Click to Visit
Pop - westlife
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

Tasha e-mail | 2004-06-13 14:47:03 | 113.
a te döntésed, hogy kinek hiszel, de ez a csaj már röhej :) én több mint 5 éve imádom őket, ennyi idő alatt kialakultak a források, kapcsolatok stb, tudom hogy mit hol találok, ezért tudom ilyen biztosan, hogy ez az egész kamu.

a képekre kiváncsi lennék :)


Előzmény: Márti love (110.)
Márti love e-mail | 2004-06-13 14:46:26 | 112.
Mármint a cigi?Én egyszer vettem alami kék dobozost és az kegyetlen volt és utána attól kezdve a Marlboro volt a legjobb.Márky milyen szivhat?Tasha te nem szoktál fent lenni chat.hu-n?

Tasha e-mail | 2004-06-13 14:44:36 | 111.
igen? pedig én azt hittem pont fordítva van. én csak hollandiában vettem, de azok sokkal jobbak voltak, mint az itthoniak

Előzmény: Márti love (107.)
Márti love e-mail | 2004-06-13 14:43:58 | 110.
Tasha hiszek neked mert sokat tudsz róluk és tökre rendi vagy velem igy inkább neked hiszek.Nekem Londonról vannak képeim és tökre jók.Majd lefotozom azt a képet amit vettem ott és felrakom netre.Tök cukik rajta.Ugy rajzolták.Persze ez csak a másolata de akkor is tökre édesek rajta..
Tasha e-mail | 2004-06-13 14:43:33 | 109.
azokat a számokat soha nem is játszották koncerten, és bryan mióta kiszállt NEM állt velük színpadra + a turné mellett egyetlen koncertet sem vállaltak, erről ennyit

nem szeretek vitázni, de agyamra mennek az ilyen feltűnési viszketegségben szenvedő emberkék akik össze-vissza hazudoznak... de leglább hihető lenne a story


Előzmény: Márti love (106.)
Tasha e-mail | 2004-06-13 14:41:25 | 108.
Márti love: ne higyj neki. én ismerem az időbeosztásukat + tudok olyan kerry cikket mutatni amiben ő maga mondta, hogy bryan nem lépett fel velük és soha nem is fog.
képeket úgysem fog mutatni, biztos lesz rá vmi kigogás, hogy miért nincsenek...


Előzmény: Márti love (104.)
Márti love e-mail | 2004-06-13 14:41:09 | 107.
Angliába tökre szaros cigik vannak.Én áprilisban voltam és vettem egy párat de az itthoninak a közelébe sem ér..
Márti love e-mail | 2004-06-13 14:39:56 | 106.
Tasha látom te is szeretsz vitázni akár csak én:))))))))))))))Bizti,hogy egy konciról beszéltek?vagyis irtok?

Előzmény: Tasha (103.)
Tasha e-mail | 2004-06-13 14:38:56 | 105.
sajnos cigizik mark.
rengeteg kép van a neten ahol cigivel van lefotózva
mind a 4-en cigiznek + bryan is cigizett, csak mark a legtöbbet


Előzmény: :( (101.)
Márti love e-mail | 2004-06-13 14:38:38 | 104.
Kezzy akkor tényleg voltál koncin?Vannak képek?Ha vannak akkor el tudod öket küldeni emailben?
Lehet,hogy összekevertétek és más-más konciról beszéltek.Én nem szólok bele mert nem tudom,hogy ki?hol?mikor? merre volt?!!De a képeket szivesen megnézegetném...

Tasha e-mail | 2004-06-13 14:37:24 | 103.
hát te nem voltál ott az biztos!!!
amiről beszélsz olyan nem is volt. vedd már észre magad és add fel.
amúgy ki és milyen számot énekelt?
egyre gázosabb a kis meséd.
szánalmas


Előzmény: kezzy (99.)
Márti love e-mail | 2004-06-13 14:35:33 | 102.
Márkyról én is nagyon nehezen hiszem el,hogy cigizik de olyan emberke mondta aki ismeri Öket igy elhiszem.Mármint sokat tud róluk.Én még nem láttam cigizni soha de elképzelhető.

Előzmény: Márti love (95.)
:( e-mail | 2004-06-13 14:25:38 | 101.
hey mindenki!!!!!!!

imadom markot es nem hiszem el hogy cigizik!!!!!!!!

:( e-mail | 2004-06-13 14:25:34 | 100.
hey mindenki!!!!!!!

imadom markot es nem hiszem el hogy cigizik!!!!!!!!

kezzy e-mail | 2004-06-13 12:29:56 | 99.
Na ide figyelj kedves drágám, te voltál ott, vagy én???
Bryan ott volt, 1 számot ketten is énekeltek,és nem turnén voltam, és ez a koncert nem a turnéhoz tartozott!!!
Úgyhogy nekem te ne beszélj baromságokat!
ERgy koncertről beszélünk?


Előzmény: Tasha (98.)
Tasha e-mail | 2004-06-12 21:36:35 | 98.
te komolyan mindenkit ennyire hülyének nézel??
bryan nem volt ott és ez 100%
azon kívül legalább 5 olyan számot felsoroltál, amit eleve nem játszanak a turnén...


Előzmény: kezzy (97.)
kezzy e-mail | 2004-06-11 14:13:08 | 97.
Holnap ballagok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szar lesz!!!!!!!!!!!!!
Tudom, én is olvatam ezt a baromságot, hogy Bryan nem lépett fel!!!!!!!!!!!!!!
Pedig ott volt!!!!!!!!!!!
Hbár csak pár számot énekeltek együtt, szerintem megérte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

blondie e-mail | 2004-06-10 23:52:24 | 96.
még a végén vki elhiszi...
nem tudom minek foglakoztok vele....annyira fölösleges


Előzmény: bárányka (93.)
Márti love e-mail | 2004-06-09 16:49:48 | 95.
Farkaska!Hogy tökre őszinte legyek k***ra nem érdekel a te véleményed.Ám de pár szót reagálok.Kevés vagy te ahhoz,hogy miattad megváltoztassak bármit is.Senki nem kérte,hogy elolvasd amit irtam.Ha pedig túl hosszúnak tűnt akkor minek kezdtél bele?Bár lehet,hogy az a baj,hogy nem tudsz olvasni csak valami nagyon minimálisan.Tudod megértem,hogy nehezedre esett elolvasni mert aki az Abc-nek csak 3
betűjét ismeri az tényleg sokat bajlódhatott vele.De sebaj.Ha esetleg van még valami gondod akkor ird le egy papirra,tedd bele egy boritékba és fuss el vele a Télapóhoz.Ha nem vagy Westlife rajongó akkor meg nem tudom,hogy mi a rákot keresel itt.Lehet,hogy csak irigy vagy,hogy nekünk tetszik egy adott irányzat és neked pedig nem jött még össze semmi mert egy nagy 0 vagy.A Figyelem hiányos rendellenességed légyszi ne itt éld ki mert szerintem senki nem kiváncsi rád.Ha pedig tetszik neked,amit osztasz akkor fogj egy vastag filcet és ird le a szobád falára az osztásokat és bármerre nézel mindenhol láthatod a primitív gondolataidat.Remélem felfogta a pici agyad,hogy miröl is van szó.Tudom,hogy nehéz lesz ezt elolvasni de nyugi még nem késö megtanulni.Sok sikert.Remélem még életeben eljutsz odáig,hogy a számokat is megismered.További jó fórumolást mindenkinek.Ja és Love,Márk


Előzmény: farkaska (92.)
bárányka e-mail | 2004-06-06 16:49:46 | 94.
ja az utobbit csak elrontottam Budapestet akartam írni!!!4 Bocs ,Mackó ,Medve!!


bárányka e-mail | 2004-06-06 16:47:54 | 93.
Hogy mondhatsz ijeneket teee te farkas. Gondolom fiu vagy! Mindenki annyit ír amennyit casak akar ! mit lopod el a nevem ellentettjét????????????????????????,, ezb felháboríítoooooooooo ja és szeptember 28.-án westlife koncert lesz Mucsaröcsögén!!!!444
farkaska e-mail | 2004-06-06 16:43:08 | 92.
Te márta láááv amugy mi a francnak írsz ennyit tudod mennyi kúúa sok halyet foglalsz el ezzel a szövegmennyiséggel, inkább bérelj reklámfelületet!Ráadásul mennyi idömbe telt míg elolvaszam huhu!Ésc nyugi tök hülyének nézlek nem zavar hogy jooo kedved van! ja és hova gondolsz?:MAGYARORSZÁGON NEM LESZ WESTLIFE KONCERT !

Ui:tetszik aneved bárányka

Márti love e-mail | 2004-06-04 19:05:20 | 91.
Helloka!

Már tök rég irtam ide.Blondie köszike,hogy válaszoltál.Nem gondoltam,hogy Márk cigizik.Tökre meglepödtem rajta.Te amugy honnan tudod,hogy cigizik?Vasárnap lesz a VIVÁN egy műsor velük..A Ráadás cimű műsör.Ebben egy orán keresztül lesz velük interjú.Remélem ti is nézitek majd.Már egyszer voltmúlt vasárnap és most lesz majd az ismétlés.Van egy rész benne amikor Márk énekel a To be with youban és az annyira jó.Meg van egy uuj szám amit énekelnek de az nics rajta a cd-n.Remélem a következön rajta lesz.Hiányzik Bry:(((Nekem akkor is Márk a kedvencem.Ha valaki tud jó infókat Márkról az légyszike irjon nekem egy emialt mert tökre szeretnék többet megtudni rola.Ha jól értettem valaki volt egy koncerten??Ehh...Bár én lettemn volna..Ha esetleg az emlitett képek felkerülnek a netre vagy valahogy el tudod juttatni hozzám..pl:emailben. azt nagyon szépen megköszönném.Meg azt is ha valaki ir nekem infót Márkról.Nem gondoljátok,hogy tök jó lenne egy nagy Westlife koncert Mo.ra?Tuti,hogy ott szobroznék a jegyiroda elött már elötte 1 héttel.Imádom öket. A Thank you is tökre jó szám.Amugy ha nem vagyok indiszkrét akkor megkérdezhetem,hogy ti hány évesek vagytok?Csak mert tökre kiváncsi vagyok és tök szivesen taliznék egy Westlifeos rajongóval.Remélem nem igaz,hogy Márk meleg mert akkor megyek intézni az operációt:))Tökre jó pasi.Egyik nap röhögtem éppen,hogy azt nyilatkozták,hogy a rajongókkal nem lehetne elképzelni a hosszabb kapcsolatot.Na most ahogy néztem akoncerteket és láttam a lányokat..Hát nem semmi.Nem akarok szemét módon megitélni senkit.KONCERTRE AKAROK MENNI.!!Valaki nem tudja,hogy terveznek-e koncertet itt?Szerintetek megmarad a Westlife Bry nélkül?Mert a következő szerintem Shane lesz aki kilép mert Ö is fontolgatja a szólókarriert:((Na jól van.Nem untatok itt tovább.Cuppos midnekinek.Ja és ha valaki szeretne dumálni akkor megtalálható vagyok a chat.hu-n <<<Mókuska>>> néven.Ha pegid fel tudsz jönni akkor irj egy emailt és irj telszámot és szolok,hogy mikor vagyok fennt.Most persze lehet,hogy totál hülyének néztek de nem baj mert tök jó kedvem van:))Na bye és Jó éjt

blondie e-mail | 2004-06-04 11:37:39 | 90.
aham....
csak én szeretem őket...a többiek utálják...és fényképek lesznek?
hallottam,aham..cska fura,mert én meg úgy olvastam,hogy végülis Bry nem vlépet fel velük...na,de mind1


Előzmény: kezzy (89.)
kezzy e-mail | 2004-05-29 12:31:16 | 89.
Tegnap nem tudtam írni, úgyhogy utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT MARK MICHAEL PATRIC FEEHILY!!!!!!!!!
1980.05.28. (IKREK)
Persze vittem gépet, csak eltűnta táskám és még nincs meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nálatok van valaki aki nem szereti a Westlifeot?
Hallottad hogy Bryan elkezdi rock karrierjét?!


Előzmény: blondie (88.)
blondie e-mail | 2004-05-28 09:34:40 | 88.
BOLDOG SZÜLINAPOT MARKY!!!!!!!!!!!:DDDDDD
blondie e-mail | 2004-05-27 21:00:12 | 87.
hát én meg arra vártam, hogy mesélj!!!!!!!!!!
ah!!!
gépet vittél????
vmit mondj már még!!!!!!!ah
de jó neked!!!!!!


Előzmény: kezzy (86.)
kezzy e-mail | 2004-05-25 20:14:47 | 86.
Köszi a kérdést!!!
Már vártam hogy valaki megkérdezze!!!!!!!!!
A fiúk mint mindig pontosak voltak!!!!!!
Ott volt Bryan mega maradék négy fiú!!!!!!
Ugye azt mondanom sem kell, hogy mindenki aki ott volt végigbőgte a koncertet!!!!!!!!!!!
Felcsendültek a slágereik mint a Swear it again,Queen of my heart, Full again, If i let u go, I have a dream, My love, Uptown girl, World of our own, Flying without wings, When you're looking like that, Unbrekeable, Tonight, és a legújabb cdről a Turnaround, a Hey Whatewer, Mandy, Obvious, To be with you, On my shoulder, és a legvégén a Thank You!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Annyira jó volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mondjuk a bőröndöm eltűnt a Dublini repülőtéren, de még ezt sem bánom, annyira jó volt!!!!!!!!!!!

bárányka e-mail | 2004-05-25 10:01:28 | 85.
aha van a bátyám:-)
amúúgy kezzy te nem Dublinban voltál a minap?
mer azt írtad itten pár sorral arrébb hogy elmész az utolsó Bryan -os koncertre!!!!
Na milyen volt??:)))

kezzy e-mail | 2004-05-23 16:02:51 | 84.
Hát még szerencse hogy kamu..........mert ha igaz lenne.......hááátt......akkor megőrülnék!!!!!!!!
Ja, azt akartam kérdezni hogy nálatok van olyan a családban aki nem szereti a Westlifeot?


Előzmény: blondie (83.)
blondie e-mail | 2004-05-20 18:26:44 | 83.
én is hallottam, meg,hogy ott hagyja a Wlt Jodi miatt,de ez mind hülyeség...már ne higgyetek el semmit,mert lassan mind kamu!!

Előzmény: kezzy (82.)
kezzy e-mail | 2004-05-17 18:48:20 | 82.
Aha, én is hallottam!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azért legszivesebben én kinyírnám ezt a Jodit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Olyan egy k....!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na hagyjuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én speciel Kiant imádom a legjobban!!!!!!!!!!!
Remélem szakítanak!!!!!!!!!

kezzy e-mail | 2004-05-17 18:48:16 | 81.
Aha, én is hallottam!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azért legszivesebben én kinyírnám ezt a Jodit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Olyan egy k....!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na hagyjuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én speciel Kiant imádom a legjobban!!!!!!!!!!!
Remélem szakítanak!!!!!!!!!

bárányka e-mail | 2004-05-17 12:29:59 | 80.
Tegnap Kian azt nyilatkozta hogy túl fiatalok ahoz hogy összeházasodjanak jodyval,mivel ö 24 jody pedig 20 éves egyenlöre ezt még nem tervezik!!!!!!!!!Amúgy Jody jóóó öreg én sokkal többnek gondoltam volna biztos azért mert mindig egy kiló pirosító van a csajon:))))
Miért amugy szép pár lennének pont összeillenek !
Kiannak pont ilyen csaj kell!!

kezzy e-mail | 2004-05-15 18:53:37 | 79.
Háááát...................rém vicces.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kian nemnormális, remélem Jodi Albertet elüti egy autó, vagy lezuhan a repülője!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: blondie (78.)
blondie e-mail | 2004-05-15 12:26:35 | 78.
hah, tténylge nem buzi...csak poénkodtak..na nem a WL-esek!!!!marha jó poén!!na,de legalább nem az!azt viszont ihógaz,h. Kian megkérte Jodi kezét :PPP a hülye.........
kezzy e-mail | 2004-05-14 12:25:42 | 77.
Igazad van!!!!!!!!!!!!!!!!
Csak ezen negyon fel húztam magam!!!!!!!!!


Előzmény: bárányka (76.)
bárányka e-mail | 2004-05-13 15:40:13 | 76.
óóóóóóóóóó
Mik ezek a csúnya szavak!
Ezt nem birom:)))))
Hova süllyed a westlife fóórum?
Kezzy ne húzd fel magad,nyugi!Te dmjf vagy ki a franc tényleg huzz a p_csába!hahaha jobbanmondva bruhahahahaha!!!!!!!!!!!!!4:))))))) de vicces!
ja és Mark nem buzi++++++++++++++++++++++++++

kezzy e-mail | 2004-05-13 11:42:52 | 75.
Te hozzád ki a faszom szólt?
A kurva anyádnak írogassál ilyeneket, te buzi, köcsög fasz!!!!!!
Buzi fagy te bazdmeg!!!
Felőlem meg te felfordulhatsz a paraszt dmfj neveddel együtt te kis köcsög seggnyaló!!!
Mi a szart képzelsz megadról te kis geci?
Te hiszed azt megadról kisfiam, hogy te vagy a világ közepe!! Térjél már magadhoz te kis fasszopó buzi köcsög balfasz kurvanyaldosó köcsög!!!!


Előzmény: dmfj (74.)
dmfj e-mail | 2004-05-13 07:53:14 | 74.
Elmehettek a retkes, kanyargós, nedvvel telt pattanásos picsába!!!!!!
Azt hiszik magukról ezek a rákos nyáladzó buzik melegtojások, hogy ők a világ közepei!
Felőlem felfordulhattok a kurva westlife-os anyátokat!



Előzmény: bárányka (72.)
kezzy e-mail | 2004-05-08 14:13:00 | 73.
Hol hallottad?
Nem lehet igaz!!!!!!!!!!
Átoperáltatom magam!!!!!!!!!!!!!!!!
Bőgök!!!!!!!!!!!!!!!
Úristen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Olyan szarul vagyok hogy britney everytime című számát hallgatom fél órája!!!!!!!!!!!!!!
Nem igaz!!!!!!!!!!!!!!!!
NEM, NEM, NEM LEHET IGAZ!!!!!!!!!!!!!
Miért???????????????


Előzmény: blondie (68.)
bárányka e-mail | 2004-05-07 13:14:58 | 72.
Meghalok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: blondie (68.)
bárányka e-mail | 2004-05-07 13:14:18 | 71.
Kibe szerelmesssssssssssssss???????????????????????????????????????????????????

Előzmény: blondie (68.)
bárányka e-mail | 2004-05-07 13:13:37 | 70.
Ezt hol hallottad?
Hülye az aki ilyet ki tud találni!


Előzmény: blondie (68.)
bárányka e-mail | 2004-05-07 13:11:16 | 69.
miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? Mark nem lehet buzi!Csak azért mert most nincs barátnöje?Ha mégis az én átoperáltatom magam:)) de ez lehetetlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
blondie e-mail | 2004-05-07 13:07:38 | 68.
hallottátok,hogy Mark buzi és hogy szerelmes is!!!!!!!!!!!!ez annyira gáz!!!ilyen nincs!ezt nem hiszem el!Fiú leszek..........
kezzy e-mail | 2004-05-07 10:12:31 | 67.
Na azért hogy nem zavarnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én imádom a felkiáltó jeleket!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon jó megfigyelő vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mit tudsz a Westlife-ról?


Előzmény: bárányka (66.)
bárányka e-mail | 2004-05-06 09:35:15 | 66.
Amúgy nem zavarnak a felkiálltó jeleid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! csak észrevettem (ugye milyen jó megfigyelö vagyok)hogy állandóan öket használod és nem hagyhattam szó nélkül ,látod hogy én is hogy szeretem öket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kezzy e-mail | 2004-05-05 18:21:45 | 65.
Most miért mondod hogy csak felkiáltó jeleket írok??????????????? Nem is, de ez után a mondat után pl;csak ezt tudok tenni!!!!!!!!!!!!!!!!
Különben is, miért zavar ez téged??????????
A koncert 05.21.-én lesz!!!!!!!!!!!
Majd elmesélem milyen volt!!!!!!!!!!!!!
Ok?

bárányka e-mail | 2004-05-05 14:14:51 | 64.
óóó Blondie és Kezzy ha már elmentek Dublinba és netán a westlife koncertjére is betévedtek akkor kérhetnétek tölük autogrammot,de rólam se felejtkezzetek meg!!!!!!!!!Amugy kezzy észrevetted hogy állandóan csak felkiálltó jeleket írsz?Beeleragadt az ujjad a gomba :)))Tényleg Nicky meg Kian miért nem énekelnek, mármint olykor csak egyedül.Olyan a westlife mintha csak Márkból meg Shane-böl állna és Nicky meg Kian csak háttér énekes lenne. Nem baj legalább így többet látom énekelni Markot:)))Meg hogy most kilépett Bryan több szöveg jut rájuk.ha-ha-ha

1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.