Click to Visit
Rock - Divatrockerek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

Máté1 e-mail | 2002-06-06 20:43:36 | 182.
valahogy így vagyok én is a rockerekkel

Előzmény: AMDFan (180.)
Axl e-mail | 2002-06-06 20:16:52 | 181.
Ha valaki meg tudná mondani, hogy Marilyn Manson melyik albumán van a Tainted Love (már ha egyáltalán megjelent), nagyon megköszönném!!!
AMDFan e-mail | 2002-06-06 20:11:05 | 180.
De igen is hiszem,hogy a mi viszonyulasunk felejuk tette oket agresszivva,mert mindenki elkuloniti oket - HÁNYSZOR MONDJAM HOGY AZ ELKÜLÖNÍTÉSNEK OKA VAN????
Judit, szerintem ez a cigányokról alkotott kép nem 1-2 és nem is 10-20 és nem is 50 év alatt alakult ki. Egyszerüen a vérükben van hogy ilyenek és én ezért gyűlölöm őket.Próbálnának meg normálisan viselkedni.Légyszi válaszolj arra hogy itthon élsz e.

lattad az utcan cipo nelkul es taknyos orral futni egy kilo kenyerrel???
HIDD EL DURVÁBBAT IS LÁTTAM MÁR. Jóval durvábbbat.
Egyébként senki sem ismeri az összes cigányt ebben igazad van!! És valóban lehetnek normálisak de bennen annyira túlteng már az előítélet velük szemben hogy egyszerüen mindegyikre ugy nézek rá hogy de bele tudnék rugni. Nagyon sok ilyen putris lopkodós csaló romát láttam már és elegem van. Engem is piszkáltak már utcán buszon mindenhol (talán mert rocker vagyok??), és lehet hogy a pokolra jutok de nemtudok nekik semmit megbocsátani!!!


Előzmény: judit1020 (177.)
Gil e-mail | 2002-06-06 18:59:10 | 179.
Ó a faszom elcsesztem a Slayer topicban van Skinheadekről információ.

Előzmény: Gil (178.)
Gil e-mail | 2002-06-06 18:47:12 | 178.
Oké de én a tipikus Mgyar náci skinheadre gondoltam egyébként olvastam Hardcore topicot.

Előzmény: Thomas (169.)
judit1020 e-mail | 2002-06-06 18:23:06 | 177.
persze hogy nem erdemelnek meg tobbet mint te vagy akarki mas,de mondjuk egy osztondij eseteben mindig vannak 'gyoztesek es vesztesek' es ha mondjuk nem egy cigany kapja meg azt a tamogatast,az oke lett volna,mi?
Arra bezzeg sokkal jobban felfigyel a vilag,ha 1 nyomorek cigany gyerek ingyenes felsooktatasban reszesul..es akkor mar mindenki hapog.Mi lenne akkor ha 10 diakbol 5 cigany kapna meg??Egyenloseg!Persze ott meg nem tartunk,hogy annyi cigany lenne ambiciozus-szoval ettol nem kell tartani(mar aki attol fel).
Milyen erzesed lenne ha mnodjuk egy 'magyar' nem fogna veled kezet mert cigany vagy?--az hogy mocskos meg budos nemelyik,a nincstelenseg kovetkezmenye..
De igen is hiszem,hogy a mi viszonyulasunk felejuk tette oket agresszivva,mert mindenki elkuloniti oket,mintha nem is emberek lennenek,es igy jo hogy nem vegyulnek a jo neppel,hanem 'ghetto'-kban elnek,amikor ez a nyomas nehezedik rajuk!
EMBERTELEN
az hogy szemelyes tapasztalatokon utalunk individualokat,az meg megertheto..de hogy egy egesz embercsoportra rahuzzuk ugyanazokat a jelzoket,az mar sok!ok,hogy mindenki ugyanazt mondja,tehat 'ok mind egyformak!' de melyikotok ismeri az osszes ciganyt??es csak ugy mellesleg,mibol all az a nagy 'ismerettseg'??lattad az utcan cipo nelkul es taknyos orral futni egy kilo kenyerrel???

Na,a masik meg..jol nezunk ki,amirol Grizon irt..mi a franc????..a nemzetek meg a Schindler listajan szipognak es fujjak az orrukat,erre meg vmi balfasz visszaporgeti az idokereket!!
Es senki nem tesz semmi???
hol vannak itt az emberi jogok?!!ebben a kurva orszagban mar minden a feje tetejere allt!
ott volt a kommunizmus,mindenki bogott es bog..erre meg??valasztasok!tessek!
'okos kutya!' nesze peneszes kenyer!
Nem ertem hogy lehet hogy mindenki a naprol almodik es kozben befele assa magat a foldbe..


Előzmény: AMDFan (166.)
Seefikhamen e-mail | 2002-06-06 17:48:41 | 176.
Jah...Csakhogy nincs szükség perre, elég ha azt mondják, hogy perelnek...szerinted ki fog utána nézni, hogy egyáltalán igaz-e? Pláne aki csak futólag mondjuk átolvassa a metrot...de az benne marad az emberben, hogy a miép = rasszizmus meg ilyenek. Asszem utána nézek ennek a cikknek(ha létezik 1általán)
Garfield e-mail | 2002-06-06 17:10:48 | 175.
én is vágom hogy régen teljesen mást jelentett! de nálunk nem úgy vált ismerté mint anno régen elindult a dolog! nálunk a skinhead fogalom alatt az emberek a bőrfejű rasszista hülyegyerekeket értik!

Előzmény: Máté1 (174.)
Máté1 e-mail | 2002-06-06 15:41:08 | 174.
nem kell itt okoskodni!:)
tudom én miről beszélsz,a többiek nem hiszem hogy tudják,na mind1.
ne zavard össze őket:)
De így egyszerűbb magyarázni hogy "Skinhead" mert akkor mindenkinek a hungaristák jutnak az eszükbe.
Sharp Skinheadből meg nem hiszem hogy olyan sok lenne itthon.


Előzmény: Thomas (169.)
Grizon e-mail | 2002-06-06 15:15:34 | 173.
Aszem a Korridoron olvastam, de lehet hogy a tegnapi metróban volt benne, már nem, tudom...de a lényeg ugyanaz, nem perelnek be senkit sem ha nem csinált semmi roszat és különben is nem zörög a haraszt ha nem fúj a szél...

Előzmény: Seefikhamen (172.)
Seefikhamen e-mail | 2002-06-06 15:03:31 | 172.
Nah és hol olvastad a cikket a cikkről? Elolvastad egyáltalán az eredetit vagy csak a "lényeget" emelte ki a cikk?:) Amúgy meg nem kell ki rekeszteni őket csak egy kicsit korlátozni a hatalmukat...
Grizon e-mail | 2002-06-06 14:52:05 | 171.
Gondolom senki nem az eredeti skinhead mozgalom követőire gondolt, hanem arra ami mostanában a köztudatban is él az emberekben, a rasszista, hungarista esetleg neonáci skinheadekre...ha jól tudom ők a boneheadek...

Előzmény: Thomas (169.)
Grizon e-mail | 2002-06-06 14:49:48 | 170.
Épp tegnap olvastam egy cikket az egyik Miépes képviselőről...Írt egy cikket arról hogy szerinte ki léne rekeszteni a zsidókat az országból...A cikket utána felolvasták a Pannonrádióban és megjelent a Magyar Fórumban...Erre végre valaki észbe kapott és beperelte a fickót...Mi ez ha nem rasszizmus?Ja bocs, ez nem rasszizmus hanem antiszemitizmus...



Előzmény: Seefikhamen (165.)
Thomas e-mail | 2002-06-06 06:34:21 | 169.
Öhöm...
Bocsánat, de tegyünk különbséget skinhead és skinhead között! Ugyanis az eredeti skin mozgalomnak köze nem volt a rasszizmushoz, sőt:
az oi, és ska zene a jamaikai reggae-ből ered... ;)


Előzmény: Gil (167.)
Gil e-mail | 2002-06-05 18:26:07 | 168.
ők

Előzmény: Gil (167.)
Gil e-mail | 2002-06-05 18:24:07 | 167.
Akkor te szerencsésebb helyen laksz. Elmentünk 1* Klauzál térre focizni odajött 6 cigány, hogy fizetni kell a pályáért....


Unokatesom ismerte azt a cigány gyereket akit Gödön 2éve megöltek persze a média már így állítja be "rasszista gyerekek megölték a 16 éves roma fiút" csak úgy közlöm vagy 10 gyerektől szedett védelmi pénzt,(5-10e ft) Egyik ismerősünktől el akarta lopni a biciklijét ő megverete másnap meg 5 cigány várta a háza elött... Nem az a megoldás, hogy meg kell őket ölni de visszafoghatnák magukat.

Ált suliba nekem is volt cigány barátom és a cigányok basszogatták, hogy mért nem olyan köcsög mint ő.

Skinheadek meg bunkó paraszt agressziv emberek de ott is van kivétel.


Előzmény: Máté1 (160.)
AMDFan e-mail | 2002-06-05 17:53:55 | 166.
judit. szerinted miből élnek meg a cigány családok ahol nem dolgozik senki. a segélyekből!!! mert annyit kapnak mint a kurva élet. aki meg emellett dolgozik is az meg gyakorlatilag gazdagabb mint egy átlagos vállalkozó magyar, és simán, még egyszer mondom simán ki tudná fizetni azt a tandíjat. a Szomszéd faluban (50-60% roma) S mercivel+BMW-vel is járnak is cigányok (nemhinné hogy becsületesen szerezte mert már ült pár évet).És szerintem meg nemkellene ennyire támogatni őket mert egyszerűen mondd meg nekem hogy miért érdemel több támogatást egy cigány osztálytársam mint én??? MIVEL????? jóhogy nem azt mondod hogy adómentesség kell nekik mert szegényeket lenézik a magyarok. OKA VAN ANNAK HOGY LENÉZIK ŐKET!! érted??Magyarországon laksz judit?? "a ciganyoknak teljesen mas kulturajuk van,ezt meg kell erteni,sokkal 'outgoing' emberek,kozvetlenebbek es hangosabbak es szerintem ez a verukben is van" Éppen itt van a baj: hangosabbak nagyképűek azt hiszik mindent megtehetnek. nemhiszem el hogy te itthon lax!!!
Jah és szerintem ez természetes hogy nem akarok egy cigány család helyében sem lenni mert öngyilkos lennék ha ilyen lennék mint ők. pffff


Előzmény: judit1020 (162.)
Seefikhamen e-mail | 2002-06-05 16:57:29 | 165.
"Ezért kell minden szélsőjobboldali pártot
elfolytani csírájában mint a M**P és társaik.
Szükség van persze jobb/közép pártra is,de a szélsőségeknek már nem szabadna itt lenniük"

Kimondta, hogy szélső jobb? Attól , hogy valakiknek fontosabb a hazájuk mint sajátmaguk akkor már rasszisták meg szélső jobbosok? Az elfojtás meg hidd el soha nem sikerülne:)) Én is Árpád fia vagyok de még soha nem vertem meg senkit, erre csak azt tudom mondani, hogy így jártatok, vannak agresszív emberek.

Én nem gyűlölöm a cigányokat, Pedig lenne rá okom: ellopták a kerékpárom, elötte meg le akartak szedni róla...+folyamatosan lopják a gyümölcsöt a telekről, nekünk alig marad valami:( Van cigány haverom is (monjuk ő a gazdagabb rétegbe tartozik) és tökre bírom ,mert isteni jól hegedűl:) Azt viszont én sem tűröm, hogy az én pénzemből tartsa el az állam őket, erre lett volna jó a családi adókedvezmény ugyanis az a dolgozó(!) embereknek járt volna...

Négerekkel semmi bajom, pojén emberek:)Sosem ártott nekem 1sem, tehát nincs okom utálni őket, néha jókat lehet nevetni rajtuk azt ennyi...

Tehát én egy rasszista/fasiszta "szélső" jobbos agressziv hosszúhajú szkinhed állat vagyok!!!:)

Grizon e-mail | 2002-06-05 16:04:49 | 164.
1.Le a kalappal annaka cigánynak aki egyetemre megy!És én igez hogy ellene vagyok mindenféle-fajta diszkriminációnak(így a pozítívnak is), de ha ez jelenti a megoldást, akkor igen is ez kell!Mert mint egy értelmiségi cigány már biztos nem úgy fogja nevelni a gyerekeit, ahogy esetleg egy putriba nevelnék...


Előzmény: AMDFan (159.)
judit1020 e-mail | 2002-06-04 23:23:26 | 163.
hat elszomorito hogy mennyire oriasi a rasszista erzes az emberekben nalunk..es megsem tesznek erte tobbet..Amerikaban haboru volt es ezrek haltak meg az egyenlosegert!!-ezzel nema azt mondom hogy az kellene..
de hat ez volt a 2. Vilaghaboruban is..a zsidok voltak a gazdasag problemai es ezert ki kell oket irtani!--mindenki hangoztatta..mi lett a vege??
milliokat gyilkoltak le es gyereketet dolgoztattak halalra es asszonyok ezreit eroszakoltak meg es testuket a tuzre vetettek!!!es miert??MERT A NEP GYULOLTE OKET MERT MASOK VOLTAK!!!mert mas volt a kulturajuk,az arcvonasuk es eletstilusuk..borszinuk es talan meg a beszeduk is...
a ciganyoknak teljesen mas kulturajuk van,ezt meg kell erteni,sokkal 'outgoing' emberek,kozvetlenebbek es hangosabbak es szerintem ez a verukben is van,mint ahogy a negerek tobbsege is ilyen,mert egyszeruen ILYENNEK TEREMTETTE AZ ISTEN!
kis megcsonkitott orszagunkban alig latunk feketeket,japanokat,azsiaiakat es alig hallunk mas nyelvet mint a magyar..ezzel ugy beszukult a latasunk,hogy azt hisszuk,hogy az a vilag a termeszetes,mindenki fako-feher
ha mar az ovodaban kezdenenk a gyerekeket arra szoktatni,hogy az emberek sokszinuek es mas nyelveken is beszelnek,akkor nem lenne ennyi eloiteletes beszukult agyu nepseg..most mnodjatok meg,hany koedukalt ovoda van ahol az arany min 30% cigany??a legtobben otthon tarjat a gyereket-ok,nincs mit csinalni,van ra ido,talan..de a kormanynak akkor is forszirozni kellene,hogy mar ifjan mas latasmodot tanitson..es EZ A KORMANY FELADATA!de mi is segithetunk,hogy milyen uzenetet hordozunk es adunk at minden nap..

judit1020 e-mail | 2002-06-04 23:10:25 | 162.
ja,egyetertek a Mateval,hogy ha segitunk a kisebbsegnek magasabb oktatasban reszesulni,akkor ezzel peldat mutatunk es lehetoseget is,hogy kepezze magat es tobbet fizeto allast talaljon..meg aztan szerinted hogy fizetne ki egy kisebbsegi 70-100 ezer forintos kepzest???amikor munkat se adnak a szuleiknek..persze masnak sem,xar gazdasag..
..Egyebkent meg mar az is sertheti oket,hogy 'leciganyozzuk,~om' oket..mert mar azzal hogy kulonbseget teszunk cigany es feher kozott,mar eleve csoportokba osszuk oket..a diszkriminacio alapja pedig ez
Hat persze hogy nem erzel semmit feketek vagy azsiaiak ellen!Mert soha nem volt veluk semmi tapasztalatod!SZerintem a feketek a legaranyosabb es legkozvetlenebb emberek,semmi bajom veluk nem volt,de amikor 1 hetig Jackson-ban voltunk egy taborban(Mississippi) akkor egy kicsit lesokkolt hogy a varosresz 90%-a neger volt es amikor at kellett menni az utcan,beszoltak a csajoknak meg ilyenek..es a legtobb neger itt is rapper es 'parasztos angolt' beszelnek..megegyszer mondom,nehogy vki felreertse,nekem semmi bajom a negerekkel,csak a parhuzatom akartam feltuntetni..vagyis amikor a nagy egyenlosegi mozgalmakat tamogatjuk kulfoldon,nem ertem miert megyunk el vakon a sajat orszagunkban levo ugyanazon az elveken alapulo problemak mellett..

..ja,mutass nekem olyan cigany csaladot,akiknek a helyebe lennel te es nem "sirna a pofad"



Előzmény: AMDFan (159.)
Máté1 e-mail | 2002-06-04 21:21:12 | 161.
"INGYEN VAN EGY CIGÁNY ISMERŐSÖM EGYETEMI FELKÉSZÍTŐ TANFOLYAMA".-helyes,pozitív diszkrimináció nem árt(lásd Amerika),legalább az ő gyerekei jó példát látnak majd apjukban,hogy tanulni kell.Ez egy jó lépés arra hogy az a cigány aki szeretne tanulni,igaz segítséggel(kezdetben),de megkapja a diplomát.Ez a felzárkóztatás egyik legfontosabb lépése.

"És ezt nem mondjátok hogy nem veleszületett dolog, mert apuka nem tanitja Wu-Tang szövegre a kölykét".-ez egy jókora marhaság,nem tudom honnan veszed.Mond el ugyanezt a fehér rapereknek(többen vannak idehaza sokkal mint a cigányrapperek),rapzenésznek(Animal Cannibals,Árral Szemben).Aki rapzenét hallgat,az egy utolsó féreg,munkakerülő?Hülye vagy te?




Előzmény: AMDFan (159.)
Máté1 e-mail | 2002-06-04 21:07:51 | 160.
"Lehet, hogy én a te szemedben egy nu-metálos kis fasz vagyok"-nem,te nem tudod miaz a nu-metal,ilyen jelzővel nem is "szégyenítenélek" meg.

"Az, hogy sok "fehér" (nem egy szép kifejezés ez így) keveredik velük.De erről beszélek.Ez bőrszíntől független.Ettől a mocsoktól és szeméttől kellene megtisztítani a társadalmat.Ez salynos így van, a vegyülnek a mocskok a "fehérek" hasonló rétegeivel.Őket sem szabadna kihagyni." -á nem,te cseppet sem vagy rasszista.

Ami a legérdekesebb:a környéken ahol lakom két cigányputri is van a közelben.Egyszer nem kötöttek belém.Focizni a lakóhelyemtől távolabbra járok,és gyakran focizok cigányokkal.Nem bántottak soha sem.Az osztályunkba(gimnázium) járt egy cigánygyerek,igaz elsőben megbukott .A legjobb haverom volt az osztályból.Az volt a menő az osztályunkban,hogy egy csomó "milliomos" és nem milliomos lenézte,a bőrszíne miatt,pedig dolgoztak a szülei és nem volt ápolatlan.

Cigányokkal mindössze egyszer volt gondom,fényes nappal(tiszta szégyen,bár 14 éves voltam) a főutcán körbeálltak és elvették 120 ft-mat.Mivel volt már vaj a fejükön pár nappal a rendőrség elfogta őket.

Viszont 15 bátor,igazi Árpád leszármazottja skinhead kergetett meg 4-ünket egyszer,sikerült elmenekülni.egyik ismerősöm nem egyszer ütötték meg skinheadek.(oka:punk)Az ilyen rasszista emberek rosszabbak mint a cigány,hirdeti hogy ő a magyar és mégis saját "faj"társait veri.Közben meg büszkén verik a mellüket hogy mekkora MIÉP-esek.Ezért kell minden szélsőjobboldali pártot
elfolytani csírájában mint a MiéP és társaik.
Szükség van persze jobb/közép pártra is,de a szélsőségeknek már nem szabadna itt lenniük.
Czombika a te esetedre meg nem tudok mit mondani,valahol megértelek.(ha tényleg ilyen szar
a helyzet ott ahol lax)Legjobb megoldás hogyha elköltözöl.





Előzmény: czombika (148.)
AMDFan e-mail | 2002-06-04 19:02:50 | 159.
Akkor előre is bocsánatot kérek mert én ezekszerint rasszista vagyok. Lehet hogy ez nem igaz általánosan amit irni fogok de ahol lakom ez igy van:1. Nem ismerek egyetlen rendes cigányt sem
2.Azok a fehérek akik olyan módon viselkednek mint a romák azok általában a cigány haverjaikkal vannak.3.A cigányok mind rapperek ill. discósok bár akiket én ismerek azok rapperek.És ezt nem mondjátok hogy nem veleszületett dolog, mert apuka nem tanitja Wu-Tang szövegre a kölykét.
4.Egyszerűen kibaszottul utálom ezt a mocskos söpredéket mert nem véletlenül van megkülönböztetés. Oka van annak hogy a cégek nem vesznek fel cigányokat.OKA VAN.És annak is oka van hogy alacsony az iskoláztatottság mert annyi rohadt támogatást kapnak hogy egyszerüen nemtudom elhinni.INGYEN VAN EGY CIGÁNY ISMERŐSÖM EGYETEMI FELKÉSZÍTŐ TANFOLYAMA.ami egy fehérnek 70-100 ezer között van.hihetetlen és még sír a pofájuk. hát én kiirtanám az összes ilyen kis buzités jobb lenne az élet.czombika példái a való életből pedig tökéletesek de velem durvábbak is megestek de most nem írom le mert senkit sem érdekel az én problémám csak kibaszott cigányoké. ENNYI. bocsi de qrva ideges lettem és utólag: a cigányokkal szemben rasszista vagyok de a négerekkel + ferdeszemüekkL semmi bajom (talán mert egyet sem ismerek) :))

judit1020 e-mail | 2002-06-04 01:37:52 | 158.
Hat ezzel tokeletesen egyetertek!marmint hogy a neveltetestol NAGYON SOK minden fugg!!Na meg az iskolaztatastol!Szerintem ez a 2 legfontosabb tenyezo.Ha az ember mar kiskoraban szabalyokhoz van szokva,es arra nevelik hogy kuzdenie kell es dolgozni,akkor soha nem fog lesullyedni oda,hogy eloskodove valjek

Előzmény: Grizon (156.)
judit1020 e-mail | 2002-06-04 01:32:43 | 157.
hiba:.."nemcsak a jelenlegi..etc"

Előzmény: judit1020 (154.)
Grizon e-mail | 2002-06-03 18:07:03 | 156.
Czombika...Télleg van egy csomó jó dolog azok között amiket mondtál, de ezek a dolgok bőrszintől függetlenek...Persze vannak a cigányoknak egy igen nagy részük, akik nem is akarnak kitörni, akiknek jó az ha kapják a gyerektartást stb...de van egy jó csomó részük, akik elmennének dolgozni, de az előítéletek miat nem tudnak, mert ha odamennek egy céghez hogy én dolgozni szeretnék itt és itt vannak az iskolai papírjaim, érettségi, ilyesmi...akkor a fehéret fogják felvenni akinek nincs is érettségije.Diszkrimináció!Persze az is gond lehet hogy a cigányok többsége úgy neveli a gyerekeit, hogy minek dolgozzanak, ha tudnak lopni is...csak azt szeretném ezzel meértetni, hogy ez nem genetikai alapon müködik, hanem neveltetés miatt.
czombika e-mail | 2002-06-03 17:16:31 | 155.
Iagazad van.Tahó lennék ha egy népcsoportot a személyes tapasztalataim alapján akarnék megitélni.Csak az itt a baj, hogy az ember még objektív szemmel nézve, elfogulatlanul is látja, hogy ez megy mindenhol.És lehet bármit mondani, azért a mocsok nagyrésze még mindig cigány.Mellesleg hogy akarsz munkát nyújtani annak aki dolgozni sem akar???Jobb és könnyebb lopni, tengni-lengni, semmittenni, dealerkedni, és megfingatni a várost pedig még MOST ők vannak kissebségben.

Amit mondtál mint lehetséges alternatívát jónak tartom, de a jelenlegi brigáddal úgysem lehetne semmit sem tenni.Ez alatt a brigád alatt értem én azokat a magyarokat is akik a már említett cigány színvonalat képviselik, és az ő módjukon döglenek az életben.

A fiatal még javítható korosztályt olyan módon kellene kiszakítani a már javíthatatlan mocsokból, hogy egyrészt tanulási lehetőséget biztosítnánk nekik és olyan munkalehetőséget amit megéri csinálni, de ez persze országos probléma, mert amíg nem éri meg elmenni dolgozni éhbérért addig többet ér a segély...

Visszatérve a mostani állapotokra én a Rendőrségen drasztikus változásokat vezetnék be.Rengeteget lehetne javítani a drogos dolgokon ha igenis megpróbálnának beépíteni nagyszámú embert az ilyen közösségekbe, helyi szinten ez már csak azért is jól menne mert pl.: egy 50-60 ezres kisvárosban ezek a beépített emberek kemény munkával ki tudnák szűrni a nem oda valókat, bizonyítani lehetne azokat amiket művelnek, nem kellene félni állandóan és jól megfingatni ezeket a mocskokat.

Ez a módszer persze országos szinten meg nagy volumenű dolgoknál persze nem megfelelő, de szerintem helyi szinten komoly problémákat lenne képes megoldani...


Előzmény: judit1020 (154.)
judit1020 e-mail | 2002-06-03 14:42:45 | 154.
ja!a legfontosabbat kihagytam!
ahhoz hogy vmi problemat veglegesen megszuntethessunk,nem a jelenlegi munkara szorult retegnek kell lehetoseget biztosaitani,hanem a jovo generacionak a konnyebben valo iskolaztatasaban es elen kell jarni,hiszen a magasabb iskolaztatas egyben gazdasagi fellendulest is hozhat..

judit1020 e-mail | 2002-06-03 14:38:49 | 153.
Hat epp ez az!Nem a borszintol fugg hogy vki bunko-taho lumpenploretar eletmodot el-bar az is teny hogy a legtobbje cigany,de azt foghatjuk az alacsony iskolaztatasra is reszben.
Velem meg nem tortentek ilyen esetek,es bar megbotrankoztato,de megsem hiszem hogy tobb ezer ember sorsat szemelyes tapasztalatok alapjan kellene megitelni-ha mar politikai lepesrol van. Szerintem eloszor is 'kepzettebb rendorgardara' lenne szukseg,amit muvelnek az mar sokszor nevetseges.Meg aztan tobb lehetoseget adni az egyszeru,sokszor alacsonyabb iskolaval rendelkezo emberek szamara,es ha mar itt tartunk,akkor az is szegyen,hogy ha egy 40 ev feletti egeszseges ember munkat akar talalni,mar nem sikerul neki,mert 'oreg'.
A fiatal generaciot pedig mar koran kellene 'munkara szoktatni',itt azt ertem,hogy 16 ev felett az ember tudna dolgozni es penzt keresni iskola mellett--ez a rendszer irto jol mukodik az Allamokban..persze ahhoz meg a gazdasagnak is fel kell lendulnie,mert ilyen sebesseggel sehova sem jutunk..meg a 3szoba,3gyerek,4kerekes mese sincs adasba :-#%$@


Előzmény: czombika (152.)
czombika e-mail | 2002-06-02 17:28:33 | 152.
Ez a baj.Az, hogy sok "fehér" (nem egy szép kifejezés ez így) keveredik velük.De erről beszélek.Ez bőrszíntől független.Ettől a mocsoktól és szeméttől kellene megtisztítani a társadalmat.Ez salynos így van, a vegyülnek a mocskok a "fehérek" hasonló rétegeivel.Őket sem szabadna kihagyni.

Garfield!Példának itt egy történet, ami mellesleg a fentiekhez is kapcsoloódik: Egyszer a volt barátnőmmel voltunk egy buliba.Egy 22 éves magyar bunkó rászállt a lányra, az meg hiába kérte nem hagyta békén.Na én ekkor mondtam a gyereknek, hogy legyenszíves lépni.Erre a tánctér közepén közrefogott öt megtermett cigány aztán irány kifele.Érted öt+1 felnőtt egy 15 éves gyerek ellen.Akkor ott nem bírtak bántani, mert én elmenekültem a gecibe.Ez volt szombaton, hétfőn 10en vártak meg az iskolám előtt.Tudták ki az anyám, melyik a kocsija azt is tudták én hol lakom.Bazmeg ha egy közös ismerősünknek nem könyörgök órákat engem az intenzívre juttatnak...
Ez egy apróság.Nálunk a kora esti órákban a FŐUTCÁN RUGDOSTAK ezek a görények fejbe két srácot, a tér közepén a kabátját meg a cipőjét vették el egy kölöknek.Elképesztő.DE szólni nem lehet, ez már-már természetes...

Na így beszélhetsz nekem Juci emberi jogokról és csodálkozol azon hogy nálunk mindenkinek tele van a töke?Azthiszem onnan Amerikából nem igazán tudod tisztán megitélni az itthoni dolgokat és ezzel nem bántani akarlak!

Nagyon tisztelem azt a max. 10%-ot amelyik beilleszkedik a társadalomba, de az nem mehet hogy a 10'000'000 magyarból 600'000 cigányt az én pénzem lássanak el amellett hogy eszük ágában sincs dolgozni, még félnem is kell tőlük és büntetlenül szégyeníthetnek meg és semmizhetnek ki.Az a baj hogy sok magyar is ilyen és őket is ugyanúgy meg kéne büntetni!!!Viszont ez a közeljövőben korrektül nem kivitelezhbető.Szerintetek mi lenne a megoldás?Milyen rendelet ill. program?


Előzmény: Gil (151.)
Gil e-mail | 2002-06-02 14:39:38 | 151.
A fehérek között is van egy csomó ilyen nemdolgozom kötekedös köcsög. Na és velük mi legyen. Ők is húzzanak a picsába innen. Nem akrom védeni a cigányokat mert tény, hogy a 85%-uk lusta naplopó faszkalap és segélyekből él. Viszont a maradék 15%-al semmi bajom. Egyébként én tudok negativ élményekről mesélni bőven.

Előzmény: czombika (148.)
Garfield e-mail | 2002-06-02 09:43:29 | 150.
csak nem volt már egy pár negatív élményed ezekkel a férgekkel??! ezek tényleg azt hiszik hogy mindent megtehetnek! szemét naplopó népség! leszarom az emberi jogokat meg a kib állampolgárságukat! ezeket mind ki kéne írtani! krematóriumba kéne bebszni a pakány fajtáját! és nem a fajgyűlölet beszél belőlem! csak a nemdolgozok-lopok-csalok-kunyerálokasegélyért-balhézok-verekszem típust gyűlölöm! és rengeteg van ezekből! aki dolgozik és tisztességesen él azzal nincs bajom! amiket írtál abban sok igazság van!

Előzmény: czombika (148.)
judit1020 e-mail | 2002-06-02 04:34:05 | 149.
most komolyan homalyos ez az egesz..
arrol beszelsz hogy a ciganyok(miert ne nevezzuk oket meg)mellett ugy 'alljunk ki' hogy elotte gondoljuk vegig megerdemlik-e?hat kedves czombika,lehet hogy a legtobbje nyomorog es bunko-taho,de akkor is ember es joguk van megkulonboztetes nelkul elni--es ha mar arrol van szo,hogy ok keselnek meg minket,kerlek,a 'sokkal intelligensebbnek' kell peldat mutatni,nemde..?
nem tudom milyen tapasztalataid voltak veluk,de eleg drasztikus amiket irtal..azert ne tulozzunk mar..


Előzmény: czombika (148.)
czombika e-mail | 2002-06-01 21:45:08 | 148.
Hát beszarok tőled...Meg a Juci egyik ezzel kapcsolatos eszmefuttatásától is.EMBEREK!Gondolkozzatok már egy kicsit.Mi az hogy itthon az van ami a 70es években Amerikában?????????Tán nálunk is Gettóba élnek?A fszt!A mi pénzünkön építenek nekik házat mert az nekik jár, ha egy buliba elmégy a barátnőddel azonnal kinéznek, huszan jönnek, megaláznak, elveszik a pénzed, nem szólhatsz mert megtalálnak, buliban leszedik a cipődet is mert az őket megilleti, megkéselnek téged, megverik anyádat, szétverik a kocsiját "te meg kussolj büdös magyar mert elvágom a torkod"!Aztán ha a huszonötféle segélyt nem kapja meg megy a nagykéssel, egyszerűen NEM MEHETSZ EL SEHOVA SZÓRAKOZNI HOGY NE KELLJEN ÁLLANDÓAN AZT NÉZNI KI FOG BELÉD KÖTNI MIKOR HOVA FUTHATSZ!!!Még a Térre sem ülhetsz le egy lánnyal beszélgetni mert azt is kinézik és megszopatnak úgy hogy egy év múlva is emlegetni fogod és ha szólsz, ha csak egyet szólni mersz vagy tiltakozol azonnal jönnek huszan és szétütnek!SZÉT!Próbálj meg visszavágni!Szedj össze egy-két havert aztán neszenekik...mi lkesz a vége?Megölnek bazdmeg a rohadt naplopó taknyok, akik abból élnek, hogy basznak orba-szájba, szülik a kölköket, KIKÖVETELIK hogy lássák el őket(segély, ház, ruha) emellett akkor veszik el mindened amikor akarják, adják-veszik azt a KURVA kibebaszott kábszert aztán a templomba meg nyomulnak a tízfős családok (mindenki agressor meg faszomtudja milyen hiperszuper extracuccokba)a rohadékhja pedig életébe nem volt még a kezébe kapa, soha egy szál szalmát arráb nem tett legfeljebb lopott a rohadékja és NEM SZÓLHATSZ MERT E-L-F-O-G-N-A-K-T-A-P-O-S-N-I-M-E-R-T-M-E-G-T-E-H-E-T-I-K!!!Persze ha az állam nem nyalja kerekre a seggüket akkor mennek Strassburgba mert itthon megkülönböztetik őket!!!Mi ez???Pont az, hogy minket magyarokat különböztetnek meg ők!!!FIGYELEM:én nem mondtam ,hogy öljük meg vagy írtsuk ki őket, nem vagyok skinhead, meg nem a szélsőjobb nevében szólok most NEM!De mielőtt annyira sajnáljuk őket kedves MÁTÉ1 talán neked is érdemesebb lenne ezt végiggondolnod és nem csak arra lehetnél büszke hogy te minden rockműfajt ismersz (ezt más is nyugodtan veheti magára) hanem arra is hogy a fentebb említettekben nem egy buzi rasszista eszmefuttatását olvastad.Lehet, hogy én a te szemedben egy nu-metálos kis fasz vagyok, és fogalmam sincs ki milyen világvége meg halálfasza metált jáccik, de mielőtt eljátszanám az emberi jogok védőszentjét végiggondolom kiket védek meg...

Előzmény: Máté1 (126.)
Grizon e-mail | 2002-05-29 19:54:13 | 147.
Még jó, hogy nem lehet kisöpörni KoRnékat...letettek vmit az asztalra és az ott is maradt, bár sajna néhol elkorcsosult és mutálodott...De KoRn nagyon rulez!!!!

Előzmény: AMDFan (145.)
Grizon e-mail | 2002-05-29 19:53:02 | 146.
Persze...mondom hogy csak stíluson belül számítanak "öregebbnek".

Előzmény: Thomas (144.)
AMDFan e-mail | 2002-05-28 18:34:54 | 145.
Én lenézem őket de ez nem ide tartozik csak véletlenül "kicsuszott a kezemen" ez a cigányosdi mert qrvára elegem van belőlük pedig vidéken lakom.Az a gáz hogy én nem ismerek rendeset.De ezzel le is zártam ezt mert nem tartozik a zenéhez.Linkin Park-ot egyébként mocskos sokan szeretik (nemtom felfogni mi jot látnak benne).Linkin-t meghallgatják a rapperek a discosok meg mindenki csak a metalosok/rockerek utálják (hálistennek). Ez valóban csak egy divatzene mint az AAF.Bár a Smooth Criminal-t elviselem de semmi több.Limp Bizkit mint olvashatjátok nagy gázban van.Remélem, hogy pár év és Linkin+Bizkit=SÜLLYESZTŐ. KoRn-t már nem lehet kisöpörni sajna.de nekik legalább van 1-2 hallgatható számuk.

Előzmény: judit1020 (135.)
Thomas e-mail | 2002-05-28 15:16:52 | 144.
Ugyan már, ezek még MIND fiatal együttesek. Még a Machine Head is éppenhogy az erős középkorosztályba tartozik (nem a zenészek korát, hanem a zenekar pályafutását tekintve). Pedig a Machine Head több, mint 10 éve létezik!
Ha a Limp Bizkit "régi" zenekar, akkor mi a Black Sabbath, a Deep Purple, a Zeppelin, a Judas Priest, vagy a Slayer? Élőhalott metálzombie-k?


Előzmény: Grizon (142.)
Grizon e-mail | 2002-05-28 13:24:20 | 143.
Ez az előítéletek miatt van, pedig ők is ugyanolyan emberek mint mi...de az tény hogy nagy részük télleg nem az a tipikus jókisfiú és én sem örülk haegy cspatnyian jönek velem szembe, pláne ha mindez a 8. kerben van...


Előzmény: judit1020 (137.)
Grizon e-mail | 2002-05-28 13:21:53 | 142.
Nem tudom mikor alakult az AAF és az A, de náluk biztos régebbiek...

Előzmény: Thomas (141.)
Thomas e-mail | 2002-05-28 11:55:20 | 141.
Akkor végülis az Alien Ant Farm is réginek minősül, meg az a szaros "A" is...
Ugyan már...


Előzmény: Grizon (125.)
judit1020 e-mail | 2002-05-27 22:38:10 | 140.
karate rulez,ha egyetemista leszek,en is beiratkozok vmi keleti harcra:)

Előzmény: Gil (138.)
Gil e-mail | 2002-05-27 21:31:11 | 139.
Na megyek aludni jó éjszakát.
Gil e-mail | 2002-05-27 20:55:15 | 138.
Régen én is féltem de most már le se szarom őket. Csomoszor belém kötöttek "nem tetszik a fejed című szöveggel" néha lögdösödtek de úgy igazán még soha nem vertek meg. Hordok magamnál ilyen 30 centis kutyanyakörv-láncot. Még soha nem használtam. Ja meg kissrác kóomban jártam karatéra de nem sokat ér csak az erőnlétet fejleszti.

Előzmény: judit1020 (137.)
judit1020 e-mail | 2002-05-27 20:44:58 | 137.
hat nem tudom,de en felek toluk:),vagyis nem szivesen talalkozok szembe egy csapat cigannyal mondjuk sotetedes utan a sulikertben..dehat a diszkosokkal is ez van,azok is tudnak olyan bunkok lenni..most tenyleg,nem ertem..meg nem lattam olyan alterost vagy ilyenek akik szemetkedtek volna vagy bandaba kizsebeltek volna embereket..

Előzmény: Gil (136.)
Gil e-mail | 2002-05-27 20:34:03 | 136.
Nem nézem le a cigányokat csupán 2 részre oszlanak a zsebtolvaj köcsög kötekedös meg mit tudom én mi. Ezeket az embereket lenézem. Viszont vannak azok a cigányok akik becsületesek eljárnak dolgozni stb. és mégis a büdös cigány jelzőt használják. Sokáig sajnos én is így voltam mert nem ismertem meg a becsületesebbik részét. És ezeket a cigányokat kibaszottul tisztelem mert nehéz nekik. Mint már mondottam én a szaros 8. kerületbe lakom és nem nagyon találkoztam rendes romavál viszont lenéztem vidékre és ott bőven akadt.

Előzmény: judit1020 (135.)
judit1020 e-mail | 2002-05-27 20:20:00 | 135.
hat ugy hogy vegul is pont ugy el vannak nyomva,es el vannak kulonitve..vagyis ugy ertem,hogy nem hivatalosan,de lenyegeben veve..vagyis gyakorlatilag pont ugy lenezzuk a ciganyokat es sztereotipiakban beszelunk roluk "budosek,mocskosak,bunkok,diszkosok"..vagyis mintha sokkal alacsonyabb ertekuek lennenek,mint a hmm..ezt hogy mondjam,mint a kaukazusi feherek..
szoval erted


Előzmény: Máté1 (133.)
Gil e-mail | 2002-05-27 19:47:14 | 134.
Mert hülye vagyok igazából az első cigányok zenehallgatása című felvetésemet AMDfan-nak akartam címezni csak elbasztam.

Előzmény: Máté1 (132.)
Máté1 e-mail | 2002-05-27 19:44:10 | 133.
hogy érted?

Előzmény: judit1020 (131.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.