Click to Visit
Pop - westlife
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

4kian e-mail | 2004-07-03 10:33:26 | 163.
hahahahaha csak a nevekbe tudsz belekötni, mi? én legalább nem vagyok 3 néven regisztrálva mint te és az egyiken nyalsz tashának, a másikon meg fikázod. úgy tűnik skizofrén is vagy :)
és idézlek: "agykapacitásotok térfogatában" - csak úgy közlöm veled, hogy ennek nincs értelme, hiába próbálsz okoskodni
tasha: írj már te is, tök jó rajta szórakozni :)


Előzmény: kezzy-7 (162.)
kezzy-7 e-mail | 2004-07-02 17:29:31 | 162.
Igazán sajnállak te kis béna, mivel ennél jobb nevet nem is találhattál volna. És te engem ne kritizálj és kritikáztass, amíg nem ismersz!
Utálom az olyan embereket akik ismertség nélkül mindenféléket mondanak a másikról. Én tashával beszéltam, nem pedig veled. Akkor pedig légyszives ne szólj bele.......


Előzmény: 4kian (159.)
kezzy e-mail | 2004-07-02 17:07:00 | 161.
Legalábbis én tényeket közlök, ti kritizáljátok.
4kian-micsod buzis név........és semmi jelentése nincs
tasha-natasha? tisztára atomic kitten
fúúúúúúúúj......................................

kezzy e-mail | 2004-07-02 17:04:28 | 160.
Ilyen névvel feljönni elég gáz...........különben te mit szólsz bele? Mi eléggé jól birunk röhögni azon hogy milyen baromságokat írtok!!!!!! Te is ugyan olyan szerencsétlen és buta lennék mint te, wicky és Tasha? Azt kétlem.........és az agykapacitásotok térfogatában sem vagyok biztos.

Előzmény: 4kian (159.)
4kian e-mail | 2004-07-02 14:09:12 | 159.
nem akartam 2x, de elsőre nem jelent meg

Előzmény: 4kian (158.)
4kian e-mail | 2004-07-02 14:08:26 | 158.
azt még én is látom, hogy te meg kezzy ugyanaz vagytok, felesleges volt ez a kis beszéd
amúgy tök jól szórakozok rajtad :)


Előzmény: wicky (145.)
4kian e-mail | 2004-07-02 14:07:03 | 157.
azt még én is látom, hogy te meg kezzy ugyanaz vagytok, felesleges tagadni
amúgy tök jól el lehet rajtad szórakozni :)


Előzmény: wicky (145.)
4kian e-mail | 2004-07-02 13:46:52 | 156.
juj, ez a kezzy nagyon gáz, tasha ne is reagálj rá.így a hozzászólásokat elnézve orvosi esetnek tűnik.és csak azt tudja ismételgetni, amiket te mondasz neki pl az iq meg a szánalmas + a röhej, mintha utánozna :)
egyébként üdv mindenkinek, nekem kian a kedvencem

kezzy e-mail | 2004-07-02 12:43:55 | 155.
Úristen, te annyira szánalmas vagy, hogy az hihetetlen! Az röhej amit én művelek? Az egész város rajtad röhög....és a magadfajtákon...
Sajnálatos hogy felétek nem szokás hinni az embernek, és ez arra utal hogy sokan hazudoznak..és lehet hogy ezt te is sokszor csinálod. Habár ki tudja? Én nem magyarázok meg semmit, mert én és a körülöttem élő emberek (felénk barátnak nevezik őket) tudják hogy IGAZAT mondok. Te pedig szerencsétlen nem igazán ismered még az Angol lapokat......hogyha ilyeneket állítassz. A rubbishal nem azt akartam mondani hogy Kerry hazudik, hanem hogy egy kicsit fejleszd még az angoltudásod mielőtt kioktatsz valakit!


Előzmény: Tasha (154.)
Tasha e-mail | 2004-07-01 11:43:45 | 154.
Úristen, tény, hogy a Bravo egyáltalán nem hiteles, de hiába magyarázom egy olyannak, mint te... az OK pedig NEM kamu, nyilván semmit nem tudsz ezekről az újságokról. Abba, hogy a rubbisht mire használják jobb ha nem kötsz bele, úgy tűnik jobban tudok angolul nálad.. vagy lehet, hogy te tudsz jobban angolul, mint Kerry? Most már röhej amit művelsz, nálad szánalmasabb emberrel még nem találkoztam és remélem nem is fogok. Én ezzel befejeztem, a lényeg, hogy én és bárki akinek egy kis esze van már lég látja, hogy hazudozol és ezzel az egész bizonygatással csak még nevetségesebbé teszed magad, de ha neked ez kell... többet nem reagálok a hülyeségeidre. Ja és a Manchester dolgot is magyarázd csak nyugodtan...sokra nem mész vele.

Előzmény: kezzy (153.)
kezzy e-mail | 2004-07-01 09:17:36 | 153.
Ilyet te ne sejts, ugyanis nem hiszem hogy te 160-as IQ-val rendelkezel! Figyelmedbe ajánlanám hogy a neten elég sok IQ-tesztet találsz, lehet hogy érdemes lenne 2-3at megoldanod, és a végeredményt talán még +60-nal fejleszteni.......a Bravoban olvasott cikk alapján nem találtam ki semmit, ugyanis én már sokkal hamarabb megmondtam hogy el fogok menni egy koncertre. A cikk csupán alátámasztás az igazamra. A Bravo, mivel nem magyarok írják, hanem már Németországban elkészül............így az állítások 99,99%-a HITELES! Miután én már említettem hogy Manchesterben élek, elég sok OK-t olvasok, és állítom hogy ez Anglia egyik legjobb lapja, de a cikkek 60%-a csak kamu! De mondjuk te még azt is megcáfoltad hogy itt élek, mivel magyar nyelvű billentyűzetet használok! Édesem, szerintad írnék magyar fórumba magyarul magyar billentyűvel hogyha teljesen angol lennék............nahát látod ebből is látszik hogy nem túl nagy az agykapacitásod. Egyébként a rubbish állításoddal szemben mi arra használunk hogy a veled egyenrangú embereket, szennylapokat szemétnek, hazugságnak nevezzük. A pletykához mindennek semmi köze..................de ahogy téged elnézlek...ezt hiába mondom............

Előzmény: Tasha (152.)
Tasha e-mail | 2004-06-30 21:34:05 | 152.
Sejtettem, hogy intelligenciád nem sok, de hogy ennyire?! Mindegy, most legalább más is látja... Csak azt nem értem, hogy te nyilván tudod, hogy hazudozol, szerinted nem jön rá senki? Hihetetlen, hogy még ezek után sem adod fel és egy Bravoban olvasott cikk alapján kitalált kis történetedet próbálod bizonygatni. 110%, hogy nem léptek fel együtt, mit kell még csinálnom, hogy megértsd? Lehet, hogy valami komolyabb problémád van... Ez egy cikk, amit Kerry McFadden ír az angol OK magazinnak minden héten, ebben van benne, hogy az egész közös fellépés 'rubbish' magyarul hülyeség, pletyka, szemét:

"There's been a story saying that Bryan is regretting leaving Westlife. What a load of old bollocks. I have never seen Bryan so happy. He is happier than ever. He is songwriting at the moment and then he is off to Turkey for Eurovision. He is spending so much time with the girls and he has no regrets whatsoever.
There are rumours that I persuaded him to leave the band. But I was as shocked as anybody was when Bryan told me he wanted to leave Westlife. I was really shocked. When he told me I said: "Bryan, I think you are making a mistake. Are you sure you know what you're doing?". I just thought he was going through a bad spell and not enjoying it because he was down. The day he went to the press conference to announce his decision I was crying. I said: "Bryan, I can't believe you're actually doing this". I was as shocked as anybody was; I only knew five days before it was announced to the rest of the world.
Simon Colwell has said he thinks Bryan will have a good career as a great songwriter. I've got to say I think he is a fantastic songwriter. But I do think Bryan will release some music in the future. I know he loves performing, but I can tell you there is no truth in this story saying he is going to perform with Westlife for one night on their tour. That's just rubbish!"
Source: OK Magazine


Előzmény: kezzy (151.)
kezzy e-mail | 2004-06-30 16:31:14 | 151.
Figyelj te kis fasszopó majom: te honnan tudod hogy kerry meg bryan mit nyilatkozott? Ott voltál? Igen? Adjál tényeket miszerint nem volt ott!! Belőled dől a mese, hogyha belőlem a hazugság. Erről ennyit.

Előzmény: Tasha (150.)
Tasha e-mail | 2004-06-30 15:01:22 | 150.
A Bravo a bibliád vagy mi? Úgy VOLT, hogy Bryan fellép velük, de ez is csak pletyka volt. Ezek szerint a Bravo enyhén le van maradva, nem mintha ez újdonság lenne. Maga Bryan, Kerry meg a Westlife nyilatkozta, hogy Bryan NEM lépett fel. Az, hogy te hazudozol pedig már régen nyilvánvaló.

Előzmény: kezzy (148.)
Tasha e-mail | 2004-06-30 14:57:53 | 149.
igen, ezt mondta, ehhez képest most már ő is cigizik

Előzmény: Viko18 (147.)
kezzy e-mail | 2004-06-26 13:50:36 | 148.
Az állítólagos hazugságokról annyit, hogy ti nem szoktatok újságot olvasni!!!!!!
A BRAVO előző heti számában világosan meg van írva az amit én mondtam és te/ti hazugságnak neveztétek.......miszerint 05.21-én Bryan utoljára lépett színpadra volt csapatával!!!!!!
Ha-ha!!!!! Ki hazudik?


Előzmény: Tasha (144.)
Viko18 e-mail | 2004-06-24 20:47:35 | 147.
sziasztok!
Márk tényleg dohányzik láttam róla képet sőt Shana is rá szokott gyújtani!/marlboro light/
Nicky utálja a dohányosokat!

Bryan- nek egyfolytába cigi lóg a kezébe sőt a felesége is dohányzik!
ez van ők is emberek!

Viko18 e-mail | 2004-06-24 20:47:19 | 146.
sziasztok!
Márk tényleg dohányzik láttam róla képet sőt Shana is rá szokott gyújtani!/marlboro light/
Nicky utálja a dohányosokat!

Bryan- nek egyfolytába cigi lóg a kezébe sőt a felesége is dohányzik!
ez van ők is emberek!

wicky e-mail | 2004-06-24 10:46:22 | 145.
Szia!
Nem értem, hogy ezt miért írtad!
Nagyon bánt hogy a stílusomat máséhoz hasonlítod, amikor én még csak egyszer írtam a fórumba, így igazán alapod sem lehet rá! Én nem szoktam hazudozni sem!
Na hagyjuk!
Amúgy tudtok valami friss hírt?


Előzmény: Tasha (144.)
Tasha e-mail | 2004-06-21 16:49:14 | 144.
szia!
nagyon hasonlít a stílusotok, meg ahogy írtok...


Előzmény: wicky (140.)
blondie e-mail | 2004-06-20 14:24:40 | 143.
nem beszéltem ki senki a háta mögöt,hizsen itt látod mi van írva....és még most is aranyos vagyok és hát vannak dologok,amik nincsenek összehangban azzal amiket te mondasz és amik történtek...amit nagyon sajnálok!!!

Előzmény: kezzy (134.)
:( e-mail | 2004-06-18 14:30:23 | 142.
Hey Marti love hol maratsz? Imadom a dumadat.
Tasha e-mail | 2004-06-18 12:53:01 | 141.
Nekem az If I Let You Go és az I'm Missing Loving You a 2 főkedvencem, de szinte az összes számukat nagyon szeretem.

Előzmény: :( (138.)
wicky e-mail | 2004-06-18 09:00:33 | 140.
csövi!
Tasha, te szerintem tök jó fej vagy!
Jól meg mondtad annak a majom kis kezzynek!!!!!!!!
Egyszer nekem is hazudott valamit!!!!!!!!
Amúgy én is imádom a Westlifeot!!!!!!!
Legjobban Nickyt!!!!!!!!!

:( e-mail | 2004-06-17 16:44:27 | 139.
Bocs a sok felkialto jeleert de nagyon belelkesedtem
:( e-mail | 2004-06-17 16:41:51 | 138.
nnektek mi az kedvenc szamotok nekem a Mandy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tasha e-mail | 2004-06-16 22:33:22 | 137.
a fórumra gondolsz? örülök, ha megtaláltad, bár nem láttam, hogy regisztráltál volna és ahhoz hogy megnézhesd a topicot az kell elvileg, de akkor biztos másra gondolunk :)
rengeteg kép van már fennt, meg pár letöltés, azt akarok még többet


Előzmény: :( (136.)
:( e-mail | 2004-06-16 19:08:36 | 136.
Tasha megtalaltam a kepeket amin mark cigizik Koszonom a cimet. most nagyon faj a fejem mert az elejetol a vegeig elolvastam a temat es a hozzaszolasokat. nagyon vicces volt nagyon tetszik ez a rajongoklub. most mar ertem miert nem fog kezzy tobbet irni.egyebkent szerintem kamuzott.
Tasha e-mail | 2004-06-16 14:08:03 | 135.
Először is nem vagyok a drágaságod... nem szeretek kötözködni, de a hazugságot nem bírom és nem vagyok egyedül, nem tudsz rólam semmit, úgyhogy ilyenekkel ne gyere nekem
az a szar, hogy vmi miatt kitalálsz ilyen kis meséket és ez nem fair másokkal szemben.
azt nem tudtam, hogy Manchesterben is magyar klaviatúra van, dehát mindig tanul vmit az ember...
jó neked, ha sok westlife koncerten voltál. én egyen voltam, de azon legalább tényleg ott voltam


Előzmény: kezzy (134.)
kezzy e-mail | 2004-06-16 10:55:34 | 134.
Nem igazán érdekel hogy miket írtok rólam!!!
Nekem legalább vannak barátaim,( nem úgy mint blondie, akiről azt hittem, hogy tök aranyos, és itt a hátam mögött mindenkivel kibeszél) és több Westlife koncertren voltam, mint ahogy azt ti el tudnátok képzelni!!
15 éve Manchesterben élek, úgyhogy köszönöm, de belőletek többet inkább nem kérek!
Köszönöm a meghívásotokat is az IM-netre, de azt hiszem ilyen társaságban inkább nem élnék vele!
Tudod kedves Tasha, szar neked hogy ilyen egyedül vagy hogy csak itt tudsz másokkal kötözködni! Pedig elég rosszul csinálod! Olyan dolgokat állítassz, ami egyáltalán nem úgy van ahogyan azt te elképzeled!
Úgyhogy drágaságom én ezt a helyedben sürgősen abbahagynám!! Én mindig próbáltam kedves lenni, blondieval szerintem jókat tudtunk dumcsizni!!!
De hát ez az Élet!!!!!!
Mindannyiótoknak továbbra is sok szerencsét, és remélem hogy egyszer mindannyian ráébredtek, hogy az Élet nem erről szól!!!
Tisztelet a kivételnek!!!!!!!!!!!!!

Az imént említetteket puszilom, és boldog voltam amíg köztetek lehettem!!!!!!!!!
2004.06.16

Tasha e-mail | 2004-06-15 09:24:24 | 133.
milyen furcsa véletlen... :S

Előzmény: blondie (132.)
blondie e-mail | 2004-06-14 17:05:32 | 132.
a képekről annyit,h.azt írta,h.elhagyta a repülőtéren a böröndjével 1ütt
Tasha e-mail | 2004-06-13 16:29:01 | 131.
itt a link a fórumhoz: http://s8.invisionfree.com/Turnaround
ha itt regisztrálsz, akkor látható lesz az összes fórum
ott menj be a mark feehily fórumba és ott lesz a mark cigivel topic

remélem megtalálod :)


Előzmény: :( (130.)
:( e-mail | 2004-06-13 16:19:17 | 130.
hallo Tasha megtudod nondani hol vannak a cigizos kepek?? nem hiszem el hogy mark cigizik!!!!!!!!
Tasha e-mail | 2004-06-13 15:36:56 | 129.
jah, ha mást is érdekel ez a fórum, akkor itt a link: http://s8.invisionfree.com/Turnaround

Előzmény: Tasha (128.)
Tasha e-mail | 2004-06-13 15:03:21 | 128.
dehogy csesztél el, nyugodtan írkálj minél többet :)

Előzmény: Márti love (122.)
Márti love e-mail | 2004-06-13 15:03:04 | 127.
Okéka...Köszike szépen.Megnézem azokat meg felnézek a másik fórumra is utána most picit pihenek mert kiesik a szemem a sok netetzéstöl..Köszike mégegyszer..
Tasha e-mail | 2004-06-13 15:01:31 | 126.
mehet minden :)
a mark topicba beraktam 2 cigiset


Előzmény: Márti love (125.)
Márti love e-mail | 2004-06-13 14:58:00 | 125.
Oksika.De a Londoniakat vagy csak Westlife vagy mehet egy pár helyröl ahol voltam?
Tasha e-mail | 2004-06-13 14:56:47 | 124.
neked szól
mecsináltam a topicot, segítek és berakjuk a képeket


Előzmény: Márti love (119.)
Márti love e-mail | 2004-06-13 14:55:48 | 123.
most lehet,hogy csomoszor be fogja tenni az elözö irkámat mert elcsesztem.Rakjál fel sok képet a drágáimról.A fórumodon csomo helyre kiirja a nickem ugyhogy bocsika he valamit elcsesztem...
Márti love e-mail | 2004-06-13 14:54:24 | 122.
OKéééé..Tegyél amennyit csak tudsz.Az egyik kép lett a fórumodról a háttérképem.Tök ciki mert valamit probáltam ügyködni a fórumodon és kiirja egy csomo helyre a nickemet...Bocsika érte ha valamit elcsesztem rajta..
Márti love e-mail | 2004-06-13 14:53:05 | 121.
Bocsi a sok értetlenkedésért de nem tudom,hogy kinek szól.
Tasha e-mail | 2004-06-13 14:52:42 | 120.
a fórumra, de még keresek akkor többet is, ok?

Előzmény: Márti love (118.)
Márti love e-mail | 2004-06-13 14:52:31 | 119.
Én?Vagy Ö?Én tegyembe?Mert nekem ahhoz kell bratyeszom mert csak Ő ért ezekhez...Én egy nyamvadt képet se tudok feltenni.
Márti love e-mail | 2004-06-13 14:51:02 | 118.
Az tök jó lenne mert barátnöm nem akarja elhinni,hogy cigizik..E-mailben vagy a fórumra teszed fel?
Tasha e-mail | 2004-06-13 14:50:54 | 117.
nem, a te képeidre gondoltam, azt tudom, hogy ő nem tud mutatni :)

a másik fórumra a chat kategóriába nyitok egy témás, oda beteheted őket, ok?


Előzmény: Márti love (114.)
Tasha e-mail | 2004-06-13 14:49:25 | 116.
fehér marlborót már láttam a kezében, azt felismertem, meg volt vmi kék dobozos fehét mintával, azt nem tudom milyen lehet, de képet küldhetek róla.

nem szoktam chat.hu-n lenni


Előzmény: Márti love (112.)
Tasha e-mail | 2004-06-13 14:49:24 | 115.
fehér marlborót már láttam a kezében, azt felismertem, meg volt vmi kék dobozos fehét mintával, azt nem tudom milyen lehet, de képet küldhetek róla.

nem szoktam chat.hu-n lenni


Előzmény: Márti love (112.)
Márti love e-mail | 2004-06-13 14:49:14 | 114.
Az Ő képeire vagy az enyéimre?Mert én télleg tudok mutatni csak semmi érdekes nincs rajtuk.De szerintem te most az Ő képeire gondolsz...

1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.