Click to Visit
Zene.net törzsasztal - rapp
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2022-07-18 22:25:58 | 12.
https://www.facebook.com/CekiVisualsOfficial
cprod e-mail | 2021-01-18 15:15:10 | 11.
Szép napot!
Az alábbikkal állok rendelkezésedre:
Videózás: zenei videóklip, rövidfilm, rendezvény felvétele és videós utómunkák elvégzése
slideshow készítése képekől, intrók-outrók tervezése, forgatókönyvírás
Fotózás: modell, család, rendezvény, étel, ital, tárgy, épület
Képszerkesztés: kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés
Zene: egyedi beatek igény szerint stílustól függetlenül
reklám anyag, intrók-outrók, hanganyag promóhoz
külföldi és hazai dalok instrumentáljának elkészítése
karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra
zenei utómunka elvégzése (mixing/mastering)
Dalszövegírás: énekesek, rapperek számára
magyar és angol nyelven
Logótervezés: cégek és magánszemélyek számára
szöveges, absztrakt, emblematikus
Social media kezelés és tartalomgyártás magányszemélyek és cégek számára. Reklámok, kampányok létrehozása.
Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető, elérhető áron! Gyors reakció és munkavégzés! Több száz elégedett megrendelő! Számlaképes vagyok.
Amennyiben bármire szükséged lenne a felsoroltak közül, keress bátran az alábbi elérhetőségen:
cekiproductions @ freemail.hu

@cekireklam

cprod e-mail | 2021-01-18 15:14:09 | 10.
Szép napot!
Az alábbikkal állok rendelkezésedre:
Videózás: zenei videóklip, rövidfilm, rendezvény felvétele és videós utómunkák elvégzése
slideshow készítése képekől, intrók-outrók tervezése, forgatókönyvírás
Fotózás: modell, család, rendezvény, étel, ital, tárgy, épület
Képszerkesztés: kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés
Zene: egyedi beatek igény szerint stílustól függetlenül
reklám anyag, intrók-outrók, hanganyag promóhoz
külföldi és hazai dalok instrumentáljának elkészítése
karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra
zenei utómunka elvégzése (mixing/mastering)
Dalszövegírás: énekesek, rapperek számára
magyar és angol nyelven
Logótervezés: cégek és magánszemélyek számára
szöveges, absztrakt, emblematikus
Social media kezelés és tartalomgyártás magányszemélyek és cégek számára. Reklámok, kampányok létrehozása.
Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető, elérhető áron! Gyors reakció és munkavégzés! Több száz elégedett megrendelő! Számlaképes vagyok.
Amennyiben bármire szükséged lenne a felsoroltak közül, keress bátran az alábbi elérhetőségen:
cekiproductions @ freemail.hu

Hajdú Sító e-mail | 2021-01-07 09:27:23 | 9.
1.
Figyelj ide kicsikém kérlek tényleg azt hittem hogy más ként érzel ketten te meg én együtt lehetnénk örökké régóta figyellek az a jó száj az a szép szem tényleg megbolondít de te közben mással vagy boldog és ez nekem fáj bárcsak ezellen tehetnék de ahoz én nem vagyok elég de

2.
Egyik nap sírsz a másik nap nevetsz nem értelek tényleg én meg adnék mindent neked de te inkább válalod azt a sok fájdalmat amit meg sem érdemelsz kérlek csak egy esélyt adj nekem hogy vigyázzhassak rád higyj nekem én örökké szeretni foglak téged édesem

3.
Lehetne egy kivánságom az csak te lennél szerintem most is érzed hogy rolad mesélek édeském olyan ellen szenves a kapcsolatunk bár csak ez ellen tehetnék örökké ha együtt lehetnénk örűlnék és a szívem nem fájna soha többé


kisceki e-mail | 2020-10-25 00:06:25 | 8.
Az alábbikkal állok rendelkezésedre:
Videózás: zenei videóklip, rövidfilm, rendezvény felvétele és videós utómunkák elvégzése
slideshow készítése képekől, intrók-outrók tervezése, forgatókönyvírás
Fotózás: modell, család, rendezvény, étel, ital, tárgy, épület
Képszerkesztés: kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés
Zene: egyedi beatek igény szerint stílustól függetlenül
reklám anyag, intrók-outrók, hanganyag promóhoz
külföldi és hazai dalok instrumentáljának elkészítése
karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra
zenei utómunka elvégzése (mixing/mastering)
Dalszövegírás: énekesek, rapperek számára
magyar és angol nyelven
Logótervezés: cégek és magánszemélyek számára
szöveges, absztrakt, emblematikus
Weblapszerkesztés: magánszemélyek és cégek számára
Social media kezelés és tartalomgyártás magányszemélyek és cégek számára. Reklámok, kampányok létrehozása.
Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető, elérhető áron! Gyors válasz és munkavégzés! Több száz elégedett megrendelő!
Amennyiben bármire szükséged lenne a felsoroltak közül, keress bátran az alábbi elérhetőségen:
bence.baracskai@gmail.com

buchmanzoltan@gm e-mail | 2020-04-29 11:24:05 | 7.
Sziasztok,Buch Style a művésznevem.21 éves vagyok jelen pillanatban és én is repper szeretnék lenni.
Régóta irok szövegeket,de a reppel komolyabban csak 2 éve foglalkozok és leirnák egy pár sort ami épp eszembe jut:

Kipp kopp hipp hopp kérlek fogadjál be
itt most nincs jó hangulat veszetten
kiabálok koronavirus kérlek járj már le
ráfázok ha rogvest nem mutatok neked be
csak keverem a hangulatot a szívem is fagyott
itt hagyok csapot papot és utnak indulok
a tervemet elkezdem a teremet megszerzem
mer eleget szenvedtem az okát most már tudom
uj már az idő repperek másolnak mindenkiről
kiknek a pénz az Isten és reppelnek a bentley rol
tul nagy a képmutatás nem baj ha majd megutálsz
de kimondom ne magyarázz ugy nézel mint ovodás

cprod e-mail | 2020-02-09 11:19:26 | 6.
Szép napot!

CEKI PRODUCTIONS

Az alábbiakat vállalom:

Videózás: zenei videóklip, rövidfilm, rendezvény felvétele és videós utómunkák elvégzése
slideshow készítése képekől, intrók-outrók tervezése, forgatókönyvírás

Fotózás: modell, család, rendezvény, étel, ital, tárgy, épület

Képszerkesztés: kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Zene: egyedi beatek igény szerint stílustól függetlenül
reklám anyag, intrók-outrók, hanganyag promóhoz
külföldi és hazai dalok instrumentáljának elkészítése
karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra
zenei utómunka elvégzése (mixing/mastering)

Dalszövegírás: énekesek, rapperek számára
magyar és angol nyelven

Logótervezés: cégek és magánszemélyek számára
szöveges, absztrakt, emblematikus

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető, elérhető áron! Gyors válasz és munkavégzés! Több száz elégedett megrendelő!

Amennyiben felkeltettem az érdeklődésed, keress bátran az alábbi elérhetőségek egyikén:

Grafika:
https://www.facebook.com/pg/cekiproductions/photos/?tab=album&album_id=1090836704400732
Videó:
https://www.facebook.com/pg/cekiproductions/videos/?ref=page_internal
Zene:
https://soundcloud.com/cekiproductions

Kapcsolat: https://www.facebook.com/cekiproductions

Darkwolf2002 e-mail | 2019-08-07 10:11:35 | 5.
nagyon ügyes vagy gyakorolj még és egyszer biztos nagy sikered lesz határ a csillagos ég

Előzmény: Kanka (2.)
Kanka e-mail | 2019-07-12 23:43:16 | 4.
Cím : Érzések

Szöveg :

1 ✖Engem az érzéseim tanítottak meg előre menni a szív az a mi dobog és nem kell ide semmi megmutattam hogy a lábunkra kell most állni és nem kell semmien vonatra fel szállni

2 ✖ nem mehetünk el mert a szív dobog még bennem nem mehetünk el mert most tűz ég a szívemben nem csalodhatunk még ilyen fiatalon mert az élteünk az egy hatalmas vagyon ,

1✖ jártam én már tűz hátán a pokolba de nem akarnak be tenni a szokolba az ilyen emberek éljenek nyomorba ,de én nem leszek mostantól goromba
Folytatom mostantól a repp zenét neoline-nak semmi innen kecskemét de felveszem mások nemzetét és fel mutatom saját magam serlegét


Előzmény: cprod (1.)
Kanka e-mail | 2019-07-12 23:40:23 | 3.
Kanka vagyok egy 13-om éves gyerek
Repper akarok lenni!

Cím: érzések

Dalszöveg :
✖ Engem az érzéseim tanítottak meg előre menni a szív az a mi dobog és nem kell ide semmi megmutattam hogy a lábunkra kell most állni és nem kell semmien vonatra fel szállni

2 ✖ nem mehetünk el mert a szív dobog még bennem nem mehetünk el mert most tűz ég a szívemben nem csalodhatunk még ilyen fiatalon mert az élteünk az egy hatalmas vagyon ,

1✖ jártam én már tűz hátán a pokolba de nem akarnak be tenni a szokolba az ilyen emberek éljenek nyomorba ,de én nem leszek mostantól goromba
Folytatom mostantól a repp zenét neoline-nak semmi innen kecskemét de felveszem mások nemzetét és fel mutatom saját magam serlegét


Előzmény: Kanka (2.)
Kanka e-mail | 2019-07-12 23:37:38 | 2.
Kanka vagyok , egy 13-om éves gyerek
Azt szeretném ha valaki meg látná a bennem rejlő tehetséget
És valóra válna az álmom
Repper akarok lenni !!


Előzmény: cprod (1.)
cprod e-mail | 2018-09-01 23:36:54 | 1.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.