Click to Visit
Zene.net törzsasztal - 80-as évek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  

cprod e-mail | 2018-09-07 17:16:11 | 16.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

kisceki e-mail | 2014-04-25 20:10:58 | 15.
Ceki Productions
Reklám anyag, intro-outro, hanganyag promóhoz.
Külföldi és hazai dalok instrumentáljánk elkészítése. Karaoke, fellépés, egyéb komolyabb felhasználásra.
Egyedi beatek saját igény szerint stílustól függetlenül színes palettán. Hazai legjobb rap beatek innen származnak!
Gyors válasz és munkaidő! Több év a szakmában! Egyszerűbb igénytől slágerszintű premium kategóriáig!
Érdeklődés : cekiproductions@freemail.hu email címen!

Nándi130 e-mail | 2012-10-22 22:12:07 | 14.

Gitár-oktatás!!!!
Váczy Nándor vagyok -gitár tanár....5-éves korom óta gitározok....A 3.-dik kerületben tanítok....Jöhet minden tanulni vágyó 10-éves

kortól...A stílusok:pop,rock,Funk,metál,jazz, neoclassic rock ,fusion,blues,country,stb.Hangszert tudok az órákon biztosítani.
Együtt játék a tanulókkal,bármilyen szóló,riff,alap-leszedése-megtanítása.Kottaolvasás,Ritmikák,Skálák,Hangközök,Dallam

felismerés....Zene elmélet,Összhangzattan,stb.,A cél a tanulok kreatív gitár tanulásának fejlesztése....Tehát rávilágítani,hogyan

tud hamar saját ötleteket,technikákat,dalokat-játszani...Biztosíték:32-év tapasztalat...Zenekaraim:
-Neptun
-Alien
-Classica/többször volt az év zenekara!!!/
-Full/Kiss Zolival/
-Special Guest/Kiss Zolival,Nagy Zsolttal-Liszt..../
-Váczy -Szobolits Projekt:2012
A Margit Hídtól 20 percre.Az első órára a tanítvány elé megyek....
Alkalmazkodva tanítom az ő által kinézett zenei stílust és az alapvető követelményeket..-Így garantált a sikerélmény!!!!
Segítek zenekarba szerveződni!!!Van mód tanulni Basszus gitározni is...A hangszerelés és felvétel készítés is adott....
Szeretettel várok minden érdeklődőt...
Tisztelettel:Váczy Nándor
-Elérhetőség:vaczynandor@gmail.com

Nándi130 e-mail | 2012-08-30 22:38:06 | 13.

Gitár-oktatás!!!!
Váczy Nándor vagyok -gitár tanár....5-éves korom óta gitározok....A 3.-dik kerületben tanítok....Jöhet minden tanulni vágyó 10-éves

kortól...A stílusok:pop,rock,Funk,metál,jazz, neoclassic rock ,fusion,blues,country,stb.Hangszert tudok az órákon biztosítani.
Együtt játék a tanulókkal,bármilyen szóló,riff,alap-leszedése-megtanítása.Kottaolvasás,Ritmikák,Skálák,Hangközök,Dallam

felismerés....Zene elmélet,Összhangzattan,stb.,A cél a tanulok kreatív gitár tanulásának fejlesztése....Tehát rávilágítani,hogyan

tud hamar saját ötleteket,technikákat,dalokat-játszani...Biztosíték:32-év tapasztalat...Zenekaraim:
-Neptun
-Alien
-Classica/többször volt az év zenekara!!!/
-Full/Kiss Zolival/
-Special Guest/Kiss Zolival,Nagy Zsolttal-Liszt..../
-Váczy -Szobolits Projekt:2012
A Margit Hídtól 20 percre.Az első órára a tanítvány elé megyek....
Alkalmazkodva tanítom az ő által kinézett zenei stílust és az alapvető követelményeket..-Így garantált a sikerélmény!!!!
Segítek zenekarba szerveződni!!!Van mód tanulni Basszus gitározni is...A hangszerelés és felvétel készítés is adott....
Szeretettel várok minden érdeklődőt...
Tisztelettel:Váczy Nándor
-Elérhetőség:vaczynandor@gmail.com

Hood e-mail | 2005-11-11 19:56:45 | 12.
Te egy hülye vagy MC!
Annie e-mail | 2004-11-14 13:11:41 | 11.
fájlcserélgetőkön szerintem kering 1-2

Előzmény: armada (9.)
Individ MC e-mail | 2004-09-21 17:45:32 | 10.
ezen csak röhögni tudok
80 as évek.
mi a fasz az?
szánalmas nagyhajú vén faszok.
ilyonyú:))))))))))))

armada e-mail | 2004-02-18 08:38:05 | 9.
Sziasztok!

Keresek a 80-as évekből videóklippeket.Elsősorban Kim Wilde, Sandra, C.C.Catch, Samantha Fox, Sabrina érdekel de ezenkívül egyéb disco számok klippjei is érdekelnek.Ha valaki tud nekem segíteni ebben akkor írjon vagy hívjon a 30/25 66 847-es számon.Előre is köszi!
Sziasztok!

Annie e-mail | 2004-01-27 09:59:52 | 8.
Help, nem tudom, keresed-e még, de a minap találtam rá véletlenül: a Visszatért Dániel című szám az Éva-Neoton 1990-ben megjelent, Kalapot fel! című albumán van.

Guta: ja, én is ismerek ilyen gyereket... röhejes :)


Előzmény: Guta (7.)
Guta e-mail | 2003-09-13 16:48:01 | 7.
Azt se tudjátok mi az a punk!!Pedig a 80-as évek termelték az ilyet!A mai idióta kis magát punknak valló majmok semmit se tudnak róla.Pl ott van, hogy kedvenc zenekara a Prosectura.Közben annyit nem tud róla, hogy Gerendai Attila a Pink Panthers-be is zenélt ami azért elég jó 80-as évek beli punk zene.De hát a mai fiatalság (1-2 kivétellel) már csak ilyen divatimádó kis nyikhaj.Sztárolja a hétköznapi csalódások nevű himpellér bandát és azt hiszi kemény ha a kommunizmusról pofázik.Sokan azt se tudják milyen volt az átkosba, mert még nem is élt, de ő azért komcsi.no hát, az ilyeneknek üzenem menjetek a kurva anyátokba!
Excavator :) e-mail | 2003-08-11 22:33:48 | 6.
Genny..
Annie e-mail | 2003-06-04 17:05:09 | 5.
Hát igen, akkor még volt zene, nemcsak egymás utánzása meg a régi számok koppintása. Gyerekkoromból a Neoton Família maradt emlékezetes, de rengeteg jó 80-as évekbeli előadó, együttes van, akiknek most igyexem beszerezni a számaikat. Pl. az Alphaville nagyon király.
help e-mail | 2003-03-12 11:14:38 | 4.
Hali, segítsetek nekem, keresek egy azt hiszem Neoton Familia dalt, az volt a refrénje, hogy Visszatért Dániel a hadseregből...
Ha valaki felismerte, vagy tudjátok, hol lehet hozzájutni kérlek...
Jelentkezz!!! Köszi

Dokken e-mail | 2003-02-18 01:18:49 | 3.
Amúgy a kedvenceim közé tartozik még a Queensryche, Kiss, Mötley Crüe, Poison, Ronnie James Dio, Whitesnake. Amúgy Don Dokkennel személyes kapcsolatban is állok, idén ismét lesz európai turné...hát szeretném, ha visszajönnének. Szóval engem a személyes kapcsolat is fűz Don-hoz, ami nem elhanyagolandó. Remélem még vannak rajtunk kívül hű harcosai az igazi hard-rocknak.

Előzmény: ChrisH (1.)
Dokken e-mail | 2003-02-18 01:14:30 | 2.
Hát igen...Én is a 80-as években nőttem fel. 27 éves vagyok és a rock zene fanatikusa. Kedvenc bandám a Dokken. Kedvenc filmem: Still Crazy/Újra Együtt Érdekel még egyáltalán bennetek az igazi, színvonalas rockzene? Én zenében utazom, stúdiót üzemeltetek és produkciós irodát is. Magam is énekelek és 4 éve gitározom. Tavaly itt volt a Dokken, május 30-án. A magyar szervező (L.A. nem reklámoznám, mert nem rég tudtam meg ki volt az illető) szégyenszemre benyomta az E-klubba, kis létszámú nézőközönség elé, mindennemű hirdetés nélkül ezt a szenzációs rockbandát. Ha láttátok még régen a Rémálom az Elm utcában 3. részét, akkor biztos emlékeztek még rájuk, hiszen ott debütált a "Dream Warriors" és az "Into The Fire". Ezeket a zenéket semmi sem pótolhatja, de van-e értelme, hogy szervezzünk nagy kaliberű USA bandákat, ha ti nem is tartotok rá igényt. Ha mégis, jó lenne, ha jelentkeznétek egy e-mail címmel. Ha jó a közönség, még élhet a rock. Vagy már csak a magyar zenekarok hörgése és a TNT, United, Bon-Bon, Romantic féle zenék éltetnek benneteket?! EZT NEM HISZEM EL! I'M A DREAM WARRIOR MYSELF!!! Soha nem adom fel. Szervezzünk még jó bulikat, de arra vevő is kell, ÉBREDJETEK MÁR FEL!!! Amíg ez a Föld kerek, addig mindig lesznek rockerek! (legalábbis a szívem mélyén reménykedem benne)Egyébként Dokkennek tavaly jelent meg az új albuma "Long Way Home" címmel. A Headbangerben meg kapni, de nekem is megvan. Hallgassátok meg, és gondolkodjatok el rajta!!! Számomra a Linkin'Park és a Limp Bizkit nemigazán minősül zenének. A Metallicával való 2003-as turnéjuk meg szerintem igazi szégyen. Muszáj nekünk mindig a hülye divatot követni?


Előzmény: ChrisH (1.)
ChrisH e-mail | 2003-02-12 10:38:38 | 1.
Te is a 80-as években voltál kamasz?
Milyen zenét hallgattál akkoriban?
Mik voltak az évtized jellemző dalai, lemezei, videói, sztárjai?
Számodra mi volt a 80-as évek legemlékezetesebb koncerje, bulija, filmes élménye?


1  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.