Click to Visit
Rock - new order
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

krenato e-mail | 2004-12-22 01:04:20 | 52.
nah mi van veled?
Megváltozott a telefonszámom; 06706342416
az előző simkártyát elcsesztem. gőzöm sincs hogy...
jah és az email címem is megváltozott; renatok@intermail.hu

krenato e-mail | 2004-11-18 23:12:02 | 51.
zsupsz!
hát, nem is tudom mit írjak. Gáz. Mondhatnám, hogy fasz, de azért ezt nem mondhatom ki, nem ismerem, nem tudom mi mehet végbe benne, de azért egy bocsika a teganpiért mondat elhagyhatta volna a száját...
Azért ajánlom a fű helyett a könyvek vételét. ha kell, akkor ajánlok igazűn jókat.
Na légy jó, majd lehet még írok.


Előzmény: Spite and Malice (50.)
Spite and Malice e-mail | 2004-11-18 17:39:03 | 50.
Én meg akarok halni én nem birom,kiabált velem amikor részeg volt és nem kért bocsánatot.És nem beszéltünk 4 napja!És van még egy dolog ami kettönk között történt és nem tudok semmit össze vagyok zavarodva.És füveztem ami rám nem jellemzö!szarul vagyok
Spite and Malice e-mail | 2004-11-09 21:05:56 | 49.
És mi van veled?Amugy szereted a radiohead-ot?csak mert én kurvára.irj hogy mi van veled!!!!!
krenato e-mail | 2004-11-06 23:14:57 | 48.
hát egy, szeretsz vele lenni, kettő tetszik, három hiányzik, négy el tudsz vele beszélgetni...
Me kell még?!!!??

Örülj, és élj a lehetőséggel, ha van ilyen fiú ismerősöd. Csak nehogy csalódj...
Brian; hát igen, erre gondolok/tam én is...
na szia.


Előzmény: Spite and Malice (47.)
Spite and Malice e-mail | 2004-11-06 22:04:43 | 47.
brainnel kapcsolatosan hát ugy fogta a cigit meg ahogy beszél,érted.Mért gondolod h szerelmes vagyok?
krenato e-mail | 2004-11-06 18:11:01 | 46.
hmm... te pedig szerelmes vagy... ;)
ja és Brian... hát nem tudom. valahogy sosem volt az a kibaszottszimpatikus egyéniség, + (mostanában) ahogy elnéztem egy két képét, ha buzi lennék, akkor se pozolnék így... Szal na médiasztár lett. tinik kedvence. ez van. Muse, (Matt) is oda tart, vagy már ott van...
amúgy mit nyilatkozott?, hogy beképzeltnek "tartod"?!
cső


Előzmény: Spite and Malice (45.)
Spite and Malice e-mail | 2004-11-06 10:53:16 | 45.
Igazábol igy nem vagyok belé szerelmes hanem mint baráthoz nagyon kötödök és az a baj h tetszik is.Kedd este mikor mentem a barátnöimmel a rocktogonba ö csak fél 9re jött és nagyon vártam már h jöjjön már mert imádok vele beszélni.A barátnöim csak azt tudják andrás mániám van h mindig azt kérdezem hol van,mikor jön ......
neki van egy együttese és fogok kapni egy gitárt mondtam neki ö meg azt mondta szivesen megtanitana,és ennek kurvára örültem!megamikor kiborultam egyik pénteken beültünk valahova a haverokkal akkor persze még nem volt ott csak késöbb és egész este öt vártam.Sok picsa osztálytársaim miatt borultam ki.barátnöimnek nem is mondtam mi a bajom mármint akikel voltam hanem amikor megjött a legjobb barátom neki sirtam ki magam és ö vigasztalt meg és ez tök jol eset.uj téma, szerinted brian nem lett egy kicsit beképzelt?
szia

krenato e-mail | 2004-11-04 23:05:33 | 44.
az gáz, de ha már jól vagy, akkor "semmi vész..."
Amúgy érdekel, szóval írj csak nyugodtam. Úgysem tudok magammal mit kezdeni...
na szia

Spite and Malice e-mail | 2004-11-04 11:41:36 | 43.
ö miatta a is volt rossz.mert ö nekem tetszik és fájdalmas.bocs elég hülyén irok!és tetszik az uj placebo szám?ja és ö nem tudja h nekem tetszik,de azota vagyok ilyen depreszios amiota egyszer össze vesztünk.ha érdekel majd még irok eröl csak nem akarlak fárasztani!:)remélem jobban vagy!!!
Spite and Malice e-mail | 2004-11-04 11:30:07 | 42.
de fura!én is igy éreztem magam.én ezt a legjobb barátomnak mondtam el telefonba.csak egy kicsit más hogy.nagyon deprezios volta,.fálek a fájdalomtol még a tűtöl is de már inkább kivántam.olyan hangon beszáltem a telefonba mintha elaludtam volna,azt hitte öngyilkos lettem.de nem!most jol vagyok de
krenato e-mail | 2004-10-16 01:55:20 | 41.
hát nem is tudom mivel kezdjem. suli megyeget, majdnemhogy jobban mint vártam (hogy menni fog...). Viszolnt lassan tényleg megzekkanok. Néha már tisztára örök álomvilágban szeretnék élni. Multkor már azon gondolkoztam veszek egy doboz altatót, és majd szépen... De nem vettem. Azthittem olcsóbb, és haverom azt mondta, hogy 2000-3000Ft recept nélkül. na haggyuk. nem sajnáltatom magam, egyszerűen néha úgy érzem, hogy a halál egy út, amit lehet választani/nem választani életed során. A halál nyújt neked menedéket mindenkitől/mindentől. Amúgyis miért éljek, ha mindenki egy tetves koporsóban végzi. Hogy haggyak az emberiségre valamit, pl kölkeim?! na nem. szarom le. A francba azért élünk, azért születtünk meg, mert "élni akartunk", de ez a valami nekem nem tetszik. Ez a világ csomó olyan dologra kötelez, aminek se haszna, se semmi értelme, de meg kell tenned, mert mások is teszik. nevetséges. mindenki az, én is, vagy csak én lennék hülye?! vagy csak a sok hülye miatt látom szarnak az egész világot, és keveset találkozom normális emberekkel?! valószínűleg. de ez sem szamít, mert minden mindegy. úgyis meghalsz. Célod tehát az legyen, hogy szencedésmentesen, és akkor halj meg amikor te akarsz. Amúgy meg az élet is faszság. Megszületsz, hogy aztán meghalj. Akkor mi a faszért?! Én nem kértem a halált. Vagyis inkább az életet!! Tehát mivel bármilyen jó lélek is vagy, meg fogsz halni, akkor annak sincs értelme hogy jó légy. na jó ezt abbahagyom, mert a végén még azt is megmagyarázom, amit "nem lehet". Ez az én véleményem. remélem senki nem veszi rossz néven. mármint ez inkább elmélkedés, mintsem vélemény.
Talán az lehet "szánalmas életünk" legszebb pillanata, /S egyben életcél is,hogy megtaláld "ő"t./ amikor úgy érezzük meg van az igazi. A nagy ő. Akkor lehet teljes az életünk. De csak pár pillanatig. Mert bármilyen kapcsolatot tönkretehet egy másik emberi élet, vagy csak a sors kifürkészhetetlensége. Persze a szerelem sokak szerint szép, de mégis kinek?!, mit?! jelent...?!
na de más; osztályom, nemsoká megy kirándúlni, én nem(meg még páran. semmi kedvem. inkább otthon alszok + a suliban egy másik osztályban..., vagy olvasok. Juteszembe. Most is elég sokat olvasok. Csomó könyvet rendeltem. majd az egész zsebpénzem/keresett pénzem arra megy el. Lassan a suliben sem beszélgetek el senkivel komolyabban. Egyszerűen fáradt vagyok mostanában mindenhez.
ha fárasztó voltam hát ez van. hajnali négy van, fáradt vagyok már, csoda, hogy ennyit írni tudtam. mindegy, na szia
ui: veled mi van?!

krenato e-mail | 2004-10-15 16:51:02 | 40.
na szia. mélben ugyebár nem írtam semmit, majd talán ide. most vettem észre, hogy műxik az oldal. majd írok.

Előzmény: krenato (39.)
krenato e-mail | 2004-09-07 20:06:50 | 39.
hú. oké, mondjuk mostanában nekem sincs olyan nagy írhatnékom. majd később. csá
jó punnyadást a tetű suliba.

Spite and Malice e-mail | 2004-09-07 12:36:08 | 38.
bocs,mégse tudok mindig irni de megprobálok!
Spite and Malice e-mail | 2004-08-27 14:31:25 | 37.
tudok irni akkor is.hello

krenato e-mail | 2004-08-20 23:17:07 | 36.
nem 17 vagyok. a8 leszek novemberbe. de ez honnan jött, csak nem olvastad amott a hozzászólásomat?! mert ha igen. a csákó már úgy vette, hogy 18 vgaoyk (neki mitszámít pár hónap...)
na mindegy. szar ügy. na csö
egyszer említettél egy francia intézetet, de szerintem amikor megkérdeztem mi az nem válaszoltál. szal az mi?!

jah és suliídőszakban is tudsz írni?!
na csö


Előzmény: Spite and Malice (35.)
Spite and Malice e-mail | 2004-08-20 20:29:47 | 35.
18 vagy?
nem 17?Én se akarok menni de kell(tábor)hello

krenato e-mail | 2004-08-19 22:26:25 | 34.
BASSZUS, AZ KURVA NAGY PECH. már nemazért, de tán kötelező táborozni abba a baszott suliba?! még nyári szünetvan bazzeg!!!
nah mindegy. akkor majd máskor. még úgyis "beszélünk"... cső


Előzmény: Spite and Malice (33.)
Spite and Malice e-mail | 2004-08-19 08:12:57 | 33.
26. csüt. táborba leszek mert uj suli meg minden
.

krenato e-mail | 2004-08-18 22:41:34 | 32.
aug 26. csütörtök
ja, akkor jó... ;)

nemtudom mikor megyünk oda (headbangerbe) (haverommal), de az a biztos, hogy 13:30-kor érkezünk meg a Keletibe. uátna kezdődik az összes vissza dzsászkálás. ;)
na akkor írj, hogy ott tudsz-e lenni.


Előzmény: Spite and Malice (31.)
Spite and Malice e-mail | 2004-08-18 14:01:10 | 31.
Melyik csütörtökön?Egyik scütön Szigligeten vagyok a másikon meg (a másik csütön)táborba.Nyugi tudom hol van a headbanger!:))hello
krenato e-mail | 2004-08-17 13:13:02 | 30.
a keletiben fogunk leszállni. szal oda kellene jönnöd. ha tudsz.
ha nem, akkor mi hova próbáljunk meg eljutni?! valami könnyűt mondhatnál... de jobb lenne, ha te tudnál kispestre jönni (headbanger, vagy a keletibe.)
na cső!
ÍRJ!

krenato e-mail | 2004-08-16 13:59:13 | 29.
FONTOS!
ja először csö!
aztán jövőhéten megyek fel pestre, szinte 100%, hogy csütörtökön. valszeg vonattal megyek, de lehet busszal, majd még eldöntöm.
szal vagy a keletiben leszek, vagy pedig a headbanger szaküzletnél, Kispesten az Europark mellett.
de valszeg a népligetbe is felmegyek. szal valahol ezek helyek egyikén kellene találkozni. na majd még írok.cső

krenato e-mail | 2004-08-06 16:45:03 | 28.
'háliten!
pedig már készültem perelni a postát... ;)
jah és örülök, hogy tetszik. megvagyok a "kötelezőí" családi 5napos akármivel. hát katasztrófális...
végig dögunalom...

kb egy másfél óra volt, amit igazán élveztem, aztis azért, mert csináltam egy kis balhét.
hogy mit azt majd leírom... most húzok, nem jó mapközbe netezni csak éjjel... cső

Spite and Malice e-mail | 2004-07-30 16:29:15 | 27.
ok én is csak akkor.Megkaptam!!!Nagyon nagyon jo és nagyon nagyon örülök neki és nagyon nagyon köszönöm!!!!!Amikor találkozunk oda adom a szivarokat!p
krenato e-mail | 2004-07-29 22:46:21 | 26.
nah, holnap este megyünk el. jövőhéten jövünk haza, ha addig írnál, akkor arra majd csak jövőhét végefelé todok reagálni.
na csá

krenato e-mail | 2004-07-28 22:52:53 | 25.
hmm. oké. nem azért, de azért én is kiváncsi vagyok rád... ;p
de e van. amúgy majd elmondom mi miatt nem tudtam menni... sajna. ez borította fel a fizetésem idejét.stb. gondolhatod, hogy azért már nekem sem jó ez a késlekedés, mert szar hordozható zenelejátszó nélkül... :( ha még lenne valami komoly haverom/barátom... de no.
már kurvára kellene nekem is a zsé. mert akkor találkozhatnék veled + találkozhatnánk, meg átadhatnám a dvd-t. persze ha addig nem érkezik meg...
jó kertészkedést, márha majd megint mentek.hmm. oké. nem azért, de azért én is kiváncsi vagyok rád... ;p
de e van. amúgy majd elmondom mi miatt nem tudtam menni... sajna. ez borította fel a fizetésem idejét.stb. gondolhatod, hogy azért már nekem sem jó ez a késlekedés, mert szar hordozható zenelejátszó nélkül... :( ha még lenne valami komoly haverom/barátom... de no.
már kurvára kellene nekem is a zsé. mert akkor találkozhatnék veled + találkozhatnánk, meg átadhatnám a dvd-t. persze ha addig nem érkezik meg...
hogy estél le a lépcsőn? jah és az már komoly, ha csak altatóval tudsz aludni... :(
na csö

Spite and Malice e-mail | 2004-07-28 11:39:32 | 24.
Kibirni kibirom nem az.:)Kiváncsi lettem volna rád.Képzeld leestem a lépcsön.Amugy lehet h pénteken megjon a dvd szoval nem kell agodni.:)
fura szüleid vannak.Engem sose ütötek meg csak anyám két pofont adot de apám sose azt mondja lánynak sose.Mi inkább veszekszünk.:)Mostmár jobban alszom, beszedek 1 altatot és tök jol alszom.Nyáron mindig utáltam lemenni Szigligetre de h megismertem az osztálytársamat igy várom.Addig szar volt mindig indulás elöttapám mondja olyan jo lesz h együtt a család meg majd együt szoval én meg ö majd kertészkedünk meg gyomlálok meg ilyesmi hát mondhatom elég csábito ajánlat!Na szia

krenato e-mail | 2004-07-27 22:19:08 | 23.
őő, fülész megnézte nem mondott semmit. felírt egy gyógyszert, aztmondta, ha nem múlik el, mennyek vissza 25én. amúgymeg kérdezte, hogy mitől van? apám azt mondta, hogy az orvosnak hazudjam, hogy a haverokkal hülyültem, mert képes lenne valamilyen hülyeséget is anyám nyakába zúdítani. :) faszomba. de jó is lett volna pedig ;) jah és a dobhártyámál nem talált semmi különöset. hál'istennek.
nah majd még eldöntöm. egy azonban jó hír nekem. a levelet legalább bizonyítani tudom hogy feladtam egy papírral. szal azért nem mindig a kifogás megy. csak most tényleg zsé...ügy. meg van itt még egykét hülyeség, ami az egészbe közbejött. nincs kedvem leírkálni, mert az már tényleg sok lenne. inkább majd elmesélem egyszer. legkésőbb szeptember elején) de sztem augusztus végén.addig csak kibirod. :)
csö

Spite and Malice e-mail | 2004-07-27 14:48:06 | 22.
ok.
krenato e-mail | 2004-07-26 22:50:10 | 21.
sajna cseszek tudni menni. zsé egyenlőre még mindig nincs.. bár azt írtam van, de kiderült, hogy most csak egy kis "adagot" tudna adni... az meg nem kell. majd később.
meg közbejött egy-két családi "balhé"...
de ha mázlid van, és holnap nagyon jó napom lesz, azaz az orvos azt mondja, hogy semmi komoly bajom, majd elmúlik, és ad rá valami gyógyszert, vagy mittoménmit, akkor lehet róla szó.
de ez majd holnap elválik. okés?!
nah csáó.

Spite and Malice e-mail | 2004-07-26 17:57:32 | 20.
Már kezdek jobban aludni.Mikor jösz?
Spite and Malice e-mail | 2004-07-23 12:00:08 | 19.
:)).Nem csinálok divatot a betegségröl.Nem rolad beszélek!!!
krenato e-mail | 2004-07-22 22:17:07 | 18.
hihetetlen egy csaj vagy. ;)
nem sokmindenre akarsz válaszolni... orvosnál voltál már?! jah és izé. áá, mindegy. asszem vasárnap írom meg 100%ra, hogy megyek-e, és ha igen, akkor mikor. jó időtöltést.

Spite and Malice e-mail | 2004-07-22 20:19:14 | 17.
ok.hétvégén balatonon vagyok, ird meg mikor jösz!Majd jövöhéten.
krenato e-mail | 2004-07-22 17:15:22 | 16.
ja és a levél elvileg vagy hozzád (egy kis késéssel), vagy hozzám, de meg kell jöjjön, elvégre ajánlva adtam fel.
ja és klassz, ha már valamennyire tudod a hysteria-t!
na csöv

krenato e-mail | 2004-07-22 17:09:53 | 15.
muse: asszem az összes klip megvan + 1 live felvétel(koncert...)
placebo: őőő, asszem az összes megvan amit írtál. jah és azt tudom, hogy sajna special needs nincs meg, de helyette megvan több koncertfelvételbe...
amúgymeg izé azért nem írok mégis teljes listát, mert minek. majd meglátod, és remélem amúlni fogsz... ;) nah azért annyira nem sok cucc van meg, de van 2 kis videóm, ami nagyon tetszik. nem mondom el mi van benne. majd meglátod.

jah és még mindig tartom, hogy megyek jövhéten. pestre is ("hozzád"), meg kecsóra is asszem. fülészet. a bal fülem sajna egyre rosszabb, ma este, "amikor ezt írom" zúgott eddig a legerősebben. és az a baj, hogy "alapjáraton", ha zenét is hangosan hallgatnék. nekem annyi lenne... :( hihetetlen, hogy nem koncerten, vagy hangos zenehallgatás, hanem egy-két rohadt pofon miatt. nemtom írtam-e, de lehet a dobhártyám is átszakadt. a bal fülembe. total "szét vagyok keseredve".. :((
holnap reggel megyek az orvosomhoz, az sztem ad valahova (valamelyik kórházba) beutalot. remélem nem szívom be. mondjuk már az is az lenne, ha ilyen maradna a bal fülem.
na jólvan, elég a fülemből! lássuk a te alvásbetegséged! ;)

amúgymeg gondoltam, hogy nem az miatt nem tudsz aludni, de azthittem vetted, hogy 3 mosoly ott fityegett.

jah és írhatnál valamit pl mért nem tudsz aludni?! háj


Előzmény: Spite and Malice (14.)
Spite and Malice e-mail | 2004-07-22 08:05:47 | 14.
Nem azért nem tudok aludni!Azért nem barátkozok 13 mert agyilag nem ott tart.
ne küld a listát!Ird be ide!

krenato e-mail | 2004-07-21 22:18:14 | 13.
"Most igy nyáron megismertem két lányt, leendö osztálytárs.Tök véletlenül ök is szigligeten nyaralnak."
milyen a nyaralás?!

már írtad, hogy 15 vagy, ami mért is lenne baj?! ha neked nem, akkor nekem sem... ;) [mármint hogy én 17 vagyok] ja és mihez?! még nem is járunk, meg ilyesmi. :))

amúgymeg azt talán énis megtudom érteni mért nem állsz szóba 13 évessel. mondjuk én mostanában nagyon rossz szemmel nézek mindenkire. szüleim akkora marhák, mint a huzat, de azért nem írok most le mindent, majd szóban. remélem tényleg összejön a jövőhét. lista ma estig, de lehet már ma reggel elküldöm. na szia

krenato e-mail | 2004-07-21 22:02:39 | 12.
na szia. listát holnap küldök, most sajna korán kell feküdnöm, holnap meló van... ;)
amúgymeg, hmmm. milyen ez a betegség?! nagyon fura lehet. idegesség miatt nem tudsz aludni, vagy mert, valami bajod van?!
énnekem is vannak mostanába problémáim, lehet fülészhez, dokhoz kell mennem a fülemmel egy-két szerencsétlen pofon miatt. (pont a fülemen csattant, és eleinte piszkosúl zúgott, most meg már kevésbé, de ha magas hangokat hallok(gitárgerjesztés stb...) akkor elkezd erősen zúgni. csak a bal. már egy hónapja. remélem elmúlik. majd kiderül mit mond a doki.
amúgy persze jobbulást.
jah és úgy néz ki megtudom oldani, hogy megkapjam a fizetést. azaz lehet jövőhéten tudok menni pestre. és majd akkor tali, meg ha addig nem jön a dvd, akkor majd viszek egy másikat. remélem bejön a fizetéses dolog. húú, és mért gondolsz rám?! csak nem azért nem tudsz aludni, mert én járok a fejedben?! :)))
ugyhogy holnap este 6 után küldöm a totális listát mi van meg. szia, és jó "alvást"...

Spite and Malice e-mail | 2004-07-21 20:43:57 | 11.
juj!nagyon sajnálom a kutyádat!Nekem is van.Elözö nap nem tudtam aludni, aztán kiderül még nincs!Ilyenkor zsinorba káromkodok!Ez biztos h ha nem jön meg mert pl rossz cim akkor vissza küldik?Csak h ne az legyen h se én se te.Bocs h eddig nem irtam!Gondoltam rád.Most igy nyáron megismertem két lányt, leendö osztálytárs.Tök véletlenül ök is szigligeten nyaralnak.Eltudnád sorolni milyen klipek?
36 degrees
nancy boy
pure morning
every you, every me
special k
slave to the wage
english summer rain
this picture
the bitter end
special needs
ugye ezek?
soulmates never die dvd-én rajta van mikor beszélget Brain 1 orvossal és oltást kap a seggébe!Nem semmi mi?
Szoval akkor mikor jösz Bp.?
Holnap megyek ütöt venni!Még nyáron elkezdek tanulni.Hysteria elejét tudom!:)))
Puszi

krenato e-mail | 2004-07-19 22:05:26 | 10.
a kURVA ÉDES FASSZOPÓ ANYJUKAT!!!
nemtom most mi a fasz lesz, pedig szépen feladtam. 210 rohadt pénzér. mindegy, legfeljebb visszajön hozzám, és mikor megyek pestre odaadom. amúgymeg lehet még megjön...
faszom kivan.

krenato e-mail | 2004-07-14 22:32:07 | 9.
ő, íj ha megérkezett a levél oké?! amúgy apám ma véletlen elütötte a kutyánkat. kitört egy foga, jobb lábai eltörtek (valószinűleg... mert holnap visszük korházba.) pech. az mégnagyobb, hogy láttam az egészet. rohadtúl sajnálom. ebben a házban a kutyát szeretem a legjobban. nah mindegy, elég szar volt ez a nap.
krenato e-mail | 2004-07-13 22:07:48 | 8.
szia
a telefonban elfelejtettem megkérdezni, hogy mit keresel
balatonon... nyaralás, osztálykirándulás?!
milyen?! persze lehet nem is vagy ott, csak összehasnlítottad a távolságot...
aztánmeg... mért a barátnőd címére kellett küldenem?!
milyen francia intézetről van szó? (hogy nem tudsz jönni muse koncertre?!) na jó akármizést

Spite and Malice e-mail | 2004-07-13 19:12:55 | 7.
ok

krenato e-mail | 2004-07-12 22:25:32 | 6.
őő, na a dvdd szerintem szerdára várd. van rajta jópár dolog... a dvd-t egy kis cellulozzal raganyoztam, nehogy szétizélödjön a tökja (kinyiljon)

aztán olvasd el a txt-t, amit a dvd-n találsz. na csö

krenato e-mail | 2004-07-11 20:12:34 | 5.
az nagyon jó kérdés. amint apám fizet, felmegyek diszkment venni, meg akkor találkozhatnánk (TALÁLKOZZUNK!) valahol.
a gothic metal témában nemtudom mennyire vagy otthon... hallotál már pl Entwine-t?! totál dallamos, húzosabb gitárháttérrel. igen kellemes. nem akarlak rábeszélni (útálom, ha valaki más pl haveri társaság miatt hallgatja azt amit más, és nem is tetszik neki, csak minden haverjának azt akarja mondani, hogy "Jó mi?!" szóval ezek a benyalok a másiknak/beilleszkedős barmok. mindenkinek ba akarnak vágodni) na ilyen van itt elég tasson undorító pöcsök.) nah mindegy.
jah és mindegy, majd viszek egy kis zenét, hátha tetszik... (mondjuk ha azt mondod, hallgattál már és nem jön be, akkor hagyjuk...)
csö


Előzmény: Spite and Malice (4.)
Spite and Malice e-mail | 2004-07-11 19:06:20 | 4.
Nem vagyok egy metal arc nem hogy gothic metal.
De szerintem jok az ellentétek.Nem ugy értem hogy diszkopatkány és sátánista, hanem más hogy.Remélem érted ahogy értem!Mikor jösz Budapestre?

krenato e-mail | 2004-07-11 16:34:18 | 3.
ah, de annyira azért nem. eddig neked írtam a legtöbbet... igazából abban bízok, hogy egyszer összejön valahonnan/valamikor az igazi. te eléggé normális vagy. amúgy az klassz a rekviem egy álomért filmzene nekem is kellene. nagyon tetszett. tök sokkoló volt a végén (tengerpart, meg az a zene... már végevolt végülis a filmnek, de nem tudtam leállítani, csak ültem és néztem+hallgattam. eléggé gáz volt a helyzet a végén. de ez is tette olyanná a filmet mint amilyen... )
amúgy klassz, hogy ennyit írsz, de tán nincs billentyűzeted, hogy nem a fórumra írsz... ;))
amúgy ha hiszed, ha nem így kapásból moonsorrowgirl jut eszembe akire még kiváncsi lennék... de te valahogy jobban érdekelsz. valahogytöbbet is tudok már rólad. gothic metalt szereted?! talán ez a kedvenc zenei műfajom... nemhiába (eddig kevés koncerten voltam), de a gothica 4re elmentem. most jut eszembe, hogy képeket még nem is néztem a koncertekről... majd ma éjjel keresek, és ha véletlen találok egy normálisat elküldöm. nah csöv


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.