Click to Visit
Rock - Skinhead - A Way Of Life
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

cprod e-mail | 2019-04-25 12:56:48 | 185.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions

joggy* e-mail | 2007-09-08 04:41:34 | 184.
szia
sajnos addig nem jutottam h végigolvassam a dühöngésedet, de majd egyszer ha unatkozni fogok akkor esetleg
"szarok erre az egész faszságra...csak dühítő, hogy " --> ha szarsz rá akkor mért dühit?
a többieknek: végre egy ember aki arra használja a forumot amire valo


Előzmény: KG (182.)
pantzer e-mail | 2007-09-08 01:14:38 | 183.
maradj is ott ne is gyere haza ! kutyageci

Előzmény: KG (182.)
KG e-mail | 2007-01-30 13:41:39 | 182.
szevasz ferike na ezt magyarázd meg








„jani...pont te tudod a komcsik ellen nem most kell pofázni es autót felgyújtani...20 evvel ezelőtt kellett volna...! az a lemez mar lejárt...annyi embernek van abban az országban baja mindennel...olyan sokan aggodnak sok mindenért...Te is ilyen lettel?
nekem kinőtt a hajam hála a jó égnek és szarok erre az egész faszságra...csak dühítő, hogy célnélküli emberek törnek zúznak olyanok mellett akiknek van céljuk és az ott virít Angliában igen itt az újságokban: SStetkó a nyakon! hát gratula...szerinted ők ugyanazért verik a rendőr autót? vagy ők pont azok akik tovább gondoljak ezt az egészet...és éles lőszerrel tőltött puskákra vágynak?
Jani Te miért tombolsz az utcán? van célod vele? meséld el és melled állok...ki lesz az új Magyarország vezére?mit akartok ?vagy csak úgy balhézni..mert akkor azt mondom okés...vagy ez is olyan skinhead vagyok ott kell lenni és balhézni dolog? voltunk egy helyen ott nem sokan mutatták meg amikor szembe álltak velünk, hogy tudtok kemények is lenni....és biztos volt ilyen sokszor másokkal is....
de tudod mit...köszi nem..inkább leszek kispolgár...elmegyek rugbi edzésre...dolgozni...a csajommal valahová...csinálok bárcsak ott tartanánk vagy 3 bokor göndör hajú kis csoki vanillia gyereket...bulizok a cimbikkel...es szarok arra az országra ami a hazám mert soha semmit nem kaptam tőle...a legkevesebbet is elvették: a reményem a boldogsághoz...szóval a forradalmi beszelgetést én itt befejeztem...sajnálom ,hogy nem lehettem az a hazámba és nem csinálhattam azt a hazámban amit szeretek...és mégis büszke vok arra, hogy magyar vok...túl mocskos az ami otthon folyik...és átláthatatlan számomra...inkább élek itt! azt ha fegyvert fogtok lehet megyek én is...csak nem állok melletek hanem a családomért ha kell a régi haverok ellen is! basszátok meg a céltalan örjöngést!
mai napon töröltem tagságomat a skinhead.hu-n...és minden faszságot amit tettem csináltam egykor kérem semmisnek venni...valószinű soha többé nem fogok feltűnni egy koncerten se akkor ha haza megyek se akkor ha esetleg újra otthon fogok élni...Szarok erre az egészre! szép volt jó volt...na ciao mindenkinek és harcoljatok!”


zst e-mail | 2006-02-27 22:29:00 | 181.
nem kell finomkodni! nem csak részben, de Hitler TELJES EGÉSZÉBEN jól gondolta át a dolgokat. pont az lett volna jó, ha bekebelezett volna minket! sajnálom, hogy nem valósult meg az álma, így a világ nyakán maradtak a ZSIDÓK, köztük 15 millió magyarral!!! :)))
88!
UNTERSTURMFÜHRER COLUMBO AUS L.A. POLIZEI!!!!
DEUTSCHLAND, DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!
:DDDDDDD


Előzmény: Bomber (180.)
Bomber e-mail | 2006-02-23 21:58:17 | 180.
Na erre már csak én is írok!Én nem vagyok skinhead!
Magyar vagyok és szeretném megvédeni ami az enyém!
Utálom a cigókat de azért amilyenek.Nem vagyok náci de Hitler jól gondolta amit tett részben.A világuralmat elvetem hisz szerintem minket is bekebelezett volna.De felismerte hogy a zsidó és cigányok,melegek na meg a többi féle-fajta nem okés a világnak. Nézd meg zsidó háborúk mindenfele.A terroristák zsidók az amerikai politikusok 75%-a is zsidó.Ők irányitják amerikát!És irányitani akarják a világot.Én még normális cigánnyal nem találkoztam.
Az a fasza ha rock feszkó van itt kunszenten akkor nincs egy se kin az utcán.Most március 17 vagy 18-adikán kárpátia koncert lessz!Na nem jönnek ki.Amúgy most épűlt sportcsarnok A kérpátiakoncertet nem engedik be de jövöhéten cigánybál lessz!Mindenki pártolja őket pedig az egész országot tönkreteszik.A mi pénzünkből élnek(segélyek, munkanálküli szocpol"cigánykölcsön felénk"
Na inkább nem szaporítom a szót Pusztuljan az összes!

mod e-mail | 2004-05-05 07:06:19 | 179.
Szeged környékén élek. A ,,fehérek,, közt is van 1-2 faszkalap (sőt, nem is kevés) De mint mondtam, nem a ,,szín,, alapján osztályozok...hanem tettek alapján...

Előzmény: Thomas (176.)
Odal e-mail | 2004-05-01 23:06:20 | 178.
A "szkinhed" kifejezést rövid "i"-vel kell írni, ha már "magyarítod".

Előzmény: _olgA_ (171.)
Nikkelbolha e-mail | 2004-04-30 19:24:10 | 177.
"rohadt szkínhedek!!
csak ennyit tudok hozzáfűzni..."

na ettől kész vagyok....


Előzmény: _olgA_ (171.)
Thomas e-mail | 2004-04-28 16:09:03 | 176.
Mi alapon feltételezés? (nyugi, tudom a választ, de azért áruld el te)
nem találkoztál? Mondd, hol élsz?
ahogyan viselkednek? ilyen alapon a "fehér embert" nem kéne gyűlölni?


Előzmény: mod (175.)
mod e-mail | 2004-04-28 06:43:17 | 175.
Például cigány...ez csak egy feltételezés. Egyébként nem azért utálom őket, mert azok amik, hanem ahogyan viselkednek.(mivel normális cigánnyal nem igen találkoztam...annál inkább normális néger emberkével. Igaz eddig csak egy ilyen emberkét ismerek.

Előzmény: Thomas (174.)
Thomas e-mail | 2004-04-27 10:12:34 | 174.
"Talán van benned egy-két vonó, mi?"
ennek van valami jelentősége?


Előzmény: mod (173.)
mod e-mail | 2004-04-27 06:16:59 | 173.
Igen? Meg tudod indokolni miért? Talán van benned egy-két vonó, mi? Egyébként nem itt kéne pofázni. Elvileg aki nem ide tartozik, ne pofázzon, hanem nyisson egy "utálom a skineket" kategóriát...vagy menjen vissza kapálni!!!!!!!!

Előzmény: _olgA_ (171.)
Thomas e-mail | 2004-04-25 15:20:00 | 172.
nyugodj meg, tőled senki nem vár többet, egy hangyányival sem.

Előzmény: _olgA_ (171.)
_olgA_ e-mail | 2004-04-25 14:16:47 | 171.
rohadt szkínhedek!!
csak ennyit tudok hozzáfűzni...

mod e-mail | 2004-04-20 06:02:04 | 170.
Ahhelyett, hogy itt osztod a többieket, miért nem mész ki az UTCÁRA és ott jártatod a pofádat!!!!!!! Mivé lesz a világ az ilyen faszoktól...

Előzmény: elkapunk (168.)
Nikkelbolha e-mail | 2004-03-25 17:06:07 | 169.
vedd már észre magad baszki, és ne írjál hülyeségeket. már egy ideje figyelem a működésedet ebben a szobában, de ez mostmár picit sok.
ha én bemegyek egy szobába, az a minimum hogy elolvasom az előzményeket, és miután levontam a következtetéseket, a témához kapcsolódóan kifejtek valami véleményt, nem úgy hogy megnézed a topic címét, és leírod ami eszedbe jut róla. és vagdalózol mindenféle általános közhellyel.
bazmeg olvasd el és fogjad fel amiket előtted írtak jópáran, az első hozzászólástól fogva. vagy maradj kussban


Előzmény: elkapunk (168.)
elkapunk e-mail | 2004-03-25 07:28:46 | 168.
Drága kopasz seggfej elvtársak,
Ha donthetnék a sorsotokban,
Már rég fübehereptatok volna,

Na jó nem bántok senkit,
Legyetek jók és nem verekedjetek olyan
sokat mert lehet hogy ti is kaptok és
még nagyobb seggfejek lesztek.
Na jó udv rasszita seggfejek.
Tarkiba váglak Hátulrol.

mod e-mail | 2004-03-24 08:19:18 | 167.
Érdekes...ömlik a pofádból a vetőmag...bár költő vagy...DE PARASZT!!

Előzmény: elkapunk (163.)
v.o.n. e-mail | 2004-03-21 16:36:30 | 166.
ezt a derűs hangnemű versikét nekem írtad?

Előzmény: elkapunk (163.)
Odal e-mail | 2004-03-20 01:30:13 | 165.
Mi ez? Valami idézet?

Előzmény: elkapunk (163.)
dead soul e-mail | 2004-03-18 18:36:13 | 164.
'Kicsit undoritoak vagytok
de nem baj nem azért mondom hogy baj csak ugy'

vazz, de kis bájos:)


Előzmény: elkapunk (163.)
elkapunk e-mail | 2004-03-18 07:27:05 | 163.
Udv minden Rasszista seggfejnek,
Tudjátok vissza kéne térnetek,
az anarchya gondolatához,
És ráállni arra nem itt verni
a melleteket és elverni minket
rendes embereket. Kicsit undoritoak vagytok
de nem baj nem azért mondom hogy baj csak ugy.
Tehát Felejtsétek már el az a buzi Horrogkeresztet
és legyetek emberi lények.
Nem azért de 200kg dagat kopasz buzit ugy oszerugdosom hogy belepusztul. Pusztuljatok:)

mod e-mail | 2004-03-09 07:17:11 | 162.
Üdvözöllek benneteket! Mostanában tévedtem a fórumba. A véleményem: Lehet, hogy vannak RASSZISTA beütésű kopaszok, lehet, hogy vannak kevésbé rasszisták, de a lényeg: kopaszok! És nekik össze kéne tartani, nem pedig basztatni egymást...az eltérő nézetek ellenére. Mert legalább legyen 1 csoport ebben a rohadt országban, ami kivétel a többi szar embercsoport közt, akik morognak egymásra. Én nem vagyok se bal, se jobboldali, se rasszista. Bár 6 éve én is heil-oztam, de mára megértettem a skin-lét lényegét: összetartás, testvériség, hazaszeretet...Oi!

Előzmény: Szabi (1.)
Odal e-mail | 2003-12-25 16:20:21 | 161.
"Mellesleg szerintem gyakrabban kötnek bele a cigányok a skinheadekbe" Na igen, eddigi életem során előfordult már ilyen szituáció is... :)

Előzmény: wotan (157.)
v.o.n. e-mail | 2003-12-23 11:22:06 | 160.
sztem elég egyértelmű, hogy nem vagyok az.

Előzmény: klotild (154.)
v.o.n. e-mail | 2003-12-23 11:20:40 | 159.
üdv.

úgy tűnik, a mozgalom eddig se mutatott fel túl nagy eredményeket (kivéve a "rettegett" hírnevet, ami mindenképpen pozitívum, de sajnos nem mondhatnám, hogy kiérdemelték, inkább a másik oldal harcolta azt ki nekik, amikor a tömegekbe súlykolták a gyűlöletet és a félelmet), gyanítom, hogy eztán se fog. emiatt nem is fáj majd túlzottan érte a szívem, amikor néhány éven belül végleg eltűnik. jön majd helyette valami más, valami még haloványabb, még toleránsabb, még depressziósabb kis pöcsökből álló képződmény, mivel a szülőknek gyerekenként csupán egy pszichiáterre fogja futni (az EU-ban minden családnak jut majd ingyenpszichológ' hehe), aki azér' nem tölti ki teljes mértékben a cseperedő fiatalember lelki életét (csak majdnem hehe)

amúgy a cimborádnak igaza van, a rendíthetetlen bátorság valóban előfeltétel kellene hogy legyen (akár vmiféle tűzpróbát vagy egyéb beavatásfélét is lehetne alkalmazni hehe... ma már legfeljebb annyi a "próba", hogy tűri, ahogy a többiek rendszeresen seggbekúrják), de a fegyelem legalább ennyire fontos. a harcos ne egy zabolátlan ösztönlény, egy sebzett állat legyen, hanem hű és fanatikus katonája az elveknek. ezért van szükség -ahogy mondtad- vezetőkre (bár az "értelmiségi" kifejezés eléggé megfekszi a gyomromat a felvilágosult, polgári zamata miatt), akik szellemi felsőbbséggel rendelkeznek (így az eszmei háttér mélyebb, tradícionálisabb gyökereit is látják), de a harcos kaszt követelményeinek hasonlóképpen eleget tesznek. bár a számuk kétségtelenül eléggé megcsappanna, viszont komoly tekintélyt szerezhetnének maguknak.

mindezt nyilvánvalóan ellehetetleníti a rózsaszín dögvészként terjedő liberális demo(no)krata basztardizáció, amelynek köszonhetően (sok-sok közös videózás, számos kávéházi lelkirizsa és faszverés eredményeképpen) az immár felvilágosodott fiatalok rájöttek, hogy a fehér fűzőt a bandán kívül voltaképpen egyáltalán nem tekintik megnyerő dolognak, így már "nyilván" sokkal nagyobb lázadás szimplán beilleszkedni a társadalomba és helyet foglalni a többi lázadva bégető bárány között.


Előzmény: Odal (156.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-12-20 09:12:31 | 158.
jaj istenem ez a nem szabad cigányt mondani hanem romát ez olyan nevetséges...

Előzmény: wotan (157.)
wotan e-mail | 2003-12-19 20:53:35 | 157.
hmm..
Érdekes ez a fórum.
Aki boneheadekről magyaráz, annak ajánlom hogy keresgéljen a neten, mert találhat olyat hogy a pankok eredetileg jobboldaliak voltak (bár az tényleg valami szánalmas amit manapság panknak nevezünk. koncertek után felboritott kukák és a saját hányásukban fetrengő lázadók. nevetséges.)
Mellesleg szerintem gyakrabban kötnek bele a cigányok a skinheadekbe (akik nincsenek társaságban) mint forditva.
elnézést a szóhasználatért akit sért a "cigány" kifejezés.

Odal e-mail | 2003-12-12 03:13:43 | 156.
"így már világos, miért látok közöttük annyi cselekvésre képtelen gyáva férget, aki a társasága nélkül egyből összeszarja magát, aztán "várjálbeszéljükmeg" és "nemakarokbalhét"."

Ez azért van, mert a fiatalok kopaszok döntő többsége lelkisérült, tudatlan és gyáva faszokból áll, akik akkor érzik erősnek magukat, amikor legalább 3:1 arányban többségben vannak, egy szóval az emberanyag mostanában egy nagy szar.
A múltkor egy régi cimborámmal beszélgettem erről a dologról, aki azt mondta, hogy skinheadek között két típusú emberre lenne szükség: a harcosra, aki ugyan nem túl értelmes, de ha kell, nekimegy a betonfalnak is és az értelmiségire, akinek a szervezés, kapcsolattartás, stb. a feladata, azonban ez ma szinte teljesen hiányzik, mert a fiatalok (akik a nagy többséget alkotják) általában egy harmadik kategóriába (gyáva és buta) tartoznak és csak az interneten hősködnek. Ez van.


Előzmény: v.o.n. (153.)
Odal e-mail | 2003-12-12 03:02:51 | 155.
Hát, mindenesetre -szándékaid ellenére- nekem úgy tűnt, hogy a Skinbomb tulajdonképpen egy balos propagandafüzet, bár tény és való, hogy a tartalma legalább érdekfeszítő volt (még akkor is, ha rengeteg dolgot teljesen máshogy látok).
Igazából kíváncsi lennék, hogy mit is szóltak volna a Dudásék egy hasonló fanzine felkéréséhez egy interjúhoz. Szerintem még az is elképzelhető, hogy egyszerűen közölték volna, hogy "Mi nem skinheadek vagyunk, hanem nemzeti rockzenészek!", mint ahogy ez jópár régebbi magyar oi! bandával is előfordult már (szeretik elfelejteni, hogy honnan jöttek). Bár, ki tudja...
Azzal a hozzáállással személy szerint egyébként nem is lenne problémám, amikor azt mondjátok, hogy "NEM MINDEN SKINHEAD RASSZISTA!", ezt el tudom fogadni, a ti dolgotok, hogy minek valljátok magatokat, viszont az már egy kissé zavaró, amikor némelyek meg akarják nekem magyarázni, hogy én tulajdonképpen nem skinhead, hanem bonehead meg franc tudja, mi vagyok és békát akarnak beszélni a hasamba. Hadd' döntsem el ÉN azt, hogy mi is vagyok, ne mások akarják azt nekem elmesélni (főleg, hogy egyenlőre még ráadásul a "boneheadek" -azaz mi- vagyunk többségben és a legtöbbünk nem tegnap óta tartozik a "mozgalomba"). Ezért is írtam be ide, mert egyrészt akartam egy kis vitát provokálni ezügyben, másrészt szeretem bosszantani az embereket. Be kell valljam, hogy arra számítottam, hogy majd jól beígéritek, hogy szétveritek a fejemet, meg egyebek (utána meg jót élcelődtem volna rajtatok), de én is örülök annak, hogy végül normális hangnemben tudunk értekezni.
Ja, gondolom, hogy vicces lehet olvasni ezeket a "szétverem a fejed, te kis geci!" beírásokat (gondolom azóta sem történt semmi), én is mindig jót röhögök rajtuk. Magam részéről úgy vélem, hogy az internetes hőzöngésnek semmi értelme, mert trágárságokat mindenki tud írni, sőt, kifejezetten gyáva dolognak tartom az anonim fenyegetőzést/anyázást (ráadásul nem csak a beírót, hanem másokat is lejárat ez a stílus), ezért igyekszem kerülni az ilyesmit.
Veletek szemben egyébként sincs sok értelme az erőszaknak, mert hiába verünk meg titeket, attól még nem fogtok mást gondolni (csak elmélyülnek az ellentétek), ráadásul szerintem az underground szubkultúrák fő feladata -politikai beállítottságtól függetlenül- nem az egymás elleni harc, mert abból csak azoknak van haszna, akik ellen küzdünk. Manapság olyan időket élünk, amikor a radikális bal- és jobboldal ugyanazon ellenség ellen harcol, így -akár tetszik, akár nem- egy oldalra keveredtünk.
Persze, köztünk sokan nem így gondolják a dolgokat és sajnos tényleg bőven vannak agyatlan emberek is sorainkban (bár hozzá kell tennem, hogy a butaság nem csak "ránk" jellemző, gyakran találkozok vele a "másik oldalon" is).


Előzmény: Ferike69 (152.)
klotild e-mail | 2003-12-08 21:25:02 | 154.
OI! HA BŐRFEJÜ VAGY AKKOR ÍRJ LENNE PÁR KÉRDÉSEM

Előzmény: v.o.n. (153.)
v.o.n. e-mail | 2003-12-06 14:25:24 | 153.
hát ez meg mi a szar?

"Sajnos igazad van itthon mindig is jelen volt a Rasszizmus és az extrém jobboldaliság a skinhead mozgalomban"

igazán?
szkinhed szeretetszolgálatot esetleg nem akarsz alapítani?

vagy "rózsaszín karácsony" segélykoncertet szervezni az "éhező"(= saját mercédeszt nélkülöző) cigánygyerekekért?

szerintem összetéveszted a bőrfejűeket a gourangás kopaszokkal, vagy tévednék?

netalán tényleg ennyire elkorcsosult volna ez a mozgalom (vagy ezek szerint eredetileg is az volt?), hogy átment langymeleg, a tarka mezőn kéz-a-kézben futkorászó, virágszedegető, felvilágosult-értelmiségi világpolgárokból és "elvontalternatív", "a szélsőségeket és a konfliktusokat okosan, jólnevelten elkerülő" kis buzeránsokból álló teadélutános baráti körbe?

így már világos, miért látok közöttük annyi cselekvésre képtelen gyáva férget, aki a társasága nélkül egyből összeszarja magát, aztán "várjálbeszéljükmeg" és "nemakarokbalhét".

szóval ugyanarról beszélünk?


Ferike69 e-mail | 2003-12-05 10:35:52 | 152.
Persze lehetséges, hogy érződik benne, de a korai Skinbomb-ok mind mind 60-as és 70-es évekbeli skinhead fanzinek, könyvek és megemlékezésekből lettek átfordítva...legtöbbjét első kzből fordítottam át, tehát ezek legtöbbje azoknak az embereknek a hozzá állását tükrözik, illetve az egyéb cikkek az enyémeket, de mint mondtam ezért is akartam a Skinbomb befejezésénél, még 2 olyan fanzinet kihozni, amiben jobbosok extrémisták is ...kerülnek előtérbe, míg az utolsóban a SHARP - RASH jelenlegi képviselői...tehát az lett volna a cél, hogy minden skinhead irányzat, stílus szerepeljen a fanzineben, ezzel is bemutatva, a skinhead stílus sokoldaliságát és ezzel is átfogni a skinhead mozgalmat...sajnos nem sikerült...ez leginkább az én hibám...hogy a főhangsúlyt túlságosan is az antinácizmusra fektettem, lehet többet és jobbat értem volna el, ha ezt nem hangoztatom annyit...de hát ilyen vagyok...
Sajnos igazad van itthon mindig is jelen volt a Rasszizmus és az extrém jobboldaliság a skinhead mozgalomban, bár szerintem ahogy hallottam idősebb csókáktól a Dudás csoport eléggé tisztában volt a skinhead dolgokkal már akkor is...szóval nem voltak agyatlan boneheadek, mint a legtöbb mai kisnáci...

De mindenesetre azt továbbra is szeretnénk folytatni a www.uniteandwin.ini.hu oldalon, hogy a skinhead ne legyen egyenlő a neonácival...hanem igenis terjedjen el az igazság is erről a mozgalomról, hogy NEM MINDEN SKINHEAD RASSZISTA! Sőt...

AMúgy jó veled dumálni erről Odal, legalább Te nem azzal zárod hozzászólásaidat, hogy így és úgy el leszünk verve...stb. mert az már annyira nevetséges, hogy minden jobboldali extrémista kopasz ezzel zárja a sorait, hogy komolyan mondom, már nevetni támad tőle kedvem ha olvasok valahol egy ilyen beszólást...legalább Te nem vagy agyatlan az agyatlanok között! :)

Oi! Oi! Skinhead Get Your Haircut!


Előzmény: Odal (150.)
Fashionface e-mail | 2003-12-04 21:50:36 | 151.
a skinheadekkel szemben olyan erős előítéletek vannak világszerte,mintha nem is emberek lennének.
Odal e-mail | 2003-12-04 19:14:49 | 150.
Szóval a Skinbombot te erdetileg politikamentesnek szántad? Hát, ne haragudj, de nekem nem az volt az érzésem, amikor a kezembe került a 'zine. Én erős baloldali beütést feltételeztem a háttérben.
Másrészt -privát véleményem szerint- a skinhead mozgalom valóban politikamentesnek indult, de mára több irányzatra szakadt és megjelentek a politikailag orientált kopaszok is, akiknek a létét nem lehet egy egyszerű "Ti nem is vagytok kopaszok!" felkiáltással semmibe venni, ráadásul itthon a jobboldaliság (és a rasszizmus is) a kezdetek óta jelen van a mozgalomban.


Előzmény: Ferike69 (149.)
Ferike69 e-mail | 2003-12-04 11:12:07 | 149.
Hello Mindenki!

Oi!Kor egy jó zenekar szerintem, én hallgatom néha a dalaikat, mert szerintem az egyetlen olyan magyar jobbos skinhead zenekar, akik tényleg nem akartak egyesülni a neonácikkal...Odal erről hallottam, sőt voltam olyan Oi! kor koncerten ahol Dudás ezt szóvá is tette...

AF - Warzone - NYHC Skinheadek:

AF - Warzone mind mind jobboldali skinheadek voltak, és antirasszisták, ahogy a Madball tagjai is, ugye ők votlak a híres neves Doc Martens Skinheads banda tagjai, egy rohadt nagy darab feka skinnel az élen...
Skinhead kultúra és a jobb-bal dolog...a legtöbb skinhead ahogy olvasom a korai 60-as és 70-es évekbeli írásokat, igencsak hajlottak mindkét irányba...Hazafiak voltak nagyon erősen ugyanakkor szocialista beállítottságuak, munkás osztálybeliek...Viszont a skinhead mozgalomban mindig is háttérbe szorult azt hiszem a politikai véleményezés, sőt sokat beszélgettem barátaimmal ismerőseimmel, akik nem most kezdték ezt a dolgot és arra kellett rájönnünk, hogy okés itt vagyunk legtöbbünk már több éve sőt 10 éve skinhead...ha összejárunk szórakozni akkor minden témáról beszélgetünk de ami biztosan nem kerül asztalra az a politika...miért? Mert egy kalap szar az egész és ha belefolyunk akkor mi is csak egyek leszünk a bödönt körül álló szarkavarók közzül...köszi inkább nem kérünk...Amikor elkezdtem a Skinbomb fanzinet csinálni az volt a célom, hogy minden skinhead stílust bemutassak vele, nem csak a redskineket, hanem igenis a jobbosokat is...ezért szerettem volna összehozni interjút Dudással , Magozott Cseresznyével is...ahogy csináltam redskin csapatokkal is...közben viszont rájöttem valamire...Skinhead vagyok, meg volt a saját utam ahoz, hogy eljussak ide, annak érzem magam most is, és az leszek szerintem ezután is...vannak nekem is barátaim akik jobbosok, és ki merem jelenteni, hogy nagyobb antifasiszták mint bármelyik anarchista kis punk vagy redskin..vannak redskin ismerőseim is...jól érezzük magunkat együtt, jót sörözgetünk, jót bulizunk a zenéinkre, amit nem szeretünk az a RASSZIZMUS - POLITIKA! Észre vettem saját baráti körömben, ha szóba kerül valami akár jobb akár baloldali téma vagy csak a napi politika...rögtön egymásnak esik a társaság...a POLITIKA a legnagyobb szar ami létezik! A politika tette szarrá a skinhead mozgalmat..és az a véleményem a meglátásom, hogy sem én sem a barátaink legtöbbje nem kíván ebben részt venni...mert hülyeség...meg van mindegyikőnknek a véleménye a dolgokról és ez szerintem nem skinhead kiváltság ,hanem egy normális ember aki ebben a szarban él, annak van a körülötte lévő szarságokról véleménye, szóval ennyit erről a skinhead történelemről, ami ha szóba kerül akkor mindig a politikához lyukadunk ki!

SKINHEAD A WAY OF LIFE és nem kibaszottt jobb vagy baloldal!


Előzmény: Odal (148.)
Odal e-mail | 2003-12-01 16:58:52 | 148.
Ezen nem csodálkozom. Akadnak szép számmal idióták köztünk, főleg a fiatalabbak között, akik még az élő fába is belekötnek, ha többen vannak az ellenfélnél (ha nem, akkor meg menekülnek), de ha megkérdezik tőlük, hogy mit is akarnak elérni, mik a céljaik, csak makogni tudnak. Erre nem is vagyok valami büszke, de sajnos hozzátartozik az igazsághoz. Az ilyenektől nem csak ti, de én is hányni tudnék.


Előzmény: Nikkelbolha (146.)
Odal e-mail | 2003-12-01 16:52:05 | 147.
Igen, ezt el tudom képzelni. Példának okáért volt anno' egy Oi-kor nevezetű zenekar ithhon (feltételezem ti is ismeritek), akik jobboldaliak voltak, nacionalisták, de nem tűrték meg a koncerteken a "lengetős" (ti. neonáci) bőrfejűeket, szóval el tudom képzelni, hogy az AF kopaszok között is vannak hasonlóak.

Előzmény: Thomas (145.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-12-01 12:54:39 | 146.
hát sajna én csak olyanokba botlok mindenhol...

Előzmény: Odal (143.)
Thomas e-mail | 2003-12-01 01:19:49 | 145.
Félreértettél (vagy csak én fogalmaztam hülyén), szóval, jobboldali AF skinheadeket.

Előzmény: Odal (144.)
Odal e-mail | 2003-11-30 23:52:38 | 144.
Igen, valóban ismerek én magam is olyan jobboldaliakat, akik antifasiszták, sőt, baloldali antikommunistákat is ismerek.

Előzmény: Thomas (142.)
Odal e-mail | 2003-11-30 23:50:46 | 143.
Hát, köszönöm. Az "átlag fajtám" sajna' tényleg nem egy IQ-bajnok, ezt látni a hozzászólásaik szellemi színvonalából, de nem mindenki gyökér köztünk sem.

Előzmény: Nikkelbolha (141.)
Thomas e-mail | 2003-11-30 20:33:56 | 142.
Itt azt hiszem a Skinbombos srácokon kívül senki nem vallotta magát skinheadnek.
Meg jó lenne elfelejteni ezt a baloldal/jobboldal baromságot, vanak ismerőseim, akik jobboldalinak valják magukat, emellett antifasiszták.


Előzmény: Odal (136.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-11-29 21:12:45 | 141.
hát ha úgy gondolod akkor nem:) mindenesetre értelmesebb vagy az átlag fajtádnál. első hozzászólásaidból nem gondoltam volna.

Előzmény: Odal (140.)
Odal e-mail | 2003-11-29 20:05:02 | 140.
Hát, akkor ne haragudj, de azt kell, hogy mondjam, hogy ne is vitatkozzunk. Valószínűleg úgy sem tudlak meggyőzni az igazamról.

Előzmény: Nikkelbolha (138.)
Odal e-mail | 2003-11-29 20:02:25 | 139.
Hát, ilyen anyázós szöveget én is tudok írni. (Dacára annak, hogy az internetes vitézkedéssel nem értek egyet és nem vagyok netnáci sem.)Igazából magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt, ha ilyen dolgokkal "érvelsz". Én csodálkozom is rajtad, hogy ilyen dedós stílusban írogatsz, az ember azt gondolná, hogy a "náci bunkókat" az értelmi fölényetekkel akarjátok legyőzni (ha már fizikailag nem megy), ezek után tessék... Figyelj, írj még pár ilyet, hadd' kacagjak!

Előzmény: (máté)PE (137.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-11-29 18:00:33 | 138.
nem vagyok se skinhead se "szakértő" :)

Előzmény: Odal (136.)
(máté)PE e-mail | 2003-11-29 15:56:27 | 137.
az viszont hogy biztos te egy netnáci vagy,aki egy nyomorult görbehátú szemüveges fasz.Te a "nagy" csordába a szórólapokat,meg a netes reklámanyagot intézheted,ráadásul a többiek még a biológiai szükségleteiket is rajtad végzik el.bunkó voltam,nem kérek bocsánatot

Előzmény: Odal (136.)
Odal e-mail | 2003-11-29 13:03:20 | 136.
Úgy hiszem, hogy nem Te vagy az, aki illetékes abban, hogy kioktasson engem a témában. Azért, mert elolvastad azokat az írásokat, amiket a baloldaliak a skinheadmozgalom tömegbázisának elbizonytalanítása végett írtak meg, még nem jelenti azt, hogy az igazság birtokába kerültél. Biztos vagyok benne, hogy nem is ismered ezügyben a mi álláspontunkat, és nem is vagy rá kíváncsi, így azonban a dolog egyik felét ismered csak (szembe velem, aki azért legalább utánajárt a másik fél véleményének is).
Én nem vagyok büszke arra, hogy a Dudásék levertek embereket. Arra kívántam csak rávilágítani, hogy ahhoz képest, hogy mekkora a szátok ilyen "skinhead történelmi" kérdésekben, pár éve még nyomotok sem volt, most pedig már elmesélitek nekünk, hogy ti mennyire "eredeti skinheadek" vagytok.
Tök vicces, amikor úgy beszélsz a 30 évvel ezelőtt történt, általad csak mindenféle balos sajtótermékekből ismert dolgokról, mintha te is ott lettél volna. Tények? Haha. Miért vagy abban olyan biztos, hogy csak neked lehet igazad?
Tényleg, Te skinhead vagy egyáltalán, vagy csak valami "szakértő"?


Előzmény: Nikkelbolha (135.)

1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.