Click to Visit
Pop - Lee Ryan
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  

Nitis e-mail | 2004-04-13 08:14:19 | 791.
Sziasztok!
Még eggyel több hozzászólás, hogy közeledjünk a 800-hoz. Az a baj, hogy nem nagyon tudok hozzászólni! De mindegy. Remélem segített ez a rövidke és nem túl izgalmas szöveg!


Előzmény: missblue (786.)
missblue e-mail | 2004-04-12 17:21:01 | 790.
Csak, hogy meglegyen a 790...
missblue e-mail | 2004-04-12 17:20:25 | 789.
Ami engem illet, megpróbálok gyakran feljönni, remélem nem saját magamat fogom szórakoztatni...
missblue e-mail | 2004-04-12 17:19:11 | 788.
Hová tűntél még te is?


Előzmény: Em!ra (779.)
missblue e-mail | 2004-04-12 17:15:21 | 787.
Légy üdvözölve közöttünk!
Azt hiszem, még új vagy, ami nem baj, mert minél többen vagyunk, annál jobb!
A lényeg, hogy szeressük ezt az ártatlan tekintetű kisördögöt!
(Akiben szerintem egy angyal veszett el, még akkor is, ha egy kicsit talán tényleg túl méllyen van...)


Előzmény: Lica(ILoveJohn5) (784.)
missblue e-mail | 2004-04-12 17:13:19 | 786.
Ha csak én írok fel minden este, akkor bizony nagyon nehezen fogjuk elérni a 800at is, nemhogy mondjuk az 1000ret!
Sebaj, én azért nagyon kitartó vagyok!

missblue e-mail | 2004-04-12 17:03:22 | 785.
Köszi, de mindegyiket olvastad?
Akkor ezek szerint az im-netről olyan ismerős a neved, vagy tévedek?
Neked is kellemes Húsvétot!


Előzmény: Britney (783.)
Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-04-12 11:23:19 | 784.
Szisztok! Imádom Lee-t meg a Blue-t! :)

Britney e-mail | 2004-04-11 19:58:45 | 783.
Szia! A srácokat soha nem fogom elfelejteni, főleg Leet:)))
Nagyon jók a novelláid!!! Cupp érte:)
Kellemes húsvéti ünnepeket!


Előzmény: missblue (781.)
missblue e-mail | 2004-04-10 17:08:38 | 782.
Hát bizony nem lettetek többen...
Azt hallottam, hogy a következő klip a Bubblin' lesz.
Remélem lányok nem lesznek benne, plán nem Lee testközelében...
Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek és sok-sok locsolót!
(no meg kék tojásokat, a piros már kiment a divatból, legalábbis nálam...)

missblue e-mail | 2004-04-06 16:33:46 | 781.
mi ez a hihetetlen pangás?
mostanság komolyan senki sincs fenn?
nem hiszem el, hogíy ennyire elfelejtettétek a srácokat!
vagy mégis?

missblue e-mail | 2004-04-06 08:57:26 | 780.
olvastátok a Popcornt?
kissé összetörtem...
akkor sem vagyok hajlandó elhinni, amit írnak.
lehet, hogy van benne valami, de azért nagyon durva az a cikk, és biztos vagyok abban, hogy ennyire nem kisördgö Lee...

Em!ra e-mail | 2004-04-03 11:13:38 | 779.
TSÁÓ!!
ÉN ITT VOK!! MÉGHOZZÁ EGY ÚJ HONLAPPAL!! (ANGOL)
:
www.gportal.hu/portal/leeryan/
KATT!! okay?
és lécccci hirdtóessétek!! :)
KÖSZI!!!
EM


Előzmény: missblue (777.)
tooclose e-mail | 2004-03-31 16:14:11 | 778.
ciactok! itt vagyok. szerintem senkinek se hiányzok. de nem baj. most senkisem tud lelőni. jó kedvem van. és ez jó. tök cuki Lee azAnyucijával. meg Lucy a picivel.
Puszkó


Előzmény: missblue (777.)
missblue e-mail | 2004-03-30 07:25:22 | 777.
mi ez a hatalmas pangás a fórumon?
megint nagyon eltűnt mindenki, nem értem miért...

missblue e-mail | 2004-03-24 18:18:44 | 776.
hát a Limp Bizkitet szeretem, de valóban jobb,ha a Breathe easyt bömböltetem otthon, legalábbis szerintem...

Előzmény: tooclose (774.)
missblue e-mail | 2004-03-24 18:14:12 | 775.
hát-hát
hát te meg mit keresel itt ilyenkor?
szerveztem neked egy kis meglepit, úgyhogy majd figyel a mailjeidet, de szerintem csak holnap...


Előzmény: tooclose (774.)
tooclose e-mail | 2004-03-24 18:02:14 | 774.
jaj most meg mit töröd magadat miattuk? tudod milyen hibbantak az itthoniak. egyébként meg jobb velna ha a Limp Bizkitért rajonganál? akkor milyen hangzavar lenne otthon, nem ? na látod. szarjál rájuk! Úgy Úgy
missblue e-mail | 2004-03-24 17:39:38 | 773.
hát igen, azzal senkinek sincs semmi baja, hogy a Húgom 13 évesen rajong a srácokért, mindenkit az zavar, hogy én 19 évesen nagyobb fanatikus vagyok, mint ő és ez nem természetes dolog az "én állapotomban"...
a felnőtteket (többek között) ezért nem nagyon csípem...


Előzmény: Em!ra (756.)
missblue e-mail | 2004-03-24 17:08:53 | 772.
Szia Mindenkinek!
Rendesen belehúztatok, ami a hozzászólások számát illeti, alig tudom követni mennyi mindent írtatok be!
Én úgy tudom, hogy most nincs együtt Lizzel, annak már vége, legalábbis ezek a legfrissebb információim, remélem igazak, mert nekem nem tetszenek együtt...


Előzmény: Nitis (771.)
Nitis e-mail | 2004-03-21 17:09:00 | 771.
Hello!!!!!!

Azt sajnos nem tudom, hogy most járnak-e, de azt tudom, hogy jártak! Az az igazság, hogy szeritem egyáltalán nem illik hozzá! Megtaláltam ezt a cikket amiben leírták mi a helyzet és szerintem nem ő az egyetlen aki iszik /kicsit többet a kelleténél/, és pont Őt kéne elítélni?????
Mivelhogy egy kukkot sem értettem a beszélgetésetekből, ezért ahoz nem nagyon tudok hozzászólni!! Addig is üdv.


Előzmény: Angel Face (762.)
Angel Face e-mail | 2004-03-21 02:33:03 | 770.
kapcsold már be a telcsid!!!!!!! SMS!!!!!!

Előzmény: dreamer (769.)
dreamer e-mail | 2004-03-21 02:08:52 | 769.
Hi!!!
Tudás, na ja!!!
A szobrot már öntik, de ami azt illeti lehet, hogy ebből megint az lesz,mint a tegnapiból. 22:30-tól éjfélig-You know what I'm talkin' about.
Minden esetre szerintem most alkalmazni fogom azt, amire a Laci tanított minket(If you want an answer). Hisz ismersz.

Angel Face e-mail | 2004-03-21 01:22:15 | 768.
Hi!!!
Én még mindig nem olvastam el, de majd megteszem!!
Amúgy ez nem mák hanem tudás, kérlek szépen!!
By the way! Where is my statue????:)))
Na ja többit majd tényleg szóban!!!
One Love and Peace!!!
Ui: I hope this will be better than the previous was!!! I know this santance was incorrect!!!


Előzmény: dreamer (767.)
dreamer e-mail | 2004-03-21 01:10:35 | 767.
Hi!!!
Na ja, jó lassú ez az egész. A fotók szuperek. A riport 1-2 része húzós. Majd a többit szóban. Te mázlista, mindig belenyúlsz a legjobba!!!
Peace

Angel Face e-mail | 2004-03-21 00:37:32 | 766.
Hi!!!
Nem fogod elhinni de amit te 00:20 kor írtál be azt én csak 01:31kor látom a képernyőn!!! Szóval nem tom miért de ez van!!!
Ja a válasz hogy I hope so!!! Sőt I believe in!!! sőt biztos vagyok hisz God is az ami mi!!!
Nagyon cool az interju!!
amugy a duncanes oldalon is válaszoltam!!! nem értem én ezt az egészet!! Amugy nagyon cool pixek vanak a blue-4-you oldalon!!!! Na most te jösz!!! Ja és call me if you will go to bed!!
One Love!!


Előzmény: dreamer (765.)
dreamer e-mail | 2004-03-21 00:20:21 | 765.
Hi Drága Angel Face!!

Úgy van, ahogy mondod. Reméljük, hogy mások is így vélekednek. Na igen, az Ikrek jegy tényleg kettős. De őt úgy szeretjük, ahogy van. Én legalábbis. Szerintem Lee tudja, hogy vannak, akik nem az alpján ítélik meg, amit az újságok írnak. De azért én is megmondanám neki. I hope I'll have an opportunity.
Te vagy a soros Angyalkám!!

Angel Face e-mail | 2004-03-20 23:35:22 | 764.
Uf Dreamerkém!!!
Már épp itt volt az ideje!!! Te tudod!!!
Amugy szerintem rajtunk kívül még sok ember szívéből beszéltem, csak sajnos nem tudok módot találni arra, hogy valahogy Lee tudtára is hozzam mindazt, hogy vannak/vagyunk egy páran akik megértik az ő helyzetét vagy hogy számunkra ez által egyáltalán nem válik "rossz emberré" és hogy nekünk csak az számít amit szívből cselekszik (lsd. köszönetnyilvánítós szöveg, az ami miatt született a One Love és egyéb számunkra szimpatikus dolgok!!!)!!
Amugy szerintemis elég kettős személyiség, de ez jellemző az ikrekre, és ráadásul a dac tényleg sokmindent kihoz egy emberből!!!
Én mindig is a szívemre hallgattam és bár néha eluralkodik rajtam a naivitás és hiszek a cikkeknek mégis csak imádom Lee-t És persze A többieket is!!!!
Na jó Majd válaszolj!!!
És örülnék ha más is hozzászolna a mi kis eszmefuttatásunkhoz!!!!
Bye!! One Love!!!


Előzmény: dreamer (763.)
dreamer e-mail | 2004-03-20 23:07:28 | 763.
Hello Mindenkinek!!!!!

Meg kell, hogy mondjam, hogy Angel Face a szívemből szólt. Gusztustalan amit a sajtó művel velük. Beállítják az egészet egy a nekik tetsző szemszögből, mivel csak a lapok eladása érdekli őket és eszükbe sem jut, hogy esetleg ez hogyan esik nekik. Azt nem közlik a lapokban, hogy milyen fantasztikus tehetségek, csak a magánélet széttiprása a fontos és még fel vannak háborodva, ha kiborul miatta. Mellesleg abszolút egyetértek abban is, hogy sok dolgot dacból tesz, nem az a fajta ember, akit irányítani lehet. Szerintem nagyon kettős személyiség.
-Nem tudom, hogy olvastátok-e, a köszönetnyílvánítását az All Rise albumborítón. Magáért beszél!És az aki ezt elolvassa annak meg sem fordul a fejében elhinni azt a sok marhaságot, amit összeírnak róla(pl:ahogy a nőkről vélekedik)és az tudja, hogy mennyire rendkívüli és értékes ember.
Csak ennyit akartam megosztani veletek, ne higyjetek el mindent!!!
Hallgassatok a szívetekre és a megérzéseitekre!!!
Puszy - Peace

Angel Face e-mail | 2004-03-20 23:07:05 | 762.
Szia Nitis! Sziasztok!!
Kösz hogy egyetértesz velem, megnyugtató, hogy nem csak én gondolkodok így erről!!!
Amúgy helyesbítenem kell önmagamat, mert nem azért akarják 2év börtönre ítélni, mert az az incidens történt, hanem az ittas vezetés miatt!!! Ugyanis -ha eddig valaki nem értesült volna róla- ittas vezetés miatt elkapták ráadásul még be is mutattott a rendőröknek!!! Amit amúgy a már említett dacból is tett!!! (Szerintem!!)
Különben pedig tényleg nem pont ő az az ember aki ok nélkül bárkit is bántana!!
Amúgy azt szeretném kérdezni tőled/tőletek, hogy Lee tényleg az Atomic Kittenes Lizzel jár??? Én ezt nem akarom elhinni....! Na de mindegy!!! Izlések és pofonok...ugyebár!!!
Na jó chio!!


Előzmény: Nitis (761.)
Nitis e-mail | 2004-03-20 13:05:25 | 761.
Sziasztok!!!!! Teljesen egyetértek veled! Nem tom miért nem lehet egy kis magánéletet hagyni Nekik?! Én sem nagyon bírnám ki, ha mindenről beszámolnak, hogy éppen mit csinálok, mikor voltam utoljára WC-n meg ilyenek! Az az igazság, hogy nem ezekért Kell elitélni embereket, hanem hogyha embert öl vagy csak megpróbálja!!! Egyébként is, Lee nem olyan fajta aki provokálná a verekedést és ok nélkül megverne bárkit is!!!! Csak ennyit akartam! Csáóóóóó!!!!!!


Előzmény: Angel Face (760.)
Angel Face e-mail | 2004-03-19 20:07:17 | 760.
Sziasztok Andi vagyok és bár Duncan a kedvencem Lee-t is imádom!!!!! Szerintem a világ legszebb dalát írta meg amikor a Breathe Easyt szerezte!!!!Imádom a klipet!!! Mindenkinek figyelmébe ajánlom! A making the videoját is!!!!!
Amúgy nem tudom hogy ti hogy vagytok vele, de engem rettentően zavar az,amit a sajtó művel vele/velük!!!!!!!! Nem tudom, hogy hallottatok-e róla hogy állítólag 2 évre akarják elítélni azért mert egy fotós gépét - megérdemelten- kirúgta a kezéből, miután a fotós Lee kérése ellenére se fejezte be a fotózást!!!!! IGAZA VOLT!!!!! ÉN IS EZT TETTEM VOLNA!!!!! Nem igaz, hogy nem hagynak neki semmi magánéletet! Nem tudom, hogy én vagy ti hogy bírnánk azt, hogy minden egyes lépésünket követik, fotózzák, és gyakorta áll híreket terjesztenek rólunk!!! És nekem ne mondja senki, hogy a sztárság ezzel jár, mert ez csupán azon múlik, hogy az emberek mennyire képesek tolerálni azt, hogy ő is csupán egy 20éves fiatal aki ugyanúgy elköveti azokat a hibákat amiket kortársai is!!!!!! Ezt szerintem nem lehet elítélni, és bele kéne gondolni az ő helyzetébe is!!!!!!!!Ráadásul szerintem nagyon sok mindent DACBóL követ el!!!!!! Őt szerintem senki nem tudja nagyon irányítani - és nem is nagyon szereti!!!- de mégis a közvélemény és a rajongók is bizonyos szinten elvárják tőle, hogy ne tegyen meg bizonyos dolgokat, amelyekhez kedve lennne!!! És ő mégis elköveti ezeket a hibákat!!! De egy szónak is száz a vége ÉN ÍGY IMÁDOM! És szerintem aki nem úgy szereti amilyen az vessen magára!!!!!!!!!!! Bye!!!!!!!!!!!!!!

tooclose e-mail | 2004-03-17 18:19:12 | 759.
Miss! Odaaadtam a cd-t tetszik Neki, majd "hozza"
Alig voltunk!
Mjek!

csillag. e-mail | 2004-03-17 05:42:41 | 758.
Sziasztok!
Nézzetek be a www.im-net.hu-ra.

Denise e-mail | 2004-03-16 22:04:36 | 757.
Sziasztok még en is járok a forumra csak nem olzan surun mert nincs idom. Ay syertnem még megkérdezni hogy vanne valahol magyar Blue link.
Em!ra e-mail | 2004-03-13 10:33:23 | 756.
19 leszel?? Jééé ezt nem tudtam, én még tsak 14 vok! JHA, én se szeretek mindig A rózsaszín felhőcskék mőgé bújni, tsak ha elhatározom, akkor próbálok rajta lenni, és még ha nem is sikerül, nyugtasson az , h te a max ot +tetted érte!!!!!
Engem is nyugi naon sokan lenéznek a blue rajongásomér....még a szüleim is mindig +szólják, tsak az a baj, h ezt senki nem érti +,tsak aki benne van...és nem lehet elmagyarázni, h miért, + ilyenek, tsak van..
Szal NYUGI! sztem ez tök norm dolog, te is az vagy, És minden rendben ezzel !!
Amúgy képzeld tsinálok egy weboldalt (blue-s) és tök jó lesz! majd ha kész lesz szólok! és majd toborzunk látogatókat ! okay?
Amúgy Timót már +kértem h segítsen szerkeszteni, majd lehet h a te segítségedre is szükség lesz! okay?
Egyenlőre abban segíthetnél, h milyen menük legyenek ,amiket mindenki szeretne??
Na pusszants!
EM


Előzmény: missblue (743.)
Em!ra e-mail | 2004-03-13 10:26:44 | 755.
HÉLÓ mindenki! vagyok!!
Én éppen most válaszoltam drága 1etlen timócskám..:))
És remélem tetszik amit írtam!!
remélem hamar válaszolsz!
Pusszants
Em


Előzmény: timó (754.)
timó e-mail | 2004-03-13 09:47:14 | 754.
Édesem én már írtam neked mail-t
de te nem akaródzol válaszolni:-(


Előzmény: Em!ra (739.)
timó e-mail | 2004-03-13 07:29:19 | 753.
A német újságokban is blue-poszter van(bravo,yam), ha netán érdekel vkit...

Hát elég jó vicceid vannak...
:-)


Előzmény: missblue (752.)
missblue e-mail | 2004-03-12 17:26:08 | 752.
Ugyan Tesó, csak vicceltem és ezt te is tudod! (remélem)
Itt soha nem tudunk beszélgetni, mert nem nagyon vagyunk fenn egyszerre, de nagyon remélem, hogy a jövő héten valamikor összefutunk az Im-net-en, mert akkor dumcsizunk egy nagyot!

Mégegyszer bocsi, tényleg csak vicc volt!

Egyébként a Bravo Girlben Blue poszter van, tessék mindenkinek megvenni, mert nagyon jól néznek ám ki rajta!
És van benne egy pici cikk is Leeről, hogy a csomagtartóban utaztatják a barátai, mert máshol nincs neki hely...

Azt hiszem most megint eltűnök egy időre, úgyhogy ha kérhetem, akkor tartsátok a frontot ebben a topicban, hátha hamarosan meglesz a 800 hozzászólás, onnan az 1000 csak egy karnyújtásnyira van!

Na jó, megyek mielőtt sok-sok hülyeséget hordanék össze!

Pusszantok Mindenkit!


Előzmény: timó (747.)
leesy e-mail | 2004-03-11 17:08:45 | 751.
OLVASSÁTOK EL A FLEXINEN A LEE-S HíRT
Sexi_Alexandra e-mail | 2004-03-11 16:44:26 | 750.
sziasztok
hogy vagytok!
Bocsika má elég régen voltam itt! Tudtátok, hogy a Bluenak megjelent még egy új DVD-je?
A Blue Guilty
én csak most nemrég tudtam meg
az iagzi nevem Odil csak ez a bnöm régi neve volt és én lusti voltam regizni , de a chat.hu-n OdisBp néven vok és az egyik Blue honlapon is ezen a néven
Pusszika mindenkinek
írjatok!

timó e-mail | 2004-03-11 14:56:21 | 749.
Ja és a londonos dologba is benne vagyok...
:-)))))))))))
tervezek ilyen dolgot csak pár év múlva...
ha majd mehetek...


Előzmény: Em!ra (739.)
timó e-mail | 2004-03-11 14:47:08 | 748.
oh,köcönöm nagyo szépem.

Előzmény: Em!ra (739.)
timó e-mail | 2004-03-11 14:26:55 | 747.
MMMMMMMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIVVVVVVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNN???????????????????????????????????????
ÉN HANYAGOLLAK????TTÉGED???
GONDOLT ÁT A DOLGOT!!!!
Most megsértettél!Nagyon-nagyol.
:-((((


Előzmény: missblue (744.)
missblue e-mail | 2004-03-11 08:08:17 | 746.
olyan kár, hogy ide nem lehet képeket berakbni!
az im-net fórum azért annyira népszerű, mert teleszúrogatjuk képekkel az oldalt és máris tök érdekes, hogy mindenhonnan ez a négy Don Juan mosolyog ránk!

missblue e-mail | 2004-03-11 08:00:20 | 745.
csak azért írok, mert unatkozom, de persze megint nincs itt senki...
sebaj, most már nekem is mennem kell, nem tudom mikor leszek legközelebb, de igyekszem azért majd pár sort bepötyögni, nehogy teljesen kihalljon ez a fórum, azt igazán nem venném a szívemre...
szóval pusszantok mindenkit, aki jön, én mentem!
szijjasztok!
és a Blue legyen veletek!

missblue e-mail | 2004-03-11 07:45:48 | 744.
timó hanyagol minket...
vagyis engem nem, de...no mindegy!
ugye Tesó?


Előzmény: Em!ra (741.)
missblue e-mail | 2004-03-11 07:27:12 | 743.
lehangolt nem vagyok csak próbálok két lábbal (na, jó legalább egyel) a földön maradni, mert az sem jó, ha elbújok a ilágoskék felhőcskéim mögé és nem foglalkozok semmi mással...
persze nagyon fontos nekem ez az egész, és mert 19 éves leszek, sokan bizony h*lyének néznek emiatt, vagy egyszerűen csak különcnek, de hogy őszinte legyek, ez engem már nagyon-nagyon hidegen hagy.
ilyen vagyok és kész!
aki szeret, az ilyennek szeret, aki meg nem, nos az enélkül a "hóbortom" nélkül sem szeretne, úgyhogy miattuk meg nem is érné meg megváltozni, ráadásul nem is akarok, mert nekem nagyon jó így, ahogy most van!!!
Remélem nem fogalmaztam túl bonyolultan, de ezt máshogy nem lehetett leírni és az a baj, hogy nekem folyton ilyen kacifántosak az agytekervényeim...


Előzmény: Em!ra (740.)
missblue e-mail | 2004-03-11 07:18:03 | 742.
hát, igen egyet értek veled!
annyira fura ez az egész!
azért nem lakunk tőlük olyan messze, mintha mondjuk Amerikában élnének, mégis lehangoló, hogy bizony nem sok esélyünk van arra, hogy találkozunk velük...
persze sikerülhet, ha kijutunk Londonba, de az azért nem mindenkinek jöhet össze...
Szerintem sokkal jobban és régebb óta szeretjük őket, mint pl a németek és ott már jó párszor felléptek
hol itt az igazság?


Előzmény: Em!ra (740.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.