Click to Visit
Zene.net törzsasztal - Ha zúg a füled és fáj a fejed próba után, akkor ta
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-09-07 15:55:50 | 2.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

gardi e-mail | 2011-02-15 16:57:40 | 1.
Sziasztok, Norbi vagyok és rock bandában gitározom.Imádom csinálni, szerintem rendkívül élvezetes egy dolog fém madzagokat pengetni egy fadarabon egy erősítőbe, miközben egyik barátom rángógörcs rohamait vödrökön két bottal vezeti le, a másik pedig hangszálait repeszti egy mikrofonba(a basszusgitárosra nem találtam primitív jellemzést, de ő is érdemel egyet).Közel se vagyunk profi zenészek meg ilyesmi, de szerintem igazán lélekből és élvezetből csináljuk a dolgot, és már kétszer is felléptünk és hamarosan jön a harmadik is.Már fél éve minden hétvégén összefutunk hogy apríthassuk az 5-6 saját számunkat , és persze "komponálunk"(vagy legtöbbször hangerőcsatába keveredünk és mindenki szépen ver,penget,köpköd,búg,zúg,sikít amíg el nem fáradunk).

Minden próba után jellemző volt mindenki számára a lüktető fejfájás, az állandó sípolás amit semmi nem tudott csillapítani jó pár óráig, és a rendkívüli kimerültség.Elsőnek szerintem én elégeltem meg ezt a dolgot, és javasoltam hogy szerezzünk be valami fülest.Irány a gyógyszertár, ahol vettünk amolyan szivacsokat és bedugaszoltuk a fülünkbe.Katasztrófa.Minden tompa, senkit nem hallani, minden élvezetet kiszűrt belőle.Ezután egy ideig inkább viseltem én is a károsodást, de miután már három napon keresztül is zúgott a fülem, rákerestem valami profi cuccra és akkor bukkantam az Alpine MusicSafe Pro-ra és annak tesztelési lehetőségére.Amikor megjöttek, szét is téptem a csomagolást és egyből le is teszteltem hogy valóban mennyire engedik át a kellemes hangokat.Beraktam az első fokozatút, a fehér szűrőket, és indítottam zenét a mobilomról.Az eredmény lenyűgöző volt, kristály tisztán hallottam a zenét és minden kis részletét.Húúú milesz még próbán.A dobozban jött még ezüst, azaz közepes, és arany azaz magas védelem.Plusz még egy kulcstartós tok és egy fülbe illesztő kis müanyag pálca.

Eljött a próba napja, már előre reszket az utca a pihenés megvonástól. Besétáltam, és kipuffadt mellkassal és fölényes arckifejezéssel elővettem a füldugóimat.Nyomom is a fülbe, haverok dumálnak és hallok mindent, zsíír.Kezdjük a zenét és ugyanugy minden hallatszik, minden élvezhető, és semmi sem fájdalmas.Minden torz hangot kiszűrt, minden fülrepesztő magast és szétdurrantó mélyt közömbösített.Fél óra után észleltem hogy nem is észlelem már hogy valami gumi cucc van a fülemben, csak élveztem a zenélést.Mindegyik fokozat ugyanigy teljesített, számomra a fehér jött be.Engem sikerült meggyőzni, és minden zenésznek ajánlom a MusicSafe Pro-t mert talán az egyik legjobb megoldás a hallás védelmére.Igazán komolyan is kell venni, mert a halláskárosodásra nincs tabletta,szuri vagy műtét sem.Ami elveszett, az elveszett.Aztán félig süketen igazán más élmény lehet a zene....


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.