Click to Visit
Rock - Subscribe
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

warheart e-mail | 2003-12-16 14:42:38 | 77.
Csű! Van valakinek valamilyen Subscribe hanghordozója? Mi rendeltünk még régebben, de nem küldtek azóta se semmit. Már nem is várom!
Ja és egy kérdés: több képen is láttam, hogy a kézfejükön egy kör van. Az jelent valamit, mert rajtuk kívül én még senkin nem láttam ilyen jelet! Gondoltam arra is, hogy ők nem xxx-esek, hanem körösek. Isznak, cigiznek és (a legegyszerűbb) szívnak. Persze ezt nem gondoltam komolyan. Én lepődnék meg a legjobban ha valami ilyesmit jelentene! :)
Ja és Hybrid-je valakinek? Igaz még csak 1szer, a Wantedon láttam őket, de ott megtetszett a zenéjük.

Norka* e-mail | 2003-12-12 13:56:23 | 76.
Csumpi!
DEC.13 Marco Polo:
19:00 VELVET STAB
20:00 SUBSCRIBE !!!!!!!!!!!!!!!
21:00 INSANE

HAJRÁ! :)
<3

fugger e-mail | 2003-12-10 00:36:12 | 75.
December 12-én

MIND THE GAP,
P.o.t
Muerte

stb. koncert lesz a Vöröslyukban.

21h-ig a belépés INGYENES!!!!!!!!!!!!

Norka* e-mail | 2003-12-06 14:40:16 | 74.
a Gödör partyról beszélsz? nem voltam,csak a barátnőm,de állitolag eszetlen jó volt!
hát hiába! ezek a subfiukák...
<3 :)


Előzmény: Grizon (73.)
Grizon e-mail | 2003-12-06 13:59:09 | 73.
Valaki volt a Rage Aganist the Machine-os Sub-bulin?Milyen volt?
Norka* e-mail | 2003-12-05 20:12:38 | 72.
jéééézus mit látok??? :) csak nézegetem a zeneoldalakat erre...subscribeba ütközöm! nem mondom! kellemes meglepi! :) látom már te is felfedezted Etilke(subdobos:) <3
bár amint látom elég ritkások a beirások! ez természetesen nem minősitheti eme csudicsiribiri együtteseteket!:) na csók..ide még benézek!
üdv 1 egyszervolt subhercegnőtől :)
puszics!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 <3 <3

-subdobos- e-mail | 2003-09-15 15:22:56 | 71.
Szevasz!!!
Szeptember 19.(Péntek) KULTIPLEX
-Very Bad Things
-Subscribe:
-Cheesy(NL,Freaky metal from Amsterdam)

Kapunyitás:20h,Beugrós:900HUF
Háp!
Subcrew:

fugger e-mail | 2003-07-06 09:59:42 | 70.
Sziasztok! Július 8.-án a MIND THE GAP, SUBSCRIBE, Childhood koncert lesz az A38-as állóhajón!! (zöldpardonnal szemben)


A belépés INGYENES!!!!!!!!!!!


kezdés: 20h-kor

-subdobos- e-mail | 2003-06-12 20:27:08 | 69.
Jún.15(vasárnap)14h
SportSziget,SummerJump színpad
Subscribe: Szauna metal party!!!
Strandpapucs,naptej és fürdőruha kötelező!!!
Subs:

-subdobos- e-mail | 2003-05-21 18:07:59 | 68.
Tsákány!
Koncert ajánló:
Május 27.(Kedd) MarcoPolo (BP. VII.ker Nyár u.6)
-Subscribe:
-Locomotive (Cseh banda,betonkemény metál durvulat,olyan Soulfly/MachineHead féle vonalon,A 2000-re Soulfly és MachineHead turnén előzenekar)
-Cancelled (Holland banda,Snot/System/Tool hatásokkal)
-Dimension7 (Szintén Holland,nehezen behatárolható,extreme,progresszív,ritmus/téma forgós metál zene,valahol a CoalChamber és a Mesuggah sötét zenéje között!Szintén Soulfy és MachineHead előzenekar!Iszonyat!!!:D )
Start:18h End:23h beugrós:1000ft
Minden metál fanatikusnak kötelező!
Subcrew:

-subdobos- e-mail | 2003-04-08 19:49:12 | 67.
Április 12 Cultiplex(1092 Kinizsi u.28)

Nagyterem:
Trottel stereodream experience
Embryo(D)
SUBSCRIBE:

Kisterem:
-Dj.Beata Pozitiva(eklektikus set from the original diva,London-Berlin-Budapest,:dance,industrial,bass&drums)
-Izzy+Kole(Kanadai punk lounge partybeat)
-Keszthelyi Imre(TilosFm)
Start:22h
beugrós:800ft
Subscribe team [smoke]

Grizon e-mail | 2003-03-27 15:01:03 | 66.
De, ők azok q:-))Még elég kiforratlan a zenéjük, a gitáros csajok nem épp virtuózok(viszont jól néznek ki q;-)), számonként kért akkord megvan...Az énekes csajok sztem nem rosszak, főleg a mély, aki a magast énekli néha még csúszkál...A basszusgitárosról meg csak jót, mert ismerem Nórikát q:-)Mellesleg sztem a legtehetségesebb az egész bandában, elfogultság nélkül...Nézd el nekik hogy szerencsétlenkednek, nagyon új zenekar, a pecsás konci kb az 5, koncertjük volt, szóval még elég tapasztalatlanok...

Előzmény: blind_ (65.)
blind_ e-mail | 2003-03-26 23:30:17 | 65.
A Blandish az a zenekar amelyik csajokból áll (kivéve a dobost)????? Mert azok kurvaszarok, vazzzzeeee!!! Semmi pénzt nem érnek meg! Tök egyszerű az egész, szal szar!!! :D
-subdobos- e-mail | 2003-03-26 23:11:39 | 64.
ZSír!Gyertek csak sokan metálkodni egy picit!:)
Grizon e-mail | 2003-03-25 11:37:09 | 63.
+kuksizom q:-)

Előzmény: Thomas (62.)
Thomas e-mail | 2003-03-24 16:44:16 | 62.
Meg a vasárnapi programod is (legalábbis remélem, lsd.: Hardcore topic).
;)


Előzmény: Grizon (61.)
Grizon e-mail | 2003-03-24 14:43:19 | 61.
Köszike, megvan a szombati programom q:-)

Előzmény: -subdobos- (60.)
-subdobos- e-mail | 2003-03-24 14:34:19 | 60.
Aktuális koncert:
2003.03.29(sat.), Budapest, Marco Polo:

INSANE
SUBSCRIBE
Blandish
gloaming

t ickets: 690FT
start: 19h

afterparty: Dj. Pap-Z(Korn, Slipknot, System Of a Down, P.O.D. stb)
Mindenkit szeretettel várunk!
Subs:

-subdobos- e-mail | 2003-03-05 21:03:21 | 59.
Hey hey!
Március 8.szombat Wigwam
Superbutt
Subscribe:
info:www.subscribe.musicpage.com

Dasha e-mail | 2003-02-27 20:40:41 | 58.
Kis reklám, Manikin Faint számokat tölthettek le a
http://www.hszk.bme.hu/~bs337/ oldalról.Feltörekvő zenekar, szerintem érdemes belekóstolni a zenéjükbe!

booboospunch e-mail | 2003-02-26 22:17:24 | 57.
Szép jónapot!
Ez úton vagyis emailben szeretném bemutatni zenekarunkat.
Mi egy new wave rockos lehangolt riffekkel teli dallamos zenét játszunk.
Telis teli elektronikus betétekkel és súllyos lehangolt gitár rifekkel.
Szeretném ill. szeretnénk ha megismernéd zenénket és ne itélj elsöre.
A web cimünk ahol letölthetö most egyenlöre még négy szám az a következö:
www.nexus.hu/booboospunch /jo minöségü felvételek hallhatóak!!/
A lényeg hogy net utján is megismerjenek minket.
Elöre is köszönök mindent a magam illetve a zenekarom nevében.

Martin A. <Booboo's Punch>

ck e-mail | 2003-02-19 07:55:33 | 56.
Egyszer láttam, végig is röhögtük. Főleg a "menő" énekesek tetszettek benne...


Előzmény: -subdobos- (54.)
-subdobos- e-mail | 2003-02-18 20:22:04 | 55.
FEB.21(péntek)Vörös Yuk Red Noise farsang No.1.
Childhood
BooBoo's Punch
P.O.T.
Mind the gap
SUBSCRIBE:
Very bad things


-subdobos- e-mail | 2003-01-27 16:42:20 | 54.
Tsákó srácok!Itt sem jártam még és mit látok?Subscribe fórum.Hm... -Erre kíváncsi vagyok!mondtam,aztán meglepődve tapasztaltam,hogy vannak itt értelmes hozzászólások és emberek is,akik tényleg úgy néznek egy zkarra,ahogy kell és nem csak üres,rosszindulatú és primitív megjegyzésekkel fikázódnak,hanem a frankót mondják,legyen az negatív vagy pozitív.Mi is kaptunk már az arcunkba jót is meg rosszat is egyaránt,de sajnos a negatív kritikák álltalában mindíg kimerültek abban,hogy: "szar,fos,hugy,szarfosgecivel(Már elnézést!)",amire nem naon tudunk mit,és az igazat szólva nem is akarunk reagálni,mert sok értelme nincs....Asszem ez érthető.Nem azt mondom,hogy nem viseljük el a negatív kritikát(Bírjuk mi!Erős gyerkőcök vagyunk!:D ),csak a negtív is lehet értelmes és "építő jellegű",amit lehet,hogy érdemes megfogadni,mert hát nem csak magunknak játszunk,hanem NEKTEK is!Ennyi.
Szóval lehet osztani az észt továbbra is!:DDD
Üdvözlet mindenkinek az egész zkar nevében!Béke tesókák!ATfromSUBSCRIBE:

retek001 e-mail | 2003-01-21 22:04:24 | 53.
nem csak a füleddel, de az agyaddal is van valami probléma, ha nem tudtak neked újat mutatni. Szerintem a Jókaiban egy profi produkciót láttam mind külsőségekben mind pedig belső (zenei) tartalmát tekintve. A haverodnak üzenem, hogy a CDT -t lehurrogni elég dőreség, mert ők is teljesen rendbe vannak. Igaz sokkal hagyományosabb zenét nyomnak, én jobb szeretem a modernebb dolgokat, de azért a CDT produkcióját is ugyanúgy élveztem mint a Hybridét.
Garfield e-mail | 2003-01-21 19:52:41 | 52.
szerintem koncert alapján lehet a legjobb képet kapni egy bandáról! élőben kéne ütniük ezeknek a daloknak! nemde!? nos hát hiába vártam, nem ütött! :) számomra nem tudtak újat mutatni! de hát lehet hogy nekem van rossz fülem!!? :))

Előzmény: faget (50.)
Grizon e-mail | 2003-01-21 15:51:07 | 51.
Sztem egy albumról vagy egy koncertről bőven le lehet szűrni hogy mennyire egyedi-e a zene, eg abszolút mindent...bár persze lehet hogy Garfield bátyó egy kevésbé jól sikerült koncertjükön volt...
De egy haveromat (aki elég ős-metal arc,viking zenéket bírja,Finntrollt isteníti, meg Nightwisht-meg Gatheringet és persze ennél hörgősebb zenéket is...) elrángatták a Jókai-s koncertre és neki tetszett...illetve azt mondta hogy nem az ő stílusa, de azt mondta hogy nem játszottak rossszul és ugyan neki nem jött be a zene, de élvezte, mert látta a srácokon hogy tehetségesek...
Bár Cadevasast meg nagyon lehurrogta...


Előzmény: faget (50.)
faget e-mail | 2003-01-21 04:48:56 | 50.
Rendben ne folytassuk! Értelek az egyedi hangzással kapcsolatban. Szóval te a banda saját, egyéni hangzásáról beszélsz ami csak rájuk jellemző. Oké! Akkor már csak egy kérdésem maradt! Egy buliból te leszűröd, hogy volt-e egyedi hangzása a bandának? Elég szomorú...

Előzmény: Garfield (49.)
Garfield e-mail | 2003-01-20 22:59:06 | 49.
a stílust tényleg nem szeretem! de ettől függetlenül még lehet véleményem! okosabbnak látszani meg nem állt szándékomban! nincs erőm ezt a hülye vitát folytatni! ha téged a hybrid zenéje tesz boldoggá akkor tényleg nincs miről vitatkoznunk! mindenki azt hallgason ami tetszik neki! a paparócsot is lehet szeretni és védeni és Zakk Wylde-ot is lehet szidni! a saját hangzást meg nem úgy értettem! hanem hogy a zene egészének, a daloknak legyen olyan jellegzetes fémjegye ami csak arra a zenekarra jelemző! remélem érted hogy mire gondolok!?

Előzmény: faget (48.)
faget e-mail | 2003-01-20 22:04:08 | 48.
Félreértettél mert nem oltani akartalak azzal. Összhatás? Ez jó, mert az összhatás pont az apró dolgokkal fog kiteljesedni ami tartalmazza a riffeket és esetleg az új - vagy nem új - hangszereket. Amúgy szerinted egy zene egyedi lesz a hangzás által ha a riffek és ütemek 1000 -szer eljátszottak? Arra kiváncsi lennék. Nézd! Olyan témát feszegetünk amelynek se eleje se vége. Csinálsz valamit és az az emberek egyik részének tetszeni fog, a másiknak nem. Csak szerintem téged is zavarna ha a negatív kritika abban nyílvánulna meg, hogy nem egyedi, kiszámított ritmusok stb... Ezek megfoghatatlan dolgok. Ettől nem leszel okosabb. Nekem bejön a Hybrid zenéje és azért keltem a védelmükre, mert igazságtalanul fikáztad ezekkel a jelzőkkel. Annyit ajánlok, hogy inkább mond azt, hogy nem szereted ezt a stílust. De ha kritizálsz akkor ismerd is, hogy miről mondasz véleményt! Na! Ennyi!

Előzmény: Garfield (47.)
Garfield e-mail | 2003-01-20 20:11:09 | 47.
most te is megpróbálsz leoltani azzal hogy kis pöcs vagyok és nem ismerem a Seput meg a Sulfly-t! nem fogok mentegetőzni! nézz be abba a topicba hogy "ki milyen albumot hallgatott ma"! nem a kongázás vagy új hangszer, esetleg egy még ezerszer le nem nyúzott téma tesz egyedivé egy zenét, hanem az összhatás! témákat mindenki ki tud találni! dalokat nehéz írni! ott a Blind Myself! ők is szerintem totál egyedi dolgot csinálnak! bár ők tényleg szélsőséges muzsikát játszanak! érted hogy miről beszélek?! én nem új riffekrűl meg ütemekről hanem saját hangzásban gondolkodok!
ha meg annyira kíváncsi vagy a képemre, tőlem összefuthatunk egy koncerten vagy feztiválon! nem az a típus vagyok aki csak billentyűzettel a kezébe hajlandó másokkal megosztani a véleményét!


Előzmény: faget (35.)
Thomas e-mail | 2003-01-20 14:39:06 | 46.
A Speak Up! a United Side-ból lett, úgyhogy szerintem még megvan a SFF is.

Előzmény: Máté1 (42.)
mulambo e-mail | 2003-01-19 14:51:30 | 45.
ÉN IS BÍROM AZ INSANE-T. ÉS ISMEREK MÁS HASONLÓ MAGYAR BANDÁKAT(SUBSCRIBE, HYBRID, SHAMROCK STB).
AZ INSANEEN KÍVÜL A SHAMROCK NAGYON TETSZIK PEDIG ŐK IS ELÉG FIATALOK. A HYBRID EGÉSZ JÓ A SUBSCRIBE VISZONT NEM JÖN BE(NEM MONDOM HOGY FOS MEG WCBE VALÓ, MERT ÉRTÉKELEM HOGY EGYÁTALÁN ZENÉLNEK). A MINDCONTROL IS JÓ.
AZ ÉN KEDVENCEIM: BLIND MYSELF, WATCH MYDYING, INSANE, MINDCONTROL, SHAMROCK

moneymark e-mail | 2003-01-19 14:14:46 | 44.
én szeretem az insane-t. nekem nagyon bejön és benne vannak a top 5magyar listámban:

1.Freshfabrik
2.Insane
3.Superbutt
4.Necksprain
5.Ektomorf

Igaz, hogy a lemezen nem jön vissza az a feeling meg az a hangzás amit élőben csinálnak de azért az jó kis első album.
már játszanak néha új számokat, és annak semmi köze az általatok felhozott bandákhoz. és tényleg fiatalok és korukhoz képest nagyon jó úton vannak és gecijó zenét nyomnak. ha nekik is úgy megdörren a lemezük, mint a korn-nak, akkor biztos nem lennének ilyen hozzászólások.
metál legyen veletek!


Előzmény: Grizon (37.)
Grizon e-mail | 2003-01-18 13:45:34 | 43.
Bocsi, azt elfelejtettem mondani hogy a mainstreamebb zenei életre gondoltam...Persze hogy van egy csomó, kevésbé ismertebb(ez így szar...inkább rétegzenét mondok vagy egy kisebb szubkultúra zenéjét) zkr, főleg hc színtérről amik kurvajók!
De mondhatnám akár a magyar alternatív zenei életet is, ami ugyan nagyon mainstream, de külföldön ritkán hallasz ilyen zenét, az is tuti q:-)))


Előzmény: Thomas (39.)
Máté1 e-mail | 2003-01-17 22:18:18 | 42.
most akkor a Speak Up a Social Free Face-től függetlenül menni fog?Azér a SFF megmarad nem?

Előzmény: Thomas (39.)
Thomas e-mail | 2003-01-17 17:02:57 | 41.
Húúú, meg persze Neck Sprain, és kezd érdekessé válni a Polly Is dead is! Látod, még felsorolni sem könnyű... ;)

Előzmény: Grizon (37.)
Thomas e-mail | 2003-01-17 17:01:23 | 40.
hülye vagyok, nem néhai, hanem egykori... :/

Előzmény: Thomas (39.)
Thomas e-mail | 2003-01-17 17:00:40 | 39.
Azért ez így nem igaz.
Nézd meg a zenekarokat Din-Addict, Human Error-tól kezdve a Speak Up!-on, Fallenintoashes-en, Buried By Time-on, Grudgers-en, The Taktika-n, Watch My Dying-on, Superbutt-on át olyanokig, mint a P.O.T. és társai vagy a Sun Workshop (jóbarátom gitározik benne és most készül hozzájuk beszállni a Pityesz :)) És ez még mind semmi, rajtuk kívül még egy csomó kreatív (csupán nem annyira ismert) zenekar van, úgyhogy szerintem van választék. Ja, és még nem is említettem a néhai Newborn-os Zoli és Ádám zenekarát a Joy's Pride-ot... És még ki tudja, mi jön...


Előzmény: Grizon (37.)
Grizon e-mail | 2003-01-17 13:21:37 | 38.
Kettőt és könnyebbet, én sajna nem tudok ott lenni, Világveleje fesztiválra megyek, mert az még ennél is jobb lesz q:-)))
Mai Jókais buliról tudok, de arra sajna szintén nem megyek, sok pénzbe van nekem a Világveleje és nem maradna sörre ha mennék ma is...q:-)


Előzmény: faget (36.)
Grizon e-mail | 2003-01-17 13:19:47 | 37.
Insane-t én nem szeresem annyirra, náluk a kreativitás télleg hiányzik egy kicsit és szarul is majmolják az általad említett zkr-okat, de Mo-n sajnos többnyire erről szól a hazai zenei élet, majmolás pocsék szinten...De azáért még mindig jobb mintha nem lenne semmi, én is elmegyek Insane-re ha épp az van...


Előzmény: Thomas (33.)
faget e-mail | 2003-01-17 01:45:35 | 36.
Köszi a meghívást! Azt el tudnád mondani, hogy milyen zenekarok lesznek még? Most pénteken meg a Jókaiba lesz buli. Asszem lesz a Gibberish, Cadaveres de Tortugas, Hybrid meg még egy zenekar de a nevüket nem tudom. Jó kis hétvége lesz... :)))

Előzmény: Grizon (32.)
faget e-mail | 2003-01-17 01:42:07 | 35.
Hogy mi szubjektív azt szerintem pont itt nem lehet eldönteni. Szerinted nem az. Szerintem meg még mindig ott tartunk, hogy egyetlen egy koncertet láttál tőlük...
Az is érdekes, hogy mit jelent az ma, hogy egyedi? Szerintem egy abszolút lehetetlen dolog, mert már szinte csak a szélsőségek maradtak hátra. Ha te is zenélgetsz otthon fogadjuk nem találsz olyan témát amire ne tudnék nyugati bandától hasonlóságot mondani. Megynyugtatlak, tudnék. Pl. neked egyedi a zenében a kongázás én meg oda sem figyelek és azt mondom, hogy jó Sepultura vagy Soulfly. Sza értsd már meg miről beszélek!
Amúgy én nem védeni akarok bárkit is, de útálom ha valaki baromi okosnak érzi magát és egy gép mögött meghúzódva osztogatja a nagy megfejtéseit. Remélem lesz együttesed, mert kiváncsi leszek rá...


Előzmény: Garfield (34.)
Garfield e-mail | 2003-01-16 20:16:26 | 34.
utánanéztem és ami a Mindcrime-os kapcsolatot illeti, igazad van! a klissékről meg annyit hogy lehet hogy puffogtatom őket de sajnos ez az igazság! sajnos külföldi zenekarok majmolása annyira jellemző! amit a hybrid eddíg saját íz névszó alatt felvonultatott az édes kevés! most lehet őket rettenthetetlenül védeni de amiket írtam jórészt igazak és nem szubjektív nézőponton alapulnak!

Előzmény: faget (27.)
Thomas e-mail | 2003-01-16 17:06:15 | 33.
Oké! :)

Azt elég szubjektív lenne kijelentem: "nem szeretem az Insane-t", érthetően ez senkit sem érdekel. Viszont, ha zeneelemzés szemszögéből nézem a dolgot, úgy is elég durva MO 2. (ja, bocs - most már 3.) legjobb zenekarának tartani. Amit most írok nem fikázás, lehet inkább építő jellegű kritikának venni. Az Insane egy fiatal zenekar, ami rendben van, de a problémám 3-4 koncertjük átélése és a lemezük meghallgatása után:
1.) Korn...
2.) Coal Chamber...
3.) ...ennek ellenére: kreativitás hiánya
Úgy tűnik mintha mindent 1 sémára építettek volna, értem ezalatt a roppant egyszerű tempókat és a még egyszerűbb "riffeket". De ez sem lenne baj, mert van zenekar, aki így is tud fogós lenni (külföldi példa.: első 2 Korn, ugye), de akkor hol vannak a dalok? Persze, első lemez, ilyesmi, nade épp ezért abszurd az ország 3. legjobbjaként említeni.
Említetted a Fabrikot meg a Strongot, mint a "leg"-eket. Nos, az már más tészta. Az új Fabrikot sem hallgatom rongyosra, ami megvan tőlük az összvissz egy 6 éves Certificado kazetta, nade hol van már az... Viszont megértem, ha Neked a FF meg a SD a legjobb, mert elismerem: kreatívak, jó dalírók és jó előadók.
Én se vagyok egy Tankcsapda rajongó, de ha most valaki azt mondaná, hogy neki a Tankcsapda a magyarok istene, akkor bólintanék egyet és megjegyezném: érthető (mindamellett, hogy én esetleg mást említenék erre a posztra). De ez elmondható még rengeteg más, tényleg KREATÍV zenekarról.
Mégegyszer mondom, nem lehordani akartam az Insane-t, sőt, nem tartom kizártnak, hogy fejlődni fognak. Egyszerűen csak még korán van.
Nade, végülis mindegy... Inkább tanácsolom, nézz jobban körbe, annyira nem szürke ez a magyar "rockzenei" színtér (hozzáteszem: stílustól függetlenül).


Előzmény: Máté1 (29.)
Grizon e-mail | 2003-01-16 16:41:31 | 32.
Ja-ja, ők a női zenekar, ez aszem a harmadik koncertjük volt és Nóra, a basszeros csaj pedig egy barátnőm...(halkan jegyzem meg és elfogultság nélkül hogy a mélyénekes csaj mellet ő a legtehetségesebb a bandában sztem...)Mind1, most lesz koncertjük Szombaton a Rocktogonban, ha érdekel gyere...
Különben sztem is kicsit egyszerű a zenéjük és még nincs letisztulva, a gitártémák nullák(A-C), de van bennük lehetőség...
Cdkről annyit hogy a magyar zenekarok cdi viszonylag olcsóak, bár még így sincs havonta 2-3 rongyom hogy vegyek vmi eredeti cd-t, de ami szeretek azt egy idő után beszerzem eredetibe, az tutkó...


Előzmény: faget (26.)
Gurhu e-mail | 2003-01-16 16:06:33 | 31.
...nem értek egyet. akinél már ilyenkor sincs meg az egyéniség, vagy az arra való törekvés, az a bizonyos plusz, az később sem lesz képes elérni azt. pont.
Máté1 e-mail | 2003-01-16 14:10:29 | 30.
egyébként tévedtem helyes sorrend:
1.Strong Deformity
2.Fabrik
3.Insane


Előzmény: Thomas (28.)
Máté1 e-mail | 2003-01-16 14:09:35 | 29.
fejtsd ki!

Előzmény: Thomas (28.)
Thomas e-mail | 2003-01-16 09:05:06 | 28.
"Fabrik után második legjobb zenekar MO-n"

hmmm... vicces...


Előzmény: Máté1 (24.)

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.