és ének!

Jelentkezésedet küld a stonerrat@gmail.com e-mail címre!

Lili111 e-mail | 2011-06-22 21:45:24 | 53.
Sziasztok! :)
RainySummer zenekar keresi basszusgitárosát. A stílusunk egyenlőre Sum 41, Green Day, There For Tomorrow, Foo Fighetrs meg még sok más. A próbaterem Budapesten van.
E-mail: zsano111@freemail.hu
örömmel várom a jelentkezéseket .^^.

Lili111 e-mail | 2011-06-22 21:45:18 | 52.
Sziasztok! :)
RainySummer zenekar keresi basszusgitárosát. A stílusunk egyenlőre Sum 41, Green Day, There For Tomorrow, Foo Fighetrs meg még sok más. A próbaterem Budapesten van.
E-mail: zsano111@freemail.hu
örömmel várom a jelentkezéseket .^^.

johnmayer e-mail | 2011-06-15 10:25:14 | 51.
Hali! Spanyol zenét szeretnék játszani 2 gitár, semmi ének. Ehhez keresek ritmusgitárost. Bárokban lépnénk föl, meg nagyobb fesztiválokon. Ha van elektroakkusztikus gitárod, és Budapesti vagy, akkor írj légyszi, erősítőt tudok adni ha kell. Rodrigo y Gabriela-tól játszanánk feldolgozásokat, és egy idő után rámennénk a sajátokra is. Csak akkor írj, ha ritmusban tudsz maradni, és le tudod kísérni ezt a számot például:
http://www.youtube.com/watch?v=LpI2JSn2o0A
Ha érdekel írj a johnmayer@freemail.hu -ra

Tysonxq e-mail | 2011-05-15 11:21:09 | 50.
Gratulálok annak a táncoló éneklő homokzsáknak aki ebbe a hátúról mellbe "zenekarba" kíván csatlakozni!

Hiba volt részemről hogy együtt dolgoztunk és elpocsékolt idő.


Előzmény: Tysonxq (49.)
Tysonxq e-mail | 2011-05-15 11:16:33 | 49.
És az énekessel nem kéne közölni basszátok meg ha leakarjátok cserélni?

Előzmény: verolex (48.)
verolex e-mail | 2011-03-25 17:49:11 | 48.
Sziasztok!
A Balaton déli partján működő rock zenekar maximum 25 éves énekest keres.
Az együttes 4 éve működik, az ország számos ismert helyén már fellépett(Pecsa Cafe,Cseszi,Csekó Ház stb.).
Saját illetve feldolgozás számok is szerepelnek a repertoárunkban.

Színpadon jól mozgó, karakteres hangú srácok jelentkezését várjuk.

e mail: verolex@indamail.hu

dune e-mail | 2011-03-23 09:27:22 | 47.
Stoner Rock együttes keresi Énekesét!

Ha szereted az igazán poros és sziklás sivatagi rock zenét akkor itt a helyed!
Lényeg, hogy legyen célod a műfajban, legyél kreatív és megbízható!

Irányvonal amit képviselünk:
Kyuss, Unida, Clutch, Sasquatch, Cowboys & Aliens, (Queens of the Stone Age, „Karma to Burn”)!


Székhelyünk Budapest! Itt vannak a próbák is!

Ha bármilyen további kérdésed van, vagy szeretnéd felvenni velünk a kapcsolatot akkor ezt a következő e-mail címen megteheted:

dunezenekar@gmail.com

Legend Killer e-mail | 2011-03-17 21:06:40 | 46.
helló

budapestre keresek embereket Slipknot Tribute csapatba. tudom van a SlipChaos és lehet van még egykét ilyen Tribute, de én is szeretnék egyet.

énekes én vagyok, a többi posztra keresek tagokat, megy az összes szám.

jelentkezőket a gobbels@citromail.hu címre várom.

komoly az ügy, elszánt vagyok.


Előzmény: Rockon (45.)
Rockon e-mail | 2011-03-11 08:41:55 | 45.
Helló!

Vállalok dalszövegszerzést zenére. Igényesen dolgozom, és kreatívan. A megadott téma alapján egy zeneszámból több különböző szöveget is írok, és amelyik tetszik, azt lehet választani.
havasi3@gmail.com

Legend Killer e-mail | 2011-02-27 14:34:41 | 44.
helló

na, engem már azt hiszem régóta ismertek itt a fórumon úgy, mint dalszövegíró, vagy éppen énekes. és ez mind igaz. szóval egyszerre vagyok dalszerző és énekes, a rímekkel leginkább magyarban vagyok nagy barátságban. angolul is megy, de egy kicsit felejtettem angolból. viszont nem kell aggódni, most pl hétvégén két olyan epic szöveget írtam, hogy attól hátast dobtok és angolul írtam, szóval király.

23éves vagyok, budapesti és budapesten keresek magamnak gyakorlatilag bármilyen stílusú bandát, ahol mint énekes elhelyezkednék. mindennel barátságban vagyok, bár azt meg kell hagyni, hogy a metálnál még a hörgés technikám fejlesztésre szorul, de egyébként oké.

várom a jelentkezőket az alábbi emailen.

gobbels@citromail.hu


Előzmény: theshow (43.)
theshow e-mail | 2011-02-03 15:32:52 | 43.
Megújuló, kifejezetten könnyűzenei zenés-táncos szórakoztató műsorokat nyújtó produkció (elsősorban élő fellépésekhez) keresi 20 és 39 éves kor közötti hivatásos vagy gyakorlattal rendelkező, kísérő zenekarát VAGY zenészeit (dobos, gitáros, billentyűs) felszereléssel, valamint a saját részre szükséges technikával.

Előny: jártasság hangszerelésben és stúdiózásban; házi stúdió; számítógépes zeneszerkesztés/készítés; jártasság a kor elvárásainak megfelelő színpadi megszólalásban (pl. hard-disc kapcsolat).

A fényképes életrajzzal kiegészített pályázatokat a zenekar-kerestetik@t-online.hu e-mail címre várjuk.

Jelentkezési határidő: 2011. február 20.
(Énekesek és vokalisták jelentkezésére a fenti pályázat nem vonatkozik.)

CSesztes e-mail | 2011-01-26 16:26:33 | 42.
Pokolgép tribute zenekar dobost keres Jászberény és környékéről. Érdeklődni:30/2922013
smeo e-mail | 2011-01-12 20:37:10 | 41.
Énekest keresünk!

Budapesti zenekar keresi énekesét! Irányvonal: alternatív zene magyar szöveggel. Felállásunk: gitáros, dobos, billentyűs, basszusgitáros. További információ: smeocorse@gmail.com

robyvarga e-mail | 2011-01-09 09:12:13 | 40.
Sziasztok! Gitáros-énekes vagyok külföldi munka/ hajós is / érdekelne. Nyelvtudásom angol alapfok. demo:http://www.youtube.com/watch?v=PlrEq-CTPt4 tel: 0630/2176235 e-mail: robyvarga@gmail.com
johnmayer e-mail | 2010-12-17 15:18:05 | 39.
Hali!
Budapesti énekest keresünk, aki 18-23 éves kor között van, elhivatott, jó angol tudással és hanggal rendelkezik. Csak angol számokat írnánk/játszanánk. Saját számaink vannak, a bandafelállás megvan, ingyenes próbahelyünk (Móricz Zsigmond tértől 5 perc) van, ahol bármennyit próbálhatunk, keverőt tudunk adni, mindenki profi saját cuccal rendelkezik, egyszóval mi készen állunk, már csak te hiányzol. A banda három tagból áll, (gitár, basszusgitár, dob), ehhez kell még egy énekes. Ketten zenészek akarunk lenni a bandából, szóval komolyan gondoljuk. Ha hobbizenész vagy, akkor ne jelentkezz. Heti kétszer van próba. Ha nem tudsz eljárni a próbákra, megtanulni a számokat, eljönni a fellépésekre, és száz százalékot nyújtani, egyszóval az idődbe nem fér bele egy banda, ne jelentkezz, mert csak egymás idejét raboljuk. Kedvenc zenészek: Jimi Hendrix, John Mayer, Stevie Ray Vaughan. Még egyszer hangsúlyozzuk, ez komoly, akkor gyere, ha tényleg elhivatott vagy, van időd egy bandára, mert csak így működik a dolog szerintünk. Ja, és ős-blues rajongók kíméljenek. Nem 12 ütemes végeláthatatlan bluesköröket akarunk játszani, hanem annál izgalmasabb zenét, olyat, amit az említett zenészek képviselnek, az egyszerű magyar bluesbandákkal amúgy is Dunát lehetne rekeszteni. Elérhetőség: drunkyeti@gmail.com

mat22 e-mail | 2010-11-25 01:04:54 | 38.
Hali!

Az Egyiksem zenekar basszerost keres Budapesten, saját számok vannak, van heti egy próba. Adott személynek nem muszáj profinak lennie, a lényeg, hogy szeresse azt amit csinál. A számok sokfélék, többféle stílussal is próbálkozunk bennük. Magyar és angol dalaink egyaránt vannak. Itt nézhettek pár videót a dalokról:
http://www.youtube.com/user/misterystranger
Többnyire alter, punk, pop-rock, de van pár elvontabb szám is.

E-mail: balalajka22@indamail.hu

Nagy Gaby e-mail | 2010-11-21 17:28:09 | 37.
INGYENES GYAKORLÁSI LEHETŐSÉG ZENÉSZEKNEK!

SZIASZTOK! ÉNEKSTÚDIÓ ÉLŐ ZENEKARA AMATŐR ZENÉSZEK JELENTKEZÉSÉT VÁRJA KORHATÁR NÉLKÜL! MINDENFÉLE HANGSZERES JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK! HA SZERETSZ ZENÉLNI ÉS FELLÉPNI NÁLUNK A HELYED! FELTÉTEL: AKARJ FEJLŐDNI ÉS SZERESD A HANGSZERED TELJESEN FELSZERELT PRÓBATEREM. INGYENES PROBATEREMHASZNÁLAT JÓ TÁRSASÁG. RENDSZERES FELLÉPÉSEK ÉNEKESEKKEL! ( GÁZSI NÉLKÜL) FÉNYKÉPET ÉS BEMUTATKOZÓ LEVELET KÜLDJ: nagygaby@vipmail.hu 20/568-12-93 www.nagygaby.hu

korponai20 e-mail | 2010-11-02 23:58:12 | 36.
korponai20@freemail.hu
korponaiz@citromail.hu
Itt eltudsz érni, ha gondolod!:)

korponai20 e-mail | 2010-11-02 23:56:27 | 35.
Hello!Vállalok,zeneszerzést,bármilyen stílusban,kedvező áron.Komoly zeneelméleti és, zeneírási tudással rendelkezem,hangszerelést komplett megcsinálok,mindnen egyes hangszerre, illetve zenekaroknak írok le meglévő slágereket,dalokat, kívánság szerint, 100 százalékosan ahogyan eredetileg megvan, még a transzponációt is megcisnlom,ha épp nem áll kezedre az adott eredeti dal,szóval neked cska gyakorolnod és játszanod kell...


korponai20 e-mail | 2010-11-02 23:56:10 | 34.
Hello!Vállalok,zeneszerzést,bármilyen stílusban,kedvező áron.Komoly zeneelméleti és, zeneírási tudással rendelkezem,hangszerelést komplett megcsinálok,mindnen egyes hangszerre, illetve zenekaroknak írok le meglévő slágereket,dalokat, kívánság szerint, 100 százalékosan ahogyan eredetileg megvan, még a transzponációt is megcisnlom,ha épp nem áll kezedre az adott eredeti dal,szóval neked cska gyakorolnod és játszanod kell...


scheiblim e-mail | 2010-11-02 08:53:54 | 33.
16 éves srác keres együttesbe basszerost és énekest.Több stílus is lehet akár, de leginkább rock. Jó lenne ha lenne felszerelése annak aki csatlakozni akar és tapasztalata is egy kevés.

email: scheiblim@hotmail.com

mat22 e-mail | 2010-10-05 14:12:36 | 32.
Hali!
Budapesten keresünk basszerost, aki ha van rá mód itt lakjon, szeresse az alternatív, punk-rock műfajokat. Saját számaink vannak (egy teljes albumnyi), magyar és angol egyaránt, heti általában 1x2óra próba szokott lenni. Jelenleg hárman vagyunk (énekes, gitáros, dobos). Lehetőleg ne legyen másik zenekara.
A következő címen lehet jelentkezni:
balalajka22@indamail.hu

AmiAni e-mail | 2010-10-01 20:48:04 | 31.
Hello
Mi tulajdonképpen kezdetben nightwish, majd később hasonló stílusú
számokat játszó alapuló zenekar vagyunk. Célunk a nagyvilág és hírnév.
Itt lenne budapesten a próba. koncert sorozatok. Már 1 hónapban mihelyt
megtanultuk a számokat és teljes lesz a csapat. Ha nem aktuális kérlek
jelezz vissza ha igen, akkor is.
Köszi
Ami

Mediterranduo e-mail | 2010-09-28 06:21:45 | 30.
Gitároktatás Budapest!

Gitároktatás kezdőknek és haladóknak egyaránt
Fiatalos rtutinos oktatás egészen az alapoktzól,több műfajban,Békásmegyeren!

0630-54-48-405

www.mediterranduo.hu


Előzmény: muzsikazene (29.)
muzsikazene e-mail | 2010-09-26 14:49:56 | 29.
Profi zenészekből alakuló rockos felütésű triphop zenekar keresi billentyűsét. Rutin, felkészültség, cucc alapkövetelmény.

muzsikazene@gmail.com

Nagy Gaby e-mail | 2010-09-09 20:00:30 | 28.
FELLÉPÉSI LEHETŐSÉG ZENEKAROKNAK!

SZIASZTOK!

KONCERTKÉPES ZENEKAROKAT KERESÜNK RENDSZERES BUDAPESTI FELLÉPÉSEKHEZ VENDÉGZENEKARKÉNT.
ÉRDEKLŐDÉS:20/352-94-94 NAGY LÁSZLÓ
E-MAIL:nagygaby@vipmail.hu

Timea26 e-mail | 2010-07-19 22:27:42 | 27.
26 éves Mosonmagyaróvári dalos pacsirta vagyok és imádom a zenét! A kedvenceim közé tartoznak a régi Motown slágerek (mint pld. Jackson 5, Martha & the Vandellas, Stevie Wonder, Marvin Gaye, The Temptations) de mindent mást is imádok amibe van egy kis ritmus Ray Charles, Chaka Khan, Aretha Franklin és stb.
Keresek zenekart a közelben!!! Elöbb összehangolodás aztán késöbb fellépések is ?! Aki ugyanúgy szereti a felül emlitett zenéket és van ideje min. egyszer egy héten vhol gyakorolni jelentkezzen a köv. emailcímen : dreamteam1027@freemail.hu

SpiczeL e-mail | 2010-07-13 10:09:34 | 26.
Hörgős arc vagyok, elég profi szinten szerintem, core műfajban mozgó zenekart keresek Miskolcon és környékén.

e-mail: ficsurrrrr@citromail.hu
msn: ficsur@vipmail.hu

IntroRadio e-mail | 2010-07-04 12:21:55 | 25.
Rohamléptekkel népszerűsödő webrádió várja zenészek megkeresését, akik szívesen hallanák magukat adásban, vagy bemutatkozási lehetőséget szeretnének!
A rádióról:
http://www.estihirlap.hu/kultura/24850-uj-kultu-radios-hangado
Ideiglenes honlap: http://introradio.fw.hu

heejin e-mail | 2010-06-30 14:23:04 | 24.
Sziasztok!
14 éves KECSKEMÉTI lány vagyok. 4 éve zongorázom. Szeretnék egy együttest alapítani. Egyedül vagyok egyenlőre, de valahogy csak összehozzuk. Csak saját zenéket játtszanánk!! A zenéket együtt írnánk! MSN: k.dotya@freemail.hu
Jelentkezzetek!!!!

mesza e-mail | 2010-06-28 08:43:02 | 23.
Üdv! 16 éves fiú énekesként Szeged vagy szűk környékbeli zenekarba belépnék. Érd: arato1002@hotmail.com
Lomenzo e-mail | 2010-06-27 19:14:21 | 22.
Sziasztok! A budapesti Tűzvihar zenekar(Heavy/Power Metal) basszusgitárost keres, hatások: Pokolgép, Ossian, Helloween, Stratovarius, saját számokkal is rendelkezünk, fellépési lehetőség rengeteg van, ha érdekel feltétlenül írj!!! burzum100@citromail.hu vagy tigriskonnyei@freemail.hu


Sibyl e-mail | 2010-06-10 16:04:06 | 21.
Budapesti alternatív/grunge zenekar keres nem kezdő, kreatív énekesnőt 25 év felett, akihez közel áll ez a stílus. Kedvencek: Babes in Toyland, Hole, Alice in Chains, Tool, A Perfect Circle, Nirvana, P. J. Harvey, QOTSA stb. Bővebben: http://www.myspace.com/sibylband Ha van hangzóanyagod, kérlek, küldd el erre a címre: sibylzenekar@gmail.com

brigetto e-mail | 2010-06-01 18:15:00 | 20.
sziasztok! bandát keresek 6éve zongorázom és 1 éve gitározom hangom is van de nem hiszem hogy elég lenne max háttér énekesnek de nem tom. budapest mellet lakom és 14 leszek pop-rock a kedvencem e-mailom brigettoo@mailbox.hu
zeneszerzes e-mail | 2010-05-03 20:55:55 | 19.
Gitár és zenei szoftver (Cubase, Guitar Rig, Amplitube, EZ Drummer, stb.) oktatás Budapesten minden stílusban, minden szinten jó fej, tapasztalt tanártól.
Érdeklődni: gitartanitas1@gmail.com

nyekrock e-mail | 2010-04-24 19:36:58 | 18.
4. NYÉK-ROCK FESZTIVÁL

2010. június 19. Nyékládháza, Olaj-félsziget

Fellépők:
IRON MAIDNEM
ROAD
ZORALL
KALAPÁCS
Damien
Heartless
Wasserstukker
Minden6ók
GY.I.K.
Rocksburry
...és sok színes program

Lépj te is Olajra!

http://www.nyekrock.hu

earnie e-mail | 2010-04-23 12:37:27 | 17.
Sziasztok!

Budapesti gitárost keresünk ide:

http://www.myspace.com/earnieandborsa

elektronikus alapú zene, de kell a gitár!

elektrosoul@gmail.com
70/514-5954

üdv,
Earnie

zeneszerzes e-mail | 2010-04-03 11:33:32 | 16.
Zeneszerzés, hangszerelés komoly referenciákkal bármilyen stílusban. Formát adok az általad megírt daloknak, vagy írok neked újat. Reklám-spotok, színházi előadások zenéinek megírása, stb. Érdeklődni:zeneszerzeshangszereles@gmail.com
Svado e-mail | 2010-04-02 14:10:29 | 15.
Próbáljátok ki az egyre bővülő www.emzen.fw.hu -t, ha zenekar tagot kerestek!

Üdv!

Yoniii e-mail | 2010-03-30 18:39:35 | 14.
zsíros deszka.xd

Előzmény: Deszka! (13.)
Deszka! e-mail | 2010-03-28 17:11:30 | 13.
Sziasztok!
Dobos vagy gitárosként együttest keresek!!!
Van saját dobszerelésem és gitárom!!
érd: zenemanias@citromail.hu

kovecsesa e-mail | 2010-03-23 09:19:15 | 12.
Budapesti progresszív, nu-metál zenekar – alterDistrict – keresi megbízható, kreatív, 20 éven felüli, cuccal rendelkező heti 2 próbára és koncertekre ráérő második gitárosát. Saját számokat játszunk, itt belehallgathatsz: www.myspace.com/alterdistrict Mi komolyan gondoljuk, ha Te is jelentkezz!!
Elérhetőségeink:
- email: alterdistrict@gmail.com
- tel.: 20 4072931

survivor65 e-mail | 2010-03-23 08:31:50 | 11.
AC/DC stílusban zenekart alapítanék.Én gitározok,a többieket keresem.
mat22 e-mail | 2010-03-21 20:50:35 | 10.
Hali!

Zenekar basszerost keres Budapesten, saját számok vannak, járunk próbaterembe hetente egyszer próbálni. Adott személynek nem muszáj profinak lennie, a lényeg, hogy szeresse azt amit csinál, ne vegye félvállról és együttműködő legyen. A számok sokfélék, többféle stílussal is próbálkozunk bennük. Magyar és angol dalaink egyaránt vannak!
Többnyire alter, punk, pop-rock, de van pár elvontabb szám is.

E-mail: balalajka22@indamail.hu

eszuteru e-mail | 2010-03-19 18:51:05 | 9.
Alakuló ska-,reggae-,dancehall zenekarba keresünk szólógitárost,dobost,billentyűst és fúvóst Budapesten.Raszták előnyben! :D



Érd.:
Szűcs Eszter

tel.:06-20-595-5473

e-mail:szucseszter0303@citromail.hu

AtomVihar e-mail | 2010-03-19 15:05:06 | 8.
Szólógitárost keresünk Progresszív thrash bandába!
Ezt kínáljuk: saját dalok, néhány feldolgozás, fellépési lehetőségek a jövőre nézve, jó társaság, elkötelezett lelkes csapat. Amit várunk: Kreativitás, elkötelezettség, és persze egy kis hangszeres tudás...

Jelentkezés: atomvihar@atomvihar.hu
vagy:06704330137

briann e-mail | 2010-03-19 12:47:57 | 7.
helló! Marilyn Manson stilusú zenekarhoz csatlakoznék, mint énekes. Esetleg egy bandát hoznék létre ha lehetne.. Énekelni nem tanultam, de sztem ehez a műfajhoz nem nagyon fontos az énektudás. Irányzatok: Dope, Deathstars, Wednesday 13,...stb Tel: 30/211-2280, sms-t küldjenek, és vissza hivom!

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.