Click to Visit
Rock - Bármilyen véelemény a BEATLESRŐL!!!írjatok
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

RockerMazsi e-mail | 2006-08-29 09:59:10 | 100.
A Beatles egy "örökzöld" banda.
Bár nem nagyon hallgatok olyan zenét mint amit a Beatles játszott, őket mégis nagyra értékelem.
Nézzétek meg azt a filmet aminek ez a címe: Egy nehéz nap éjszakája
Tökéletesen bemutatja a zenekart, és dalok is vannak benne.

MakeLoveNotWar e-mail | 2006-06-07 13:27:36 | 99.
Ma 21.00-kor Spektrumon: Beatles Story
Meghalt Bill Preston:(

MakeLoveNotWar e-mail | 2006-06-02 13:11:21 | 98.
Nekem a hard-rock a favoritom, de sztem mindig a The Beatles marad a legnagyobb kedvencem. most 16 vok. A kedvenc Beatle-jeim pedig: John, Paul, George és Ringo. Nem akarok sorrendet tenni.
Szerintem lehetne arról beszélni,h ki milyen más bandákat szeret.
Nálam kb. a Beatlessel egy szinten van a: Led Zeppelin, Rolling Stones és Deep Purple. De még kedvencem a: Black Sabbath, The Doors, Pink Floyd, Uriah Heep, The Who, Free, Bad Company, Aerosmith, Rainbow, Iron Maiden, Guns 'N' Roses, Illés, Omega, LGT, Republic, Oasis, Creedence Clearwater Revival, Emerson, Lake and Palmer, Eric Clapton bandái, Jethro Tull, AC/DC
Most ennyi jutott eszembe:)

Punk'nRoll e-mail | 2006-05-23 16:26:56 | 97.
én ugy őszintén nem szeretem a BEATLEST....
Nem jön be az a stilus. De mindenki más és más..:)
De tiszteletbe tartom..:)

rollinstonie e-mail | 2006-05-23 09:13:39 | 96.
Olyan kis aranyosak...
*HippiNiki* e-mail | 2006-05-22 20:51:27 | 95.
szeressük, szeressük:) jó kis muzsika;)
Macca e-mail | 2006-05-22 18:55:38 | 94.
Nem tud valaki egy helyet ahol lehet venni beatles-es/maccás pólót?
Macca e-mail | 2006-05-22 18:47:04 | 93.
Hát csak annyit,hogy:BEATLESBEATLESBEAtles!!!5évesen
hallottam a maxwell's silver hammer-t,azóta kész,más nem létezik nekem zenében!Illetve igen (stones,dp,queen,elvis,blackbirds,doors,animals),de ők messze a kedvenceim.A nevemből szerintem kitalálható,hogy személy szerint melyikük az 1.számú nálam.Minden album meg film megvan tőlük,koncert dvd-k,stb.Nem tudok betelni velük.

HCD e-mail | 2006-03-20 10:36:36 | 92.
Szerintem a XX. század egyik legmeghatározóbb bandája (ha nem a legmeghatározóbb). Emellett persze baromi jó a zenéjük is. :) Még mai füllel is.
Morrisongirl e-mail | 2006-03-17 12:21:18 | 91.
Csípálom a bandát! Főleg George-t. Barátnőmmel ketten felléptünk a számaikkal gálákon:) Oltári volt:) De már áttértem a vadabb zenékre. Az biztos, hogy őket soha nem fogom elfeledni (főleg hogy meg van egy csomó album tőlük)! Tehát k*va jó banda volt!!!


Nightqueen e-mail | 2004-10-08 07:37:16 | 90.
Szeretem a Beatles-t!
Kisebb koromban rengetegszer megnéztem a TV-ben a róluk szóló filmet. Akkor senki nem jöhetett be a szobámba, csak arra koncentráltam. Alig bírtam magammal, úgy szerettem a filmet. De sajna már évek óta nem láttam, pedig szívesen megnézném újra!
Mostanában ahogy járok koncertekre, elég sok banda van, akik játszanak Beatles-számokat. Azok is tök jók! Mindig nagyon jó hangulatot tudnak teremteni a közönségnek.
De a Metallicától is tetszik a Beatallica (nem biztos, hogy jól írtam) album!

:)) e-mail | 2004-08-27 18:32:03 | 89.
A beatles...legenda.És több ilyen legenda már nem fog születni.Bár nem ők az egyetlenek,de több nem lesz, mert akkoriban a fél világ őket szerette.Manapság ha páran felfigyelnek rá, hogy vmelyik együttes egész jó (meg persze egy jó kiadó), akkor azt rögtön napi 5X nyomják le, meg minden fesztiválon fellépnek, és ezzel vesztik el a rjongóikat...merthát az a divatos, ha vmi nem divatos.Persze én sem örülnék , ha a kedvenc együttesem vezetné mindig a viva slágerlistákat, a linkin parkkal, vagy a rasmussal versenyezve.
Na de szóval, amikor pesten a paul McCartney koncert előtt kezetfogtam vele...szóval...a beatlest nem szabad tagokra bontani...ők a Beatles, ami meghalt 1980-ban.Onnantól kezdve már csak a pénzt próbálja préselni belőle mindenki.

gumikesztyű e-mail | 2004-06-18 18:36:51 | 88.
szerintem azért biztos voltak ott még...nem az a csoda, hogy egy időben születtek, hanem az, hogy összetalálkoztak. az már télleg az.

Előzmény: talamasqua (87.)
talamasqua e-mail | 2004-06-17 22:55:58 | 87.
Imádom a Beatlest!!! Egyszerüen nagyszerű amit ezek az emberek alkottak! Döbbenet, hogy hogyan tudott egy időben, eg városban ennyi tehetséges ember születni!
jay e-mail | 2004-06-11 00:17:04 | 86.
az én fejemben John hasonlít Carter doktorra
gumikesztyű e-mail | 2004-06-03 18:58:42 | 85.
Hát igen mongyuk ez így van, mert végülis mit lehet erről még beszélnii, tökre igy van meg minden, de már minden el lett mondva. egyébként például sztem az is érdekes, egy-egy zene mit vált ki az emberből, milyen hangulathoz mit hallgat, és hogy egy számhoz mi kapcsolódik neki, mi jut róla eszébe, milyen élménye volt azzal kapcsolatban, valaki valami ilyesmit? na?
acdc e-mail | 2004-06-02 18:20:51 | 84.
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mindenben teljes mértékig egyetértek. Csak az a baj, hogy ha nem jön magától téma, akkor az a fórum meghal. És úgy tűnik nekem, itt ilyesmi a helyzet.

Előzmény: gumikesztyű (83.)
gumikesztyű e-mail | 2004-05-25 15:41:47 | 83.
Hát akkor én írok. Először is szeretnék mindenkit üdvözölni, sziasztok!! most én úgy végigolvasgattam ezt a kis fórumocskát, és úgy egyben tetszett, sok okos van itt, én személy szerint nagyon szeretem a Beatlest, most nagyon odalettem értük.
Azt hiszem ezzel a fórummal csak az a baj, hogy mindig elkanyarodtok(tunk, tatok..) a témától. Pl szerintem a "dögöljön meg a másik kettő is" egy olyan hozzászólás volt, amit nem kéne ragozni, egyszerűen nem kell rá reagálni, aki egnnyire buta és unintelligens, sztem nem nagyon érdemli, hogy elszaródjon tőle egy jó kis fórum. nem kéne ezenkívül a helyesírásról beszélgetni, nem túl lényeges az ügy szempontjából. azt hiszem az is kicsit zavaró néha, hogy agixa folyamatosan jön a mentsük meg a fórumot, és dobjuk fel, meg ilyesmik, dologgal, sztem ezeket nem mondogatni kell hanem csak tenni valamit., elkezdeni beszélni vmről, amire úgyis jön válasz.
remélem senkit nem sértettem meg hozzászólássommal, nem állt szándékomban... :DD Lili
u.i.: tudom, hogy a helyesírásom nem tökéletes, ne zavarjon senkit!

Qleap e-mail | 2004-05-06 15:04:30 | 82.
Hé, mi újság? Miért nem ír már jó ideje senki erre a fórumra? Én ide írnék a legszívesebben, de nem látom hasznát, ha senki nem reagál rá.

acdc e-mail | 2004-04-19 20:33:44 | 81.
Jó régi hozzászóláshoz szeretnék hozzáfűzni néhány dolgot: a promóciós videoklip (Penny Lane, Strawberry Fields Forever) valóban a Beatles nevéhez fűződik, azonban videoklipek (igaz, nem a mai értelemben véve) már jóval előtte is léteztek. Pl.: Chuck Berry, Beatles (Day Tripper, Ticket to Ride), Animals, Nashville Teens, stb.

Előzmény: agixa (32.)
traveller e-mail | 2004-03-20 10:06:36 | 80.
Szia Ági!
Öltözködés:teljesen átlagos.Értsd:pulóver,ing,póló,farmer.(Többnyire kék.)Gyakran hordok farmerdzsekit.Hosszú,barna hajam van,amit sosem kötök össze.Hát ennyi.És te?
Gombafrizurám volt gyerekkoromban.Annál rövidebb hajat nemigen hordtam ugyanis világéletemben utáltam a rövid frizurát.
Szóval tudnál segíteni a 72-es new yorki Lennon koncert megszerzésében?
Apropó!McCartney koncerten hanyadik sorban álltál?
Ami a topik-feldobást illeti:gondolkodom témán,szerintem első körben Oldalt kellene informálni,mi is az ábra Beatles-ügyben,mert a fejemet fogtam kínomban attól, amit írt(a Beatles hatvanas évekbeli fiúbanda.)Elkeserítő,mennyire nincsenek az emberek képben a Beatlesszel kapcsolatban.

agixa e-mail | 2004-03-19 22:33:23 | 79.
hú..pocsékul érzem magam.Mert sajnálom,fáradt vagyok már,de Qleap-nak üzenem,hogy írni fogok majd a hozzászólásához+én is leírom a kedvenc számaimat!Ráadásul adós vagyok még egy szabad írású Lennon-életrajzzal!Ha jól emlékszem,ezt travellernek fogadtam meg..Ígérem,eleget teszek ezeknek!
agixa e-mail | 2004-03-19 22:18:55 | 78.
aha..amúgy van valami ötleted azzal kapcsolatba:hogy dobjuk fel a fórumot??Együtt kéne működnünk..Ha jól vettem észre,téged is mélyen "érint" ez a téma..Nos,van ötleted?
hogy öltözködsz?ezt csak azért kérdezem,mert kíváncsi vagyok,a mai világban ezt a fajta stílust hogy lehet felvállalni!Ugyebár gomba frizurával kicsit gázos lenne..:o)majd én is megírom!
köszike.Ági


Előzmény: traveller (72.)
agixa e-mail | 2004-03-19 22:15:49 | 77.
Jól van,semmi gáz.Az egy dolog,hogy Travellernek igaza van:o),de az is igaz,hogy ide valóban bárki írhat,akinek van véleménye van a Beatlesről!Szóval szívesen látlak itt.Továbbra is..:o)
Azért meg külön köszönet,hogy kúlturált,intelligens stílusban fejtetted ki "nem tetszésedet" az együttessel kapcsolatban.mert ez már sajnos nagyon ritka..
szia:o)..jó kedvem van..


Előzmény: Odal (73.)
agixa e-mail | 2004-03-19 22:06:55 | 76.
Nem érdekel..piszkálj csak nyugodtan!Engem nem zavar..csak ne itt!ok?gyere át a másik fórumomba,ott nyugodtan kritizálhatsz..mindenki azt teszi:o) eggyel több vagy kevesebb..nem számít!De itt csak a Beatlesről beszéljünk!!Elvégre ez a fórum címe.Eddig is jól eldumáltunk,ha lehet ez ne változzon meg!Ha lehet..mert én nem szertném.

Előzmény: acdc (75.)
acdc e-mail | 2004-03-18 20:03:21 | 75.
Tényleg nem akarlak Téged is a helyesírással piszkálni, de.....

Előzmény: Qleap (74.)
Qleap e-mail | 2004-03-18 11:12:33 | 74.
Hogy mi az ami megfogott Ringoban? Elsősorban a hangja az, ami alapján felkeltette az érdeklődésemet. Másrészt pedig éreztem iránta némi sajnálatot, mint a zenekar legháttérbe szorultabb figurája iránt. Azt be kell valljam, egészen addig ortopédnak tartottam azt, hogy valaki dobolás mellett énekeljen, úgy hogy, nem is igazán láttam előtte ilyen filmfelvételt. Éppen ezért haverom is meglepődött, amikor először kijelentettem, hogy szólóban ő érdekel a leginkább. Arra szerintem sajnos hiába várok, hogy eljöjjön Magyarországra, talán majd egyszer valamikor lesz alkalmam külföldön megnézni őt.
Traveller sajnos nem tud segíteni a Stop and smell the roses lemez megszerzésében. Őt amúgy ismerem személyesen több, mint 3 éve. Azonos a fent és az előző e-mailben említett haverommal.
Kedvenc számaim tőlük:
A sorrend ne számítson, úgy írom ahogy eszembe jutnak:Helter skelter, Getting better, Octopus Garden, Don't pass me by, Hard days night, Cant buy me love, With a little help from my friends, I shaw stending here.



Előzmény: agixa (67.)
Odal e-mail | 2004-03-17 13:20:43 | 73.
Igen, tényleg felszínes ezügyben a "tudásom", nem vitatom, azonban a topic címe az volt, hogy "Bármilyen véelemény a BEATLESRŐL!!!írjatok", így arra gondoltam, hogy beírom a személyes véleményemet.
A zenetudásukat egyébként nem kritizáltam, sőt, még el is ismertem, azonban hiába minden tudásuk, nekem akkor sem tetszik a muzsikájuk. Ízlések és pofonok, ugyebár...
A beírásaidat pedig el fogom olvasni.


Előzmény: traveller (72.)
traveller e-mail | 2004-03-17 10:59:06 | 72.
Kedves Oldal,nem fog itt megkövezni senki(én legalábbis biztos nem),egyrészt mert ez a topic nem erről szól,másrészt pedig amit írsz,az felszínes benyomások alapján levont téves következtetés.Nem akarom önmagamat ismételni,ezért azt ajánlom,hogy olvasd el,amit írtam a srácok botrányaival kapcsolatban.Egyetlen fiúzenekart sem fogadott felzúdulás,(pedig akkor is,sőt az 50-es években is voltak),nem nevezték őket az Antikrisztus megtestesítőinek,sátánistáknak,stb...Amit te tudsz a Beatlesről-a beírásod alapján-az kb. annyi,hogy gombafejű liverpooliak,meg She loves you.Ha kíváncsi vagy,milyen dögös banda volt a Beatles,olvasd el,amit Freydurke ír a hamburgi korszakukról.Az általad ismert dolgok csak a történet egy részét jelentik,a Beatles száz más dolgot csinált azonkívül.Leírtam már(olvasd el),hogy mi mindent találtak ki és alapoztak meg.Lényegében a mai zenekarok is abból élnek valmilyen szinten,amit ők létrehoztak.
Véleménye természetesen mindenkinek lehet,de ha valaki minimális informácó birtokában alkot véleményt valamiről,az ne csodálkozzon,ha nem veszik komolyan.Ahogy én sem tudom azt,amit te leírtál,mert ez nem más,mint egy jelenorientált,a múltról semmit sem tudó ember -már bocs a kifejezésért-hülyesége.Azt ajánlom,ismerd meg a srácok dolgait,akkor beszélgethetünk.Addig nincs értelme.

agixa e-mail | 2004-03-17 07:40:19 | 71.
ja,hülye vagyok...:o)Ez van.
A hétvégén írok!


Előzmény: dead soul (68.)
Odal e-mail | 2004-03-17 01:27:30 | 70.
Hát, lehet, hogy megköveztek érte de én nem szeretem a Beatlest. Ugyan én fiatal vagyok, én nem a '60-as években nőttem fel, de nekem mindig az az érzésem, hogy akkoriban a Beatles volt az a zenekar, mint mostanában az N'Sync és a hasonló "bandák" (úgy értem, az aktuális "nyálzenekar", akiknek a koncertjén a tinilányok elájultak). Igaz, a liverpooli srácok legalább tudtak zenélni (és azt is el kell ismerni, hogy jól értettek hozzá)...
acdc e-mail | 2004-03-15 17:46:50 | 69.
:)))))

Előzmény: dead soul (68.)
dead soul e-mail | 2004-03-15 09:44:02 | 68.
neked aztán 'ténleg' 'többérzéked' van a nyelvtanhoz, mint bárkinek, 'nem de'?

Előzmény: agixa (66.)
agixa e-mail | 2004-03-13 20:08:09 | 67.
Ez furi..mármint hogy ő a kedvenced.De nem baj!Legalább külön egyéniség vagy.Hisz én Lennon rajongó vagyok,elismerem,hogy divattá vált Lennont vagy McCartneyt felhozni kedvencnek.Sajnos Ringo későbbi munkásságáról nem tudok sokat..de Travller egész biztos tudna neked segíteni.
kedvenc albumod,számod tőlük?
mit szeretsz ringóban,és mi az ami miatt ő téged jobban "megfogott",mint a többi másik 3 tag?
írj!
ági


Előzmény: Qleap (65.)
agixa e-mail | 2004-03-13 20:03:35 | 66.
kezd elegem lenni belőled!Ha gondod van,maradj(és írj) az előző topicomba,és ne hozd át ide a gondokat!!
érthető?
annak semmi köze nincs a Beatleshez.Ha persze,az együttesről van véleményed,szívesen várlak..
nyelvtanhoz,és a magyarhoz többérzékem van nekem,mint neked!Az hogy most sietek,arról nem tehetek.Ez is csak egy ürügy volt,hogy belém köthess.
ügyes vagy..csak fejezd már be.


Előzmény: Lenina (64.)
Qleap e-mail | 2004-03-13 12:30:35 | 65.
Nekem szólóban Ringo a kedvencem. Az persze való igaz, hogy a 199O után szedte igazán magát össze mind zeneileg, mind lelkileg (az alkoholizmusból kilábaló irányba). Nem értem, hogy a Ringorama megjelenéséről miért nem tudósitott egyetlen magyar zenei újság sem. Ha haverom nem mondja, nem is tudok róla.
Az a baj, hogy a lemezeit nem igazán lehet boltokban kapni, hanem rendelni kell a Folio-tol. És még ott sincs meg mind. Az is bosszant, hogy videókazettát sem tudok szerezni, már ha egyáltalán jelent meg.
Keresném a Stop and smell the roses lemezt.
E-mail:n.toth@freemail.hu

Lenina e-mail | 2004-03-09 14:36:24 | 64.
Csak, hogy ne süllyedjen el a kedvenc topicod:

Nagyon sok helyesírási hibád van, ami iszonyúan zavaró. Többé-kevésbé át lehetne ezen lépni, ha nem lennél olyan fene nagy "irodalmár", vagy mi ...

Ezúton kérlek szépen, legalább erre a két szóra figyelj oda: "tényleg" (és nem ténleg), valamint "kulturáltan" (és nem kúlturáltan)...


Előzmény: agixa (58.)
agixa e-mail | 2004-03-07 20:06:12 | 63.
Hé!!!Ébresztő!!!mi van veletek??Írjatok már valamit!
Úgy érzem,fel kell frissíteni a fórumot.Most sajna nen tudok sokat írni,de ígérem nektek,és saját magamnak is,hogy jövő héten teszek valamit!
Ági

agixa e-mail | 2004-02-25 07:39:27 | 62.
Jó legyen úgy,ahogy szeretnéd valentin!:o)A te kedvedért pár sort írok csak.Igaz,amúgyis ennyit írnék,mert suliban vagyok!Hétvégén mindenkiére válaszolok.Addig is írjatok!!csáó.
valentin e-mail | 2004-02-23 21:32:20 | 61.
Sokat írsz! Nem lehetne rövidebben? Faszom fog este 11-kor (azaz 23:00-kor) ilyen hosszú beírásokat olvasgatni; lehetnél belátóbb és a kedvemért a jövőben írhatnál 2-3 soros hozzászólásokat.

Előzmény: agixa (59.)
Ferdydurke e-mail | 2004-02-22 18:09:17 | 60.
Nagyon jól tudod miről beszéltem. Ha mégsem, olvass vissza figyelmesen...

Előzmény: agixa (58.)
agixa e-mail | 2004-02-21 21:28:04 | 59.
Csezd meg!!!..Megígértem magamnak,hogy nem fogom a saját fórumomat lejáratni azzal,hogy káromkodok(ahogyan ezt sokan teszik),mert egy értelmes kis "klubbot" szeretnék össze hozni,DE(!) ez nagyon durva..És ez már sok!!Ha nem tetszik a Beatles,mint zeneileg,vagy amit ők csináltak,rendben.Tiszteletben tartom!De ócsárolni se kéne!!Mi a fasznak írogatsz olyanokat,hogy (röviden szólva):dögöljenek meg!?Más halálával nem szórakoznék a helyedbe,vagy te azokat az embereket is szó szerint a pokolba küldesz,akiket utálsz!!??Ez már baj.Menj el orvoshoz!!Remélem bezárnak..
ui:szia!!:o)


Előzmény: johnny (56.)
agixa e-mail | 2004-02-21 21:22:11 | 58.
Mi volt benne a lekezelő??Azt hogy valaki elhamarkodottan leordítja a fejem(de már nincs harag köztünk már amúgy sem!),és én indokolva vissza vágok??Nem káromkodtam,nem a lelkivilágát rontottam,csak megmondtam a véleményemet KÚLTURÁLTAN!ennyi.Amúgy meg béke veled.
szia.és légy jó!(most írtó jó kedvem van,és ezt senki sem tudja elrontani...ténleg.)


Előzmény: Ferdydurke (55.)
agixa e-mail | 2004-02-21 21:17:18 | 57.
oké,fátylat rá!:)nincs semmi gáz.De azért még fogsz írni a fórumba,nem?
na!!:o)


Előzmény: acdc (54.)
johnny e-mail | 2004-02-20 23:51:36 | 56.
Oké!Én utálom őket és remélem a maradék két tagot is megölik!
Ferdydurke e-mail | 2004-02-20 12:54:39 | 55.
A hangnem azért elég lekezelő volt, mint ahogy ez a válaszod is. Tudod, aki szelet vet...

Előzmény: agixa (50.)
acdc e-mail | 2004-02-20 08:57:50 | 54.
oké oké! Bocsi hogy ilyen nyersen fogalmaztam, nem szokásom, csak most idegileg tök ki vagyok, és ezért hiperérzékenyen reagálok mindenfajta felém irányuló problémára. szóval mégegyszer bocsánat, nem akartam ilyen durván, nyersen fogalmazni, nem akartalak megbántani. Fátylat rá, oké?

Előzmény: agixa (52.)
traveller e-mail | 2004-02-17 08:54:31 | 53.
Nincs kedvenc számom,ill.albumom,nem jellemző rám az ilyen rangsorolás.A 66 előtti időszakból az Egy nehéz nap éjszakája a kedvenc lemezem,különösen kedvelt dalok:It wont be long,All I have got to do,Not a second time,Anytime at all,Things we said today,When I get home,You cant do that,I will be back(ez különösen),I will follow the sun.66 utáni lemezek közül nem tudok mit kiemelni,inkább csak pár dalt:Tomorrow never knows(hangzás,dal témája),Within you,without you(indiai zene),A day in the life,I am the walrus,Come together,Octopuss garden,You never give me your money.Sorolhatnám még,de teljesen értelmetlen,ez a korszak annyira gazdag és sokszínű,mind zeneileg,mind szövegileg.Ha már ennyire szereted Lennont,megkérdezem:hogyan tudnék hozzájutni a 72-es new yorki koncertjének a filmfelvételéhez?Kérdezősködtem lemezboltokban,de nem tudtak segíteni.Valószínűleg már nem forgalmazzák a videót,DVD-n pedig nem adták ki.Előre is kösz.
Üdv:Péter

agixa e-mail | 2004-02-15 13:19:44 | 52.
Amúgy igen:nem tartalak jó Beatles rajongónak,ismerőnek!!!Mert tipikusan úgy nyilatkozol,ahogy azt a sok hülye kritikus leírja.Az a tipikus naívság.Pl:hülye buzi Yoko,ő miatta esett szét a Beatles!Nem gondolkozol..Ugyanis ezek a dolgok nem ilyen egyszerűek.Rajtad kívül 1 millió rajongó gondolja így.Ahhoz,hogy vki saját ésszerű vélaményt tudjon róluk alkotni,legalább 10 éve kell,hogy ismerje őket.Ez az ÉN véleményem.Ennyi.
ne hogy magadra vegyed!!!


Előzmény: acdc (47.)
agixa e-mail | 2004-02-15 13:15:35 | 51.
Ja.Egyetértek!Amúgy nekem is John Lennon a kedvencem,és nemcsak a Beatlesből,és mint beatleről,hanem mint személyiség.11 éves korom óta nagy Lennon rajongó vagyok,és ő volt sokáig-szinte fanatikus módon-a példaképem.Persze most is,de már nem vagyok annyira Lennon-függő.Ha lesz időm egyszer,írok ide egy jó nagy Lennon életrajzot,ahogy én látom!De mástól is szívesen várok ilyet.
Kedvenc albumod,számod?És miért?
ui.:írj!!köszi
ági


Előzmény: traveller (49.)

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.